Setari Cookie-uri

o singura singura gresala a fost fatala dar nu pate fi numita gresala

buna...ma ttot uit d cva timp...la discutile aparute despre diferite subiecte...vreau sa vad si eu ce parere aveti despre subiectul kre o sa vi-l spun acum...am prietena caree a iubit un baiat atat d mult incat a renutat la tot ce avea si in schimb a primit doar reprosuri si cereri d perfectiune dar stiti cum e nu exista om perfect in de-a lungul timpului nu am mai vazut decat de vreo 3-sau 4ori intmplator puteam sa jur ca e ceea mai fericita persoana dar nu a fost asa acel tip altfel nu am cum sa ii spu la prima gresaala a parasito si vreti sa va spun dc?pentru ca ia reprosat ea ca nu se mai vad era ff preocupat de niste examane incat nu ii mai raspunde nici la telefon a avut rabdare dar sa sfarsit rabdarea ei cand el i-a spus ca ii cere prea mult ca nu-l intelege dar ea nu a vrut decat un pic de iubire in locul la ce a abandonat vi se pare nomaral ca un om sa te lase doar pentru ca i-ai reprosat ca nu va vedeti?vi se pare normal ca el sa ignore suferinta ei?dar in schimb sa-si puna prietenii sa o controleze chiar dak nu mai sunt impreuna si chiar dack el nu mai vrea sa impace cu ea mie ff greu sa o aduc la viata sa mai zambeasca sa iasa afara de multe ori vorbesc si nu ma aude...si cand iese afara cu noi cu prietenii ei e mai mult absenta decat prezenta nu mai vrea nimic nu mai e nimic din ce era din fata zambareata si zapacita are un suflet minunat dar e mult prea ranit !!!
papusikaaa20
Postat pe 16 Martie 2010 19:14
Telenoveaua made in Romania ea iubeste ,lasa catel, purcel,mercedes in ograda si se duce dupa el la Cuca Macaii! Si el cum o multumeste? O paraseste pen'ca si-a gasit una mai extra -mega buna decat ea! C'est la vie....c'asa-i la vie
miss_darine
Postat pe 16 Martie 2010 19:23
eu n-am inteles iarasi nimic pt ca nu exista virgule si puncte
Boca
Postat pe 16 Martie 2010 19:29
si poti sa spui si la ce anume a renuntat??
Shhh
Postat pe 16 Martie 2010 19:42
De la: Boca, la data 2010-03-16 19:29:13eu n-am inteles iarasi nimic pt ca nu exista virgule si puncte

ea a lasat totul pt el... ea a comis o greseala.... el i-a dat cu fleet .........si ea sufera
miss_darine
Postat pe 16 Martie 2010 19:45
sa dea naiba daca inteleg ceva din titlul asta si si mai naiba daca inteleg ceva din mesajul tau
kitty_krieger
Postat pe 16 Martie 2010 21:07
Greseala fatala? A murit cineva? Sper ca nu...
Altfel, chiar nu vad care-i problema. Sa se ridice si sa-si vada de drum. Asta ar trebui sa-i spui cand o vezi. Sa se uite in oglinda si sa spuna de-i place ce vede. Sa se uite la ea prin ochii vostri si sa-si spuna de merita un neica nimeni suferinta ei.

Jesus! Auzi! Fatal! Sa va fereasca Dumnezeu de "fatalitate".
rashela
Postat pe 16 Martie 2010 21:35
De la: papusikaaa20, la data 2010-03-16 19:14:36buna...ma ttot uit d cva timp...la discutile aparute despre diferite subiecte...vreau sa vad si eu ce parere aveti despre subiectul kre o sa vi-l spun acum...am prietena caree a iubit un baiat atat d mult incat a renutat la tot ce avea si in schimb a primit doar reprosuri si cereri d perfectiune dar stiti cum e nu exista om perfect in de-a lungul timpului nu am mai vazut decat de vreo 3-sau 4ori intmplator puteam sa jur ca e ceea mai fericita persoana dar nu a fost asa acel tip altfel nu am cum sa ii spu la prima gresaala a parasito si vreti sa va spun dc?pentru ca ia reprosat ea ca nu se mai vad era ff preocupat de niste examane incat nu ii mai raspunde nici la telefon a avut rabdare dar sa sfarsit rabdarea ei cand el i-a spus ca ii cere prea mult ca nu-l intelege dar ea nu a vrut decat un pic de iubire in locul la ce a abandonat vi se pare nomaral ca un om sa te lase doar pentru ca i-ai reprosat ca nu va vedeti?vi se pare normal ca el sa ignore suferinta ei?dar in schimb sa-si puna prietenii sa o controleze chiar dak nu mai sunt impreuna si chiar dack el nu mai vrea sa impace cu ea mie ff greu sa o aduc la viata sa mai zambeasca sa iasa afara de multe ori vorbesc si nu ma aude...si cand iese afara cu noi cu prietenii ei e mai mult absenta decat prezenta nu mai vrea nimic nu mai e nimic din ce era din fata zambareata si zapacita are un suflet minunat dar e mult prea ranit !!!


