Setari Cookie-uri

SEX IN GRUP... Adevarul despre sexul in grup ... descoperirea sexualitatii... recunoasterea fanteziilor erotice ?

De la: rashela, la data 2010-03-17 11:42:58
De la: Exploratorul, la data 2010-03-17 05:24:16
De la: Exploratorul, la data 2010-03-17 05:22:14

Gata, plec... mi se inchid ochii...

Ce bine ca printre noi sunt oameni foarte atenti la ceea ce scriem... oameni care nu dezbat subiectul propus in topic, dar care au grija sa ne atraga atentia atunci cand gresim... oameni carora nu putem decat sa le multumim...!! MULTUMIM, RASHELA !!


Cu placere!
Si, oricat de mult mi-as dori sa fiu on topic, nu pot.
Una ar fi: la ce i-ar folosi lui x, y sau z sa-mi cunoasca fanteziile (si nu fantasmele ) sexuale? O sa-mi spui: pentru schimb de "experinta". Chiar alt raspuns de bun simt care sa stea in picioare nu vad. Tu mai spui una, eu alta, vine si x-ulescu si spune si el /ea ceva. Cu alte cuvinte ne impartsasim experintele.
Serios? Pai acum ar urma a doua: sexul, in opinia mea.. se face, se executa, alea-alea. Iar daca ar fi sa-ti povestesc ce, cum si de ce imi place ceva.. as face-o, in cel mai bun caz, intre 4 ochi. Cu tinta precisa: aceea de a pune in aplicare ceea ce-mi doresc. Si iar ajung la prima: la ce ti-ar folosi sa cunoasti toate astea daca nu ajungi unde iti doresti?

Pana acum am vorbit la modul teoretic. Acu´s-o spun scurt si la obiect: probabil ca vor fi cateva "fuste" pe aici care isi doresc (si carora le poti oferi) un orgasm virtual pe webcam. Succes!



Rashela, draga... intr-adevar, s-ar putea spune ca ''fantasma'' si ''fantezie'' sunt CHESTII diferite, daca le analizam separat, extrase din orice context... Textul meu a fost scris ca raspuns la ce spusese Celia ceva mai inainte, folosind la final combinatia ''fantasma erotica''.
Exploratorul
Postat pe 17 Martie 2010 11:56
De la: Celia_29, la data 2010-03-17 11:52:32rashela ........tipul nu cauta partenera de sex ci o discutie pertinenta asupra acestui subiect atat de controversat si totusi ravnit de unii/unele.....


Serios?
SERIOS?
rashela
Postat pe 17 Martie 2010 11:57
Rashela, draga... intr-adevar, s-ar putea spune ca ''fantasma'' si ''fantezie'' sunt CHESTII diferite, daca le analizam separat, extrase din context... Textul meu a fost scris ca raspuns la ce spusese Celia ceva mai inainte, folosind in final combinatia ''fantasma erotica''...
Exploratorul
Postat pe 17 Martie 2010 11:59
Din punctul meu de vedere, in ceea ce tot vorbim noi pe-aici... ''fantasma erotica'' este totuna cu ''fantezie erotica'' ... mai ales daca luam in considerare faptul ca unele fantezii erotice raman uneori niste fantasme (himere, inhipuiri, iluzii)... Intelegi ? Mai mult, daca vei consulta DEX ONLINE, sursa DEX '98, vei putea constata ca ''fantasma'' poate fi considerat sinonim cu ''fantezie'', ambele avnd intelesul : ''produs al imaginatiei''... Ei, mai mare vorba... NU CRED CA ERORILE GRAMATICALE AU VREO IMPORTANTA... N-AM VENIT AICI SA INVAT SA SCRIU SAU SA MA EXPRIM... CI AM VENIT SA VAD DACA SE MERITA SA MI-O PUN IN 3 SAU 4.
Exploratorul
Postat pe 17 Martie 2010 12:06
NU CRED CA ERORILE GRAMATICALE AU VREO IMPORTANTA... N-AM VENIT AICI SA INVAT SA SCRIU SAU SA MA EXPRIM... CI AM VENIT SA VAD DACA SE MERITA SA MI-O PUN IN 3 SAU 4.




a fost prea tare! sa ti-o pui?
Celia_29
Postat pe 17 Martie 2010 12:12
De la: rashela, la data 2010-03-17 11:55:54
De la: Exploratorul, la data 2010-03-16 21:35:27 Te provoc sa raspunzi... daca ai curajul sa o faci !
Ai facut sex in grup ? Cum (de) te-ai lasat convins/a ? Cum ti s-a parut ? Ai mai face-o ? Care varianta ti se pare mai atractiva ? BFB, FBF, FBFB, alta ?
Obsesia implinirii fanteziilor erotice este probabil in mintea fiecaruia dintre noi... Cred ca nu exista altceva mai dezinhibator, cred ca este o cale de a testa sentimentele si de a simti increderea celuilalt... este ocazia perfecta de a-ti descoperi cele mai ascunse laturi ale sexualitatii tale...
Probleme ?? Gasirea partenerilor ''perfecti''... inlaturarea temerilor... curajul de a o face...



