Setari Cookie-uri

a little help please...

buna seara. stimate doamne si domnisoare, am si eu o intrebare pentru dumneavoastra. daca ma puteti ajuta cu un raspuns. am 30 de ani iar partenerul meu 40. ne-am inceput viata sexuala in urma cu numai o saptamana si desi nu este pentru prima data cand experimentez aceasta senzatie, pot sa recunosc ca am avut un disconfort foarte mare la penetrare mai adanca cand el se afla deasupra, in pozitia misionarului. mentionez faptul ca nu este excesiv de "dotat". primul partener pe care l-am avut in urma cu 6 ani mi-a spus ca am vaginul mic, scurt. e posibil ca acest fapt sa-mi creeze aceasta senzatie de disconfort? vreau sa subliniez si faptul ca in timpul actului sexual imi vine foarte des sa merg la baie...ceea ce nu e foarte placut pentru niciunul din noi. orice raspuns din partea dvs m-ar ajute foarte mult...va multumesc.
justtruxi
Postat pe 21 Februarie 2010 20:54
buna...hmmm stiu ca asta o sa para putin ciudat dar vreau sa intreb ceva...ai incercat vreodata sa iti inveti corpul ...sa experimentezi singura ce it place si ce nu si cum te simti facand anumite lucruri?Mama mea a ginecolog si nu gasesc nimic rusinos in a va spune ca ea a fost cea care mi-a recomandat ca cel mai util mod in a te cunoaste e masturbarea.am intrebato despre ceea ce ai postat tu si are cateva intrebari
simti si durere uneori?ai incercat mai multe pozitii in care penisul penetreaza mai adanc?
casey_cat
Postat pe 21 Februarie 2010 21:02
Un sfat: ar trebui sa te duci la medic, una din cauzele durerii poate fi o infectie urinara netratata...pana atunci ai putea incerca o pozitie mai usoara chiar si decat cea a misionarului... punandu-te deasupra lui!
miss_darine
Postat pe 22 Februarie 2010 20:44
Dak e dotat nu cred ca iti pare rau, merita disconfortul de care zici, banuiesc. Chestia cu mersul la baie poate fi o raceala jos, iar treaba cu vaginul foloseste un lubrifiant sau un medic te poate sfatui mai bine, oricum mergi la un medic, si spor la treaba
oana84onutza
Postat pe 4 Martie 2010 13:34
parerea mea e ca ar trebui sa mergi la un doctor sa vezi daca nu cumva e vorba despre o infectie sau o raceala netratata. in rest lubrifiant si da incearca sa-ti cunosti trupul. anyway din cate stiu eu vaginul se muleaza pe marimea penisului deci nu ar trebui sa apara dureri sau usturimi , poate nu esti excitata bine..nu stiu...go to the doctor.
hayati
Postat pe 4 Martie 2010 14:06

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
voi ce credeti?:D 29 De la: alisa1991 29 Ianuarie 2009 11:53
SEX 117 De la: luchianramona 4 Noiembrie 2009 17:03
Fetelooor...avem o problema mare,mare... 82 De la: therapsong2 20 Iulie 2009 18:23
Stie cineva unde pot gasi un tip si o tipa poliamorosi? 2 De la: kudika_1001359 20 Februarie 2016 12:09
Cel mai ciudat/interesant/incitant/ loc unde ati facut sex 16 De la: yumalai 14 Mai 2009 20:56