Setari Cookie-uri

Buna!

Multii zic ca fiecare persoana are pe cineva pus deoparte...oare asa sa fie ,nu prea am avut noroc in dragoste si uneorii chiar te simti singur/a ai vrea sa ai pe cineva langa tine .
Am cunoscut un baiat de treaba insa pe parcurs ne-am dat seama ca o relatie la distanta nu merge si ca pe parcurs voi fi multe la mijloc care poate duce la despartire!
Insa in sufletul meu este o mica speranta desi nu as vrea sa mai existe....
Sper ca intr-o buna zi sa fiu si eu fericita pe deplin
Addelly
Postat pe 13 Februarie 2010 15:27
pai cam asa e,important e sa nu-l iei pe nu in brate si in acelasi timp sa n-astepti printul din povesti...ala calare pe-un cal alb!
miss_darine
Postat pe 13 Februarie 2010 15:33
De la: Addelly, la data 2010-02-13 15:27:14Multii zic ca fiecare persoana are pe cineva pus deoparte...oare asa sa fie ,nu prea am avut noroc in dragoste si uneorii chiar te simti singur/a ai vrea sa ai pe cineva langa tine .
Am cunoscut un baiat de treaba insa pe parcurs ne-am dat seama ca o relatie la distanta nu merge si ca pe parcurs voi fi multe la mijloc care poate duce la despartire!
Insa in sufletul meu este o mica speranta desi nu as vrea sa mai existe....
Sper ca intr-o buna zi sa fiu si eu fericita pe deplin
Daca, nu-ti doresti prea multe oricand poti fi fericita !!!!
cristinxxx
Postat pe 13 Februarie 2010 15:39
Ai timp !
nu merg de fel relatiile la distanta, mai bine ai incerca cu cineva din orasul tau.
mai lasa-i si pe baietii sa se indragosteasca de tine nu numai tu de ei.
si pastreaza-ti principiile.
kudika454656
Postat pe 14 Februarie 2010 11:09
pey sa stii ca ce-i al tau e pus deoparte indiferent ed cate nebunii ai face, de cate suferinte ai avea parte exista acolo pusa deoparte si partea ta de fericire, chiar daca e mai putina sau mai multa
yumy
Postat pe 14 Februarie 2010 11:12
De la: Addelly, la data 2010-02-13 15:27:14Multii zic ca fiecare persoana are pe cineva pus deoparte...oare asa sa fie ,nu prea am avut noroc in dragoste si uneorii chiar te simti singur/a ai vrea sa ai pe cineva langa tine .
Am cunoscut un baiat de treaba insa pe parcurs ne-am dat seama ca o relatie la distanta nu merge si ca pe parcurs voi fi multe la mijloc care poate duce la despartire!
Insa in sufletul meu este o mica speranta desi nu as vrea sa mai existe....
Sper ca intr-o buna zi sa fiu si eu fericita pe deplin




numai te gandi la ce a fost a fost..a trecut asta e nu avem cum sa fim pe deplin fericite/fericiti stii cum se spune niciodata nu esty feritit/a doar ai clipe de fericire...

e bn sa fii pozitiva nu ai de unde sa stii ce iti rezerva viitoru...o sa gasesti si iubitul ideal pt tine ..ca nu au intrat zilele in sac stii cum se spune cand nu te astepti atunci apare



deci in concluzie nu te gandi la ce a fost vb aia un viitor stralucit se bazeaza intotdeauna pe un trecut uitat
_PrInTzEs_
Postat pe 14 Februarie 2010 11:18
Vb mea: nu se uita,se trece peste!
_oktober_
Postat pe 14 Februarie 2010 11:25
De la: _oktober_, la data 2010-02-14 11:25:12Vb mea: nu se uita,se trece peste!
asa e octy nimic nu se uita se pastreaza acolo intr-un colt ascuns din sufletel
yumy
Postat pe 14 Februarie 2010 11:26

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
de unde pot face rost de pastilele super slim originale? 30 De la: alina_constantin88 22 Iunie 2010 19:50
Am nevoie de un sfat 38 De la: Ashllleyyy 18 Martie 2010 16:19
buna 1 De la: lollyta_10 27 Mai 2011 00:05
dieta si mentinearea greutatii 18 De la: alexandra890 31 Mai 2011 15:39
imi e frica de o relatie 12 De la: 28 Septembrie 2012 21:15