Nu-i asa ca, de-mi voi spune parerea sincera si la obiect, de voi raspunde cu da sau nu la intrebarile tale, voi fi catalogata fie mincinoasa, fie frustrata sexual, fie pudica, fie cu o mentalitate de mamaie... etc etc.
Ei bine, ma risc.
NU, nu am obsesia implinirii unor fantezii erotice in grup. Nu stiu cine sunt acei "noi", dar pari sa vorbesti de toata populatia globului si asta, deja, e ridicol.
NU, nu consider ca increderea si testarea sentimentelor consta in "cate orificii mi-a dat Dumnezeu trebuie toate astupate in acelasi timp".

A nu se intelege ca am ceva cu cei care prefera sexul in grup. Dar nu incerca sa transmiti ca "la gramada" inseamna si altceva decat ceea ce este: sex! Fizic, o fi grozav! Psihic.. probabil ca e la fel de grozav daca singura ratiune pentru care traim este "The big O". Altfel, nu-i.


1.CAT DE MULT ITI PASA CUM TE CATALOGHEAZA CINEVA DE AICI ?
2. DACA AI FI CITIT CU MINIMA ATENTIE MESAJUL DE INCEPUT, AI FI REALIZAT FAPTUL CA NICIDECUM NU AM SPUS CA SEXUL IN GRUP ESTE O OBSESIE A OMENERII !!! NU AM SPUS NIMIC DESPRE SEXUL IN GRUP, IN MOD SPECIAL...MAI ALES CA FIIND O OSESIE A CUIVA... DECI...NU MAI POT SA STIU CE SAU CINE POATE FI RIDICOL...
ACOLO AM FACUT REFERIRE, LA MODUL GENERAL, LA FANTEZIILE EROTICE... CARE CU SIGURANTA SUNT IN MINTEA FIECARUI OM NORMAL SI SANATOS... NU AM SPUS CA SEXUL IN GRUP ESTE IN CAPUL FIECARUIA...
AM FACUT MAI MULTE REPETITII PENTRU A INTELEGE TU MAI BINE... SPER SA NU MA MAI CORECTEZI DIN NOU... NU CA M-AR DERANJA DAR PUTEM FACE ASTA PE UN SITE DE PROFIL...POATE GASIM VREUNUL LA MINISTERUL EDUCATIEI ?!
Exploratorul
Postat pe 17 Martie 2010 12:19
De la: Celia_29, la data 2010-03-17 12:12:16NU CRED CA ERORILE GRAMATICALE AU VREO IMPORTANTA... N-AM VENIT AICI SA INVAT SA SCRIU SAU SA MA EXPRIM... CI AM VENIT SA VAD DACA SE MERITA SA MI-O PUN IN 3 SAU 4.




a fost prea tare! sa ti-o pui? [/quote

Da, sa vad daca se merita sa o fac in grup.... Trebuie sa fiu cat mai clar, sa nu mai las loc de indoiala sau de interpretare... sa nu-i mai dau de furca Rashelei cu gramatica...
Exploratorul
Postat pe 17 Martie 2010 12:25
De la: Exploratorul, la data 2010-03-17 12:25:15
De la: Celia_29, la data 2010-03-17 12:12:16NU CRED CA ERORILE GRAMATICALE AU VREO IMPORTANTA... N-AM VENIT AICI SA INVAT SA SCRIU SAU SA MA EXPRIM... CI AM VENIT SA VAD DACA SE MERITA SA MI-O PUN IN 3 SAU 4.




a fost prea tare! sa ti-o pui? [/quote

Da, sa vad daca se merita sa o fac in grup.... Trebuie sa fiu cat mai clar, sa nu mai las loc de indoiala sau de interpretare... sa nu-i mai dau de furca Rashelei cu gramatica...



ea a presupus ca tu iti cauti partenera pe site pt amor in grup sau in 3-4-5-6
cine stie ..poate inveti ceva!!!!!
Celia_29
Postat pe 17 Martie 2010 13:05
Ia-o usurel!
Iti reamintesc ca raspund unei idei si nu omului din spatele ei. Prin urmare, ideea era ridicola, nu tu. Si nu incerca sa ma intorci ca la Ploiesti, ca nu tine. Topicul tau (se vede de la o posta cand te loghezi pe forum), se refera la SEX IN GRUP, scumpete. Nu-ti pasa tie ca x vrea sa faca sex pe iarba cu sotul.. ci iti pasa doar daca sotul mai aduce si-un prieten.
Si uite aici si un scurt citat din primul tau post "Obsesia implinirii fanteziilor erotice este probabil in mintea fiecaruia dintre noi". Fiecare dintre noi.. care? Noi astia 4 de am scris pe topicul tau? Sau NOI, oamenii, IN GENERAL?

