Setari Cookie-uri

SEX IN GRUP... Adevarul despre sexul in grup ... descoperirea sexualitatii... recunoasterea fanteziilor erotice ?

De la: soraderazboi, la data 2010-03-18 17:09:01
De la: Exploratorul, la data 2010-03-18 10:16:04
Draga mea, cred ca ai mari probleme.... CUM POTI SA CONVINGI PE ALTCINEVA CAT DE BUN TREBUIE SA FIE CEVA CE TU NU AI GUSTAT ?? Ce vina am eu pentru interpretarea ta ? DE CE SA ATRAG ATENTIA ?? Nu am dorit sa atrag atentia... pentru ca daca as atrage-o, vin tot felul de mushte cum ar fi Rashela... Daca tot nu ai de gand sa participi, de ce nu te topesti ??
Cum as putea cere confirmari de la madone ca voi ... care stiti doar o singura pozitie si care... Te-am invitat in mod special in discutie ? Te stii vreo experta si te simti evitata ? Vrei sa ne surprinzi cu ceva si nu te baga nimeni in seama ??
Ha, ha, ha.... Incercam sa atrag femei ?? Ha, ha, ha !! Toti barbatii incearca sa atraga femei... inclusiv cei mai apropiati cunoscuti ai tai....!!! Nu trebuie sa te superi daca tu nu ai primit niciun mesaj de la niciun barbat care sa vrea sa te atraga.... Nu toate mushtele fac miere...


Nici o musca nu face miere. Nu sint draga ta. Iar faptul ca te aperi cu disperare arata ca am dreptate.
Problema cu tine este ca vrei sa ti se cinte in struna. Cum nu-ti zice cineva ce vrei sa auzi, cum este musca, madona, nefututa care nu primeste invitatii de la nici un barbat si nu stie decit o pozitie. Pe linga faptul ca se aplica vorba aia cu strugurii care-s acrii, te dovedesti astfel un barbat slab, care nu stie sa duca discutia acolo unde doreste, ci, daca nu primeste ce vrea, se da cu curu' de pamint, ca un baietel de 2 ani, si plinge si urla "da' vleau aiaaaaaaaa!!!!!!!!!!! da-mi aia!!!!!!!!!!". Cam ca in reclama asta:
http://www.youtube.com/watch?v=v4jFqDGXjtk

(PS: Daca tot trimiti fetele la DEX si DOM, n-ar strica sa reiei gramatica de a 8-a, ca sa stii cum se scrie corect "crede-ma". Dar asta cind o sa mai cresti)


MAMAITZA, DRAGA... AI COMPORTAMENT CIUDAT SI IRASCIBIL... AI AJUNS LA MENOPAUZA ?
DACA VREI SA STII DE CE SE SCRIE ''STRUGURII SUNT ACRI'' SI NU ''ACRII'' (CU DOI DE I)...DACA VREI SA STII DE CE ''PLANGE'' SE SRIE ''PLANGE'' SI NU ''PLINGE'' DE CE ''CANTE'' SE SCRIE ''CANTE'' SI NU ''CINTE'' ETC ETC... DACA VREI SA STII AMANUNTE DESPRE ACORDURI SI DEZACORDURI... CAUTA-MA SI-TI OFER PRIMA LECTIE GRATUIT, LA PROMOTIE... (STII TU, CA LA BILLA ::)) ) .... CE SA MAI SPUN ...?? ITI DORESC NUMAI ''SUCCESURII'' (CU DOI DE I ASA CUM STII TU) !!
Exploratorul
Postat pe 22 Martie 2010 22:02
cred ca acest tip de articol i-ar raspunde Exploratorului la cateva intrebari : http://www.libertatea.ro/stire/swinging-ul-nu-e-doar-sex-e-un-mod-de-viata-278819.html

anderson
Postat pe 22 Martie 2010 23:51
swinging-ul-nu-e-doar-sex-e-un-mod-de-viata-278819.html

corect, nimic mai adevarat.
cotyca
Postat pe 23 Martie 2010 08:05
Pentru un pusti de 2 ani care sa da cu curu' de pamint, asa cum faci tu, da, la 33 de ani sint "mamaita". Pentru un barbat adevarat, sint femeie adevarata.
Sfat: cumpara-ti si tu o carte de la Editura Polirom si vezi ce fel de grafie se foloseste acolo. Tot cu "i", adica "plinge", nu "plange".
Na, ca ti-ai mai luat-o o data.
soraderazboi
Postat pe 23 Martie 2010 21:04
De la: soraderazboi, la data 2010-03-23 21:04:21Pentru un pusti de 2 ani care sa da cu curu' de pamint, asa cum faci tu, da, la 33 de ani sint "mamaita". Pentru un barbat adevarat, sint femeie adevarata.
Sfat: cumpara-ti si tu o carte de la Editura Polirom si vezi ce fel de grafie se foloseste acolo. Tot cu "i", adica "plinge", nu "plange".
Na, ca ti-ai mai luat-o o data.


