Setari Cookie-uri

Am nevoie de ajutorul tuturor persoanelor care stiu ce inseamna dragostea

Este vorba despre un concurs l milka.L-as un mesaj de dragoste pentru prietenul meu si dak o castig imi afiseaza de Valentines Day mesajul la unirii pe un panou mare. De ce sa ma votati pe mine, desi poate ca nu am cel mai impresionant mesaj? Pentru ca fac tot ce pot ca sa strang cele mai multe voturi: Pe langa faptul ca "mi-am batut la cap" toti cunoscutii, am postat pe toate site-urile pe care am putut, am facut fluturasi pe care ii voi imparti maine prin oras, in speranta k voi convinge suficienti oameni. De ce imi doresc atat de tare sa imi afiseze mesajul? Pentru ca mi se pare a fi cel mai bun mod de a-i demonstra cat de mult il iubesc. poti sa ma ajuti sa imi dai si mie un vot aici si sa dai si mai departe sa ma voteze si altii? http://www.ilovemilka.ro/mesaj?msgid=296e36ced7686a93b1a664a34b895299 gandeste-te doar ca de fiecare data cand treci pe langa panou, o sa zambesti stiind ca ai contribuit si tu la el. Va multumesc din suflet.
sasha_livia
Postat pe 2 Februarie 2010 23:53
daca se afisa de dragobete te ajutam dar asa...valentines day este a americanilor!
one_size
Postat pe 3 Februarie 2010 09:39
in puii mei ce disperatzi mai "ie" unii
Dontyyy
Postat pe 3 Februarie 2010 09:43
De la: Dontyyy, la data 2010-02-03 09:43:12 in puii mei ce disperatzi mai "ie" unii

ya ya ..orice numa sa fie in fata!
one_size
Postat pe 3 Februarie 2010 09:44
De la: one_size, la data 2010-02-03 09:44:14
De la: Dontyyy, la data 2010-02-03 09:43:12 in puii mei ce disperatzi mai "ie" unii

ya ya ..orice numa sa fie in fata!


io o votez numai daca imi trimite bani sa vin sa stau vreo 2 saptamani in capitala doar trebuie sa ma "bucur" de panoul la care am contribuit
Dontyyy
Postat pe 3 Februarie 2010 09:46
De la: Dontyyy, la data 2010-02-03 09:46:00
De la: one_size, la data 2010-02-03 09:44:14
De la: Dontyyy, la data 2010-02-03 09:43:12 in puii mei ce disperatzi mai "ie" unii

ya ya ..orice numa sa fie in fata!


io o votez numai daca imi trimite bani sa vin sa stau vreo 2 saptamani in capitala doar trebuie sa ma "bucur" de panoul la care am contribuit

ai ma ca doar o zi sau poate cateva minute il tine afisat!
vrei sa profiti de iubirea fetii?la naiba!
one_size
Postat pe 3 Februarie 2010 09:47
De la: one_size, la data 2010-02-03 09:47:47
De la: Dontyyy, la data 2010-02-03 09:46:00
De la: one_size, la data 2010-02-03 09:44:14
De la: Dontyyy, la data 2010-02-03 09:43:12 in puii mei ce disperatzi mai "ie" unii

ya ya ..orice numa sa fie in fata!


io o votez numai daca imi trimite bani sa vin sa stau vreo 2 saptamani in capitala doar trebuie sa ma "bucur" de panoul la care am contribuit

ai ma ca doar o zi sau poate cateva minute il tine afisat!
vrei sa profiti de iubirea fetii?la naiba!



si numai pentru atat se agita?,,,,,,,,,asta-i dovada de iubire?,,,,,,,,,,,,eu cred ca este mai degraba lauda,,,,,,,,,privitzi oameni buni cat de mult il iubesc eu pe ala de imi este ubit
Dontyyy
Postat pe 3 Februarie 2010 09:51
Ma bucur ca ti-ai gasit dragostea.

Pe de alta parte, insa... Imi pare rau, in viata mea nu am vazut limba romana mai macelarita... "l-as" un mesaj"????

