Setari Cookie-uri

ce parere aveti despre o relatie intre 2 fete?

am o mare curiozitate...cum e sa ai o relatie cu o fata (fata fiind )...cred ca e super , atat timp cat si ea impartaseste aceleasi ganduri , placeri, fantezii.
Concluzia mea e ca persoanele de acelasi sex ajung sa aiba o rel abia atunci cand sunt nesatisfacute de partener sau de o pers de sex opus....Am dreptate?
Mie asa mi se intampla!
As fi curioasa sa incerc cu o fata...e cineva dispusa pe aici?:P
anonimahahaha
Postat pe 15 Iunie 2009 14:43
De la: dragangina24, la data 2009-06-15 14:43:23am o mare curiozitate...cum e sa ai o relatie cu o fata (fata fiind )...cred ca e super , atat timp cat si ea impartaseste aceleasi ganduri , placeri, fantezii.
Concluzia mea e ca persoanele de acelasi sex ajung sa aiba o rel abia atunci cand sunt nesatisfacute de partener sau de o pers de sex opus....Am dreptate?
Mie asa mi se intampla!
As fi curioasa sa incerc cu o fata...e cineva dispusa pe aici?:P




sa stii k ai mare dreptate, fetele nesatisfacute de partener recurg la o astfel de relatie. mie mi se pare normal, adik...am avut astfel de experiente, in prezent sunt singura....insa....nu m-ar deranja dk as avea o relatie cu o fata.
maria1989
Postat pe 15 Iunie 2009 14:46
De la: Ina19, la data 2009-06-15 14:46:31
De la: dragangina24, la data 2009-06-15 14:43:23am o mare curiozitate...cum e sa ai o relatie cu o fata (fata fiind )...cred ca e super , atat timp cat si ea impartaseste aceleasi ganduri , placeri, fantezii.
Concluzia mea e ca persoanele de acelasi sex ajung sa aiba o rel abia atunci cand sunt nesatisfacute de partener sau de o pers de sex opus....Am dreptate?
Mie asa mi se intampla!
As fi curioasa sa incerc cu o fata...e cineva dispusa pe aici?:P




sa stii k ai mare dreptate, fetele nesatisfacute de partener recurg la o astfel de relatie. mie mi se pare normal, adik...am avut astfel de experiente, in prezent sunt singura....insa....nu m-ar deranja dk as avea o relatie cu o fata.



Foarte bine,acu' ca v-ati gasit puneti-va pe treaba!!!
bl_de
Postat pe 15 Iunie 2009 14:48
De la: bl_de, la data 2009-06-15 14:48:50
De la: Ina19, la data 2009-06-15 14:46:31
De la: dragangina24, la data 2009-06-15 14:43:23am o mare curiozitate...cum e sa ai o relatie cu o fata (fata fiind )...cred ca e super , atat timp cat si ea impartaseste aceleasi ganduri , placeri, fantezii.
Concluzia mea e ca persoanele de acelasi sex ajung sa aiba o rel abia atunci cand sunt nesatisfacute de partener sau de o pers de sex opus....Am dreptate?
Mie asa mi se intampla!
As fi curioasa sa incerc cu o fata...e cineva dispusa pe aici?:P




sa stii k ai mare dreptate, fetele nesatisfacute de partener recurg la o astfel de relatie. mie mi se pare normal, adik...am avut astfel de experiente, in prezent sunt singura....insa....nu m-ar deranja dk as avea o relatie cu o fata.



Foarte bine,acu' ca v-ati gasit puneti-va pe treaba!!!




da mai.....:)):)):)))
maria1989
Postat pe 15 Iunie 2009 14:50
o relatie cu o fata e mai cool. zic din experienta, insa prefer un baiat anyway acum caut o tipa dispusa pt sex in 3
Suzanna
Postat pe 15 Iunie 2009 14:54
mc ca imi dai dreptate ina 19......cine nu e deacord cu aceasta "teorie" nu e in situatia noastra...asa ca nu ma int rautatile altor persoane care dau raspunsuri ca sa ...jigneasca!!!
asa ca mai bine abtineti-va!
anonimahahaha
Postat pe 15 Iunie 2009 14:57
si eu as fi de acord....doar din curiozitate.