Ha ha !! Dar strugurii sunt ACRII ?? La fel se scrie ?
MA APAR CU DISPERARE ?? SUNT INDIGNAT LA CULME CA VA LASA ADMINISTRATORII SA SCRIETI PE-AICI... CINE SA-MI CANTE IN STRUNA ?? CREZI CA MA ASTEPTAM SA-MI CANTI TU IN STRUNA ?? TU ??? STII CE-I AIA STRUNA ... SI CUM SE CANTA ''IN EA'' ?? HA HA HA HA ... DEVINE FOARTE AMUZANT... MI-A TRECUT ORICE INDIGNARE...
DA, SCUMPA MEA, AI DREPTATE IN TOT CEEA CE AI SPUS PANA ACUM... DA, STRUGURII SUNT ''ACRII''... DA, EU SUNT UN FRUSTRAT... IAR TU NICI MACAR LA STADIUL DE MUSCA NU AI AJUNS... ESTI CEA MAI TARE !!! SPUNE-MI, FANTEZIA TA EROTICA (NU CRED CA POTI AVEA MAI MULTE) CARE ESTE... SA FACI ''AMOR'' CU GENUNCHII RIDICATI ?? CREDE''-MA'', UNELE CA TINE (SI CA RASHELA) SPUN CA ASTA E CEA MAI TARE CHESTIE DESCOPERITA DE UMANITATE...!! BINE, MAMAITZELE ALEA SPUNEAU PE UN TOPIC IN CARE SUBIECT ERA ''INCALTAMINTEA LA CUMETRII'', DAR NU CONTEAZA - VOI ORICUM NU FACETI DIFERENTA INTRE SEX SI PANTOFI...

PS
AI MAI GASIT CEVA SCRIS RAU ? VEZI CA am LASAT O GRESALA UNDEVA... DACA O VEZI AI 10 PUNCTE !! KISS YOU !!!
Exploratorul
Postat pe 24 Martie 2010 03:21
De la: soraderazboi, la data 2010-03-23 21:04:21Pentru un pusti de 2 ani care sa da cu curu' de pamint, asa cum faci tu, da, la 33 de ani sint "mamaita". Pentru un barbat adevarat, sint femeie adevarata.
Sfat: cumpara-ti si tu o carte de la Editura Polirom si vezi ce fel de grafie se foloseste acolo. Tot cu "i", adica "plinge", nu "plange".
Na, ca ti-ai mai luat-o o data.


Cand spun ''voi''... ma refer la tine si la Rashela.
Exploratorul
Postat pe 24 Martie 2010 03:22
De la: soraderazboi, la data 2010-03-23 21:04:21Pentru un pusti de 2 ani care sa da cu curu' de pamint, asa cum faci tu, da, la 33 de ani sint "mamaita". Pentru un barbat adevarat, sint femeie adevarata.
Sfat: cumpara-ti si tu o carte de la Editura Polirom si vezi ce fel de grafie se foloseste acolo. Tot cu "i", adica "plinge", nu "plange".
Na, ca ti-ai mai luat-o o data.


De la cine mi-am luat-o ?? De la tine ?? Ai vazut vreodata un DEX sau un DOM ? Cand mai treci pe la un magazin cu carti (nu stiu cum se spune la tine la tara).. uita-ta si cauta un cuvant cu i dai i... (sper ca intelegi)... deci cu i din i in interior... Daca gasesti vreunul, iti ofer ce n-ai primit vreodata in viata ta...
Ai 33 ?? Multi inainte... Nu-ti dadeam mai mult de 12-13... Credeam ca poza e mamei tale...
Exploratorul
Postat pe 24 Martie 2010 03:26
De la: anderson, la data 2010-03-22 23:51:51cred ca acest tip de articol i-ar raspunde Exploratorului la cateva intrebari : http://www.libertatea.ro/stire/swinging-ul-nu-e-doar-sex-e-un-mod-de-viata-278819.html



DA, AI DREPTATE, INTERESANT ARTICOL... MULTUMESC PENTRU ADRESA...!! DA, ASTA E TIPUL DE RASPUNSURI PE CARE LE CAUT, NUMAI CA AS FI VRUT SA AM CU CINE LE COMENTA SI EVENTUAL SA MAI CER UNELE DETALII CARE LIPSESC...

