Setari Cookie-uri

relatiile dintre baiat si fata

vati pus vreodata intrebarea de ce este nevoie intro relatie intre fata si baiat?credca nu prea vati gindit..........in primul rind este nevoie de dragoste reciproca,iubire si incredere.iar pe parcurs aoar si celelalte.insa muti nusi dau siama de aces lucru.ei cred ca intro relatie este nevoie dor de sex.pe parcursulvietii iti dai siam ca nu e asa,si sexul nu este cel mai impoetant..iar daca ati avea alte veriuni as dori ca sa le spuneti sa le vad si eu
kudika136210
Postat pe 4 Martie 2010 15:31
tradu
roz5blue6lila7
Postat pe 4 Martie 2010 15:33
suferi de sindromul emo kid?...viata e grea ...tre sa fii true ....u must love tokio hotel
freakbabe
Postat pe 4 Martie 2010 15:36
De la: kudika136210, la data 2010-03-04 15:31:29vati pus vreodata intrebarea de ce este nevoie intro relatie intre fata si baiat?credca nu prea vati gindit..........in primul rind este nevoie de dragoste reciproca,iubire si incredere.iar pe parcurs aoar si celelalte.insa muti nusi dau siama de aces lucru.ei cred ca intro relatie este nevoie dor de sex.pe parcursulvietii iti dai siam ca nu e asa,si sexul nu este cel mai impoetant..iar daca ati avea alte veriuni as dori ca sa le spuneti sa le vad si eu

....mai e nevoie si de bani si de o oarecare independentza....ca daca intervin parintii care nu/s de acord cu relatia....si daca mai intervin si prieteni care au interese ascunse...sau nu...au pur si simplu o rautate nativa ...si intra cu ...bocancii in viatza intima a altora...se cam duce dracului relatia...adica nu traim intr/o lume ideala...si poate cu riscul de a parea paranoica...trebuie sa spun ca intotdeauna vor exista si ne/prieteni...pe lumea asta...care se hranesc cu insatisfactiile altora....si le si produc in scopul asta...
...ca se poatec sa am macar 10 % dreptate....dovada e...cate relatii stabile..serioase si fara mari drame...exista..in comparatie cu cele care au trecut prin multe...razboaie...in ghilimele razboaie..
andreea_n_x
Postat pe 5 Martie 2010 09:19
e nevoie de ...un gen de aparare...si cea mai buna aparare e...sa iti cunosti interesul si sa actionezi ca atare....cu conditia...sa afectezi cat mai putin pe cei din jur...
andreea_n_x
Postat pe 5 Martie 2010 09:21
e nevoie sa stii sa te porti..si sa iti cunosti si sa iti urmezi prioritatile...cand e o relatie serioasa....mai lasi deoparte parerile prietenilor....si chiar intalnirile cu ei...daca e cazul...oricum nu se poate sa ai timp de...de toate...in viatza asta
andreea_n_x
Postat pe 5 Martie 2010 09:24
scrie romaneste fato !
coldwind
Postat pe 5 Martie 2010 09:32
De la: coldwind, la data 2010-03-05 09:32:17 scrie romaneste fato !



nu te enerva!,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, las c-o rugam frumos pe andreea si ne traduce si noua
Dontyyy
Postat pe 5 Martie 2010 09:37
De la: andreea_n_x, la data 2010-03-05 09:24:11e nevoie sa stii sa te porti..si sa iti cunosti si sa iti urmezi prioritatile...cand e o relatie serioasa....mai lasi deoparte parerile prietenilor....si chiar intalnirile cu ei...daca e cazul...oricum nu se poate sa ai timp de...de toate...in viatza asta


