Setari Cookie-uri

Este posibil sa fi ramas insarcinata?

Pe 1 martie am avut 3 contacte sexuale neprotejate cu prietena mea intr-un interval de 5 ore. Specific insa ca intre contactele sexuale a existat o pauza de cel putin 30 minute in care am urinat, si m-am spalat. Azi insa.. am primit un telefon de la ea si mi-a spus ca trebuia sa ii vina ciclul saptamana trecuta si ca a facut si un test de sarcina care nu a iesit nici pozitiv nici negativ. Nu am ejaculat in vagin, ci de fiecare data afara. Astept un raspuns concret. Multumesc!
BoGdAnRaX
Postat pe 8 Martie 2010 14:57
De la: BoGdAnRaX, la data 2010-03-08 14:57:46Pe 1 martie am avut 3 contacte sexuale neprotejate cu prietena mea intr-un interval de 5 ore. Specific insa ca intre contactele sexuale a existat o pauza de cel putin 30 minute in care am urinat, si m-am spalat. Azi insa.. am primit un telefon de la ea si mi-a spus ca trebuia sa ii vina ciclul saptamana trecuta si ca a facut si un test de sarcina care nu a iesit nici pozitiv nici negativ. Nu am ejaculat in vagin, ci de fiecare data afara. Astept un raspuns concret. Multumesc!





... o sa fii ... TATIC !!! ... felicitari si casa de piatra !!! ...
marco918
Postat pe 8 Martie 2010 14:59
De la: BoGdAnRaX, la data 2010-03-08 14:57:46Pe 1 martie am avut 3 contacte sexuale neprotejate cu prietena mea intr-un interval de 5 ore. Specific insa ca intre contactele sexuale a existat o pauza de cel putin 30 minute in care am urinat, si m-am spalat. Azi insa.. am primit un telefon de la ea si mi-a spus ca trebuia sa ii vina ciclul saptamana trecuta si ca a facut si un test de sarcina care nu a iesit nici pozitiv nici negativ. Nu am ejaculat in vagin, ci de fiecare data afara. Astept un raspuns concret. Multumesc!



....exista aceasta posibilitate sa ramana...insa e prea devreme sa si dea seama....dar ce trb sa sti este ca....in timpul contactului sexual se produc micro ejaculari care pot face ca o femeie sa rama gravida....asa ca bancul cu scosul afara la timp nu este valabil....dar voi nu ati auzit de mijloace contractceptive....care va scutesc de durerile de cap de dupa ???
gratuit89
Postat pe 8 Martie 2010 15:04
go to a doctor !!
e cel mai sigur,te scapa de presupuneri....
_curly
Postat pe 8 Martie 2010 15:08

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Avortul spuntan 5 De la: Ele_ely 28 Iunie 2009 16:41
Sunt insarcinata?Am sterilet de 4 ani,dar am inteles ca multe femei au ramas chiar si-asa insarcinate 2 De la: kudika_973629 24 Noiembrie 2014 12:26
Viitoarea Mamica? Esti Pregatita Pentru Sarcina? 7 De la: kudika_1012859 1 Noiembrie 2016 08:30
sunt ingrijorata ! ! 32 De la: kudika083195 14 Octombrie 2010 15:30
intrebare... daca ma puteti ajuta va rog 9 De la: elenavioleta 9 Aprilie 2010 07:45