TEXTUL ART. :
''"Swinging-ul nu e doar sex, e un mod de viaþã!"
Toata lumea este curioasa sa afle ce inseamna swinging-ul. Am incercat sa raspund la aceasta intrebare cu ajutorul unui cuplu de practicanti cu experienta. R.si P. sunt doi bucuresteni frumosi, casatoriti de 17 ani, pe care i-am intalnit intr-un club de fite din Capitala. Stiam ca iubesc sexul si ca-l practica... in echipa. Insa am vrut sa ma folosesc de ei pentru a intelege semnificatia unei "partide fierbinti" pentru un cuplu pasionat de swinging.
Ce am aflat? Pe scurt, acest "sport" este, de departe, o ramura distincta a artei sexuale. Una bizara, pot spune, insa la care am visat cu totii, in anumite momente erotice ale existentei noastre. Pentru ca nu-i de ici de colo sa poti face amor cu parteneri diferiti, cu acceptul sau chiar sub ochii sotului tau. Suna ciudat, nu? Ei bine, da. Asta inseamna swinging-ul: schimbul de parteneri in timpul partidelor de sex. Iata ce mi-au povestit cei doi:

Ce insemna swinging-ul ?

Inseamna o formula de a iesi din cotidian si de a te simti bine impreuna cu partenerul tau. In principal, trebuie sa te simti liber, sa stii ca nu trebuie sa minti si sa-ti "inseli" partenerul. Avem discutii libere la nivelul cuplului despre fantezii, erotism si tot ce are legatura cu latura sexuala. Ceea ce trebuie sa se inteleaga este consensul intre parteneri si ceilalti participantii in cadrul formulei de swinger. Totul este liber si nimic nu este obligatoriu.

De cat timp ati inceput?

De 14 ani. Ceea ce practicam noi nu are nici o legatura cu sexul, reprezinta chiar un mod de viata. Nu ne intereseaza cu ce anume se ocupa si din ce zona provin ceilalti. Avand posibilitatea sa calatorim in toata lumea, ne-am intalnit cu toate natiile posibile in anumite cluburi destinate Swinging-ului. Daca am zis ca o facem de 14 ani, asta nu inseamna ca am facut un sport din asa ceva. Se intampla oricand fara sa planifici.

Cum ati ajuns in aceasta lume ?

Totul a inceput de la o amica de-a mea. Ma aflam intr-un hotel la piscina si aceasta mi-a pus o intrebare foarte ciudata la vremea aceea. "Nu vrei sa facem dus impreuna?" Am acceptat negandindu-ma si la altceva. Picaturile apei, cateva atingeri nevinovate, toate astea ne-au inflacarat si am inceput sa ne sarutam. Senzatia momentului si ce a urmat m-a facut sa-i povestesc sotului meu toata trairea avuta. Am discutat pe aceasta tema si am incercat in cuplu cu o femeie. Apoi a venit intrebarea de ce cu o femeie si nu cu un alt barbat. Cam asa a fost inceputul

Exista gelozie in cuplurile de swingeri?

Nu, intre noi nu exista gelozie. Dar, mare atentie! Cuplurile care vor sa faca pe swingerii doar pentru ca au probleme in casnicie si spera ca astfel si le vor rezolva, gresesc! Nu fac altceva decat sa le adanceasca si mai mult, ajungand chiar pana la despartire. Am cunoscut persoane care mergeau la petreceri de swingeri numai pentru ca asa sperau ca isi vor multumi partenerii. Mare greseala! Daca nu exista un consens, daca nu vor amandoi partenerii sa faca asta, se ajunge la despartire. Din fericire, noi doi ne dorim amandoi acelasi lucru.

Exista restrictii? Si daca da, de care?

Fiecare isi stabileste propriile reguli. Din punctul nostru de vedere, exista doua lucruri foarte importante: apa si sapunul, care in Romania se consuma foarte putin, si nu pentru ca ar fi scump, iar al doilea, folosirea obligatorie a prezervativului.
Care a fost cea mai frumoasa experienta traita de voi doi?
Cele mai frumoase momente le-am petrecut la fiecare partida reusita, alaturi de persoane deosebite, cu care am putut sa ne dam frau liber imaginatiei.