Pana la urma, ca sa revenim la ale tale, stim bine ca exista DOAR doua pareri: pro si contra. Ca dovada si ceea ce facem noi doi acum (sau noi 3, sau noi 4): ne contrazicem asupra ideii de sex in grup. Desigur, ca fiind o fantezie sexuala.. "a fiecaruia dintre noi".

In fine, eu am zis ca a mea nu-i, asa ca ti-am raspuns temei, am plecat. Sunt curioasa cate / cati iti vor impartasi experientele asa cum iti doresti tu si cati / cate vor spune doar: pro sau contra.

See u!










ps. "fantezie sau fantasma" nu reprezinta o greseala gramaticala ci doar de exprimare.
rashela
Postat pe 17 Martie 2010 13:07
Sa zici ca toti avem obsesii sexuale ar inseamna sa afirmi ca toti sintem obsedati sexual. Ceea ce ... m scuzi ... dar e cam aiurea. Fantezii am, dar nu ma obsedeaza. A te obseda ceva inseamna sa te gindesti mai tot timpul la acel ceva, sa nu te poti concentra la alte lucruri pentru ca-ti fuge mereu mintea la obsesia ta. Tu dai impresia ca pe tine, intr-adevar, te obsedeaza. Si, dupa ce ai scris cite-n Luna si-n stele despre cit de frumos trebuie sa fie sa te futi in grup, vii si ne spui ca tu de fapt habar n-ai. Iti dai seama ce ti-ai ras singur credibilitatea?
Voiam sa te intreb ce simti tu cind iti vezi partenera implicata cu pasiune intr-un raport sexual cu alt barbat. Dar imi dau seama ca n-ai cum sa-mi raspunzi, ca tu acum evaluezi daca merita (adica daca ceea ce obtii poate fi multumitor) sa ti-o tragi in grup. Adica ai o obsesie, dar nu stii daca foloasele pe care ti le-ar aduce punerea ei in practica merita efortul. Cam asa, nu?
soraderazboi
Postat pe 17 Martie 2010 13:19
De la: Exploratorul, la data 2010-03-16 21:35:27
cred ca este o cale de a testa sentimentele si de a simti increderea celuilalt.../quote]



concluzie hai sa ne f..tem in grup pentru a ne demonstra sentimentele si pentru a simti increderea!




one_size
Postat pe 17 Martie 2010 14:13
Stii ce nu inteleg ? Daca esti impotriva subiectului, impotriva sexului in grup, impotriva presupunerii ca fiecare om are ''in vedere'' o fantezie sexuala (nevinovata sau mai neobisnuita).... de ce nu comentezi subiecte care te intereseaza de pe alte topicuri?? Am vazut ca oferta este foarte variata...: parfumuri, coafuri, educatie etc Ce sens are sa te ''murdaresti'' balacindu-te alaturi de noi, in aceasta mocirla ??
Exploratorul
Postat pe 17 Martie 2010 15:12
Ceea ce tocmai ai scris arata ca nu esti capabil sa raspunzi. Ca te eschivezi si incerci sa distragi atentia cind esti "citit". Nasol pentru tine.
soraderazboi
Postat pe 17 Martie 2010 15:24
De la: soraderazboi, la data 2010-03-17 13:19:10Sa zici ca toti avem obsesii sexuale ar inseamna sa afirmi ca toti sintem obsedati sexual. Ceea ce ... m scuzi ... dar e cam aiurea. Fantezii am, dar nu ma obsedeaza. A te obseda ceva inseamna sa te gindesti mai tot timpul la acel ceva, sa nu te poti concentra la alte lucruri pentru ca-ti fuge mereu mintea la obsesia ta. Tu dai impresia ca pe tine, intr-adevar, te obsedeaza. Si, dupa ce ai scris cite-n Luna si-n stele despre cit de frumos trebuie sa fie sa te futi in grup, vii si ne spui ca tu de fapt habar n-ai. Iti dai seama ce ti-ai ras singur credibilitatea?
Voiam sa te intreb ce simti tu cind iti vezi partenera implicata cu pasiune intr-un raport sexual cu alt barbat. Dar imi dau seama ca n-ai cum sa-mi raspunzi, ca tu acum evaluezi daca merita (adica daca ceea ce obtii poate fi multumitor) sa ti-o tragi in grup. Adica ai o obsesie, dar nu stii daca foloasele pe care ti le-ar aduce punerea ei in practica merita efortul. Cam asa, nu?


