Setari Cookie-uri

Bunaa

As vrea sa iau anticonceptionale.. dar vreau sa iau si pt cresterea sanilor dar sa ma si ingras cum se numesc anticonceptionalele care sunt bune pt asta? va rog mult sami spuneti. multumesc anticipat
kudika135825
Postat pe 3 Martie 2010 22:51
parerea mea sincer.. e sa te mai gandesti.. am o prietena care din cauza anticonceptionalelor..a fkt niste noduli la sani si a trebuit sa-i scoata ca altfel era mai rau..si a facut operatie...ai grija cu anticonceptionalele si ca s t ingrasi eu zik s iei vitamine...acizi grasi..cat mai natural...dak te iei cu alte prostii..ajungi sa suferi mai incolo...nush e doar parerea mea..
pappy
Postat pe 3 Martie 2010 22:58
De la: kudika135825, la data 2010-03-03 22:51:52As vrea sa iau anticonceptionale.. dar vreau sa iau si pt cresterea sanilor dar sa ma si ingras cum se numesc anticonceptionalele care sunt bune pt asta? va rog mult sami spuneti. multumesc anticipat







... stiu unele ... in plus... da volum parului capului si epileaza sub brat ... lasa-ma putin sa imi amintesc ...



marco918
Postat pe 3 Martie 2010 23:00
De la: pappy, la data 2010-03-03 22:58:09parerea mea sincer.. e sa te mai gandesti.. am o prietena care din cauza anticonceptionalelor..a fkt niste noduli la sani si a trebuit sa-i scoata ca altfel era mai rau..si a facut operatie...ai grija cu anticonceptionalele si ca s t ingrasi eu zik s iei vitamine...acizi grasi..cat mai natural...dak te iei cu alte prostii..ajungi sa suferi mai incolo...nush e doar parerea mea..





... coreeeect ... mai ales ... vitaminele ... dupa aproximativ 9 luni, te ingrasi excelent (dar poti sa si slabesti dupa aia foarte simplu) ... se rotunjesc sinii excelent ... o sa fii mortala ... crede-ma ... basca ca te si mariti imediat cu cine iti place ...
marco918
Postat pe 3 Martie 2010 23:03
De la: marco918, la data 2010-03-03 23:03:29
De la: pappy, la data 2010-03-03 22:58:09parerea mea sincer.. e sa te mai gandesti.. am o prietena care din cauza anticonceptionalelor..a fkt niste noduli la sani si a trebuit sa-i scoata ca altfel era mai rau..si a facut operatie...ai grija cu anticonceptionalele si ca s t ingrasi eu zik s iei vitamine...acizi grasi..cat mai natural...dak te iei cu alte prostii..ajungi sa suferi mai incolo...nush e doar parerea mea..





... coreeeect ... mai ales ... vitaminele ... dupa aproximativ 9 luni, te ingrasi excelent (dar poti sa si slabesti dupa aia foarte simplu) ... se rotunjesc sinii excelent ... o sa fii mortala ... crede-ma ... basca ca te si mariti imediat cu cine iti place ...


nu fii rautacios... ca totusi..dak ea considera k vrea sa se ingrase asta e dar trebuie sa aiba grija cum..ca altfel te imbolnavesti..si organismul tau este expus...si totusi trebuie kt mai natural..eu asta as sfatui-o..nu mai luati anticonceptionale..k sa te ingrasi...dak mai ales nu iti prescrie doctoru..e bine s nu iei
pappy
Postat pe 3 Martie 2010 23:10
De la: pappy, la data 2010-03-03 23:10:00
De la: marco918, la data 2010-03-03 23:03:29
De la: pappy, la data 2010-03-03 22:58:09parerea mea sincer.. e sa te mai gandesti.. am o prietena care din cauza anticonceptionalelor..a fkt niste noduli la sani si a trebuit sa-i scoata ca altfel era mai rau..si a facut operatie...ai grija cu anticonceptionalele si ca s t ingrasi eu zik s iei vitamine...acizi grasi..cat mai natural...dak te iei cu alte prostii..ajungi sa suferi mai incolo...nush e doar parerea mea..





... coreeeect ... mai ales ... vitaminele ... dupa aproximativ 9 luni, te ingrasi excelent (dar poti sa si slabesti dupa aia foarte simplu) ... se rotunjesc sinii excelent ... o sa fii mortala ... crede-ma ... basca ca te si mariti imediat cu cine iti place ...


nu fii rautacios... ca totusi..dak ea considera k vrea sa se ingrase asta e dar trebuie sa aiba grija cum..ca altfel te imbolnavesti..si organismul tau este expus...si totusi trebuie kt mai natural..eu asta as sfatui-o..nu mai luati anticonceptionale..k sa te ingrasi...dak mai ales nu iti prescrie doctoru..e bine s nu iei




... ma distreaza PARANOIA unora ... vreau sa slabesc - ia anticonceptionale ... vreau sa ma ingras - iau anticonceptionale ... vreau sa ''traiesc viata''!!! - iau anticonceptionale ... dar nici una nu zice ... vreau sa fiu SANATOASA - NU IAU ANTICONCEPTIONALE ... si nu imi este frica de copii si nu ma indoiesc nici de maturitatea si suportul sotului/prietenului ...