Exista vreo diferenta intre „prima data" si momentul actual?

De fiecare data este ca prima oara. Tine de faptul ca ai posibilitatea sa cunosti oameni si de cele mai multe ori nu se ajunge la sex, ci doar la o discutie libera despre fanteziile sexuale ale fiecaruia.

Ce tabieturi, obiceuri aveti dupa o partida de amor ?

Noi doi vorbim dupa fiecare intalnire despre cum a fost si ce anume ne-a placut la celalalt partener, sau ce am fi asteptat sa se intimple.''
Exploratorul
Postat pe 24 Martie 2010 03:36
De la: soraderazboi, la data 2010-03-23 21:04:21Pentru un pusti de 2 ani care sa da cu curu' de pamint, asa cum faci tu, da, la 33 de ani sint "mamaita". Pentru un barbat adevarat, sint femeie adevarata.
Sfat: cumpara-ti si tu o carte de la Editura Polirom si vezi ce fel de grafie se foloseste acolo. Tot cu "i", adica "plinge", nu "plange".
Na, ca ti-ai mai luat-o o data.



Plinge?O fi greseala de ortografie.
Eu stiam ca se scrie plange...sau te referi la diacritice?
Valitza88
Postat pe 24 Martie 2010 05:55
Tie faptul ca raspunzi cu trei postari in zeci de rinduri la o gogorita de-a mea nu-ti spune nimic? Chiar nu poti sa te uiti in oglinda?
Mai devreme eram mamaita, acum am 12 ani. Asa-i ca mori ca nu poti sa ma jignesti in nici un fel, pentru ca nu-mi pasa?
Fanteziile mele erotice? Scriu proza erotica si am acordat chiar un interviu in presa despre ceea ce scriu. Nu-i asa ca mori de ciuda?
soraderazboi
Postat pe 24 Martie 2010 11:34
De la: soraderazboi, la data 2010-03-24 11:34:46Tie faptul ca raspunzi cu trei postari in zeci de rinduri la o gogorita de-a mea nu-ti spune nimic? Chiar nu poti sa te uiti in oglinda?
Mai devreme eram mamaita, acum am 12 ani. Asa-i ca mori ca nu poti sa ma jignesti in nici un fel, pentru ca nu-mi pasa?
Fanteziile mele erotice? Scriu proza erotica si am acordat chiar un interviu in presa despre ceea ce scriu. Nu-i asa ca mori de ciuda?

....si te lauzi cu faptul ca scrii proza erotica????....ti/ai cam luat avant sa mushti din alti useri.....stii ceva??...oricine poate sa scrie proza erotica....nu mi se pare nimic laudabil in asta!!!....multi se pot simti jigniti de ...ganduri de genul asta!!!....
andreea_n_x
Postat pe 24 Martie 2010 12:00
De la: andreea_n_x, la data 2010-03-24 12:00:16
De la: soraderazboi, la data 2010-03-24 11:34:46Tie faptul ca raspunzi cu trei postari in zeci de rinduri la o gogorita de-a mea nu-ti spune nimic? Chiar nu poti sa te uiti in oglinda?
Mai devreme eram mamaita, acum am 12 ani. Asa-i ca mori ca nu poti sa ma jignesti in nici un fel, pentru ca nu-mi pasa?
Fanteziile mele erotice? Scriu proza erotica si am acordat chiar un interviu in presa despre ceea ce scriu. Nu-i asa ca mori de ciuda?

....si te lauzi cu faptul ca scrii proza erotica????....ti/ai cam luat avant sa mushti din alti useri.....stii ceva??...oricine poate sa scrie proza erotica....nu mi se pare nimic laudabil in asta!!!....multi se pot simti jigniti de ...ganduri de genul asta!!!....


