Setari Cookie-uri

de ce nu recunosc unii barbati ca fac sex oral?

sunt barbati care vorbesc asa urat despre sexul oral incat te gandesti ca nu l ar practica ever, desi limbutza lor....
si mai sunt cei care rad de femeile care practica sex oral, le introduc intr o anumita categorie, apoi se casatoresc cu una de genu
care e treba?
salitos
Postat pe 30 Martie 2010 14:00
treba este ca doar gura e de ei!doar nu vrei sa cada de prosti in fata pretenilor!
one_size
Postat pe 30 Martie 2010 14:02
si de ar trebui sa recunoasca?,,,,,,,,,,,,,,,,,,,treba lor ce fac sau cine/ce fac
Dontyyy
Postat pe 30 Martie 2010 14:03
De la: one_size, la data 2010-03-30 14:02:55treba este ca doar gura e de ei!doar nu vrei sa cada de prosti in fata pretenilor!


pai io ce spuneam las' sa fie numai gura ca in rest nu mai conteaza daca stie sau nu toata lumea ce face el cu ea
Dontyyy
Postat pe 30 Martie 2010 14:04
De la: Dontyyy, la data 2010-03-30 14:03:38si de ar trebui sa recunoasca?,,,,,,,,,,,,,,,,,,,treba lor ce fac sau cine/ce fac

sa recunoasca sa stim si noi care este aia..care pun botu cum s-ar zice!
one_size
Postat pe 30 Martie 2010 14:05
De la: Dontyyy, la data 2010-03-30 14:04:51
De la: one_size, la data 2010-03-30 14:02:55treba este ca doar gura e de ei!doar nu vrei sa cada de prosti in fata pretenilor!


pai io ce spuneam las' sa fie numai gura ca in rest nu mai conteaza daca stie sau nu toata lumea ce face el cu ea


treba ta fata!
one_size
Postat pe 30 Martie 2010 14:06
De la: one_size, la data 2010-03-30 14:06:48
De la: Dontyyy, la data 2010-03-30 14:04:51
De la: one_size, la data 2010-03-30 14:02:55treba este ca doar gura e de ei!doar nu vrei sa cada de prosti in fata pretenilor!


pai io ce spuneam las' sa fie numai gura ca in rest nu mai conteaza daca stie sau nu toata lumea ce face el cu ea


treba ta fata!


exact,,,,,,,,,,,,,,,,,,,treba mea!!!!
Dontyyy
Postat pe 30 Martie 2010 14:08
De la: Dontyyy, la data 2010-03-30 14:03:38si de ar trebui sa recunoasca?,,,,,,,,,,,,,,,,,,,treba lor ce fac sau cine/ce fac

acu nu sa zica in gura mare, fara sa ii intrebe nimeni, doar asa la o sezatoare cum s ar zice unde se deschid unele subiecte, in general tot de barbati fiind deschise
salitos
Postat pe 30 Martie 2010 14:14
De la: salitos, la data 2010-03-30 14:14:05
De la: Dontyyy, la data 2010-03-30 14:03:38si de ar trebui sa recunoasca?,,,,,,,,,,,,,,,,,,,treba lor ce fac sau cine/ce fac

acu nu sa zica in gura mare, fara sa ii intrebe nimeni, doar asa la o sezatoare cum s ar zice unde se deschid unele subiecte, in general tot de barbati fiind deschise

pai vrei sa se faca de ras in fata pretenilor , tu?
ei sunt barbati ... nu fac sex oral ci doar li se face!
one_size
Postat pe 30 Martie 2010 14:22
De la: salitos, la data 2010-03-30 14:00:42sunt barbati care vorbesc asa urat despre sexul oral incat te gandesti ca nu l ar practica ever, desi limbutza lor....
si mai sunt cei care rad de femeile care practica sex oral, le introduc intr o anumita categorie, apoi se casatoresc cu una de genu
care e treba?


