Setari Cookie-uri

Eu sunt femeie... el e barbat ..oare va merge ????

Am observat ca exista o mare dilema pe acest forum, ce ma fac dak sunt balantza si el este capricorn ...si alte combinatzii clandestine !!

WTF???

In primul rand " va merge asta " nu e in functie de zodie..e in functie de relatia voastra bazata pe alte criterii..pe iubire, comunicare si alte condimente !!

Iar daca e foarte important..si nu STITI CUM VA MERGE ...exista www.google.ro unde se tasteaza foarte simplu "compatibilitatzi"...si o sa apara acolo cateva sute de pagini, nu foarte multe, unde scrie foarte clar ce varsa varsatorul in balantza !!

Si acum ma lamuritzi ???

Oare va merge dak eu sunt femeie si el e barbat ??
Ce parere avetzi ????
Sabrina_Nede
Postat pe 14 Septembrie 2008 10:49
pai..stiu si eu...grea intrebare...barbatii sunt barbati ca nu pot fi femei...femeile sunt femei...ca nu pot fi barbati...zau m-ai pus intr-o mare incurcatura....

Postat pe 14 Septembrie 2008 10:54
oare sa incerc google ???
Ma confrunt cu problema asta de ceva timp...si chiar nu stiu ce sa mai fac..am simtit nevoia sa cer si alte sfaturi...
Sabrina_Nede
Postat pe 14 Septembrie 2008 10:56
si eu ma gandeam la o cautare serioasa..

Postat pe 14 Septembrie 2008 11:02
nuuuu sabrina tin sa te contrazic,nu va merge absolut deloc......
de faptr nu te contrazic merge ...cand ascendentul tu este in compatibilitate perfecta cu al lui si cand sorele intra in al patrulea cadran din pesti vei vedea pe cer o stea care va fii soarta ta...

ai dreptate...azi e duminica ...ma duc sa dau fuguta la o plimbarica ....deja am sarit din schema micul dejun.....

cautarile serioase incep prin documentari serioase nu numai in globul de cristal al Sfantului google ci ....si pe afara in lumea asta mare....

ne vedem peste vreo juma de ora asa .....de cautari reale...si imi dau cu parerea....
dandanaua_reloaded
Postat pe 14 Septembrie 2008 11:05
astept cu sufletul la gura sa te intorci :))) cu vesti noi !!
Sabrina_Nede
Postat pe 14 Septembrie 2008 11:07
chiar, va merge??
ralukiss
Postat pe 14 Septembrie 2008 11:09
nu stiu...dar e dilema mare rau :))
Sabrina_Nede
Postat pe 14 Septembrie 2008 11:38
De la: Sabrina_Nede, la data 2008-09-14 11:38:17nu stiu...dar e dilema mare rau :))


iti dai seama cat de greu va fi!
waw...sincer, nu stiu daca aveti 1% sanse, sau 100%.... probabil vreo 50% :))
ralukiss
Postat pe 14 Septembrie 2008 11:52
clar nu merge ! cele doua specii au fost intotdeauna in competitie , in nici un caz nu ar iesi ceva bun din imperecherea lor .....nuu , nu ..mai bine ne limitam la zodii , ca macar pe alea le cunostem
iris_4_ever
Postat pe 14 Septembrie 2008 12:00
of mai iris...ce dezamagita sunt :( nimeni nu a trecut printr-o experientza ca a mea :((

Ce ma fac????
Sabrina_Nede
Postat pe 14 Septembrie 2008 12:02
Sincer , nu stiu .

Eu am vrut odata sa fac un asemenea experiment dar cobaiul masculin a murit a doua zi dupa ce l-am introdus in aceasi incapaere cu femeia....pe inregistrarea video nu am gasit nimic , desi functiona se pare ca nu s-a inregistrat nimic ....

cand am intrat in barlogul ei , femeia era calma , zambitoare si cu un suras in coltul gurii a spus suav :nu rezista,e prea slab .....