Wow... ce talentata esti in complicarea lucrurilor si rastalmacirea cuvintelor si a ideilor... cred ca exagerezi...
Recunosc, nu m-am gandit prea mult cand am scris textul initial, nu am stiut ca nu se mai poate interveni asupra lui ulterior...
Sunt sigur ca ai/ati inteles PERFECT ce am vrut sa spun dar nu inteleg de ce nu spui/spuneti nimic legat de fantezii in general si de sexul in grup, in special... si faceti tot felul de analize gramaticale pe text...
Daca tot se observa de la o posta ca prezint un potential redus in comparatie cu restul lumii, de ce nu cautati sa ma sprijiniti sa inteleg cum e cu acest swing....in loc sa-mi bagati in cap analize...??
Credibilitatea ... Credibilitatea de ce mi-am ras-o ?? Am avut o credibilitate ? La ce-mi folosea aceasta credibilitate ?? Fara ea sunt ''dus'' ??
Te-ai chinuit sa scrii cinci randuri (intregi) despre proasta mea inspiratie de a folosi cuvantul ''obsesie'' si inca patru randuri cu unele banuieli/presupuneri de-ale tale... Nu crezi ca erau suficiente doar trei randuri in care sa-ti spui parerea despre SEXUL IN GRUP si nu de noua randuri in care sa nu spui nimic ?
Scuze, daca te-am iritat cumva...
Exploratorul
Postat pe 17 Martie 2010 15:29
De la: Exploratorul, la data 2010-03-17 15:12:47Stii ce nu inteleg ? Daca esti impotriva subiectului, impotriva sexului in grup, impotriva presupunerii ca fiecare om are ''in vedere'' o fantezie sexuala (nevinovata sau mai neobisnuita).... de ce nu comentezi subiecte care te intereseaza de pe alte topicuri?? Am vazut ca oferta este foarte variata...: parfumuri, coafuri, educatie etc Ce sens are sa te ''murdaresti'' balacindu-te alaturi de noi, in aceasta mocirla ??


Eu n-am inteles altceva. Care sunteti aia.. "voi" de n-aveti loc de "noi" la subiectul asta? Ca nu a dat nimeni navala sa-ti impartaseasca fanteziile.

rashela
Postat pe 17 Martie 2010 15:30
Ai incercat vreodata sa faci sau ai facut vreodata sex in grup ? Consideri ca este o idee proasta sa te gandesti la asta ?
Cred ca cel mai mult m-ar interesa ce simti dupa... E complicat... unii spun ca e ok...altii sustin vehement contrariul.... dar nimeni nu vine cu argumente solide pro sau contra...
Exploratorul
Postat pe 17 Martie 2010 15:43
De la: rashela, la data 2010-03-17 15:30:27
De la: Exploratorul, la data 2010-03-17 15:12:47Stii ce nu inteleg ? Daca esti impotriva subiectului, impotriva sexului in grup, impotriva presupunerii ca fiecare om are ''in vedere'' o fantezie sexuala (nevinovata sau mai neobisnuita).... de ce nu comentezi subiecte care te intereseaza de pe alte topicuri?? Am vazut ca oferta este foarte variata...: parfumuri, coafuri, educatie etc Ce sens are sa te ''murdaresti'' balacindu-te alaturi de noi, in aceasta mocirla ??


Eu n-am inteles altceva. Care sunteti aia.. "voi" de n-aveti loc de "noi" la subiectul asta? Ca nu a dat nimeni navala sa-ti impartaseasca fanteziile.



''noi'' = eu si alti cativa care spun ce au de spus fara sa fie atat de carcotasi
''voi'' nu exista in text
''tu'' = ''profa de romana'' .... care esti mereu in afara subiectului propus... pe care din bun simt ar fi trebuit sa-l comentezi... pt ca nu cred ca te cauta cineva pe site pentru vreo teorie a gramaticii moderne ... pe care oricum nu o stapanesti...
INTELEGI ACUM ? Daca mai ai nelamuriri... 0731642580. KISS !
Exploratorul
Postat pe 17 Martie 2010 15:49
Sa raspund cui ? Sa raspund la ce ? Care este intrebarea ? Cine o pune ? Are ea (intrebarea) legatura cu subiectul pe care l-am propus initial ? Ce sa-i raspund ? Sa-i explic de ce molecula de apa este compusa din atomi de oxigen si hidrogen ? Eu am dorit sa vorbesc despre SEXUL IN GRUP si despre alte fantezii erotice... Cine are chef sa vorbeasca cu mine despre astea, este bine venit... Cei care scriu numai de dragul de a critica si de a se da ''destepti'' in domenii total diferite... nu vad ce sens are sa ma deranjeze...
Nu crezi ca m si eu putintica dreptate ?
.................................
Eu intreb ce parere are ''cineva'' despre fututul la gramada... si ''cineva'' vine si spune ca am scris rau un cuvant sau ca l-am facut obsedat... OK, poate ca a fost o gresala sau poate ca am facut asa intentionat... dar asta nu inseamna ca trebuie sa vii sa-mi spui acelasi lucru pana-mi cade netul...
Exploratorul
Postat pe 17 Martie 2010 15:58
De la: Exploratorul, la data 2010-03-17 15:58:33Sa raspund cui ? Sa raspund la ce ? Care este intrebarea ? Cine o pune ? Are ea (intrebarea) legatura cu subiectul pe care l-am propus initial ? Ce sa-i raspund ? Sa-i explic de ce molecula de apa este compusa din atomi de oxigen si hidrogen ? Eu am dorit sa vorbesc despre SEXUL IN GRUP si despre alte fantezii erotice... Cine are chef sa vorbeasca cu mine despre astea, este bine venit... Cei care scriu numai de dragul de a critica si de a se da ''destepti'' in domenii total diferite... nu vad ce sens are sa ma deranjeze...
Nu crezi ca m si eu putintica dreptate ?
.................................
Eu intreb ce parere are ''cineva'' despre fututul la gramada... si ''cineva'' vine si spune ca am scris rau un cuvant sau ca l-am facut obsedat... OK, poate ca a fost o gresala sau poate ca am facut asa intentionat... dar asta nu inseamna ca trebuie sa vii sa-mi spui acelasi lucru pana-mi cade netul...


