Setari Cookie-uri

il iubesc...va veni inapoi :(?

ne-am despartit...el a decis asta....au fost certuri dar si momente frumoase intre noi.....a decis sa ne despartim dandu-mi de fiecare data alt motiv pt despartire si e foarte atasat de una pe care a cunoscut-o intr-un joc online si o iubeste cica....ea e dintr-o tara indepartata...cum ma poate inlocui asa usor?cum de s-au stins pe moment sentimentele?atatea intrebari si el nu imi da un raspuns doar ca nu se mai poate nimica intre noi
DarkLuna
Postat pe 25 Martie 2010 23:25
nimic nu este etern!
si apoi nu vad de ce il vrei inapoi?ce crezi tu ca peste noapte te va considera iubirea vietii lui?
ce va mai place sa fiti carpe de sters!
one_size
Postat pe 26 Martie 2010 10:48
De la: DarkLuna, la data 2010-03-25 23:25:07ne-am despartit...el a decis asta....au fost certuri dar si momente frumoase intre noi.....a decis sa ne despartim dandu-mi de fiecare data alt motiv pt despartire si e foarte atasat de una pe care a cunoscut-o intr-un joc online si o iubeste cica....ea e dintr-o tara indepartata...cum ma poate inlocui asa usor?cum de s-au stins pe moment sentimentele?atatea intrebari si el nu imi da un raspuns doar ca nu se mai poate nimica intre noi


Dragostea e ca un joc la loterie , uneori pierzi alteori castigi.Pastreza amintirile frumoase si nu te mai uita in urma .Viata merge inainte si tu trebuie sa faci la fel.

Postat pe 26 Martie 2010 11:44
Tu il iubesti dar el te iubeste ?ce este dus asa ramane...........
vaalmy
Postat pe 29 Martie 2010 16:42
De la: DarkLuna, la data 2010-03-25 23:25:07ne-am despartit...el a decis asta....au fost certuri dar si momente frumoase intre noi.....a decis sa ne despartim dandu-mi de fiecare data alt motiv pt despartire si e foarte atasat de una pe care a cunoscut-o intr-un joc online si o iubeste cica....ea e dintr-o tara indepartata...cum ma poate inlocui asa usor?cum de s-au stins pe moment sentimentele?atatea intrebari si el nu imi da un raspuns doar ca nu se mai poate nimica intre noi


CUM sa iubesti unul care s-a indragostit de una pe care a cunoscut-o intr-un joc online? Cat de carpa(scuza-mi expresia) poate fi un barbat care se joaca pe net si vorbeste cu femei chestii personale, altceva decat lucruri strict legate de rahaturile alea de jocuri??? Serios ti-l trebe?? Stiu ca esti extrem de atasata de el, banuiesc ca aveti o istorie ca orice cuplu dar asa ceva nu-i de tinut mai. Gandeste-te serios daca vrei specimene din astea.
liliana2005
Postat pe 9 Aprilie 2010 12:21
"il iubesc...va veni inapoi :(?" sigur ca va veni... pe'un cal frumos... cu paloshu gros....
Shhh
Postat pe 9 Aprilie 2010 12:35
De la: DarkLuna, la data 2010-03-25 23:25:07ne-am despartit...el a decis asta....au fost certuri dar si momente frumoase intre noi.....a decis sa ne despartim dandu-mi de fiecare data alt motiv pt despartire si e foarte atasat de una pe care a cunoscut-o intr-un joc online si o iubeste cica....ea e dintr-o tara indepartata...cum ma poate inlocui asa usor?cum de s-au stins pe moment sentimentele?atatea intrebari si el nu imi da un raspuns doar ca nu se mai poate nimica intre noi



trebuie sa dai o perecere !!!

