Setari Cookie-uri

ffff singur

De la: Julianmm23, la data 2010-03-28 20:01:40dupa o relatie in care am crezut ca ea este "the chosen one" nu am reusit sa ma mai regasesc nu am mai reusit sa leg nici o relatie mai lunga... ...e adevarata vorba aia cum ca in spatele unui barbat puternic se afla mereu o femeie.... sincer mi-as dori sa gasesc o fata de "moda veche" care sa stie sa iubeasca omul pt ce este el pt sufletul lui nu pentru aspectul exterior sau mai rau pt bani....sunt de parere ca nu e nici o diferenta intre prostituate si femeile care leaga relatii cu barbati doar din interes financiar


Julian, da ti timp! da ti timp sa te calmezi, sa te linisteti, sa ti gasesti pacea si poate sa te regasesti si pe tine. cea potrivita va veni cand va fi timpul ei. ai doar incredere in asta si fii cu ochii deschisi! te am pupat si numai bine!
AndreeaChiricea9786
Postat pe 12 Aprilie 2010 20:43
nu ai reusit sa te regasesti???dar unde te-ai pierdut mai fratica? esti penibil cu afirmatia "in spatele unui barbat puternic se afla o femeie" ....mey fiecare se coordoneaza singur si nu are nevoie de cineva...bine asta in cazul in care esti barbat adevarat si in plus faci toate femeile prostituate,cum dracu vrei sa nu fi singur si sa ajungi a-ti plange pe site de mila ca te simti fff singur..pfffffff penibil e putin zis.Sa iti mai zic ceva referitor la femei:daca esti un barbat cum trebuie si sti sa te comporti cu o femeie nu e nevoie sa ii dai bani ca sa o f*** numai ratatii dau bani femeilor ca ele sa stea cu ei... .Si inca ceva pe acestsite sunt fel de fel de oameni dar tu faci varf...mai ales cu statusul tau "caut relatie serioasa"...
un exempu pur de prostie...ai impresia ca asa se leaga o relatie..poate cauti una care nu e prostituata..bafta ...o sa gasesti asa ceva joi la toamna....oricum bafta la prostie mai multa!!!!!


pfffff....cata prostie
jonny26
Postat pe 26 Iulie 2010 14:51
De la: Julianmm23, la data 2010-03-28 20:01:40dupa o relatie in care am crezut ca ea este "the chosen one" nu am reusit sa ma mai regasesc nu am mai reusit sa leg nici o relatie mai lunga... ...e adevarata vorba aia cum ca in spatele unui barbat puternic se afla mereu o femeie.... sincer mi-as dori sa gasesc o fata de "moda veche" care sa stie sa iubeasca omul pt ce este el pt sufletul lui nu pentru aspectul exterior sau mai rau pt bani....sunt de parere ca nu e nici o diferenta intre prostituate si femeile care leaga relatii cu barbati doar din interes financiar


omule, uf... cati sunt ca tine. trezeste-te la realitate. ai facut o greseala in fosta relatie. cum ai crezut-o aleasa? aleasa pt ce? sa plece pe luna? ai pus-o pe un piedestal ca pe statuie si ai inceput sa o admiri si atat. in felul asta tu i-ai dat papucii fara sa stii. iar dupa o relatie de lunga durata e normal sa ai dificultati, armele lasate in rastel ruginesc si la fel si deprinderile noastre nefolosite.
si mai tine minte un lucru: indiferent de ce spun femeile, in spatele oricarui barbat puternic se afla mereu o femeie care vrea sa imprumute din puterea lui. deci vine sa ia ceva si nu sa dea. daca nu esti deja puternic, se prea poate ca in spatele tau sa nu se aciuiasca niciuna. deci... treci si invata sa faci o femeie sa te iubeasca si nu sa ceri una vietii... femeile pe care le vrei tu le vreau si eu si vecinul si un strain, deci ai competitie. restul nu ne intereseaza pe niciunul. si asa, deja toti suntem scarbiti de femeia moderna, care este moderna doar prin ce cere si nu si prin ce ofera.
leo_
Postat pe 27 Iulie 2010 10:02

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce naiba a patit omu asta???? 23 De la: andreea_n_x 8 Aprilie 2010 17:37
oare sa renunt? 32 De la: cami_goanga10 7 Aprilie 2010 23:40
o treaba intortocheata 6 De la: dandanaua_reloaded 12 Septembrie 2009 19:47
Parerea voastra conteaza 5 De la: licurici37 9 Iunie 2016 13:31
Cum poti sa iti dai seama ca zice adevarul,atunci cind spune:TE IUBESC? 11 De la: cami_goanga10 8 Aprilie 2010 14:31