E frumos ca esti indragostita, dar votul asta trebuie sa fie pentru cineva care are un mesaj impresionant si e si capabil sa il scrie corect.
Asa de rau am ajuns de dam premii sub-mediocritatii, doar din cauza ca e bagaretza si insistenta? Ce naiba, nu ne sunt de ajuns politicienii?

Lasa sa castige cineva inteligent, dragutza.

Voi sa fiti fericiti si sa va iubiti.

Dor_a
Postat pe 3 Februarie 2010 09:52
De la: Dor_a, la data 2010-02-03 09:52:36Ma bucur ca ti-ai gasit dragostea.

Pe de alta parte, insa... Imi pare rau, in viata mea nu am vazut limba romana mai macelarita... "l-as" un mesaj"????

E frumos ca esti indragostita, dar votul asta trebuie sa fie pentru cineva care are un mesaj impresionant si e si capabil sa il scrie corect.
Asa de rau am ajuns de dam premii sub-mediocritatii, doar din cauza ca e bagaretza si insistenta? Ce naiba, nu ne sunt de ajuns politicienii?

Lasa sa castige cineva inteligent, dragutza.

Voi sa fiti fericiti si sa va iubiti.




ba iaca eu vreau sa castige Dor_a chiar sunt curioasa cum o sa sune si o sa fie scris mesajul ei
Dontyyy
Postat pe 3 Februarie 2010 09:57
Eu unul as aprecia de n ori un Te Iubesc sincer spus in fata de persoana iubita decat un text pe panoul din piata .. e un gest frumos totusi , you got my vote . Succes.
Empty
Postat pe 3 Februarie 2010 11:15
De la: Dontyyy, la data 2010-02-03 09:57:06


ba iaca eu vreau sa castige Dor_a chiar sunt curioasa cum o sa sune si o sa fie scris mesajul ei


Sadico!
Dor_a
Postat pe 3 Februarie 2010 13:42
Multumesc cui ma voteaza. Cat pentru restul...adica cele care "s-au aruncat" sa comenteze, pute lumea si in special Romania de oameni ca voi. Macar intrati si cititi mesajul. Si nu este lauda. Am si zis ca este foarte greu sa obtii cinstit atatea voturi. Si va garantez ca daca ati vedea un panou cu un mesaj de dragoste pentru voi, de la persoana iubita, v-ar da lacrimile de fericire. In plus fiecare isi exprima sentimentele cum considera. Iar pentru mine vorbele spuse nu fac doi lei. Faptele sunt cele care conteaza. Dar cum spuneam, e mai usor sa postezi o critica decat sa dai un amarat de vot.
Cat despre greseala de la inceput, nu este una gramaticala.Cunosc foarte bine limba noastra si nu numai. A fost doar o greseala de "tastatura". In fine...Unora nu ai ce sa le ceri,decat sa se impuste de invidie
sasha_livia
Postat pe 4 Februarie 2010 17:56
De la: sasha_livia, la data 2010-02-04 17:56:41Multumesc cui ma voteaza. Cat pentru restul...adica cele care "s-au aruncat" sa comenteze, pute lumea si in special Romania de oameni ca voi. Macar intrati si cititi mesajul. Si nu este lauda. Am si zis ca este foarte greu sa obtii cinstit atatea voturi. Si va garantez ca daca ati vedea un panou cu un mesaj de dragoste pentru voi, de la persoana iubita, v-ar da lacrimile de fericire. In plus fiecare isi exprima sentimentele cum considera. Iar pentru mine vorbele spuse nu fac doi lei. Faptele sunt cele care conteaza. Dar cum spuneam, e mai usor sa postezi o critica decat sa dai un amarat de vot.
Cat despre greseala de la inceput, nu este una gramaticala.Cunosc foarte bine limba noastra si nu numai. A fost doar o greseala de "tastatura". In fine...Unora nu ai ce sa le ceri,decat sa se impuste de invidie