Acum lucram la cuvintele femeii , incercam sa descifram ce anume a vrut sa spuna prin aceste doua cuvinte , suntem convisi ca vom gasi codul corect in viitorul apropiat

Pana atunci eu zic sa stai departe de barbati , barbatii au inceput sa se apere singuri mai nou ,nu stim inca ce metode de aparare folosesc dar....paza buna trece primejdia rea
iris_4_ever
Postat pe 14 Septembrie 2008 12:08
De la: iris_4_ever, la data 2008-09-14 12:08:49Sincer , nu stiu .

Eu am vrut odata sa fac un asemenea experiment dar cobaiul masculin a murit a doua zi dupa ce l-am introdus in aceasi incapaere cu femeia....pe inregistrarea video nu am gasit nimic , desi functiona se pare ca nu s-a inregistrat nimic ....

cand am intrat in barlogul ei , femeia era calma , zambitoare si cu un suras in coltul gurii a spus suav :nu rezista,e prea slab .....

Acum lucram la cuvintele femeii , incercam sa descifram ce anume a vrut sa spuna prin aceste doua cuvinte , suntem convisi ca vom gasi codul corect in viitorul apropiat

Pana atunci eu zic sa stai departe de barbati , barbatii au inceput sa se apere singuri mai nou ,nu stim inca ce metode de aparare folosesc dar....paza buna trece primejdia rea





O Doamne !!



Bine ca m-ai avertizat din timp !!!! Va multumesc mult pentru sfaturi...nu stiu ce m-as fi facut fara voi !!!! Sincer !!!
Sabrina_Nede
Postat pe 14 Septembrie 2008 12:10
ufff
bine ca am aflat din timp

:(
ralukiss
Postat pe 14 Septembrie 2008 12:15
Ce ma bucur ca am rezolvat si problema asta
Va sugerez ca pana se vor termina experimentele sa ramaneti la peste,berbeci,tauri,sagetatori s.a.m.d.

Stim mai multe despre cele 12 specii decat despre barbati !
iris_4_ever
Postat pe 14 Septembrie 2008 12:21
De la: iris_4_ever, la data 2008-09-14 12:21:23Ce ma bucur ca am rezolvat si problema asta
Va sugerez ca pana se vor termina experimentele sa ramaneti la peste,berbeci,tauri,sagetatori s.a.m.d.

Stim mai multe despre cele 12 specii decat despre barbati !



pestii cauta fecioare.
ce ma fac??
ralukiss
Postat pe 14 Septembrie 2008 13:02
De la: Ralukiss, la data 2008-09-14 13:02:24
De la: iris_4_ever, la data 2008-09-14 12:21:23Ce ma bucur ca am rezolvat si problema asta
Va sugerez ca pana se vor termina experimentele sa ramaneti la peste,berbeci,tauri,sagetatori s.a.m.d.

Stim mai multe despre cele 12 specii decat despre barbati !



pestii cauta fecioare.
ce ma fac??



daca esti fecioara te iau eu :D eu-s pestele pe care-l astepti de mult
iris_4_ever
Postat pe 14 Septembrie 2008 13:05
De la: iris_4_ever, la data 2008-09-14 13:05:59
De la: Ralukiss, la data 2008-09-14 13:02:24
De la: iris_4_ever, la data 2008-09-14 12:21:23Ce ma bucur ca am rezolvat si problema asta
Va sugerez ca pana se vor termina experimentele sa ramaneti la peste,berbeci,tauri,sagetatori s.a.m.d.

Stim mai multe despre cele 12 specii decat despre barbati !



pestii cauta fecioare.
ce ma fac??



daca esti fecioara te iau eu :D eu-s pestele pe care-l astepti de mult



ups. am incurcat-o
ralukiss
Postat pe 14 Septembrie 2008 13:12
he he he ...deci esti fecioara
iris_4_ever
Postat pe 14 Septembrie 2008 13:33
De la: iris_4_ever, la data 2008-09-14 13:33:42he he he ...deci esti fecioara


daca sunt nascuta pe 5 sept...asa cred
ralukiss
Postat pe 14 Septembrie 2008 13:53
a mai trecut cineva printr-o situatie asemanatoare???
Sabrina_Nede
Postat pe 16 Septembrie 2008 18:05
incerc sa -mi dau seama daca acesti oameni care ti-au raspuns si-au dat seama de ironia ta sau nu :))) sau este un sarcasm continuu aici
joana03
Postat pe 31 Octombrie 2008 10:43
femeie+barbat ??!!