trage aer in piept si tine-ti capul la loc de cinste .....nu intra in tornada ca nu mai iesi calm ci foarte nervos!
Celia_29
Postat pe 17 Martie 2010 16:01
De la: soraderazboi, la data 2010-03-17 15:24:37Ceea ce tocmai ai scris arata ca nu esti capabil sa raspunzi. Ca te eschivezi si incerci sa distragi atentia cind esti "citit". Nasol pentru tine.


Sa raspund cui ? Sa raspund la ce ? Care este intrebarea ? Cine o pune ? Are ea (intrebarea) legatura cu subiectul pe care l-am propus initial ? Ce sa-i raspund ? Sa-i explic de ce molecula de apa este compusa din atomi de oxigen si hidrogen ? Eu am dorit sa vorbesc despre SEXUL IN GRUP si despre alte fantezii erotice... Cine are chef sa vorbeasca cu mine despre astea, este bine venit... Cei care scriu numai de dragul de a critica si de a se da ''destepti'' in domenii total diferite... nu vad ce sens are sa ma deranjeze...
Nu crezi ca m si eu putintica dreptate ?
.................................
Eu intreb ce parere are ''cineva'' despre fututul la gramada... si ''cineva'' vine si spune ca am scris rau un cuvant sau ca l-am facut obsedat... OK, poate ca a fost o gresala sau poate ca am facut asa intentionat... dar asta nu inseamna ca trebuie sa vii sa-mi spui acelasi lucru pana-mi cade netul...
............................
M-a ''citit'' cineva ? Coboara si explica-mi cine m-a citit si ce a descoperit dupa ce m-a citit.... si mai ales de ce este atat de NASOL pentru mine ??!! Femeie, nu intelegi esentialul, adica... nu reusesti sa-l ''citesti''... !!! Nu am infiintat acest topic ca sa ma ''cititi'' voi si nici sa va bagati in seama atat timp cat sunteti paralele cu subiectul... Nu am infiintat acest topic pentru a va invita sa ma intrebati ceva ... ci ca sa ma lamuresc EU cu ceva.... Pricepi ? Nu ? NASOL pentru tine !
Vezi ca si tu ai gresit cand ai scris acel rand (si jumatate), s-ar putea sa-ti fac si tie o analiza morfologica si sintactica...
Exploratorul
Postat pe 17 Martie 2010 16:05
Explorator sa zicem ca ai o iubita ...ai fi dispus sa o imparti cu altul?
sau iubita ar fi de acord sa te imparte cu alta?
ce fantezii nu au pus in aplicare?
Celia_29
Postat pe 17 Martie 2010 16:08
De la: Celia_29, la data 2010-03-17 16:01:13
De la: Exploratorul, la data 2010-03-17 15:58:33Sa raspund cui ? Sa raspund la ce ? Care este intrebarea ? Cine o pune ? Are ea (intrebarea) legatura cu subiectul pe care l-am propus initial ? Ce sa-i raspund ? Sa-i explic de ce molecula de apa este compusa din atomi de oxigen si hidrogen ? Eu am dorit sa vorbesc despre SEXUL IN GRUP si despre alte fantezii erotice... Cine are chef sa vorbeasca cu mine despre astea, este bine venit... Cei care scriu numai de dragul de a critica si de a se da ''destepti'' in domenii total diferite... nu vad ce sens are sa ma deranjeze...
Nu crezi ca m si eu putintica dreptate ?
.................................
Eu intreb ce parere are ''cineva'' despre fututul la gramada... si ''cineva'' vine si spune ca am scris rau un cuvant sau ca l-am facut obsedat... OK, poate ca a fost o gresala sau poate ca am facut asa intentionat... dar asta nu inseamna ca trebuie sa vii sa-mi spui acelasi lucru pana-mi cade netul...


trage aer in piept si tine-ti capul la loc de cinste .....nu intra in tornada ca nu mai iesi calm ci foarte nervos!