Eu te votez, sper sa merite
heroes
Postat pe 4 Februarie 2010 17:59
De la: sasha_livia, la data 2010-02-04 17:56:41Multumesc cui ma voteaza. Cat pentru restul...adica cele care "s-au aruncat" sa comenteze, pute lumea si in special Romania de oameni ca voi. Macar intrati si cititi mesajul. Si nu este lauda. Am si zis ca este foarte greu sa obtii cinstit atatea voturi. Si va garantez ca daca ati vedea un panou cu un mesaj de dragoste pentru voi, de la persoana iubita, v-ar da lacrimile de fericire. In plus fiecare isi exprima sentimentele cum considera. Iar pentru mine vorbele spuse nu fac doi lei. Faptele sunt cele care conteaza. Dar cum spuneam, e mai usor sa postezi o critica decat sa dai un amarat de vot.
Cat despre greseala de la inceput, nu este una gramaticala.Cunosc foarte bine limba noastra si nu numai. A fost doar o greseala de "tastatura". In fine...Unora nu ai ce sa le ceri,decat sa se impuste de invidie


intr-adevar dupa post-ul asta , toti utilizatorii forumului vor da fuga sa te voteze ! si apoi sa se impuste , desigur !!!
mahy33
Postat pe 4 Februarie 2010 18:07
De la: sasha_livia, la data 2010-02-04 17:56:41Multumesc cui ma voteaza. Cat pentru restul...adica cele care "s-au aruncat" sa comenteze, pute lumea si in special Romania de oameni ca voi. Macar intrati si cititi mesajul. Si nu este lauda. Am si zis ca este foarte greu sa obtii cinstit atatea voturi. Si va garantez ca daca ati vedea un panou cu un mesaj de dragoste pentru voi, de la persoana iubita, v-ar da lacrimile de fericire. In plus fiecare isi exprima sentimentele cum considera. Iar pentru mine vorbele spuse nu fac doi lei. Faptele sunt cele care conteaza. Dar cum spuneam, e mai usor sa postezi o critica decat sa dai un amarat de vot.
Cat despre greseala de la inceput, nu este una gramaticala.Cunosc foarte bine limba noastra si nu numai. A fost doar o greseala de "tastatura". In fine...Unora nu ai ce sa le ceri,decat sa se impuste de invidie



si dc am fi invidiosi pe tine dragutza???
blaa
Postat pe 4 Februarie 2010 18:12
De la: sasha_livia, la data 2010-02-04 17:56:41Multumesc cui ma voteaza. Cat pentru restul...adica cele care "s-au aruncat" sa comenteze, pute lumea si in special Romania de oameni ca voi. Macar intrati si cititi mesajul. Si nu este lauda. Am si zis ca este foarte greu sa obtii cinstit atatea voturi. Si va garantez ca daca ati vedea un panou cu un mesaj de dragoste pentru voi, de la persoana iubita, v-ar da lacrimile de fericire. In plus fiecare isi exprima sentimentele cum considera. Iar pentru mine vorbele spuse nu fac doi lei. Faptele sunt cele care conteaza. Dar cum spuneam, e mai usor sa postezi o critica decat sa dai un amarat de vot.
Cat despre greseala de la inceput, nu este una gramaticala.Cunosc foarte bine limba noastra si nu numai. A fost doar o greseala de "tastatura". In fine...Unora nu ai ce sa le ceri,decat sa se impuste de invidie

ok,te-am votat...vezi ca lipseste un c de la "zambesc"
miss_darine
Postat pe 4 Februarie 2010 18:18
iti multumesc. Daca ai vreodata nevoie de ajutor, poti sa contezi pe mine. Da stiu ca lipseste. Asa l-au postat ei, nu stiu de ce.
sasha_livia
Postat pe 5 Februarie 2010 13:50
. De ce imi doresc atat de tare sa imi afiseze mesajul? Pentru ca mi se pare a fi cel mai bun mod de a-i demonstra cat de mult il iubesc.