Hai mai sabrina, trebuia sa zici balanta cu pesti

Postat pe 31 Octombrie 2008 10:51
stai chill.. si la mine am cautat pe google la compatibilitati unde scrie ca leul nu se potriveste deloc cu capricornul:j....si chiar nu mai cred asta findca ne intelegem chiar fff bine....poate asa este si in cazul tau nu tot timpul se potrivesc sizodiile
rockeritza4ev
Postat pe 22 Noiembrie 2008 16:01
Mai, femeie+barbat nu stiu daca va merge, dar barbat+femeie cu siguranta merge. Mi-a zis mie mama...
andra13gabriela
Postat pe 26 Noiembrie 2008 12:42
sincer... nici eu nu cred ca merge!;)) suntem de pe planete diferite! cel putin la mine nu tine prea mult.. nu stiu care e problema... dar poate ca avea dreptate iris 4 ever mai bine sa asteptam rezultatele testelor! sa vii cu noutati te rog! sunt foarte curioasa...
missalexandra
Postat pe 19 Decembrie 2008 11:50

iriiiiiisssss
hai cu rezultatele alea odata
ca sunt tare curios
vreau si eu sa ma cuplez cu o femeie, si nu stiu daca e bine sau rau

nu de altceva, dar chiar imi place
_fantoma_
Postat pe 19 Decembrie 2008 12:08
Iris, stai asa pui! Pai ie prea usor!

Daca io sunt femeie, carna, trei'sh sase marimea la pantof si la sutien si el barbat, nas cocoshat, pa'sh'pa' la pantof si.... nu mai zic, ca ma ia tanti mascota la balacareala ca sunt triviala (nu ca ar folosi ea cuvantul cu pricina, evident)....
E? atunci ce face? Merge? Sta? Vasleste? Inoata? Sughitza? Ce face?
Dor_a
Postat pe 11 Ianuarie 2009 13:10
De la: Sabrina_Nede, la data 2008-09-14 10:49:08Am observat ca exista o mare dilema pe acest forum, ce ma fac dak sunt balantza si el este capricorn ...si alte combinatzii clandestine !!

WTF???

In primul rand " va merge asta " nu e in functie de zodie..e in functie de relatia voastra bazata pe alte criterii..pe iubire, comunicare si alte condimente !!

Iar daca e foarte important..si nu STITI CUM VA MERGE ...exista www.google.ro unde se tasteaza foarte simplu "compatibilitatzi"...si o sa apara acolo cateva sute de pagini, nu foarte multe, unde scrie foarte clar ce varsa varsatorul in balantza !!

Si acum ma lamuritzi ???

Oare va merge dak eu sunt femeie si el e barbat ??
Ce parere avetzi ????

barbatul si femeia sunt specii diferite......chiar asa, doamne, oare merge?
mkdisk
Postat pe 20 Ianuarie 2009 15:18
buna intrebare !!!ca o sa incep sa fac alergie de la intrebari de genu rac +capricorn ,etc.dar ca sa raspund si la intrebarea ta eu zic ca merrreeee.de ce?ca ei sant dopul si noi sticla deci ne complectam unii pe altii fizic ca de rest santem doua specii diferite care dupa un timp arata asa!! da apropo am un caine si vreau sal imperechez cu o vaca ce o iesi???tre sa deschid un nou topic pe tema asta!!!!neaparat
catch_a_fire
Postat pe 25 Ianuarie 2009 10:56

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cine imi spune si mie un tratament bun pentru par???? 68 De la: carmen_natural 7 Octombrie 2011 16:33
Mi-a facut creierii varza:(((((( 21 De la: Preaminunata 20 Aprilie 2010 18:19
Leu - Varsator, a mai avut cineva, a mai experimentat cineva? 27 De la: Libeloo 12 Septembrie 2013 18:56
femeia sagetator!!! 46 De la: alinafrumi 17 Mai 2012 21:13
Eu gemeni, el scorpion 14 De la: kudika073321 8 Octombrie 2009 10:38