esti prietena ei fa tot posibilul si scoate'o din starea asta , tu o cunosti mai bine ca noi , stii ce ii place si ce nu, fii alaturi de ea ,iesi'ti in cluburi, plimbati'va , iesi;ti la agatat, baeramuri,shopping..o sa mai iasa putin din stare..
yogeolove
Postat pe 16 Martie 2010 21:43
Da, asta am vrut sa intreb si eu. La ce anume a renuntat ea?
Bine, ai vazut si tu ca nu era o relatie sanatoasa. Tot ce poti sa faci e sa fi alaturi de ea, sa o lasi sa se descarce, si poate, poate incet va mai reusi sa-l uite. Asta daca nu se vor impaca intre timp.

Mai mult n-ai ce sa-i faci. Singura va trebui sa se "trezeasca". Si pe mine ma ajuta de obicei fetele in cazuri d astea,si dupa ce prinde gustul iar, va fi mai ok.


Miss_Stardust
Postat pe 16 Martie 2010 23:54
imi cer scuze ca nu am scris cu virgula cu punct....a renuntat la viata ei la prietenii la iesiri si zambetul cel avea in permanenta,o scot afara in cluburi la o plimbare dar nimic din ce fac nu ii aduce zambetul ianapoi mi-a vorbit deschis despre ce sa intmpla,sa deskarcat incerc sa vorbesc sa o ajut pe cat se poate dar nimic nu merge...nu intelege de ce sa intmplat asa nu intelege de ce el a facut asa.Din cauza unui telefon el a spus ca ii cere prea mult ca are de invatat ca ea gresit cerandu-i un pic de afectiune
papusikaaa20
Postat pe 17 Martie 2010 17:37
Imi cer scuze si pentru Titlu m-am grabit un pic scriu de la serviciu acasa nu am cum pentru ca ea sa mutat cu mine.Inca odata scuze
papusikaaa20
Postat pe 17 Martie 2010 17:57
nu te supara..dar sunt doi copii prosti facuti gramada amandoi.
ala e un cretin dement si gelos si ea e o ametita ce merita doua pedale peste ochii pt ca trebuie sa se trezeasca la viata.
nu inteleg cum dracu puteti sa va indragostiti de tot felul de javre si dupa aia sa suferiti ca niste caini din nimicuri
felixcat
Postat pe 17 Martie 2010 18:17
De la: felixcat, la data 2010-03-17 18:17:33nu te supara..dar sunt doi copii prosti facuti gramada amandoi.
ala e un cretin dement si gelos si ea e o ametita ce merita doua pedale peste ochii pt ca trebuie sa se trezeasca la viata.
nu inteleg cum dracu puteti sa va indragostiti de tot felul de javre si dupa aia sa suferiti ca niste caini din nimicuri


bravo felix !
respectati-va femeilor !
coldwind
Postat pe 17 Martie 2010 18:21
ce dracu sa intelegi din expunere si cum sa raspunzi
GYPSI
Postat pe 20 Martie 2010 20:57
Baiatul nu merita ,ajuto sa-l uite,indiferent de metodele pe care le folosesti.
cami_goanga10
Postat pe 8 Aprilie 2010 00:50

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
FEMEI OPERATE LA PIEPT DE CANCER 11 De la: Summer_ 25 Martie 2010 18:54
need help 2 De la: kalevalla 18 Februarie 2009 02:16
Impas 3 De la: jenesaispas 27 Septembrie 2009 09:58
Ritm de viata . 21 De la: kudika162205 8 Aprilie 2010 20:14
Mai poate fi ceva? 9 De la: wews 31 Octombrie 2009 20:37