Postat pe 15 Iunie 2009 14:59
De la: Rafinata, la data 2009-06-15 14:59:49si eu as fi de acord....doar din curiozitate.



Si eu la fel!!!
bl_de
Postat pe 15 Iunie 2009 15:04
Deci eu va zic ca se merita. cei care dau raspunsuri din ale de smecher e doar din ciuda, pentru ca de fapt le-ar placea sa vada 2 tipe sarutandu-se. Altfel nu se uita ca prostii si "balesc" cand vad tipele .Deci incearca si asta.
Suzanna
Postat pe 15 Iunie 2009 15:45
toti baietii saliveaza knd vad 2 fete sarutandu-se. in timp ce eram cu fostul prietene, mai aveam si o relatie cu o fata, a fost super ok.
maria1989
Postat pe 15 Iunie 2009 16:31
o relatie intre 2 femei mi se pare super-sexy!!!.....n-am incercat....dar poate o s-o fac si pe asta.relatiile intre femei sunt reusite pt k stiu cum sa se satisfaca reciproc,fiecare stie ce vrea cealata si invers.....deci nu poate sa iasa decat foc si para dintre 2 femei.corect??
rehab20
Postat pe 15 Iunie 2009 19:08
ai f mare dreptate. femeile se simt mult mai bine alaturi de femei dekt de barbati/baieti. oricum fiekre hotaraste cu cine vrea sa fie, si poate are si norocul sa nu fie condamnata
maria1989
Postat pe 15 Iunie 2009 20:08
De la: Ina19, la data 2009-06-15 14:46:31
De la: dragangina24, la data 2009-06-15 14:43:23am o mare curiozitate...cum e sa ai o relatie cu o fata (fata fiind )...cred ca e super , atat timp cat si ea impartaseste aceleasi ganduri , placeri, fantezii.
Concluzia mea e ca persoanele de acelasi sex ajung sa aiba o rel abia atunci cand sunt nesatisfacute de partener sau de o pers de sex opus....Am dreptate?
Mie asa mi se intampla!
As fi curioasa sa incerc cu o fata...e cineva dispusa pe aici?:P




sa stii k ai mare dreptate, fetele nesatisfacute de partener recurg la o astfel de relatie. mie mi se pare normal, adik...am avut astfel de experiente, in prezent sunt singura....insa....nu m-ar deranja dk as avea o relatie cu o fata.

yo te pot ajuta daca e nevoe,ma sacrific
scorpyoW
Postat pe 17 Iunie 2009 15:29
chiar crezi k e nevoie?!
maria1989
Postat pe 24 Iunie 2009 22:59
De la: Ina19, la data 2009-06-24 22:59:49chiar crezi k e nevoie?!


daaaaaaaaaaaaaaaaaa,cu sigurant,daca e nevoe,ma fac fetita pentru o noapte doua
s'au ma risc,pentru cat este nevoie
scorpyoW
Postat pe 24 Iunie 2009 23:04
o daaaaaaaaaa:)):))) te-ai gandit mult?
maria1989
Postat pe 25 Iunie 2009 21:36
Eu nu te sfatuiesc sa faci nimic din pura curiozitate, plus ca eu nu as sta cu o fata doar fiindca ea e curioasa... Sa stii ca de obicei lucrurile evolueaza la fel ca in orice relatie... Daca iti place de o fata iti place, daca nu, nu. Doar curiozitate e absurd sa-i zici, plus ca e un pic jignitor pt eventuala partenera.