Ma enervez foarte greu... si nu vad ce motiv as avea sa ma enervez... dimpotriva, ma amuz copios... E hilar sa intalnesti tot felul de madone ... care intra intr-un topic unde oamenii mari vorbesc despre sex (si anume in grup).... iar ele, care nici nu stiu ''cu ce se manca'', vin si-si baga putin degetele... poate descopera vreun gust bun... Iti vine sa razi cu gura pana la urechi.... Daca le intrebi cate pozitii de futeala stiu... raman costernate...pentru ca nu stiau ca sunt mai multe decat una... si, totusi, tzatzaiele... se baga in discutii despre sex in hgrup... de... sa fie si ele in rand cu lumea....
Exploratorul
Postat pe 17 Martie 2010 16:13
De la: Celia_29, la data 2010-03-17 16:08:53Explorator sa zicem ca ai o iubita ...ai fi dispus sa o imparti cu altul?
sau iubita ar fi de acord sa te imparte cu alta?
ce fantezii nu au pus in aplicare?


Draga mea... m-ai dat pe spate... Sorry, trebuie sa ies... BRB
Nu te supara !! KISS !!
Exploratorul
Postat pe 17 Martie 2010 16:16
Dar cit exclusivism.
Greseala ta a fost ca ai inceput prin a incerca sa-i convingi pe altii cit de frumos trebuie sa fie sexul in grup, la care visezi tu. Si apoi sa sari de fund in sus cind ai vazut ca altii iti atrag atentia ca ... nu stii sa atragi atentia. Primul care s-a complicat aici esti tu. Daca n-o faceai, poate reuseai sa initiezi o discutie interesanta. Dar topicul tau da impresia de mult zgomot pentru nimic.
O chestiune la care eu nu am de gind sa particip. Nu-mi plac in mod deosebit chestiile inutile facute in grup.

PS: Vezi ca la faza cu "madonele" vorbesti in oglinda. De fapt, cel care doar presupune cum e cu sexul in grup si vrea confirmari de la noi esti tu. Te-am vazut la alt topic ca incercai sa atragi femei cu care sa faci asa ceva. De fapt, de asta esti aici?
soraderazboi
Postat pe 17 Martie 2010 16:18
curaj?ma faci sa rad!normal ca trebuie sa iti exploarezi sexualitatea la maxim.orice fantezie sa o faci realitate.daca o faci atunci de ce sa nu fie 100%?am o singura regula=dau maxim daca primesc maxim.corect,nu?in grup inca nu am ajuns dar abia astept,in orice combinatie ca sa pot .....alege.this is no jock,my friends!va asigur ca e ceva normal,fiziologic chiar.asa ca ...pe cai ca se filmeaza! doritori?
caruldetriumf
Postat pe 18 Martie 2010 09:20
De la: soraderazboi, la data 2010-03-17 16:18:08Dar cit exclusivism.
Greseala ta a fost ca ai inceput prin a incerca sa-i convingi pe altii cit de frumos trebuie sa fie sexul in grup, la care visezi tu. Si apoi sa sari de fund in sus cind ai vazut ca altii iti atrag atentia ca ... nu stii sa atragi atentia. Primul care s-a complicat aici esti tu. Daca n-o faceai, poate reuseai sa initiezi o discutie interesanta. Dar topicul tau da impresia de mult zgomot pentru nimic.
O chestiune la care eu nu am de gind sa particip. Nu-mi plac in mod deosebit chestiile inutile facute in grup.

PS: Vezi ca la faza cu "madonele" vorbesti in oglinda. De fapt, cel care doar presupune cum e cu sexul in grup si vrea confirmari de la noi esti tu. Te-am vazut la alt topic ca incercai sa atragi femei cu care sa faci asa ceva. De fapt, de asta esti aici?


