Setari Cookie-uri

crampele musculare

E vorba de acei carcei...mie mi se pun la gambe, de cele mai multe ori in timpul noptii...este groaznic, ma trezesc practic urland, nu stiu ce sa mai fac....dupa o asemenea criza ma mai doare piciorul cateva ore sau o zi intreaga, uneori mi se umfla...
Unii doctori (ca am fost la o gramada) au spus ca e lipsa de calciu si magneziu, am luat Ca+Mg si din cauza asta am avur probleme cu tensiunea, cand aveam 9 cand 15...
Alti doctori au spus ca e din lipsa de Potasiu...sincer nici nu stiu pe cine sa mai cred...acum doctora mea endocrinolog mi-a spus sa mananc 3 banane pe saptamana pentru asta....imi e ceva mai bine, e drept...
Voi ati patit ceva de genul asta?
ramo_88
Postat pe 4 Decembrie 2008 16:04
Da. Mananca o banana inainte de sulcare si bea un pahar mare cu apa. E lipsa de potasiu si de hidratare, de cand fac asta nu am mai avut probleme!
Kathara
Postat pe 4 Decembrie 2008 19:21
Banana, seara? pai...ingrasa...

Daca o mananc dimineata nu are efect?


Cat despre dezhidratare, nu cred ca e cazul...beau 2 L de apa pe zi...sau ma rog, lichide...ca mai beau si ceai...si noaptea ma trezesc sa beau apa....
ramo_88
Postat pe 5 Decembrie 2008 16:23
Maninca o banana pe zi, nu conteaza cind.
micabis
Postat pe 20 Ianuarie 2009 06:44
Maninca o banana pe zi, nu conteaza cind.
micabis
Postat pe 20 Ianuarie 2009 06:45
Se poate vindeca sau ameliora prin metoda Bioptron. Ma numesc Petrut Patrascioiu si sunt consultant vanzari la compania Zepter International. Am publicat acest mesaj pe acest forum deoarece printre alte multe produse destinate sanatatii avem si aparatul Bioptron de care multi au auzit.Acest aparat este destinat unei mari diversitati de boli pe care le ameloreaza sau le vindeca fara a avea efecte secundare, folosind lumina polarizata. Daca sunteti interesati de a obtine mai multe informatii,accesati link-ul http://patrascioiu.wordpress.com/2010/11/ .Ma puteti contacta telefonic la nr.: 0722 74 75 70 ; 0771 79 70 90 si pe email : p.patrascioiu@hotmail.com Cei interesati pot testa efectul in cazul bolii de care sufera in mod gratuit daca vin 3-4 zile consecutive la sediul companiei Zepter

petrut04
Postat pe 7 Noiembrie 2010 09:18
deci ai pus apratul la capul dumitale si uite ce-a iesit... pe toate topicurili vomiti doar cu ce te-a indoctrinat...astia cu MLM-urili lor.

pentru "circei"iti recomand ...cum de altfel a mai fost scris...o banana pe zi dimineata...poate fi chiar masa de dimineata pentru cei /cele care nu vor sa se dolofaneasca.
succes
BEL_AMY1
Postat pe 7 Noiembrie 2010 09:31
eu am la pulpa/si e tare dureros/nici lichide nu beau multe/sau de la oboseala se mai intampla/
denis_roxana
Postat pe 29 Decembrie 2010 07:40

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Un psiholog 13 De la: BAIAZID 19 Decembrie 2011 19:51
Am o prebloma cu picioarele ! 2 De la: roz5blue6lila7 6 Iulie 2010 08:52
buze 17 De la: OanaSun 7 Martie 2011 00:07
depresie la 23 de ani? 118 De la: alfredodecurtofreco 7 Noiembrie 2010 09:06
Estetica Genitala- New Pink Button 16 De la: CutiePatootie 10 Iunie 2010 07:29