Postat pe 25 Iunie 2009 21:44
asta inseamna lesbianusm....si din cate am citit lesbienele se trag dintr-o insula din grecia antica nu vad unde ar fi farmecul....v-ati saturat mai fetelor de baieti sau sunt pe cale de disparitie?Parerea mea e ca si cum ai incalta 2 pantofi de la aceelasi picior...
danut_lucian
Postat pe 28 Iunie 2009 12:36
De la: Ina19, la data 2009-06-15 14:46:31
De la: dragangina24, la data 2009-06-15 14:43:23am o mare curiozitate...cum e sa ai o relatie cu o fata (fata fiind )...cred ca e super , atat timp cat si ea impartaseste aceleasi ganduri , placeri, fantezii.
Concluzia mea e ca persoanele de acelasi sex ajung sa aiba o rel abia atunci cand sunt nesatisfacute de partener sau de o pers de sex opus....Am dreptate?
Mie asa mi se intampla!
As fi curioasa sa incerc cu o fata...e cineva dispusa pe aici?:P




sa stii k ai mare dreptate, fetele nesatisfacute de partener recurg la o astfel de relatie. mie mi se pare normal, adik...am avut astfel de experiente, in prezent sunt singura....insa....nu m-ar deranja dk as avea o relatie cu o fata.
innajust
Postat pe 29 Iunie 2009 02:53
hmmmm ce subiect ce sa spun si eu am avut o astfel de curiozitate la mine nu a iesit chiar ok pt k a fost vorba tot despre curiozitate ....am avut parte de clipe frumoase alaturi de o prietena f buna dar s-a terminat si acum ne privim ciudat de parca am fi vinovate de ceva si ii cam aiurea penrtu ca puteam pierde o prietena buna pt o prostie ...oricum ..a fost frumos si eu in viata prefer sa regret ca am facut decat sa regret ca nu am facut...u shtii cel mai bn c faci

innajust
Postat pe 29 Iunie 2009 02:58
Adevarul e ca ma gandesc din ce in ce mai mult la o relatie cu o femeie. Din pacate, n-am gasit nicio femeie care sa ma atraga fizic destul de mult, am doar o prietena cu care as putea face asta si ea e la Cluj, ne vedem foarte rar. Plus ca am o problema: cum mi se intampla si cu barbatii, cred ca m-as plictisi foarte repede de sexul cu eventuala partenera.
breathemein
Postat pe 29 Iunie 2009 16:55
De la: breathemein, la data 2009-06-29 16:55:17Adevarul e ca ma gandesc din ce in ce mai mult la o relatie cu o femeie. Din pacate, n-am gasit nicio femeie care sa ma atraga fizic destul de mult, am doar o prietena cu care as putea face asta si ea e la Cluj, ne vedem foarte rar. Plus ca am o problema: cum mi se intampla si cu barbatii, cred ca m-as plictisi foarte repede de sexul cu eventuala partenera.
..uuhhh dezgustator,nu mi-ar place sa te am prin preajma!!
rahella
Postat pe 29 Iunie 2009 17:03
eu as fi curioasa cum evolueaza o relatie intre 2 fete . topicul asta chiar m-a facut interesata de fenomen, si fiind pro experiente noi, nu m-ar deranja o astfel de relatie. dar sunt intr-o relatie, mai incolo o sa am timp destul pt experimente . din moment ce amandurora le place ce fac si se accepta una pe alta chiar nu vad care e problema. . cui nu-i place, sa intoarca privirea. este libertatea fiecaruia
sycorax
Postat pe 29 Iunie 2009 19:14
mdaa......... :) relatie intre fete! oricum ar fi tot de cocosel au nevoie :).. nu am nimic impotriva..sa incerci o data! ...de 2 ori.
da la o relatie nu..cu o femeie nu poti sa intemeiezi o familie si sa iti faci un viitor! si la urma urmei..
eu sunt de parere.ca o femeie are nevoie de un barbat langa ea!!! nu de alta femeie!
are nevoie de un barbat sa o completeze..nu de o femeie care sa faca acelasi lucruri ca ea! ..
si cand spuneti relatie fetelor , la ce va referiti? doar la sex? sau la asta nu v-ati gandit?
Corina_cori
Postat pe 29 Iunie 2009 22:11
yin si yang...,echilibrul energiilor,femeia primeste energie si barbatul o doneaza!
niciodata doua femei nu vor fi blamate ptr ca amandoua primesc energie una de la cealalata dar doi barbatzi....,dezechilibru total....,raman pe nul total,e ciudat!
leia71
Postat pe 30 Iunie 2009 06:51
De la: Papusikmika, la data 2009-06-29 22:11:19mdaa......... :) relatie intre fete! oricum ar fi tot de cocosel au nevoie :).. nu am nimic impotriva..sa incerci o data! ...de 2 ori.
da la o relatie nu..cu o femeie nu poti sa intemeiezi o familie si sa iti faci un viitor! si la urma urmei..
eu sunt de parere.ca o femeie are nevoie de un barbat langa ea!!! nu de alta femeie!
are nevoie de un barbat sa o completeze..nu de o femeie care sa faca acelasi lucruri ca ea! ..
si cand spuneti relatie fetelor , la ce va referiti? doar la sex? sau la asta nu v-ati gandit?