Dontyyy
Postat pe 24 Martie 2010 12:03
De la: soraderazboi, la data 2010-03-17 13:19:10Sa zici ca toti avem obsesii sexuale ar inseamna sa afirmi ca toti sintem obsedati sexual. Ceea ce ... m scuzi ... dar e cam aiurea. Fantezii am, dar nu ma obsedeaza. A te obseda ceva inseamna sa te gindesti mai tot timpul la acel ceva, sa nu te poti concentra la alte lucruri pentru ca-ti fuge mereu mintea la obsesia ta. Tu dai impresia ca pe tine, intr-adevar, te obsedeaza. Si, dupa ce ai scris cite-n Luna si-n stele despre cit de frumos trebuie sa fie sa te futi in grup, vii si ne spui ca tu de fapt habar n-ai. Iti dai seama ce ti-ai ras singur credibilitatea?
Voiam sa te intreb ce simti tu cind iti vezi partenera implicata cu pasiune intr-un raport sexual cu alt barbat. Dar imi dau seama ca n-ai cum sa-mi raspunzi, ca tu acum evaluezi daca merita (adica daca ceea ce obtii poate fi multumitor) sa ti-o tragi in grup. Adica ai o obsesie, dar nu stii daca foloasele pe care ti le-ar aduce punerea ei in practica merita efortul. Cam asa, nu?

...ca suntem obsedati sexual...asta e adevarul....si daca te gandesti periodic...la propriile fantezii tot obsesie e!!....nu/ti aduce nici un folos punerea in practica...!...ai zis ca scrii proza erotica....asta inseamna...obsesie...pusa sub o anumita forma la indemana tuturor...
.....ce sa simt????....daca imi vad partenera implicata intr/un....tralala cu altu??...simt ca nu pot sa ma uit la ei...si aia nu e partenera mea!!!...e a altui barbat!!!!
andreea_n_x
Postat pe 24 Martie 2010 12:09
Femeie, nu te intreb daca ai auzit de Henry Miller, Junikiro Tanizaki sau Anais Nin. Ce sa mai spunem de Pascal Brukner, pentru ca te-ar depasi mult prea mult nivelul discutiei. In mod cert nu stii ce inseamna "proza erotica", iar cultura generala nu te ajuta prea mult.
Bineinteles ca te bagi in seama degeaba, din nou. Pentru ca te riciie pe dinauntru ceva anume legat de mine. Te obsedez, cumva?
soraderazboi
Postat pe 24 Martie 2010 14:01
In legatura cu topicul, am avut si eu odata o experienta FBF, cu o prietena si un amic...nu pot sa spun ca a fost nu stiu ce, mai degraba asa instinctiv, dupa o noapte la club si bautura..si a doua zi nu ne-am simtit ciudat pt ca nah, nu erau complicatii sentimentale intre noi deci am ramas la salut, salut.
Nu pot sa spun ca regret, a fost interesant, dar mai safe daca nu esti intr-o relatie. Si clar nu cred ca e un mod de a-ti testa increderea. Poate doar sa iti trezesti alte suspiciuni si dubii.

In grup nu stiu ce sa zic, adica am avut si eu discutii de genul cu fostul prieten, si daca se punea problema doar cu o tipa, cred ca mi-ar fi trebuit mult alcool la bord, si pun pariu ca as fi ramas cu un gust amar dupa. Dar am ramas doar la stadiul de discutii.

Deci daca nu ai nimic de pierdut, poti sa ti-o "pui" in 3 sau 4 In fond, daca e doar de fun, nu ai ce sa regreti!
Miss_Stardust
Postat pe 24 Martie 2010 18:29
De la: soraderazboi, la data 2010-03-24 14:01:17Femeie, nu te intreb daca ai auzit de Henry Miller, Junikiro Tanizaki sau Anais Nin. Ce sa mai spunem de Pascal Brukner, pentru ca te-ar depasi mult prea mult nivelul discutiei. In mod cert nu stii ce inseamna "proza erotica", iar cultura generala nu te ajuta prea mult.
Bineinteles ca te bagi in seama degeaba, din nou. Pentru ca te riciie pe dinauntru ceva anume legat de mine. Te obsedez, cumva?

...da de ce trebuia sa aud io de astia???...nu stiam ca ..o cultura generala trebuie virusata cu...proza erotica!!!....da ce crezi ca nu pot sa imi imaginez ce vreau sau ce???...imaginatie are toata lumea!!!...sicera sa fiu.....nu stiu daca vreau sa aflu ce e in mintea altora!!!!...sunt convinsa ca zac ...treburi mai grele decat in a mea...adica...minte murdara am si io...ca toata lumea...dar a altora e mult mai murdara....sunt sigura!!!...
andreea_n_x
Postat pe 24 Martie 2010 20:47
...proza erotica egal...cu poze cu femei dezbracate...a la playboy...pe unii ii lasa reci...iar pe altii ii infierbanta
andreea_n_x
Postat pe 24 Martie 2010 22:03
Atita te duce capul, aita poti. Banuiesc ca n-ai citit mai mult de zece carti la viata ta, exceptind cartile de bucate, manualele si cartile de rugaciuni.
soraderazboi
Postat pe 25 Martie 2010 00:23
De la: soraderazboi, la data 2010-03-25 00:23:09Atita te duce capul, aita poti. Banuiesc ca n-ai citit mai mult de zece carti la viata ta, exceptind cartile de bucate, manualele si cartile de rugaciuni.