ca nu le sta limba cuminte in gura
Celia_29
Postat pe 30 Martie 2010 14:23
Pai... aceia nu sunt barbati, sunt niste mucosi, n-are importanta ce varsta au...
darksukkubus69
Postat pe 1 Aprilie 2010 14:48
O fi orgoliu....prostie...ignoranta? :))In general ei sunt de parere ca "alea" de fac bj sunt niste panarame ca deh....Si nu ar recunoaste ca isi satisfac partenera cu ajutorul "limbutei" ...aici nu mai stiu de ce.Poate ne lamureste un reprezentant al sexului tare
krisutza
Postat pe 1 Aprilie 2010 14:56
Acu sa nu recunoasca mi se pare o prostie..Adica bine, doar nu o sa strige in gura mare, dar nah...depinde si de tipi
Miss_Stardust
Postat pe 1 Aprilie 2010 16:55
Mie mi se pare ca mai degraba o femeie nu ar spune ..un barbat.. nu vad de ce s-ar ascunde !
Oricum ei si-au luat dreptul ca au voie sa fac sex cu cine de cate ori vor..asa ca nu gasesc rusinea !
Sabrina_Nede
Postat pe 1 Aprilie 2010 17:06
De la: salitos, la data 2010-03-30 14:00:42sunt barbati care vorbesc asa urat despre sexul oral incat te gandesti ca nu l ar practica ever, desi limbutza lor....
si mai sunt cei care rad de femeile care practica sex oral, le introduc intr o anumita categorie, apoi se casatoresc cu una de genu
care e treba?


Despre cei care vorbesc urat despre sexul oral , nu am ce comenta .Nu am ce comenta nici despre cei care catalogeaza femeile intr-un fel sau altul (la modul vulgar)...Cred ca este vorba de frustrare sau de educatie.
Ca sa raspund la intrebarea pusa de tine ca titlu al topicului ...
De ce nu recunosc unii ca ar face acest lucru?Sau de ce nu spun in gura mare ca fac...? Pentru ca este vorba de intimitatea lor si probabil nu vor sa o impartaseasca altora .Si asemenea intrebari nu le pui unui barbat...
ella_c
Postat pe 1 Aprilie 2010 18:07
De la: krisutza, la data 2010-04-01 14:56:29O fi orgoliu....prostie...ignoranta? :))In general ei sunt de parere ca "alea" de fac bj sunt niste panarame ca deh....Si nu ar recunoaste ca isi satisfac partenera cu ajutorul "limbutei" ...aici nu mai stiu de ce.Poate ne lamureste un reprezentant al sexului tare

.....cred ca de falsa mandrie ....pt ca ce i dulce si bun nu se gaseste doar in mancarea pe care o face sotia acasa ....ci si in ....pasarica ei.....trebuie doar sa sti cum sa scoti nectarul si restul vine pe deasupra..... .....niste tarani bomle niste tarani ....vorba antevorbitoarei mele......De ce nu recunosc unii ca ar face acest lucru?Sau de ce nu spun in gura mare ca fac...? Pentru ca este vorba de intimitatea lor si probabil nu vor sa o impartaseasca altora .Si asemenea intrebari nu le pui unui barbat... ....asa este nu i le pui i8l lasi doar sa o faca si atunci e cel mai bine.......aaaaa da am uitat......eu nu recunosc ca fac asa ceva
gratuit89
Postat pe 1 Aprilie 2010 18:16
care-s aia de recunosc ?
ca eu nu stiu nici unul
northstar
Postat pe 3 Aprilie 2010 14:47
pai nu stiu de ce. dar de ce toate femeile nu recunosc ca fac sex oral?
leo_
Postat pe 6 Aprilie 2010 02:27
eu chiar mai devreme am discutat cu un amic si mi-a zis k lui chiar ii face placere sa faca oral...mai ales pt cum se simte prietena lui, si nu ii e rusine sa recunoasca Da, si eu cred ca doar putzoii se dau mari in parcare cu "Ceeeeeeee? EEEEEEEEEEU? "

Iar in leg cu intrebarea de ce Toate femeile nu recunosc ? Eu tocmai k am un grup destul de mare de prietene si cam toate dau acelasi raspuns ca si tipu de dinainte, k si ele o fac din placere si recunosc.

