Setari Cookie-uri

Ajutor!Cearcane!

Hey!
Ar trebui sa fiu o fata fericita DAR NU sunt!Nu detin cosuri,am tenul curat dar,de cand sunt micuta de pe la 10-11 ani am ceacane.Orice as face,oricat as dormi aceste cearcane se impotrivesc sa dispara.Deja devin un complex si ma imping spre alte chestii "negative" gen sa le acopar de o tona de pudra pina nu se mai vad...
Am decat 19 ani deci nu ar trebui sa am astfel de probleme.Acum aplic o lotiune de la AVON pentru riduri are la baza colagen concentrat.Am inteles ca aceasta solutie nu este buna numai pentru riduri ci si pentru cearcane.

Acum ceea ce cer de la voi sunt sfaturi prin care SIGUR scap de cearcane in timpul cel mai scurt(am mare nevoie de asta credeti-ma)fie ele medicamente,trat naturiste sau orice altceva care functioneaza.
Multumiri anticipate
DeniseP
Postat pe 5 Februarie 2010 02:13
Buna iti recomand o masca de la Mary Cohr , este relaxanta pentru ochi obositi! Acest tratament permite in catevaminute calmarea si odihnirea conturului de ochi. Pungile si cearcanele sunt vizibil estompate. just_me_inna@yahoo.com
Inna30
Postat pe 26 Februarie 2010 16:58
Doresti sa te simti adorata, rasfatata, ingrijita, atat pe plan personal cat si financiar? Noi avem solutia…produse cosmetice de îngrijire, machiaj ºi parfumerie din þãri precum Franþa, Italia ºi Polonia, de asemenea, bucura-te de bijuterii asa cum ti-ai dorit din totdeauna: ...CALITATE LA PRET FOARTE MIC !!! E adevarat!!! Convinge-te, scrie pe email the24sweet@yahoo.com daca te intereseaza.
Monique_2009
Postat pe 8 Martie 2010 12:38
Drga mea si eu am avut cearcane tot cam de pela 10 ani .m-am chinuit o viata.Mi-am facut singura preparate fiindca sunt chimista dar nu am avut ingredientele potrivite .Acum de ceva timp folosesc Eye Bright Dark Circle de la derma e .Sunt super incantata .Am avut cearcane vinete vreme de 50 de ani.Arat mult mai bine aproape ca nu se mai vad.O sa continui cu tratamentul.Crema contine Pycnogenol si Gingko Biloba ce imbunatatesc circulatia sangelui plus alte extracte si vitamine.Ti-o recomand cu caldura.
doraina
Postat pe 15 Martie 2010 12:21
Cele mai cunoscute si folosite remedii impotriva cearcanelor :


http://www.verze.ro/index.php/Moda-si-Frumusete/Frumusete-femei/cum-sa-scapam-de-cearcane.html
peppermint
Postat pe 17 Martie 2010 11:02
Buna! Eu nu am probleme cu cearcanele dar mama are si ea foloseste Dark circles & Puffiness Reducer. Ea e foarte multumita de acest ser.
Daniella_Dana
Postat pe 31 Martie 2010 13:38

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
PENTRU D-VOASTRA SI FAMILIE 4 De la: kudika195501 11 Decembrie 2010 01:01
ce marci de autobronzat recomandati? 2 De la: broscoiu 11 Noiembrie 2011 18:07
crema anticosuri 106 De la: laura_mark2004 24 Iunie 2016 19:54
sotret/roaccutane 16 De la: a_dorina 12 Septembrie 2013 15:37
Ten acneic 78 De la: kudika_1001304 12 Februarie 2016 10:20