Draga mea, cred ca ai mari probleme.... CUM POTI SA CONVINGI PE ALTCINEVA CAT DE BUN TREBUIE SA FIE CEVA CE TU NU AI GUSTAT ?? Ce vina am eu pentru interpretarea ta ? DE CE SA ATRAG ATENTIA ?? Nu am dorit sa atrag atentia... pentru ca daca as atrage-o, vin tot felul de mushte cum ar fi Rashela... Daca tot nu ai de gand sa participi, de ce nu te topesti ??
Cum as putea cere confirmari de la madone ca voi ... care stiti doar o singura pozitie si care... Te-am invitat in mod special in discutie ? Te stii vreo experta si te simti evitata ? Vrei sa ne surprinzi cu ceva si nu te baga nimeni in seama ??
Ha, ha, ha.... Incercam sa atrag femei ?? Ha, ha, ha !! Toti barbatii incearca sa atraga femei... inclusiv cei mai apropiati cunoscuti ai tai....!!! Nu trebuie sa te superi daca tu nu ai primit niciun mesaj de la niciun barbat care sa vrea sa te atraga.... Nu toate mushtele fac miere...
Exploratorul
Postat pe 18 Martie 2010 10:16
De la: rashela, la data 2010-03-17 13:07:28Ia-o usurel!
Iti reamintesc ca raspund unei idei si nu omului din spatele ei. Prin urmare, ideea era ridicola, nu tu. Si nu incerca sa ma intorci ca la Ploiesti, ca nu tine. Topicul tau (se vede de la o posta cand te loghezi pe forum), se refera la SEX IN GRUP, scumpete. Nu-ti pasa tie ca x vrea sa faca sex pe iarba cu sotul.. ci iti pasa doar daca sotul mai aduce si-un prieten.
Si uite aici si un scurt citat din primul tau post "Obsesia implinirii fanteziilor erotice este probabil in mintea fiecaruia dintre noi". Fiecare dintre noi.. care? Noi astia 4 de am scris pe topicul tau? Sau NOI, oamenii, IN GENERAL?

Pana la urma, ca sa revenim la ale tale, stim bine ca exista DOAR doua pareri: pro si contra. Ca dovada si ceea ce facem noi doi acum (sau noi 3, sau noi 4): ne contrazicem asupra ideii de sex in grup. Desigur, ca fiind o fantezie sexuala.. "a fiecaruia dintre noi".

In fine, eu am zis ca a mea nu-i, asa ca ti-am raspuns temei, am plecat. Sunt curioasa cate / cati iti vor impartasi experientele asa cum iti doresti tu si cati / cate vor spune doar: pro sau contra.

See u!










ps. "fantezie sau fantasma" nu reprezinta o greseala gramaticala ci doar de exprimare.


Am obosit sa-ti tot explic cum e cu sinonimele.... Daca ti-as sti adresa postala, ti-as trimite cateva carti.... A, nu ca sa asezi oale pe ele la bucatarie, ci ca sa citesti cu atentie, sa nu te mai faci de ras... Ma refer la DEX, DOM si alte DICTIONARE. Credema, merita efortul !
Exploratorul
Postat pe 18 Martie 2010 10:21
De la: Exploratorul, la data 2010-03-18 10:21:19
De la: rashela, la data 2010-03-17 13:07:28Ia-o usurel!
Iti reamintesc ca raspund unei idei si nu omului din spatele ei. Prin urmare, ideea era ridicola, nu tu. Si nu incerca sa ma intorci ca la Ploiesti, ca nu tine. Topicul tau (se vede de la o posta cand te loghezi pe forum), se refera la SEX IN GRUP, scumpete. Nu-ti pasa tie ca x vrea sa faca sex pe iarba cu sotul.. ci iti pasa doar daca sotul mai aduce si-un prieten.
Si uite aici si un scurt citat din primul tau post "Obsesia implinirii fanteziilor erotice este probabil in mintea fiecaruia dintre noi". Fiecare dintre noi.. care? Noi astia 4 de am scris pe topicul tau? Sau NOI, oamenii, IN GENERAL?

Pana la urma, ca sa revenim la ale tale, stim bine ca exista DOAR doua pareri: pro si contra. Ca dovada si ceea ce facem noi doi acum (sau noi 3, sau noi 4): ne contrazicem asupra ideii de sex in grup. Desigur, ca fiind o fantezie sexuala.. "a fiecaruia dintre noi".

In fine, eu am zis ca a mea nu-i, asa ca ti-am raspuns temei, am plecat. Sunt curioasa cate / cati iti vor impartasi experientele asa cum iti doresti tu si cati / cate vor spune doar: pro sau contra.

See u!










ps. "fantezie sau fantasma" nu reprezinta o greseala gramaticala ci doar de exprimare.


Am obosit sa-ti tot explic cum e cu sinonimele.... Daca ti-as sti adresa postala, ti-as trimite cateva carti.... A, nu ca sa asezi oale pe ele la bucatarie, ci ca sa citesti cu atentie, sa nu te mai faci de ras... Ma refer la DEX, DOM si alte DICTIONARE. Credema, merita efortul !