eu spun sa mai tai din lista si sa lasi doar manualele
freakbabe
Postat pe 25 Martie 2010 00:37
De la: soraderazboi, la data 2010-03-25 00:23:09Atita te duce capul, aita poti. Banuiesc ca n-ai citit mai mult de zece carti la viata ta, exceptind cartile de bucate, manualele si cartile de rugaciuni.


DUPA CUM VEZI, DRAGA MAMAITZA CU MINTE DE COPIL DE 12 ANI.... ESTI MAI MULT DECAT IN PLUS PE-AICI... E CAZUL SA-TI IEI VITEZA SI SA NU MAI INCURCI LUMEA... !!! OARE NU VEZI CA AI AJUNS DE RAS ? NU-TI DAI SEAMA CA ESTI DEPASITA, TOTAL DEPASITA... IN ORICE DOMENIU ? FAPTUL CA NU ESTI BAGATA IN SEAMA SI CA ESTI ''PALMUITA'' IN CONTINUU DEMONSTRAEZA CA, VORBA TA, STRUGURII SUNT ''ACRII'' PENTRU CEI CA TINE.... HA HA HA HA !!!! SA SCRIU CU I DIN I CA SA POTI CITI MAI USOR ?
CE TE TOT DAI DESTEAPTA, INSTRUITA, INTELIGENTA... CAT TIMP, TU, DE FAPT, SCRII POVESTI EROTICE PENTRU MOSNEGI... INCERCAND SA-I EXCITI... NU ESTI FACUTA PENTRU ASTA, FEMEIE !! CUM NAIBA SA SCRII ''PROZA EROTICA'' (AUZI LA EA !!) TOCMAI TU ... CARE NU AI NICI IN CLIN SI NICI IN MANECA CU SEXUL, CU FANTEZIILE... AI UITAT CA AI RECUNOSCUT CA NU STII DECAT O SINGURA POZITIE ?? CE NAIBA POTI INDRUGA TU, INTR-O POVESTE EROTICA ??? HA HA HA HA ... CAT DE AMUZANTA, ESTI....
IA-O PE RASHELA SI FUGITI IN LUME !!!
POTOLESTE-TE, FEMEIE....!!! CREDE-MA, ITI VREAU BINELE !!! N-AS VREA SA FIU NICI MORT IN LOCUL SOTULUI TAU (DACA A FACUT VREUNUL GRESALA SA TE IA)...
LASA-NE... NU NE MAI ARAT CA STII UNELE NUME... !! CREZI CA NU PUTEM SCRIE SI NOI DESPRE TOT FELUL DE ''PERSONAJE'' PE CARE PE TINE NU TE-A DUS CAPUL SA LE CUNOSTI ? AM PUTEA S-O FACEM, DAR NU MERITI EFORTUL... SINCER....
OOOOO.... UAH... MI-E SILA... !!! DE UNDE AI APARUT, FAPTURA ?
...PANA SI TIE TI S-A PARUT EXAGERAT CA AM FACUT MAI MULTE COMENTARII PE MARGINEA CELOR SCRISE DE TINE... SARACUTA DE TINE, NU EARI OBISNUITA SA FII BAGATA IN SEAMA SI TE-AI SIMTIT FLATATA... HA HA HA HA !!! UITE, PROMIT SA NU MAI SCRIU NICIODATA NIMIC LEGAT DE TINE, PROMIT CA TE VOI IGNORA TOTAL...!! AM INCERCAT SA TE SALVEZ, DAR NU VREI ASTA... IMSISTI SA TE BALACESTI IN MOCIRLA... UAHHH... CE FEMEIE... !!! BRRRR... NUU...
Exploratorul
Postat pe 25 Martie 2010 02:40
De la: soraderazboi, la data 2010-03-24 14:01:17Femeie, nu te intreb daca ai auzit de Henry Miller, Junikiro Tanizaki sau Anais Nin. Ce sa mai spunem de Pascal Brukner, pentru ca te-ar depasi mult prea mult nivelul discutiei. In mod cert nu stii ce inseamna "proza erotica", iar cultura generala nu te ajuta prea mult.
Bineinteles ca te bagi in seama degeaba, din nou. Pentru ca te riciie pe dinauntru ceva anume legat de mine. Te obsedez, cumva?


