Setari Cookie-uri

Barbatul Gemeni - Femeia Peste

Buna fetelor!
Trec printr-un mare dezastru...Sunt cu un geaman de 10 luni care mi-a pus capac...Am uitat sa mentionez, eu sunt in zodia Peste! Acum 5 zile am facut o mica nenorocire dpdv al meu ,dar pt el o mare mare catastrofa...Pasiunea lui sunt masinile...Nu l-am pus sa aleaga intre mine si masini ca stiu raspunsul...Intr-o cearta de-a mea cu el, i-am desumflat rotile la masina si din "greseala" i-am spart cauciucul...Eee...In primele 2 zile l-am exasperat cu telefoane ca nu imi raspundea,iar acum in cele 2 mi-a raspuns si...Mi-a zis ca are treaba si ca nu poate sa vb cu mine ca e f suparat,in conditita in care eu i-am dat 1000 de msj ca imi pare ff rau si regret...dar nimic...iar ieri i-am dat un ultim mesaj in care i-am zis ca nu mai ma rog de el sa ma ierte si sa se gandeasca bine ,sa imi de-a un rapsuns pana in ora 22 daca mai continua relatia sau nu.Altfel imi voi trage eu singura concluziile...Si se pare ca nimic nici pana acum... Dar mentionez ca in timpul in care il mai sunam si il intrebam daca mai continuam relatia,ezita sa imi raspunda...Nu stiu ce sa mai fac...Are extrem de multe lucruri la mine si sunt sigura ca va trebuii sa le ia la un moment dat si asa ca ma va suna...Dar credeti ca o sa ma accepte inapoi? sau ca ma va suna curand? Sau sa il sun eu in cateva zile? Imi e ff frica sa nu il pierd... E doar o afurisita de roata...Ce naiba :(
ClaudiAlexandra
Postat pe 3 Mai 2010 00:12

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
??? ??? ??? 3 De la: juwairiyah 6 Septembrie 2009 21:11
Ce parere aveti despre.........? 16 De la: Ralukiss 8 Februarie 2009 20:56
De ce uneori asteptam prea multe d l o pers?dc o pers da sperante alteia stiind k nu este posibil nimic...dc azi iti spune te iubesc sh maine k nu t mai iubeste k i-a treqt..:( 8 De la: anastasia_m 13 Mai 2010 19:14
Seria 7 si iubitul meu 119 De la: dandanaua_reloaded 4 Iulie 2009 19:03
nunta 4 De la: Geta_Mini 16 Ianuarie 2012 10:37