Se scrie "crede-ma". Si lasa-ma (NU lasama), a devenit plictisitoare discutia off-topic.
rashela
Postat pe 18 Martie 2010 15:15
De la: Exploratorul, la data 2010-03-18 10:16:04
Draga mea, cred ca ai mari probleme.... CUM POTI SA CONVINGI PE ALTCINEVA CAT DE BUN TREBUIE SA FIE CEVA CE TU NU AI GUSTAT ?? Ce vina am eu pentru interpretarea ta ? DE CE SA ATRAG ATENTIA ?? Nu am dorit sa atrag atentia... pentru ca daca as atrage-o, vin tot felul de mushte cum ar fi Rashela... Daca tot nu ai de gand sa participi, de ce nu te topesti ??
Cum as putea cere confirmari de la madone ca voi ... care stiti doar o singura pozitie si care... Te-am invitat in mod special in discutie ? Te stii vreo experta si te simti evitata ? Vrei sa ne surprinzi cu ceva si nu te baga nimeni in seama ??
Ha, ha, ha.... Incercam sa atrag femei ?? Ha, ha, ha !! Toti barbatii incearca sa atraga femei... inclusiv cei mai apropiati cunoscuti ai tai....!!! Nu trebuie sa te superi daca tu nu ai primit niciun mesaj de la niciun barbat care sa vrea sa te atraga.... Nu toate mushtele fac miere...


Nici o musca nu face miere. Nu sint draga ta. Iar faptul ca te aperi cu disperare arata ca am dreptate.
Problema cu tine este ca vrei sa ti se cinte in struna. Cum nu-ti zice cineva ce vrei sa auzi, cum este musca, madona, nefututa care nu primeste invitatii de la nici un barbat si nu stie decit o pozitie. Pe linga faptul ca se aplica vorba aia cu strugurii care-s acrii, te dovedesti astfel un barbat slab, care nu stie sa duca discutia acolo unde doreste, ci, daca nu primeste ce vrea, se da cu curu' de pamint, ca un baietel de 2 ani, si plinge si urla "da' vleau aiaaaaaaaa!!!!!!!!!!! da-mi aia!!!!!!!!!!". Cam ca in reclama asta:
http://www.youtube.com/watch?v=v4jFqDGXjtk

(PS: Daca tot trimiti fetele la DEX si DOM, n-ar strica sa reiei gramatica de a 8-a, ca sa stii cum se scrie corect "crede-ma". Dar asta cind o sa mai cresti)
soraderazboi
Postat pe 18 Martie 2010 17:09
De la: rashela, la data 2010-03-18 15:15:16
De la: Exploratorul, la data 2010-03-18 10:21:19
De la: rashela, la data 2010-03-17 13:07:28Ia-o usurel!
Iti reamintesc ca raspund unei idei si nu omului din spatele ei. Prin urmare, ideea era ridicola, nu tu. Si nu incerca sa ma intorci ca la Ploiesti, ca nu tine. Topicul tau (se vede de la o posta cand te loghezi pe forum), se refera la SEX IN GRUP, scumpete. Nu-ti pasa tie ca x vrea sa faca sex pe iarba cu sotul.. ci iti pasa doar daca sotul mai aduce si-un prieten.
Si uite aici si un scurt citat din primul tau post "Obsesia implinirii fanteziilor erotice este probabil in mintea fiecaruia dintre noi". Fiecare dintre noi.. care? Noi astia 4 de am scris pe topicul tau? Sau NOI, oamenii, IN GENERAL?

Pana la urma, ca sa revenim la ale tale, stim bine ca exista DOAR doua pareri: pro si contra. Ca dovada si ceea ce facem noi doi acum (sau noi 3, sau noi 4): ne contrazicem asupra ideii de sex in grup. Desigur, ca fiind o fantezie sexuala.. "a fiecaruia dintre noi".

In fine, eu am zis ca a mea nu-i, asa ca ti-am raspuns temei, am plecat. Sunt curioasa cate / cati iti vor impartasi experientele asa cum iti doresti tu si cati / cate vor spune doar: pro sau contra.

See u!










ps. "fantezie sau fantasma" nu reprezinta o greseala gramaticala ci doar de exprimare.


Am obosit sa-ti tot explic cum e cu sinonimele.... Daca ti-as sti adresa postala, ti-as trimite cateva carti.... A, nu ca sa asezi oale pe ele la bucatarie, ci ca sa citesti cu atentie, sa nu te mai faci de ras... Ma refer la DEX, DOM si alte DICTIONARE. Credema, merita efortul !



Se scrie "crede-ma". Si lasa-ma (NU lasama), a devenit plictisitoare discutia off-topic.


DA, DRAGA MEA... TI-AM DAT APA LA MOARA SA TE SIMTI SATISFACUTA SI SA TE SIMTI UTILA PE-AICI... CUM ALTFEL SA-TI PUI IN VALOARE TALENTUL DE CARCOTAS....???
Exploratorul
Postat pe 22 Martie 2010 21:52

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sex 39 De la: gaby84 22 Martie 2009 15:22
Imaginatia si relatia intre parteneri . 13 De la: Barbie30 21 Octombrie 2010 09:58
ejaculare precoce 12 De la: Lucia1971 21 Decembrie 2008 20:40
sex in the city 23 De la: dragon_fly88 3 Septembrie 2010 08:19
Fetis 13 De la: Eva32 26 Septembrie 2011 00:43