Setari Cookie-uri

Ce isi doresc femeile in pat? Secrete pe care barbatii ar trebui sa le afle!!

Ce vrem noi femeile in pat? Este o intrebare la care cei mai multi barbati nu stiiu sa raspunda.
Multi barbati nu au nici cea mai vaga idée ce anume o excita pe o femeie si ce anume o face sa isi doreasca mai mult. Pentru un barbat nu e greu sa se bucure de sex, dar in 90% din cazuri orgasmul femeilor este psihologic, nu fizic.

Unii barbati au senzatia ca stiu…insa au impresia ca ne dorim acelasi lucru ca ei.

Cele mai multe femei vor conexiunea emotionala intai pentru a raspunde pe deplin invitatiilor de natura sexuala. O viata implinita din punct de vedere sexual poate fi posibila doar daca exista compatibilitate emotionala. Daca esti conectat cu ea in afara dormitorului si daca tii cont de cateva mici sfaturi, atunci vei avea o adevarata leoaica in pat.

Tu ce iti doresti in pat?
Eu am gasit 10 lucruri esentiale de care am nevoie pentru a atinge culmile placerii. Intra si citeste-le aici:http://femeiadesucces.ro/ce-isi-doresc-femeile-in-pat

Astept raspunsurile tale,
Theona
femeiadesucces
Postat pe 31 Martie 2010 01:14
...la mn in pat vreau 2 barbati, muuulta bere...si ceva praf....
freakbabe
Postat pe 31 Martie 2010 01:18
northstar
Postat pe 3 Aprilie 2010 15:11
Asculta draguta, n-ar fi mai bine sa incepem cu capitolul: "Cum sa ajungi cu o femeie in pat?"
Dupa ce ajungem la faza aia, ma descurc eu... ca nu degeaba sunt pe un site de femei :)
MSK
Postat pe 6 Aprilie 2010 18:34
De la: MSK, la data 2010-04-06 18:34:25Asculta draguta, n-ar fi mai bine sa incepem cu capitolul: "Cum sa ajungi cu o femeie in pat?"
Dupa ce ajungem la faza aia, ma descurc eu... ca nu degeaba sunt pe un site de femei :)

Chiar nu ai gasit inca niciuna in gramada de frustrate, nesatisfacute si milostive cu care sa ajungi in pat? Poate nu le place genul comediei care o tragi pe aici.
Poate ar fi cazul sa schimbi placa.
Sau mai asteapta. Cand la pureci li se face foame sar pe motan.
Full_Metal_Jacket
Postat pe 6 Aprilie 2010 20:11
De la: Full_Metal_Jacket, la data 2010-04-06 20:11:20
De la: MSK, la data 2010-04-06 18:34:25Asculta draguta, n-ar fi mai bine sa incepem cu capitolul: "Cum sa ajungi cu o femeie in pat?"
Dupa ce ajungem la faza aia, ma descurc eu... ca nu degeaba sunt pe un site de femei :)

Chiar nu ai gasit inca niciuna in gramada de frustrate, nesatisfacute si milostive cu care sa ajungi in pat? Poate nu le place genul comediei care o tragi pe aici.
Poate ar fi cazul sa schimbi placa.
Sau mai asteapta. Cand la pureci li se face foame sar pe motan.
Foarte tare!
too_glamorous
Postat pe 6 Aprilie 2010 20:15
De la: too_glamorous, la data 2010-04-06 20:15:26
De la: Full_Metal_Jacket, la data 2010-04-06 20:11:20
De la: MSK, la data 2010-04-06 18:34:25Asculta draguta, n-ar fi mai bine sa incepem cu capitolul: "Cum sa ajungi cu o femeie in pat?"
Dupa ce ajungem la faza aia, ma descurc eu... ca nu degeaba sunt pe un site de femei :)

Chiar nu ai gasit inca niciuna in gramada de frustrate, nesatisfacute si milostive cu care sa ajungi in pat? Poate nu le place genul comediei care o tragi pe aici.
Poate ar fi cazul sa schimbi placa.
Sau mai asteapta. Cand la pureci li se face foame sar pe motan.
Foarte tare!


