Setari Cookie-uri

apelati fara emotii, fara frica la dr ovidiu grecu

cum el tre` sa ti dea incredere si tu trebuie sa i dai si formandu se spiritualitatea asta pt ca mereu cand ai incredere intr un medic iese bine.nu gresesc niciodata!!am facut rinoplastie in feb 2010 la dr. ovidiu grecu si a iesit fenomenal, cum trebuia sa iasa. exact cum mi l imaginam, acelasi ca in toate operatiile reusite si de la noi si de afara:identic la ceea ce se spune medical-nas perfect~dar oricare alta interventie ati vrea sa faceti la dr ovidiu grecu apelati fara ezitare, fara frica si decisi. clinica curata, asistentele facute pt meseria asta, anestezistii ca si toata echipa lui incepand de la femeia de serviciu numai de bine.ACUM AM SI EU OCAZIA SA LE MULTUMESC SI DR GRECU CARE TE TRATEAZA CU O F MARE ATENTIE SI IMPLICARE

Postat pe 8 Februarie 2010 22:22
da dr asta Grecu e D'zeu..? poate face orice fel de operatie, ca din ce scrii tu asa inteleg... si unde il gasesc totusi pe dr Grecu?? eu spre exemplu vreau o decompresie orbitara... ma indoiesc ca face el asa ceva...dar daca zici ca pt orice altfel de operatie pt apela la el.... proasta reclama te'ai hotarat sa'i faci
Shhh
Postat pe 9 Februarie 2010 08:38
De la: Shhh, la data 2010-02-09 08:38:31da dr asta Grecu e D'zeu..? poate face orice fel de operatie, ca din ce scrii tu asa inteleg... si unde il gasesc totusi pe dr Grecu?? eu spre exemplu vreau o decompresie orbitara... ma indoiesc ca face el asa ceva...dar daca zici ca pt orice altfel de operatie pt apela la el.... proasta reclama te'ai hotarat sa'i faci


ori i-a facut operatzia moca,,,,,,,,,,,,,,,,,ori are fata procent la incasari
Dontyyy
Postat pe 9 Februarie 2010 09:12

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Vand Rochie de Mireasa 2 De la: cr3azza 30 Iulie 2010 23:49
reprezentant LR 5 De la: kudika071509 29 Septembrie 2009 09:43
buna:) 1 De la: kudika036208 16 Noiembrie 2009 18:41
www.vintage1shop.blogspot.com 1 De la: crissa_vintage 25 Octombrie 2009 11:59
SuperSlim sau Capsula de Slabit? 3 De la: emma18 27 Februarie 2010 19:01