Setari Cookie-uri

Ce sa cred......

Va rog sa ma ajutati sa inteleg ce vrea d la mn de fapt. Ma cunosc cu el de anu trecut dar de o luna ne vedem , tot dupa o luna m-am culcat cu el . Daca nu ii dau msj sau il sun nu imi da decat la 2-3 zile ...iar atunci daca ne vedem stam si vb la el in masina ... de plimbat hmm.. sa fi fost o data sau de 2 ori si asta ca avea el ceva de cumparat . Cand l-am intrebat dc ne vedem si ce vrea de la mine ... mi-a raspuns simplu pt ca te plac ....dar nu mi-a ras si la a 2 intrebare ....din cate stiu eu el este singur ...dar ma gandesc ca poate are pe cineva si nu vrea sa spuna ...cand l-am intrebat mi-a spus ca nu mai este cu fosta prietena de aproape 8-9 luni . De ras la tel nu se fereste niciodata ... imi arata mesaje etc...dar nu inteleg ce vrea de la mn pt ca niciodata nu vb de noi...mereu de prieteni sau alt subiect...el are 32 de ani eu 22 ....asa ca cum sa ma descurc fetelor si ce sa cred ?
lilboogirl
Postat pe 21 Martie 2010 14:57
sex
kitty_krieger
Postat pe 21 Martie 2010 15:30
depinde ce iti doresti tu de la el...incearca sa afli de la el raspunsul...ce vrea de la tine? tu stii ce iti doresti ? o relatie serioasa cu el?...daca da,incearca sa discuti cu el,desi din cate imi dau seama tipul vrea sa-si traiasca viata fara prea multe implicari si complicatii...bafta
okishori
Postat pe 1 Aprilie 2010 08:08
Eu as spune ca este un pic ... insurat
Faptul ca are "prietene" nu inseamna ca nu are si o nevasta .

ella_c
Postat pe 1 Aprilie 2010 09:10
nu stiu...dar poate intai ar trebui sa te hotarasti ce vrei tu de la el...si vezi daca vrea si el acelasi lucru...si in ce masura(cat si cum)..sa inteleg ca..nu locuiti inca impreuna...poate ar trebui sa faceti pasul asta...daca vi se pare ca va potriviti....(si nu aveti nevoie de aprobarea prietenilor pentru asta)..si poti sa i/o spui si lui...daca zice ca nu...sau ca sa se mai gandeasca...si vezi ca a trecut prea mult timp si nu a luat o hotarare...asta spune tot..si/i mai bine sa ..il lasi in pace ca sa zicem asha...si sa cauti pe cineva care gandeste ca tine...
andreea_n_x
Postat pe 1 Aprilie 2010 11:23
De la: lilboogirl, la data 2010-03-21 14:57:54Va rog sa ma ajutati sa inteleg ce vrea d la mn de fapt. Ma cunosc cu el de anu trecut dar de o luna ne vedem , tot dupa o luna m-am culcat cu el . Daca nu ii dau msj sau il sun nu imi da decat la 2-3 zile ...iar atunci daca ne vedem stam si vb la el in masina ... de plimbat hmm.. sa fi fost o data sau de 2 ori si asta ca avea el ceva de cumparat . Cand l-am intrebat dc ne vedem si ce vrea de la mine ... mi-a raspuns simplu pt ca te plac ....dar nu mi-a ras si la a 2 intrebare ....din cate stiu eu el este singur ...dar ma gandesc ca poate are pe cineva si nu vrea sa spuna ...cand l-am intrebat mi-a spus ca nu mai este cu fosta prietena de aproape 8-9 luni . De ras la tel nu se fereste niciodata ... imi arata mesaje etc...dar nu inteleg ce vrea de la mn pt ca niciodata nu vb de noi...mereu de prieteni sau alt subiect...el are 32 de ani eu 22 ....asa ca cum sa ma descurc fetelor si ce sa cred ?

Vad ca nu ai mai "trecut" pe aici. Mai este actuala problema? Sau stii deja ce vrea de la tine?
In "mod normal" la 32 de ani un barbat care nu are nimic de ascuns sau este interesat "serios" de o femeie, cu care doreste o relatie, nu sta la discutii in masina. Prefera domiciliul lui sau al tau. E mai comod. Acuma nu stiu unde ati avut sex, dar sexul in masina nu este "uzual" dupa o anumita varsta, se practica atunci cand doresti divertisment sau in cazul in care nu ai alta posibilitate...
Mie mi se pare "suspecta" faza cu masina, iesitul in oras si subiectele de discutie.
Full_Metal_Jacket
Postat pe 1 Aprilie 2010 11:49
De la sine se intelege ca nu vrea o relatie serioasa,si na....poate si o ,,fripturica,, ca doar s-a saturat numai de ciorbitza,plus de asta,cum spunea cineva mai sus...miroase a putin insurat.....eee? Tu nu simti ? Noi daaaaaaa...
Caliope
Postat pe 6 Aprilie 2010 10:00

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Invatamant 20 De la: kudika326097 18 Octombrie 2010 18:00
Postlicealã dupã facultate? 2 De la: 2 Noiembrie 2015 09:30
Tinerii absolventi de facultate - someri de lux 74 De la: kudika_972424 19 August 2014 02:42
Un sfat va rog;;) 31 De la: kudika421339 29 August 2011 11:26
Bijuterii handmade - va astept pe blogul meu 4 De la: ramo_88 14 Aprilie 2009 16:50