FEMEIE !!!! FEMEIE, DA, NE OBSEDEZI PE TOTI !! ESTI COSMARUL NOSTRU DE PE ACEST SITE !! DA, AI REUSIT SI TU, IN SFARSIT, SA FACI CEVA... !!
AUZI ?? UNDE PUBLICI ''PROZA EROTICA'' ?? TE ACCEPTA VREO PUBLICATIE ? ... AUZI ? TOATE ANUNTURILE DE LA MATRIMONIALE SUNT SCRISE DE TINE ? ..STII TU... ALEA CU ''SUNT FIERBINTE, CAUT BARBAT GENEROS. AM SANI, AM FUND...SI SUNT FATA MODEL''...
ASTA E PROZA TA EROTICA ?
Exploratorul
Postat pe 25 Martie 2010 02:49
Dar cite stii tu despre viata mea sexuala, se pare ca te preocupa mai mult decit propria ta viata intima.
In rest, te-ai crizat atit de mult incit chiar arati ca pustiul ala care se da cu curul de pamint. Ai inceput sa debitezi atit de multe incit se vede cit de rau te maninca si cit de complexat te simti in fata mea. Halal barbat, vai si-amar de capul tau.
soraderazboi
Postat pe 25 Martie 2010 09:30
Pana la urma care-i adevarul despre sex in grup, ca vad aici o serie de replici dure care nu scot la lumina adevarul asta.Cei care il parctica , sa va aud , ce avetzi de spus? Ce-i asa de grozav in treaba asta?

Postat pe 25 Martie 2010 11:33
il practic destul de des in formula FBF. e extraordinar, pentru ca am o partenera de grup cu care ma inteleg perfect-noi fiind bi.
in formula clasica de sex in 3, nu mi se pare ca fetele sunt atrase una de alta si nu interactioneaza destul intre ele, ceea ce fac fiind mai mult de conjunctura. noi chiar ne dorim una pe alta
stim sa impartim iubitul exact la doua, si mi se pare incitant de practicat intr-o relatie de lunga durata.
apropo la nimic, daca nu ti convine subiectul si n ai nimic de spus, nu fa mistouri rasuflate si expirate, fara legatura cu topicul, ca e trist cum incerci sa te bagi singur in seama jignind
tumblin
Postat pe 25 Martie 2010 11:59
scorpio, nu exista adevarul despre, exista cel mult adevarul personal despre. Pentru unii, asta inseamna apogeul propriei sexualitati. Poate pentru ca se pot afisa si pot fi admirati in actiune, poate pentru ca sint adeptii ideii de erotism fara atasament, poate pentru ca incalca regulile, poate pentru ca le da senzatia de libertate. Dar din punct de vedere psihologic lucrurile sint ceva mai nuantate decit vor sa accepte cei care cauta experiente de genul doar la modul superficial.

Daca ne gindim bine, orgiile sexuale se practicau in Antichitate cu rol ritualic. Inseamna oare ca exista ceva sfint intr-o totala dezlantuire sexuala, in care patriciana se lasa patrunsa de un sclav sau in care mai multi particieni erau calare pe nevasta altuia? Nu, era doar o forma de eliberare a unor energii, a unor tensiuni, de "reglare a conturilor". Una dintre supapele care ajutau societatea sa functioneze.
De fapt, acest rol a fost preluat astazi de realitatea virtuala. Aici putem intra sa facem pe cocosii si sa ne permitem orice cu o femeie straina, ceea ce pe strada nu am face pentru ca ne-am atrage oprobiul public. Dar este bine ca exista aceasta realitate virtuala care, la fel ca orgiile din Roma antica, ii ajuta sa functioneze calm pe cei care se descarca aici.

Pe mine nu m-ar deranja foarte tare sa-l impart pe iubitul meu cu alta femeie, cu conditia sa-mi placa aceea femeie, sa imi para un om care sa merite atentia lui. Insa invers nu as suporta, astfel ca ma bucur ca el nu m-ar imparti niciodata cu alt barbat. De obicei, la barbati simtul posesiunii este mai puternic decit la femei si este normal sa fie asa. Eu nu as aprecia foarte mult un barbat dispus sa ma imparta cu altul, chiar daca, privind din exterior, faptul ca cineva vrea sa-si vada sotia intr-o experienta erotica cu un alt barbat nu ma deranjeaza si nici n-as spune ca este negativ.