asa andreea spune-i tu doar sti ce-l mai bine cum este cu" timpul"
Dontyyy
Postat pe 5 Martie 2010 09:39
da fata asa e!
one_size
Postat pe 5 Martie 2010 09:40
voi ma luati la mishto?...cum adica...chiar nici macar nu puteti banui la ce m/am referit?...nu/mi vine sa cred...da se poate....in lumea asta orice e posibil....nici nu e nevoie de experienta personala....ca sa ajungi la astfel de concluzii.....ar fi de ajuns sa se citeasca toate subiectele postatae pe forum....dar bine...pentru asta ar trebui cateva zile bune....si tot s/ar putea concluziona...ca uneori....prietenii pot reprezenta o influenta negativa intr/un cuplu...de un el si o ea care incearca sa isi formeze si sa isi stabilizeze o relatie.
andreea_n_x
Postat pe 5 Martie 2010 10:12
De la: andreea_n_x, la data 2010-03-05 10:12:28voi ma luati la mishto?...cum adica...chiar nici macar nu puteti banui la ce m/am referit?...nu/mi vine sa cred...da se poate....in lumea asta orice e posibil....nici nu e nevoie de experienta personala....ca sa ajungi la astfel de concluzii.....ar fi de ajuns sa se citeasca toate subiectele postatae pe forum....dar bine...pentru asta ar trebui cateva zile bune....si tot s/ar putea concluziona...ca uneori....prietenii pot reprezenta o influenta negativa intr/un cuplu...de un el si o ea care incearca sa isi formeze si sa isi stabilizeze o relatie.



cum spui tu!!!!
Dontyyy
Postat pe 5 Martie 2010 10:21
De la: Dontyyy, la data 2010-03-05 10:21:31
De la: andreea_n_x, la data 2010-03-05 10:12:28voi ma luati la mishto?...cum adica...chiar nici macar nu puteti banui la ce m/am referit?...nu/mi vine sa cred...da se poate....in lumea asta orice e posibil....nici nu e nevoie de experienta personala....ca sa ajungi la astfel de concluzii.....ar fi de ajuns sa se citeasca toate subiectele postatae pe forum....dar bine...pentru asta ar trebui cateva zile bune....si tot s/ar putea concluziona...ca uneori....prietenii pot reprezenta o influenta negativa intr/un cuplu...de un el si o ea care incearca sa isi formeze si sa isi stabilizeze o relatie.



cum spui tu!!!!
Vezi te-a lasat fara replica ........
cristinxxx
Postat pe 5 Martie 2010 10:30
De la: cristinxxx, la data 2010-03-05 10:30:07
De la: Dontyyy, la data 2010-03-05 10:21:31
De la: andreea_n_x, la data 2010-03-05 10:12:28voi ma luati la mishto?...cum adica...chiar nici macar nu puteti banui la ce m/am referit?...nu/mi vine sa cred...da se poate....in lumea asta orice e posibil....nici nu e nevoie de experienta personala....ca sa ajungi la astfel de concluzii.....ar fi de ajuns sa se citeasca toate subiectele postatae pe forum....dar bine...pentru asta ar trebui cateva zile bune....si tot s/ar putea concluziona...ca uneori....prietenii pot reprezenta o influenta negativa intr/un cuplu...de un el si o ea care incearca sa isi formeze si sa isi stabilizeze o relatie.



cum spui tu!!!!
Vezi te-a lasat fara replica ........


adica tu ai intzeles ce vrea sa spuna? sa-mi traduci si mie pentru a-mi gasi replica
Dontyyy
Postat pe 5 Martie 2010 10:31
De la: Dontyyy, la data 2010-03-05 10:31:57
De la: cristinxxx, la data 2010-03-05 10:30:07
De la: Dontyyy, la data 2010-03-05 10:21:31
De la: andreea_n_x, la data 2010-03-05 10:12:28voi ma luati la mishto?...cum adica...chiar nici macar nu puteti banui la ce m/am referit?...nu/mi vine sa cred...da se poate....in lumea asta orice e posibil....nici nu e nevoie de experienta personala....ca sa ajungi la astfel de concluzii.....ar fi de ajuns sa se citeasca toate subiectele postatae pe forum....dar bine...pentru asta ar trebui cateva zile bune....si tot s/ar putea concluziona...ca uneori....prietenii pot reprezenta o influenta negativa intr/un cuplu...de un el si o ea care incearca sa isi formeze si sa isi stabilizeze o relatie.



