a little help please...

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

justtruxi Avatarul lui justtruxi

1 mesaj
Oras: bucuresti

buna seara. stimate doamne si domnisoare, am si eu o intrebare pentru dumneavoastra. daca ma puteti ajuta cu un raspuns. am 30 de ani iar partenerul meu 40. ne-am inceput viata sexuala in urma cu numai o saptamana si desi nu este pentru prima data cand experimentez aceasta senzatie, pot sa recunosc ca am avut un disconfort foarte mare la penetrare mai adanca cand el se afla deasupra, in pozitia misionarului. mentionez faptul ca nu este excesiv de "dotat". primul partener pe care l-am avut in urma cu 6 ani mi-a spus ca am vaginul mic, scurt. e posibil ca acest fapt sa-mi creeze aceasta senzatie de disconfort? vreau sa subliniez si faptul ca in timpul actului sexual imi vine foarte des sa merg la baie...ceea ce nu e foarte placut pentru niciunul din noi. orice raspuns din partea dvs m-ar ajute foarte mult...va multumesc.
Raporteaza abuz de limbaj
casey_cat Avatarul lui casey_cat

29 mesaje
Oras: bucuresti

buna...hmmm stiu ca asta o sa para putin ciudat dar vreau sa intreb ceva...ai incercat vreodata sa iti inveti corpul ...sa experimentezi singura ce it place si ce nu si cum te simti facand anumite lucruri?Mama mea a ginecolog si nu gasesc nimic rusinos in a va spune ca ea a fost cea care mi-a recomandat ca cel mai util mod in a te cunoaste e masturbarea.am intrebato despre ceea ce ai postat tu si are cateva intrebari
simti si durere uneori?ai incercat mai multe pozitii in care penisul penetreaza mai adanc?
STII-VREI-POTI!NU LASA NORII SA ADUCA UMBRA ASUPRA TA
Fosta membra Kudika.ro
Un sfat: ar trebui sa te duci la medic, una din cauzele durerii poate fi o infectie urinara netratata...pana atunci ai putea incerca o pozitie mai usoara chiar si decat cea a misionarului... punandu-te deasupra lui!
oana84onutza Avatarul lui oana84onutza

337 mesaje

Dak e dotat nu cred ca iti pare rau, merita disconfortul de care zici, banuiesc. Chestia cu mersul la baie poate fi o raceala jos, iar treaba cu vaginul foloseste un lubrifiant sau un medic te poate sfatui mai bine, oricum mergi la un medic, si spor la treaba
hayati Avatarul lui hayati

2 mesaje
Oras: iasi

parerea mea e ca ar trebui sa mergi la un doctor sa vezi daca nu cumva e vorba despre o infectie sau o raceala netratata. in rest lubrifiant si da incearca sa-ti cunosti trupul. anyway din cate stiu eu vaginul se muleaza pe marimea penisului deci nu ar trebui sa apara dureri sau usturimi , poate nu esti excitata bine..nu stiu...go to the doctor.