Setari Cookie-uri

heeei...

Toata lumea vorbeste despre sex,si despre cum sa faci sex,dar nimeni nu vorbeste despre "cum sa nu faci sex" . Si aici nu ma refer la lucruri care trebuiesc evitate in sex , ci la cum sa nu mai vrei asta.
Poate o sa vi se para putin ciudat...si poate ca defapt asa este. Eu am 16 ani , si sunt de 6 luni si ceva cu prietenul meu. Este...genial. si mi-a fost alaturi tot timpul,ne intelegem minunat si este baiatul pe care il vad fiind langa mine foarte,foarte mult timp de acum incolo...si e reciproc asta.
Daaar,e baiat...si ca toti ceilalti,vrea sa ajungem si mai departe...din punct de vedere fizic.
Imi doresc sa fac dragoste cu el...insa nu acum. Si am impresia ca cu cat va fi mai tarziu cu atat va fi mai bine.
Stiu sigur ca ar ramane langa mine si dupa...dar,nu stiu. am asa o senzatie ca nu trebuie sa o fac...
Ce ziceti?
nickname01
Postat pe 30 Martie 2010 22:42
....ronnie coleman ar trebui sa vinã sa posteze aici fiindca și el e virgin ...dar în momentul asta prãpãditul și-o freacã la baie
freakbabe
Postat pe 30 Martie 2010 22:50
Eu cred ca ar fi cel mai bine sa mai astepti ...sa discuti cu el despre asta ...si daca vezi ca e dispus sa astepte e cel mai bn.....
oanyca15
Postat pe 30 Martie 2010 22:51
tu decizi cand vrei sa-ti incepi viata sexuala...la varsta lui poate sa mai astepte!
daria88
Postat pe 30 Martie 2010 22:55
Pffff....da,stiu.
Insa,cum ar trebui sa procedez?
Ar fi bine sa ne mai departam putin?
:-ss
nickname01
Postat pe 30 Martie 2010 23:34
De la: freakbabe, la data 2010-03-30 22:50:03....ronnie coleman ar trebui sa vinã sa posteze aici fiindca și el e virgin ...dar în momentul asta prãpãditul și-o freacã la baie

Deci de la frecat ia crescut bicepsi si tricepsi brachiali?

De la: nickname01, la data 2010-03-30 23:34:50Pffff....da,stiu.
Insa,cum ar trebui sa procedez?
Ar fi bine sa ne mai departam putin?
:-ss

Discuta cu el despre asta.Dupa reactia pe care o are, ramaneti impreuna, faceti o pauza de relatie sau va despartiti. Atata timp cat dorintele si necesitatile vostrea nu sunt similare nu are rost sa te implici la varsta ta intr-o relatie sexuala. Nu trebuie s-o faci doar ca te simti obligata, sau ca altele o fac s.a.m.d. Iar atunci cand vei hotari sa o faci, mergi inainte la medic sa te informeze de metodele de protejare...Sa nu te bazezi pe faptul ca partenerul tau ar sti sa foloseasca un prezervativ...
Full_Metal_Jacket
Postat pe 31 Martie 2010 11:00

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Parerile voastre 9 De la: stem_29 25 Ianuarie 2011 15:54
Sunetele din timpul unei partide 85 De la: _oktober_ 12 Mai 2009 13:12
:d 4 De la: felixcat 25 Aprilie 2010 14:03
LA MULTI ANI MISS! 32 De la: miss_darine 2 August 2010 19:59
Eu taur El Gemeni 18 De la: samara2604 22 Mai 2011 22:45