cum spui tu!!!!
Vezi te-a lasat fara replica ........


adica tu ai intzeles ce vrea sa spuna? sa-mi traduci si mie pentru a-mi gasi replica
Glumeam........fir'ar sa fie !!!!
cristinxxx
Postat pe 5 Martie 2010 10:40
cu gluma ..omori omul!!!
andreea_n_x
Postat pe 5 Martie 2010 10:52
cine a deschis topicul...a emis o idee...iara io...i/am raspuns...la fel de clar...precum s/a exprimat....SI SE GASESTE NISTE UNII CARE N/ARE CE FACE...DECAT SA IA LA MISHTO LUMEA SERIOASA...de pe forum.
andreea_n_x
Postat pe 5 Martie 2010 10:54
De la: andreea_n_x, la data 2010-03-05 10:54:48cine a deschis topicul...a emis o idee...iara io...i/am raspuns...la fel de clar...precum s/a exprimat....SI SE GASESTE NISTE UNII CARE N/ARE CE FACE...DECAT SA IA LA MISHTO LUMEA SERIOASA...de pe forum.

puisor tu atat de tampita esti incat sa nu stii de ce este nevoie intr-o relatie?
nu imi spune trebuia sa deschida fata topic ca sa afli pe ce lume traiesti!
one_size
Postat pe 5 Martie 2010 11:02
De la: one_size, la data 2010-03-05 11:02:01
De la: andreea_n_x, la data 2010-03-05 10:54:48cine a deschis topicul...a emis o idee...iara io...i/am raspuns...la fel de clar...precum s/a exprimat....SI SE GASESTE NISTE UNII CARE N/ARE CE FACE...DECAT SA IA LA MISHTO LUMEA SERIOASA...de pe forum.

puisor tu atat de tampita esti incat sa nu stii de ce este nevoie intr-o relatie?
nu imi spune trebuia sa deschida fata topic ca sa afli pe ce lume traiesti!

...tu crezi ca toata lumea intra pe forum de destepta.....da ce repede ii stampilati pe altii...ca/s asha...ca/s pe dincolo........valeuuuuuuuu...cuib de vipere ce sunteti
andreea_n_x
Postat pe 5 Martie 2010 11:03
si daca as fi o tampita...unii ca voi nu ma pot destepta pe mine....asta e problema
.....va doare ceva daca ii luati in serios pe altii?...ca nu inteleg....de ce atata ironie????????
andreea_n_x
Postat pe 5 Martie 2010 11:05
ne/om fi nascut toti invatati!!!!!!!!!!...si le stim pe toate dintotdeauna!!!!!!!!!!...daca e asha...nu vad ce nevoie mai e si de forum........sau sa mai intre cineva pe el..........ca daca va arde de ras.........de ce nu va mutati la circ????????
andreea_n_x
Postat pe 5 Martie 2010 11:07
De la: andreea_n_x, la data 2010-03-05 11:05:42si daca as fi o tampita...unii ca voi nu ma pot destepta pe mine....asta e problema
.....va doare ceva daca ii luati in serios pe altii?...ca nu inteleg....de ce atata ironie????????

