Setari Cookie-uri

Femeile Balanta

Buna tuturor!

Sunt curiosa ce parere aveti despre femeile din zodia Balanta :)
Sa auzim numai de bine ;)
Veralex1988
Postat pe 13 Martie 2010 17:29
femeile din zodia balanta sunt cele mai tandre,sufletiste, preocupate mereu de frumusete si se indragostesc f usor..:si ink cv...cand vor sa faca cv analizeaza toate posibilitatile si dupa pun in aplicare!!!Cele mai tari,parerea mea...au si parti negative dar f putine;)
claudia_byAnk
Postat pe 26 Martie 2010 11:09
Ai perfecta dreptate! Sunt balanta si ma mandresc cu asta! Cel mai aiurea e ca....niciodata nu suntem apreciate la adevarata valoare si mereu suferim din diferite cauze....Punem totul prea mult la suflet si nu se merita....Faptul ca suntem sincere nu ne aduce decat.....amaraciune, cel putin mie asa mi se intampla mereu....Suntem prea, prea sensibile si vrem sa facem lumea mai buna!....Insa, realitatea e cu totul alta......
avallon
Postat pe 26 Martie 2010 20:33
Si eu sunt balanta si ma preocupa aspectul fizic f. mult ,intradevar balantele sunt firi foarte pasionale
dar si pretentioase in relatii sunt sincere dar si renunta usor la relatii daca nu sunt multumite
. Din experienta mea cei din zodia leului
sunt cei mai ok , dar si varsatorii .
rox81
Postat pe 27 Martie 2010 12:00
Balantele... Frumoase, elegante, delicate, platind uneori cu prea multa docilitate cautarea echilibrului, cu mult bun simt...
Nu foarte increzatoare in ele desi cele mai multe ar avea pentru ce...
Deschise, sincere, cu fantezii, iubite pasionale atunci cand stii sa le faci sa se dezvaluie...
Sunt exceptionale ca partenere de viata, sunt fidele desi flirtul este una dintre placerile lor...
Au nevoie sa fie iubite, respectate, sa li se arate pretuire, sa li se recunoasca meritele... dar au tendinta sa se derobeze de anumite responsabilitati, le e frica sa-si asume unele actiuni...Nu iubesc riscul, au nevoie de certitudini...
Eu unul cred ca pentru mine, ca si taur, nu as putea gasi o partenera mai potrivita...si sunt fericit ca o am!
Cat despre lei...fara suparare...( ca tot a vrut cineva sa stie...) zodie mai "desteapta" si mai capoasa nu cred sa existe! Sunt atat de rigizi incat prefera sa piarda decat sa recunoasca faptul ca altcineva are dreptate. In concluzie : taurul e mai bun ca zodie decat leul !
dancombi
Postat pe 30 Martie 2010 11:30
EU CRED CA FEMEILE BALANTE SUNT SINGURATICE ,SINCERE,SECRETOASE...BARBATII ...MA ABTIN
deea_geo72
Postat pe 30 Martie 2010 18:50
sunt perfecte mai putin un singur punct.. sunt zgarcite si se ghideaza dupa o vorba frate frate, dar branza e pe bani
yumy
Postat pe 30 Martie 2010 18:53
Aprilie 2010
BALANTA ( 22.09 – 22.10 )

DRAGOSTE. In aprilie bati la portile norocului si culmea, ti se va si deschide; daca esti in cuplu vei avea parte de o portie strasnica de tandreturi si romantism, iar daca esti singur/a vei avea parte de ...

.....aflati mai multe intr-un horoscop lunar real si funny – aprilie 2010
(scoateti eventualele spatii libere din link)

http://www.verze.ro/index.php/Horoscop/Horoscop-lunar/horoscop-aprilie-2010.html
peppermint
Postat pe 1 Aprilie 2010 12:49
Femei balante ? Eu sunt balanta si spun cateva caracteristii desprea femeile balanta .

Putin materialiste , adora tot ce e nou si frumos,le place viata linistita si nu suporta sa se simta constranse de ceva , sensibile ce mai te fac din vorbe insa rar se arunca cu capul inainte , nu pot lua decizii de moment in general planifica cam toate actiuniile , intradevar familiste si serioase
in cuplu deschise spre nou insa si foarte atente la sentimentele lor si la cum sunt tratate ..
Nu se multumesc cu putin insa dau si ele totul daca simt ca merita ,iar daca se supara pleaca pur si simplu .
rox81
Postat pe 6 Iulie 2010 15:13
De la: dancombi, la data 2010-03-30 11:30:18Balantele... Frumoase, elegante, delicate, platind uneori cu prea multa docilitate cautarea echilibrului, cu mult bun simt...
Nu foarte increzatoare in ele desi cele mai multe ar avea pentru ce...
Deschise, sincere, cu fantezii, iubite pasionale atunci cand stii sa le faci sa se dezvaluie...
Sunt exceptionale ca partenere de viata, sunt fidele desi flirtul este una dintre placerile lor...
Au nevoie sa fie iubite, respectate, sa li se arate pretuire, sa li se recunoasca meritele... dar au tendinta sa se derobeze de anumite responsabilitati, le e frica sa-si asume unele actiuni...Nu iubesc riscul, au nevoie de certitudini...
Eu unul cred ca pentru mine, ca si taur, nu as putea gasi o partenera mai potrivita...si sunt fericit ca o am!
Cat despre lei...fara suparare...( ca tot a vrut cineva sa stie...) zodie mai "desteapta" si mai capoasa nu cred sa existe! Sunt atat de rigizi incat prefera sa piarda decat sa recunoasca faptul ca altcineva are dreptate. In concluzie : taurul e mai bun ca zodie decat leul !


barbatiii din arad stiam eu!
_oktober_
Postat pe 6 Iulie 2010 15:22

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Eu leoaica, el rac :) 84 De la: _dulcik_ 13 Martie 2009 16:15
eu scorpion, el berbec...va merge? 40 De la: kudika316192 23 August 2010 16:49
eu rac iar partenerul gemeni se poate 3 De la: ramona_via 4 Februarie 2009 14:17
OaRe Ma PlAce? 24 De la: marmuzel__x 26 Iunie 2011 00:50
Eu pestoaica iar el capricon 19 De la: kudika147982 2 Ianuarie 2011 12:04