... anticonceptionalele sint singurele medicamente care nu ''trateaza'' o boala propriu zisa, trateaza o boala mintala foarte discret indusa tinerilor (dar si parintilor lor) ... groaza de copii ... de proprii copii ... iar efectele anticonceptionalelor sint complet ignorate in fatza unui astfel de ''beneficiu'' ... atitea prefera sa joaca constient ruleta ruseasca cu sanatatea lor incit te ingrozesti de viitorul lor ...


marco918
Postat pe 3 Martie 2010 23:15
De la: marco918, la data 2010-03-03 23:15:54
De la: pappy, la data 2010-03-03 23:10:00
De la: marco918, la data 2010-03-03 23:03:29
De la: pappy, la data 2010-03-03 22:58:09parerea mea sincer.. e sa te mai gandesti.. am o prietena care din cauza anticonceptionalelor..a fkt niste noduli la sani si a trebuit sa-i scoata ca altfel era mai rau..si a facut operatie...ai grija cu anticonceptionalele si ca s t ingrasi eu zik s iei vitamine...acizi grasi..cat mai natural...dak te iei cu alte prostii..ajungi sa suferi mai incolo...nush e doar parerea mea..





... coreeeect ... mai ales ... vitaminele ... dupa aproximativ 9 luni, te ingrasi excelent (dar poti sa si slabesti dupa aia foarte simplu) ... se rotunjesc sinii excelent ... o sa fii mortala ... crede-ma ... basca ca te si mariti imediat cu cine iti place ...


nu fii rautacios... ca totusi..dak ea considera k vrea sa se ingrase asta e dar trebuie sa aiba grija cum..ca altfel te imbolnavesti..si organismul tau este expus...si totusi trebuie kt mai natural..eu asta as sfatui-o..nu mai luati anticonceptionale..k sa te ingrasi...dak mai ales nu iti prescrie doctoru..e bine s nu iei




... ma distreaza PARANOIA unora ... vreau sa slabesc - ia anticonceptionale ... vreau sa ma ingras - iau anticonceptionale ... vreau sa ''traiesc viata''!!! - iau anticonceptionale ... dar nici una nu zice ... vreau sa fiu SANATOASA - NU IAU ANTICONCEPTIONALE ... si nu imi este frica de copii si nu ma indoiesc nici de maturitatea si suportul sotului/prietenului ...

... anticonceptionalele sint singurele medicamente care nu ''trateaza'' o boala propriu zisa, trateaza o boala mintala foarte discret indusa tinerilor (dar si parintilor lor) ... groaza de copii ... de proprii copii ... iar efectele anticonceptionalelor sint complet ignorate in fatza unui astfel de ''beneficiu'' ... atitea prefera sa joaca constient ruleta ruseasca cu sanatatea lor incit te ingrozesti de viitorul lor ...




pai normal tocmai daia i-am zis ca nu e bine..cum am zis mai sus.. o prietena de a mea.. din cauza unei prostii de-ale ei.. acuma a ajns p masa d operatii.. sa se opereze la sani,..din cauza anticonceptionalelor..tot ca sa se ingrase.. frate..traiti-va viata asa km sunteti...unii mor .. sa fie asa mai slabi..
pappy
Postat pe 3 Martie 2010 23:19
mai bn stai cuminte si nu lua asa cv ca te faci cat o vaca
rOxY1
Postat pe 6 Martie 2010 16:58
De la: kudika135825, la data 2010-03-03 22:51:52As vrea sa iau anticonceptionale.. dar vreau sa iau si pt cresterea sanilor dar sa ma si ingras cum se numesc anticonceptionalele care sunt bune pt asta? va rog mult sami spuneti. multumesc anticipat

alta dobitoaca
ma fata anticonceptionalele nu se iau dupa capu tau si nu se iau pt cresterea tzatzelor si a slaninei de pe burta.
Shhh
Postat pe 6 Martie 2010 17:25
De la: kudika135825, la data 2010-03-03 22:51:52As vrea sa iau anticonceptionale.. dar vreau sa iau si pt cresterea sanilor dar sa ma si ingras cum se numesc anticonceptionalele care sunt bune pt asta? va rog mult sami spuneti. multumesc anticipat



Nu cresc sanii de la anticonceptionale, poate doar in perioada pubertatii, insa si atunci fenomenul poate sa fie reversibil, pt ca marirea sanilor este de fapt cauzata de retinerea apei, si in timp sanii pot sa revina la dimensiunile initiale...

Intrebare : pt ce vreti sani mari ?
Summer_
Postat pe 6 Martie 2010 17:48

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
EXTENSII PAR 1 De la: khristiana_30 22 Februarie 2010 18:18
as vrea mai multe pareri...ce sa fac??? 22 De la: ely_lyzy 29 Iulie 2009 10:25
ajutor>>>>>>>>>.... 4 De la: kudika034757 31 Iulie 2009 21:13
help 4 my friend:)) 10 De la: Dontyyy 11 Mai 2010 12:08
Nu stiu sa ma imbrac 84 De la: dulcikutza_90 26 Aprilie 2010 19:31