Setari Cookie-uri

niste sfaturi ... ceva ....

soramea intreaba :

''mda niki makar nu stiu ku ce sa incep ... hai fetele voi alea care sunteti mai pricepute in relatii ajutati-ma si pe mine , spuneti-mi cum se cucereste un tip ku care nu ai mai vorbit nikiodata si de care te-ai indragostit si akum nu mai stii cum sa faki sa te plaka si el ''
elenutza121
Postat pe 27 Martie 2010 18:30
fa'te si tu de tot c_catul, ca asa va place, daca nu va cunoaste baiatu' incepeti sa jucati teatru, din pacate unul ieftin si prost.
Shhh
Postat pe 27 Martie 2010 19:35
De la: elenutza121, la data 2010-03-27 18:30:27soramea intreaba :

''mda niki makar nu stiu ku ce sa incep ... hai fetele voi alea care sunteti mai pricepute in relatii ajutati-ma si pe mine , spuneti-mi cum se cucereste un tip ku care nu ai mai vorbit nikiodata si de care te-ai indragostit si akum nu mai stii cum sa faki sa te plaka si el ''


de ce nu-i spui in fata?
asa vezi ce reactie are si daca te place!
e simplu ca buna ziua,ori te faci de kkt ori o sa fii cea mai fericita femeie!
ciri
Postat pe 30 Martie 2010 00:46
hai sa iti spun eu cum sa faci!
te imbraci sexy si provocator mai mai sa iti iasa sanii din sutien..iar fusta sa fie stramta si scurta mai mai sa ti se vada chilotii....te duci catre el..il privesti in ochi..te apropii de urechea lui ..respiri putin langa ea si ii spui...ca ti-ai dori sa ai o intrevedere intre 4 ochi cu el!si ca sa te asiguri ca nu te refuza in timp ce te uiti in ochii lui iol iei si de barbie si il scuturi de ea gen sa dea din cap ca da!
ai inteles?
one_size
Postat pe 30 Martie 2010 14:12
De la: one_size, la data 2010-03-30 14:12:33hai sa iti spun eu cum sa faci!
te imbraci sexy si provocator mai mai sa iti iasa sanii din sutien..iar fusta sa fie stramta si scurta mai mai sa ti se vada chilotii....te duci catre el..il privesti in ochi..te apropii de urechea lui ..respiri putin langa ea si ii spui...ca ti-ai dori sa ai o intrevedere intre 4 ochi cu el!si ca sa te asiguri ca nu te refuza in timp ce te uiti in ochii lui iol iei si de barbie si il scuturi de ea gen sa dea din cap ca da!
ai inteles?



garantat il cucereste
Dontyyy
Postat pe 30 Martie 2010 14:24
Pai nu aveti prieteni comuni? si pui pe cnv sa intrebi ce parere ar avea despre tine? si inainte ca sa intrebe te imbraci mai "provocator" :>
adica deobicei eu asa fac si da rezultate
oanyca15
Postat pe 30 Martie 2010 14:29
De la: one_size, la data 2010-03-30 14:12:33hai sa iti spun eu cum sa faci!
te imbraci sexy si provocator mai mai sa iti iasa sanii din sutien..iar fusta sa fie stramta si scurta mai mai sa ti se vada chilotii....te duci catre el..il privesti in ochi..te apropii de urechea lui ..respiri putin langa ea si ii spui...ca ti-ai dori sa ai o intrevedere intre 4 ochi cu el!si ca sa te asiguri ca nu te refuza in timp ce te uiti in ochii lui iol iei si de barbie si il scuturi de ea gen sa dea din cap ca da!
ai inteles?

io as inlocui faza cu scuturatul de barbie m-as uita in ochii lui si as incepe sa-i recit din eminescu: a fost odatã ca-n poveºti,a fost ca niciodatã,din rude mari împãrãteºti...bla bla bla
miss_darine
Postat pe 30 Martie 2010 14:33
De la: miss_darine, la data 2010-03-30 14:33:35
De la: one_size, la data 2010-03-30 14:12:33hai sa iti spun eu cum sa faci!
te imbraci sexy si provocator mai mai sa iti iasa sanii din sutien..iar fusta sa fie stramta si scurta mai mai sa ti se vada chilotii....te duci catre el..il privesti in ochi..te apropii de urechea lui ..respiri putin langa ea si ii spui...ca ti-ai dori sa ai o intrevedere intre 4 ochi cu el!si ca sa te asiguri ca nu te refuza in timp ce te uiti in ochii lui iol iei si de barbie si il scuturi de ea gen sa dea din cap ca da!
ai inteles?

io as inlocui faza cu scuturatul de barbie m-as uita in ochii lui si as incepe sa-i recit din eminescu: a fost odatã ca-n poveºti,a fost ca niciodatã,din rude mari împãrãteºti...bla bla bla

continui eu daca vrei
GYPSI
Postat pe 5 Aprilie 2010 22:00
Eu spun ca cel mai bine ii sa fii natural, nu sa pretinzi ca esti cineva..si apoi sa se afle minciuna..ASTA SUNT SI GATA, Daca iti convine iti convine daca nu..asta e...
ce sa faca? pai simplu...sa-l abordeze, sa intre in vorba cu el..sa filtreze cu el..sa se intereseze de tot ce tine de el..daca are prietena...etc..
danaeu
Postat pe 7 Aprilie 2010 10:41

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
vrea sa se omoare. ce fac? 78 De la: daniella_s 28 Septembrie 2009 18:02
Un sfat! :( 29 De la: Blondinette 1 Aprilie 2013 23:42
tinuta si machiaz pentru banchet? 7 De la: yumalai 26 Mai 2009 14:52
O stim cu totii...dar preferam sa negam, pentru ca suntem constienti ca nu avem cum sa schimbam lumea.... 17 De la: yrtdssdd 28 Mai 2009 19:35
credeti in dragoste la prima vedere pe internet? 14 De la: Marius_Dragutzzu_1 22 Mai 2014 06:50