Tocmai ma gandeam sa te votez pana am inteles motivul : sa -i demonstrezi lui si lumii cat de mult il iubesti !!! Dom'le cand s-or mai destepta fetele sa nu mai sara in papuci gata de demonstratii gratuite ca la circ pentru un purtator de pantaloni ??
De curiozitate, el ce face de ziua asta? face si el ceva asemanator ? se agita si el cat te agiti tu pentru acest moment " al vostru ?"
Imi pare rau cand vad multe fete care se agita inutil sa le demonstreze tipilor tot felul de sentimente CAND EI AR TREBUI SA FACA ASTA !!!.si noi sa stam ca niste regine sa primim omagiile lor ...si sa le multumim cu un zambet distrat. ...
.. deh..nu toata lumea stie ca cine da cel mai putin primeste cel mai mult .. si se pare ca barbatii au inteles asta primii ...




kudika052198
Postat pe 9 Februarie 2010 16:55
ai un vot de la mn.... ...daca ai sa castigi sa faci poze sa ne arati si noua
freakbabe
Postat pe 9 Februarie 2010 17:00
N-am castigat decat experienta. Si am aflat ca lumea se imparte in doua: in cei care iti impartasesc parerea si in cei care n-o fac. Si fiecare are argumentul sau. Ca unii nu gandesc prea mult si nu au argumente solide, este alta poveste despre care putem deschide un topic nou :)) Eu le multumesc celor care m-au ajutat.
sasha_livia
Postat pe 10 Februarie 2010 18:26
De la: sasha_livia, la data 2010-02-04 17:56:41Multumesc cui ma voteaza. Cat pentru restul...adica cele care "s-au aruncat" sa comenteze, pute lumea si in special Romania de oameni ca voi. Macar intrati si cititi mesajul. Si nu este lauda. Am si zis ca este foarte greu sa obtii cinstit atatea voturi. Si va garantez ca daca ati vedea un panou cu un mesaj de dragoste pentru voi, de la persoana iubita, v-ar da lacrimile de fericire. In plus fiecare isi exprima sentimentele cum considera. Iar pentru mine vorbele spuse nu fac doi lei. Faptele sunt cele care conteaza. Dar cum spuneam, e mai usor sa postezi o critica decat sa dai un amarat de vot.
Cat despre greseala de la inceput, nu este una gramaticala.Cunosc foarte bine limba noastra si nu numai. A fost doar o greseala de "tastatura". In fine...Unora nu ai ce sa le ceri,decat sa se impuste de invidie



off doamne ce lume rea!
si da te-as fi votat daca nu era importata ziua asta a indragostitilor!
si nu om avea noi sarbatorile noastre?nuuu trebuie sa le importam!
si daca pute romania..muta-te linistita in afara nu o sa iti simtim lipsa!
si daca tot vrei poti sa inchiriezi un spatiu publicitar pe care pentru cativa euro sa scrii de 2-3 ori mesajul tau!

one_size
Postat pe 10 Februarie 2010 19:44
eu nu sunt de acord cu mentalitatea "nu iti convine, muta-te!" Parerea mea este ca trebuie mereu sa ne schimbam in bine. Si fiecare trebuie sa contriubuie. Te crezi grozava ca sarbatoresti dragobetele in loc de ziua indragostitilor? Si daca o planeta intreaga a renuntat la data traditionala ca sa adopte toti aceeasi data si sa sarbatorim toti odata, nu. Noi nu. Noi sa fim contra, ca asa ne simtim mai grozavi si mai speciali.
sasha_livia
Postat pe 11 Februarie 2010 16:16
si totusi niste indragostiti adevarati nu trebuie sa aibe neaparat o zi in care sa isi sarbatoreasca iubirea, ei o sarbatoresc zilnic
yumy
Postat pe 11 Februarie 2010 18:15
De la: yumalai, la data 2010-02-11 18:15:56si totusi niste indragostiti adevarati nu trebuie sa aibe neaparat o zi in care sa isi sarbatoreasca iubirea, ei o sarbatoresc zilnic

mare adevar ai grait acuma!!!!
Lucia38
Postat pe 11 Februarie 2010 18:18
De la: sasha_livia, la data 2010-02-11 16:16:23eu nu sunt de acord cu mentalitatea "nu iti convine, muta-te!" Parerea mea este ca trebuie mereu sa ne schimbam in bine. Si fiecare trebuie sa contriubuie. Te crezi grozava ca sarbatoresti dragobetele in loc de ziua indragostitilor? Si daca o planeta intreaga a renuntat la data traditionala ca sa adopte toti aceeasi data si sa sarbatorim toti odata, nu. Noi nu. Noi sa fim contra, ca asa ne simtim mai grozavi si mai speciali.