puisor inca de pe topicul tau mi-am dat seama da nu te ajuta capul de pe umeri!si nici nu incerc sa te destept ..ca te simti prea bine in pielea ta!
iar cand te-am luat pe tine in serios..ai demonstrat ca tu ai probleme grave la mansarda si nu meriti sa fii luata in seama!
one_size
Postat pe 5 Martie 2010 11:08
ah...si meritati voi sa fiti luati in seama?....ce ai dracului sunteti...si se vede!!!!!!!!!1
andreea_n_x
Postat pe 5 Martie 2010 11:16
cu ideile voastre....despre lume si viatza....nici iadul nu va inghite!!!!!!!!1
andreea_n_x
Postat pe 5 Martie 2010 11:17
De la: andreea_n_x, la data 2010-03-05 11:05:42si daca as fi o tampita...unii ca voi nu ma pot destepta pe mine....asta e problema
.....va doare ceva daca ii luati in serios pe altii?...ca nu inteleg....de ce atata ironie????????
Asa Andreea fii tu insuti....
cristinxxx
Postat pe 5 Martie 2010 11:18
De la: andreea_n_x, la data 2010-03-05 11:17:31cu ideile voastre....despre lume si viatza....nici iadul nu va inghite!!!!!!!!1

lasa papusica nu te'nerva ca raiul este numa al tau, bine?
noi o sa oscilam intre rai si iad si odata si odata tot o sa ne inghita unu din ele!
one_size
Postat pe 5 Martie 2010 11:19
De la: andreea_n_x, la data 2010-03-05 11:16:39ah...si meritati voi sa fiti luati in seama?....ce ai dracului sunteti...si se vede!!!!!!!!!1

phtiu iar te-ai uitat in glob?
one_size
Postat pe 5 Martie 2010 11:19
De la: cristinxxx, la data 2010-03-05 11:18:16
De la: andreea_n_x, la data 2010-03-05 11:05:42si daca as fi o tampita...unii ca voi nu ma pot destepta pe mine....asta e problema
.....va doare ceva daca ii luati in serios pe altii?...ca nu inteleg....de ce atata ironie????????
Asa Andreea fii tu insuti....

...tu insati.........gramatica desteptilor
andreea_n_x
Postat pe 5 Martie 2010 11:22
De la: andreea_n_x, la data 2010-03-05 11:22:08
De la: cristinxxx, la data 2010-03-05 11:18:16
De la: andreea_n_x, la data 2010-03-05 11:05:42si daca as fi o tampita...unii ca voi nu ma pot destepta pe mine....asta e problema
.....va doare ceva daca ii luati in serios pe altii?...ca nu inteleg....de ce atata ironie????????
Asa Andreea fii tu insuti....

...tu insati.........gramatica desteptilor
Da asa-i ,vezi eu iti dau dreptate....
cristinxxx
Postat pe 5 Martie 2010 11:29
De la: kudika136210, la data 2010-03-04 15:31:29vati pus vreodata intrebarea de ce este nevoie intro relatie intre fata si baiat?credca nu prea vati gindit..........in primul rind este nevoie de dragoste reciproca,iubire si incredere.iar pe parcurs aoar si celelalte.insa muti nusi dau siama de aces lucru.ei cred ca intro relatie este nevoie dor de sex.pe parcursulvietii iti dai siam ca nu e asa,si sexul nu este cel mai impoetant..iar daca ati avea alte veriuni as dori ca sa le spuneti sa le vad si eu


Iaca, ce bine ca ne-ai luminat , fata ! Noi nu stiam nici unul cam cu se mananca o relatie de asta .Bine ca ne-ai spus , altfel adio relatii !

Postat pe 5 Martie 2010 11:33

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
IUBESC ALT BAIAT 17 De la: Rafinata 19 Iunie 2009 16:26
divortat cu un copil....am vreo sansa? cine a mai avut astfel de relatii? 52 De la: kudika425814 26 August 2011 00:19
va rog sa ma ajutati!:((:((:(:((este posibila??? 33 De la: andra_05 17 Iulie 2009 19:09
Eternitatea nu este un timp foarte lung! 14 De la: Ame_ly 31 Ianuarie 2011 15:28
pfff il plac si cred ca si el ma place... 10 De la: anyellaaa 4 Noiembrie 2009 01:15