Sincer sa fiu amice, din categoriile enumerate de tine chiar n-am avut onoarea sa cunosc vreuna.
Este un domeniu in care prefer sa ii las pe altii sa exceleze.
MSK
Postat pe 6 Aprilie 2010 22:39
MSK, eu zic ca a trecut ceva vreme de cand ai avut si tu o femeie in pat, cred ca ai zice saru'mana daca ti-ar pica si una enumerata mai sus ! Ntz,ntz
Summer_
Postat pe 6 Aprilie 2010 22:59
De la: Summer_, la data 2010-04-06 22:59:31MSK, eu zic ca a trecut ceva vreme de cand ai avut si tu o femeie in pat, cred ca ai zice saru'mana daca ti-ar pica si una enumerata mai sus ! Ntz,ntz


Intr-adevar, m-ai prins. Merit sa fi spanzurat. Poti sa-mi spui totusi dupa ce ti-ai dat seama? Nu vreau sa fac aceeasi gafa inca odata.
(Ma simt groaznic. Cred ca o sa ma duc si o sa-mi ascund capul in nisip ca strutul)
MSK
Postat pe 7 Aprilie 2010 07:43
ce vrea o femeie in pat? pai..rvea sa fie alintata...rasfatata, ca un barbat sa fie mai tandru..si apoi....ce trebuie..........(asta intr-un caz..cine stie poate unele femei vor ca barbati sa fie mai duri..sa o trateasca pe pat si....)
barbati traba sa afle ce vor femeia...cunoscand-o mai bine...
danaeu
Postat pe 7 Aprilie 2010 10:46
Ce isi doresc femeile in pat? secrete pe care barbatii ar trebui sa le afle!!




multe si nimic ,concret.....vrem sa fim satisfacute si in acelasi timp iubite.......
Intrebarea buna ar fi : Ce barbati am alege sa ne fie partener in pat si nu numai?
Celia_29
Postat pe 8 Aprilie 2010 11:39
De la: MSK, la data 2010-04-07 07:43:23
De la: Summer_, la data 2010-04-06 22:59:31MSK, eu zic ca a trecut ceva vreme de cand ai avut si tu o femeie in pat, cred ca ai zice saru'mana daca ti-ar pica si una enumerata mai sus ! Ntz,ntz


Intr-adevar, m-ai prins. Merit sa fi spanzurat. Poti sa-mi spui totusi dupa ce ti-ai dat seama? Nu vreau sa fac aceeasi gafa inca odata.
(Ma simt groaznic. Cred ca o sa ma duc si o sa-mi ascund capul in nisip ca strutul)


In primul rand, instinctul nu ma inseala niciodata ! In al doilea rand, cunosc genul tau, chiar m-a specializat in a studia ,,fenomenul'' o vreme si ce sa zic, a fost f fun, in sfarsit ajungand sa mi se adevereasca banuielile !
Chiar daca ai stii cum sa ajungi cu o fata in pat, crede-ma ca nu iti reuseste cu oricine !
Summer_
Postat pe 8 Aprilie 2010 11:41
De la: danaeu, la data 2010-04-07 10:46:35ce vrea o femeie in pat? pai..rvea sa fie alintata...rasfatata, ca un barbat sa fie mai tandru..si apoi....ce trebuie..........(asta intr-un caz..cine stie poate unele femei vor ca barbati sa fie mai duri..sa o trateasca pe pat si....)
barbati traba sa afle ce vor femeia...cunoscand-o mai bine...




rasfatata?
si ce anume ......ce trebuie?
un biliard?
Celia_29
Postat pe 8 Aprilie 2010 11:43
De la: MSK, la data 2010-04-06 18:34:25Asculta draguta, n-ar fi mai bine sa incepem cu capitolul: "Cum sa ajungi cu o femeie in pat?"
Dupa ce ajungem la faza aia, ma descurc eu... ca nu degeaba sunt pe un site de femei :)


Bine spus! Trebuie sa stii sa ajungi cu ea in pat , dupa care instinctul te ghideaza spre ce trebuie sa faci mai departe.Cu cat transformi facutul de dragoste mai mult in arta cu atat se pierde din spontaneitate.