simte-te norocoasa ca aiscapat de un........ imatur !!!! nu pune nimic pe seama certuri-lor dintre voi!!! Doamne si tu il vrei inapoi????????
anastasia_m
Postat pe 10 Aprilie 2010 10:19
De la: scorpio67, la data 2010-03-26 11:44:35
De la: DarkLuna, la data 2010-03-25 23:25:07ne-am despartit...el a decis asta....au fost certuri dar si momente frumoase intre noi.....a decis sa ne despartim dandu-mi de fiecare data alt motiv pt despartire si e foarte atasat de una pe care a cunoscut-o intr-un joc online si o iubeste cica....ea e dintr-o tara indepartata...cum ma poate inlocui asa usor?cum de s-au stins pe moment sentimentele?atatea intrebari si el nu imi da un raspuns doar ca nu se mai poate nimica intre noi


Dragostea e ca un joc la loterie , uneori pierzi alteori castigi.Pastreza amintirile frumoase si nu te mai uita in urma .Viata merge inainte si tu trebuie sa faci la fel.


GRESIT !!!
Nu pastrezi nicio amintire frumoasa sau urata...Elimini tot daca vrei sa uiti de acea persoana... Ca altfel,tot iti vei aminti de acea persoana,mai ales daca stai sa te gandesti la clipele frumoase petrecute impreuna "pe malul unui lac,sub clar de luna" bla-bla-blaaa..


In orice caz,DarkLuna,nu se merita un imatur ca el ,cum zicea cineva aici...Sa te lase pt o tipa din alta tara..?Hm,e un idiot.Nu stie ce sa pretuiasca...
Din nefericire,tot dam peste astfel de persoane,si de fiecare data avem cate ceva de invatat de aici

Multa bafta!
vss
Postat pe 12 Aprilie 2010 21:06
De la: DarkLuna, la data 2010-03-25 23:25:07ne-am despartit...el a decis asta....au fost certuri dar si momente frumoase intre noi.....a decis sa ne despartim dandu-mi de fiecare data alt motiv pt despartire si e foarte atasat de una pe care a cunoscut-o intr-un joc online si o iubeste cica....ea e dintr-o tara indepartata...cum ma poate inlocui asa usor?cum de s-au stins pe moment sentimentele?atatea intrebari si el nu imi da un raspuns doar ca nu se mai poate nimica intre noi


esti tocmai din Arad ? atunci, din partea mea poate sa se intoarca la tine.
Tazmanian
Postat pe 12 Aprilie 2010 21:08
Pare cam aiurea faza asta cu iubitul virtual..daca stai si gandesti rational , iubirea nu se dezvolta pe net.ca sa fiu mai explicita, pentru a iubi o persoana trebuie s-o si cunosti personal, sa-ti petreci timpul cu ea ca 2 oameni normali..Cam imatur baiatul..Ori nu a tinut la tine , ori tine si nu stie ce vrea de la viata
Somo
Postat pe 12 Aprilie 2010 21:37
vand renumita carte ARTA IMPACARII, pe CD, la pretul de 15 lei.cine e interesat sa ma caute pe adresa andra18_05@yahoo.com.
maryna_27_07
Postat pe 13 Aprilie 2010 23:13
vand renumita carte ARTA IMPACARII, pe CD, la pretul de 15 lei.cine e interesat sa ma caute pe adresa andra18_05@yahoo.com.
maryna_27_07
Postat pe 13 Aprilie 2010 23:14

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
curcubeaica omniprezenta plictisitoarea penibila cu strampi tricotati 1 De la: kudika_13106 27 Septembrie 2012 16:38
Ce faci cand se termina dragostea? 294 De la: verraa 23 Aprilie 2011 19:17
sunt mai importantii prietenii??? 8 De la: Elyaa 8 Iulie 2011 10:39
Te-am visat in noaptea magica de Craciun 1 De la: danutza0502 25 Decembrie 2015 14:50
Va rog sa ma sfatuiti....sunt intr-o depresie continua 18 De la: kudika380507 31 Martie 2011 20:26