chiar crezi k e nevoie de un "cocosel" cum spui tu?! crede-ma chiar nu-i nevoie. e femeie te satisface mult mai mult ptr un barbat. oriucm toti barbatii sunt la fel
maria1989
Postat pe 30 Iunie 2009 07:34
De la: rahella, la data 2009-06-29 17:03:37
De la: breathemein, la data 2009-06-29 16:55:17Adevarul e ca ma gandesc din ce in ce mai mult la o relatie cu o femeie. Din pacate, n-am gasit nicio femeie care sa ma atraga fizic destul de mult, am doar o prietena cu care as putea face asta si ea e la Cluj, ne vedem foarte rar. Plus ca am o problema: cum mi se intampla si cu barbatii, cred ca m-as plictisi foarte repede de sexul cu eventuala partenera.
..uuhhh dezgustator,nu mi-ar place sa te am prin preajma!!

Ce ti se pare asa dezgustator? Faptul ca as vrea sa incerc si cu o femeie sau faptul ca am fost sincera si am zis ca ma plictiseste sexul cu barbatii?
breathemein
Postat pe 30 Iunie 2009 07:53
si eu ma bag , de mult timp sunt curioasa cum este sa fii dpdv sexual cu o fata
sufletzika
Postat pe 30 Iunie 2009 09:30
De la: anonimahahaha, la data 2009-06-15 14:43:23am o mare curiozitate...cum e sa ai o relatie cu o fata (fata fiind )...cred ca e super , atat timp cat si ea impartaseste aceleasi ganduri , placeri, fantezii.
Concluzia mea e ca persoanele de acelasi sex ajung sa aiba o rel abia atunci cand sunt nesatisfacute de partener sau de o pers de sex opus....Am dreptate?
Mie asa mi se intampla!
As fi curioasa sa incerc cu o fata...e cineva dispusa pe aici?:P

monaq
Postat pe 30 Iunie 2009 09:34
subscriu
greierash_is_back
Postat pe 30 Iunie 2009 10:25

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce fel de om sa fie..acest ...barbat? 12 De la: heaven2007 22 Iulie 2009 08:48
iubire imposibila??? 10 De la: fff35 8 Octombrie 2009 10:55
iubirea adevarata nu are de-a face cu obsesia... 1 De la: kudika379923 30 Octombrie 2011 10:33
farmece. 23 De la: rashela 5 Martie 2011 17:29
Poveste de viata........ajutati-ma sa inteleg? 20 De la: Cristinakitty 20 Aprilie 2010 15:21