pisi tu singurica ai spus ca romania "pute"...
si ma rog daca tot afirmi ca esti romanca de ce nu sarbatoresti pe 24?aa ca sa fii in rand cu lumea care accepta sa uitam de propriile traditii?pai daca tot le importam zilele lor de ce sa ne mai numim romani?ca in fond si la urma urmei nu mai avem trecut..si nu mai avem traditii proprii!
si daca vrei sa fii originala ar trebui sa sarbatoresti dragobetele!
dar este problema ta!
one_size
Postat pe 12 Februarie 2010 10:03
De la: sasha_livia, la data 2010-02-11 16:16:23eu nu sunt de acord cu mentalitatea "nu iti convine, muta-te!" Parerea mea este ca trebuie mereu sa ne schimbam in bine. Si fiecare trebuie sa contriubuie. Te crezi grozava ca sarbatoresti dragobetele in loc de ziua indragostitilor? Si daca o planeta intreaga a renuntat la data traditionala ca sa adopte toti aceeasi data si sa sarbatorim toti odata, nu. Noi nu. Noi sa fim contra, ca asa ne simtim mai grozavi si mai speciali.

traiesti in spiritul de turma draga mea de aia cand apare o schimbare hop si tu te alaturi, iar cei care n'o fac sunt oi proaste sau vaci incapatanate. din pacate aveti multe capete in turma voastra
Shhh
Postat pe 12 Februarie 2010 10:08
De la: Lucia38, la data 2010-02-11 18:18:01
De la: yumalai, la data 2010-02-11 18:15:56si totusi niste indragostiti adevarati nu trebuie sa aibe neaparat o zi in care sa isi sarbatoreasca iubirea, ei o sarbatoresc zilnic

mare adevar ai grait acuma!!!!
lucia
yumy
Postat pe 12 Februarie 2010 10:17
De la: Shhh, la data 2010-02-12 10:08:47
traiesti in spiritul de turma draga mea de aia cand apare o schimbare hop si tu te alaturi, iar cei care n'o fac sunt oi proaste sau vaci incapatanate. din pacate aveti multe capete in turma voastra


PS.shhh esti suparata pe mine?
one_size
Postat pe 12 Februarie 2010 10:25
spunetzi-mi si mie daca n-a castigat concursul nici nu-l mai iubeste?
Dontyyy
Postat pe 12 Februarie 2010 10:28
De la: sasha_livia, la data 2010-02-11 16:16:23eu nu sunt de acord cu mentalitatea "nu iti convine, muta-te!" Parerea mea este ca trebuie mereu sa ne schimbam in bine. Si fiecare trebuie sa contriubuie. Te crezi grozava ca sarbatoresti dragobetele in loc de ziua indragostitilor? Si daca o planeta intreaga a renuntat la data traditionala ca sa adopte toti aceeasi data si sa sarbatorim toti odata, nu. Noi nu. Noi sa fim contra, ca asa ne simtim mai grozavi si mai speciali.


Fiecare sarbatoreste ce vrea , asa ca nu mai lua foc atata.Dragostea ar trebui sarbatorita in fiecare zi, fie si printr-un gest marunt, nu la date bine stabilite.De Valentin sau de Dragobete tot aia e, important e sa ai parte de dragoste , ca sa ai ce sarbatori.
Aici nu e vorba de spirit de turma ci de cum simte si ce simte fiecare.
Apropo, tu nu faci parte din "turma umana" fie ca vrei sau nu?

Postat pe 12 Februarie 2010 10:32

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
iubitul si prietenele lui 40 De la: scorpio67 28 Iulie 2009 14:51
Povestea mea! 3 De la: kudika168330 2 Mai 2010 16:26
cum sa fac? 41 De la: kudika028766 24 Iulie 2009 18:17
Femeia Leu+ Barbat Berbec 5 De la: Saby205 27 Noiembrie 2008 16:17
cum sa fac sa fiu cu el....? 7 De la: nic0lle 28 Octombrie 2009 16:53