Postat pe 8 Aprilie 2010 11:47
Pai in primul rand depinde de femeie ...nu toate femeile vor aceleasi lucruri in pat .....dar cu siguranta o femeie adevarata nu vrea in patul ei un barbat care miroase a alcool dupa ce a muncit 8 ore, si s-a mai dus la " o bere " cu / ca baietii.
kudikagirl05
Postat pe 8 Aprilie 2010 11:48
CRED K TOATE FEMEILE VOR ACELASI LUCRU......TANDRETE, PASIUNE, PLACERE PE CARE NU TOTI BARBATII STIU SA O OFERE. PT. EI E DE AJUNS SA MIMEZI K TI-A PLACUT. BARBATII TREBUIE SA STIE TOATE PUNCTELE SENSIBILE ALE UNEI FEMEI SI IN SPECIAL CE-I PLACE SAU II DISPLACE UNEI FEMEI, PT. K LA SFARSIT AMANDOI SA FIE SATISFACUTI DIN TOATE PUNCTELE DE VEDERE.
FLORYT_A
Postat pe 9 Aprilie 2010 12:32
kudika106563
Postat pe 9 Aprilie 2010 13:11
Din punctul meu de vedere multa atentie. Nu cred ca-i face placere vreunei femei sa se simta buna doar pt a oferi placere unui barbat si ea nimic nimic
miraje86
Postat pe 12 Aprilie 2010 14:00
In opinia mea ceea ce imi doresc in pat este varietate,nu vreau sa cad in monotonie,intr`o rutina deprimanta.
Rolurile sunt interesante si sunt un amanunt condimentat pe care`l poti dezvolta cum vrei.
Eu imi doresc atentia necesara,desi cu totii jucam roluri in pat e bine sa nu uite ca este totusi nu rol.Am momente cand imi place sa fie dur,insa e bine sa nu uite de doza de respect si sa nu uite sa n`o aplice si in afara patului.
Este importanta comunicarea.Vreau sa stiu ce isi doreste in secunda urmatoare.E important sa smt ca este satisfacut,insa sa NU uite sa ma satisfaca si pe mine.
Probabil ca vrem mai multe decat e cazul,dar in pat e bine ca partenera safie centru atentiei pentru barbat si invers.
Baieti ,mai atenti la partenere,ca uitati de ele la un momendat.
Din punct de vedere fizic,mangaierile sunt destul deesentiale si eu ador mangaierile pe sani,dar voi cam uitati de ele,sunt chestiile alea 2 in zona pieptului.In rest zonele exploatati cat mai mult ,mie imi place si aduceti si voi ceva nou in pat,cat mai des.(Dar poate ca voi mai adauga.)
verde_1987
Postat pe 21 Aprilie 2010 08:24
De la: femeiadesucces, la data 2010-03-31 01:14:05Ce vrem noi femeile in pat? Este o intrebare la care cei mai multi barbati nu stiiu sa raspunda.
Multi barbati nu au nici cea mai vaga idée ce anume o excita pe o femeie si ce anume o face sa isi doreasca mai mult. Pentru un barbat nu e greu sa se bucure de sex, dar in 90% din cazuri orgasmul femeilor este psihologic, nu fizic.

Unii barbati au senzatia ca stiu…insa au impresia ca ne dorim acelasi lucru ca ei.

Cele mai multe femei vor conexiunea emotionala intai pentru a raspunde pe deplin invitatiilor de natura sexuala. O viata implinita din punct de vedere sexual poate fi posibila doar daca exista compatibilitate emotionala. Daca esti conectat cu ea in afara dormitorului si daca tii cont de cateva mici sfaturi, atunci vei avea o adevarata leoaica in pat.

Tu ce iti doresti in pat?
Eu am gasit 10 lucruri esentiale de care am nevoie pentru a atinge culmile placerii. Intra si citeste-le aici:http://femeiadesucces.ro/ce-isi-doresc-femeile-in-pat

Astept raspunsurile tale,
Theona


pai daca e " secrete " de ce trebuie sa le mai stie barbatii....?????
YullyNar3
Postat pe 30 Aprilie 2010 21:39
na, ca acu' am citit!! ce ma fac???
geo_reincarcat_iara
Postat pe 30 Aprilie 2010 21:52
De la: MSK, la data 2010-04-06 18:34:25... ca nu degeaba sunt pe un site de femei :)


cea mai mare realizare a ta!!
geo_reincarcat_iara
Postat pe 30 Aprilie 2010 21:53

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Am o oaresce problema 60 De la: cream_alexis 25 August 2014 14:02
EXISTA DUMNEZEU??? 85 De la: another_person 14 Iunie 2009 12:47
Cine a probat strap on? 61 De la: kudika148169 19 Ianuarie 2014 17:46
dubla penetrare 58 De la: cristiana_cris 6 Octombrie 2009 12:42
La Multi Ani...Size! 33 De la: pickard 7 Ianuarie 2011 21:21