Sexualitatea inseamna mult mai mult decit introducerea unui organ il altul. Cit despre erotism, ei bine, iti trebuie si putina minte ca sa stii cu ce se maninca.
soraderazboi
Postat pe 25 Martie 2010 12:08
Nici n-am pomenit despre un adevar absolut , ci de cel al celor care trec prin astfel de experiente.
Am inteles pe cei care sunt bisexuali , dar cei care nu sunt ,cum ajung sa accepte astfel de experiente?
De ce?

Postat pe 25 Martie 2010 19:04
De ce nu?
De exemplu, nu trebuie sa fiu sadica pentru a-mi tachina barbatul. Pentru ca nu o fac ca el sa sufere, ci doar ca sa ne jucam putin.
soraderazboi
Postat pe 25 Martie 2010 20:30
..io nu as lua/o drept joaca...orice joaca are in spate ..o treaba serioasa!!!
andreea_n_x
Postat pe 26 Martie 2010 23:54
De la: kudika022394, la data 2010-03-27 20:53:31
SEX = 6 (latina) 6+9 = 69 = homo-sex = h - om -6(pandar care tine de SASE)

OMUL = H - 6 = O = SOARELE(fara lumina) HOMOSEXUAL = OMUL SOARELUI SI BISERICA

SEX (6) IN GRUP = HOMO-SEX - UALI (ANIMALE BIPEDE(cu doua picioare, care seamana fizic cu omul, dar ratiunea este sub un nivel scazut in ceea ce priveste deoasebirea intre a face sex sau dragoste.

OAMENII NORMALI FAC DRAGOSTE, ANIMALELE FAC SEX DIN INSTINCT PT. REPRODUCERE.

A FACE SEX IN GRUP = DESCALIFICARE CA OM DEVENIND ANIMAL.

ANIMAL = ANIMA -L = MISCAREA LUMINII = LUMINA IN MISCARE

LUMINA POATE FACE VIATA IN INCUBATOR = SEX OMUL FACE VIATA PRIN DRAGOSTE.
sexu in grup se practica si in casele de toleranta din tarile asa zis civilizate...poate a venit si la noi moda asta scarboasa.....
kudika029282
Postat pe 27 Martie 2010 21:25
De la: kudika029282, la data 2010-03-27 21:25:02
De la: kudika022394, la data 2010-03-27 20:53:31
SEX = 6 (latina) 6+9 = 69 = homo-sex = h - om -6(pandar care tine de SASE)

OMUL = H - 6 = O = SOARELE(fara lumina) HOMOSEXUAL = OMUL SOARELUI SI BISERICA

SEX (6) IN GRUP = HOMO-SEX - UALI (ANIMALE BIPEDE(cu doua picioare, care seamana fizic cu omul, dar ratiunea este sub un nivel scazut in ceea ce priveste deoasebirea intre a face sex sau dragoste.

OAMENII NORMALI FAC DRAGOSTE, ANIMALELE FAC SEX DIN INSTINCT PT. REPRODUCERE.

A FACE SEX IN GRUP = DESCALIFICARE CA OM DEVENIND ANIMAL.

ANIMAL = ANIMA -L = MISCAREA LUMINII = LUMINA IN MISCARE

LUMINA POATE FACE VIATA IN INCUBATOR = SEX OMUL FACE VIATA PRIN DRAGOSTE.
sexu in grup se practica si in casele de toleranta din tarile asa zis civilizate...poate a venit si la noi moda asta scarboasa.....

mai fato...ia spune-mi tu mie...ai baut benzina cand erai mica?
vocea_inimii
Postat pe 27 Martie 2010 21:28

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
o opinie pls 47 De la: anastasia_m 13 Septembrie 2009 20:21
HHEELP!!! 8 De la: mirela1989 25 Mai 2010 13:17
E adevarat ca barbatii care poarta numar mare la picior sunt mai "dotati"? 636 De la: Baiat_virgin 21 Februarie 2013 19:39
Friends with benefits - chiar e visul oricarui barbat? 22 De la: Olgutza1084 18 Mai 2011 13:36
care o fi cauza? 15 De la: andra_05 3 August 2009 17:26