Bine, poate depinde acu si cu cine se discuta, si in ce circumstante
Miss_Stardust
Postat pe 6 Aprilie 2010 18:44
Stardust
Amicul tau are o de la mine
northstar
Postat pe 6 Aprilie 2010 20:49
D-le tara arde si baba se piaptana, pe sub plapuma! Ma omorati cu dilemele voastre existentiale sexul oral a fost inventat de pe vremea lui adam si eva, ce atata tevatura?
miss_darine
Postat pe 6 Aprilie 2010 21:00
De la: salitos, la data 2010-03-30 14:00:42sunt barbati care vorbesc asa urat despre sexul oral incat te gandesti ca nu l ar practica ever, desi limbutza lor....
si mai sunt cei care rad de femeile care practica sex oral, le introduc intr o anumita categorie, apoi se casatoresc cu una de genu
care e treba?


Da' de ce nu ii intrebi pe ei?

Crezi ca femeile sunt experte in modul de functionare a mintii masculine?

Intrebarea ta are la fel de multe sanse de a produce aici raspunsuri la obiect ca aceea despre tulburarile emotionale ale femeii, pusa pe un forum dedicat impatimitilor de masini...:)
AndreiD
Postat pe 6 Aprilie 2010 21:15
deci ...sii...Adam ...??
northstar
Postat pe 6 Aprilie 2010 21:17
A, cred ca e destul de simplu. Pentru barbat, sexul oral este mai mult o chestie psihologica. Gura, din punct de vedere tehnic, chiar nu este foarte confortabila. Exista dinti, exista riscul zgarierii etc. Pentru XY a da o (cenzura) este un act de deplina dominare. "Uite io, ce tare sunt eu".
A recunoaste ca face sex oral ar fi ca si cand a recunoaste ca este dominat de o femeie, ceea ce, dupa cum stie toata lumea, masculul este incapabil sa o faca. Daca mai apar si variabilele prieteni, in dorinta lui de a deveni sef de grup, ala smecherul s.a.m.d. aceasta dezvaluire ar lucra impotriva lui. Cum te poti impune cand tu ai o limba jucausa?
MSK
Postat pe 6 Aprilie 2010 21:22
De la: gratuit89, la data 2010-04-01 18:16:23
De la: krisutza, la data 2010-04-01 14:56:29O fi orgoliu....prostie...ignoranta? :))In general ei sunt de parere ca "alea" de fac bj sunt niste panarame ca deh....Si nu ar recunoaste ca isi satisfac partenera cu ajutorul "limbutei" ...aici nu mai stiu de ce.Poate ne lamureste un reprezentant al sexului tare

.....cred ca de falsa mandrie ....pt ca ce i dulce si bun nu se gaseste doar in mancarea pe care o face sotia acasa ....ci si in ....pasarica ei.....trebuie doar sa sti cum sa scoti nectarul si restul vine pe deasupra..... .....niste tarani bomle niste tarani ....vorba antevorbitoarei mele......De ce nu recunosc unii ca ar face acest lucru?Sau de ce nu spun in gura mare ca fac...? Pentru ca este vorba de intimitatea lor si probabil nu vor sa o impartaseasca altora .Si asemenea intrebari nu le pui unui barbat... ....asa este nu i le pui i8l lasi doar sa o faca si atunci e cel mai bine.......aaaaa da am uitat......eu nu recunosc ca fac asa ceva


Gratuit, scuza-ma, dar: ori esti defect, ori incerci sa agati pe cineva. Adica, da, inteleg, sexul oral e ok. E foarte excitant, ofera senzatii noi, poate varia de la un act foarte romantic la foarte pervers, dar lasa-ma cu nectar si alte prostii. Hai sa fim realisti. Nu cred ca iti doresti niste secretii vaginale imbuteliate in ambalaje de plastic sa bei cand iti este sete.
MSK
Postat pe 6 Aprilie 2010 21:28
poate pentru ca stiu ca unora li se pare ceva oribil..
iulia069834
Postat pe 7 Aprilie 2010 20:56
ma dupa parerea mea..... barbatii nu prea ascund ce fac cu limbutza din contra... sunt multi kre se mandresc... mai ales in fata altori barbatii.. in functie d cat de tare a tipat sau la zgariat femeie.... si asta e un fel de a-si demonstra orgoliu ..si dov k sunt potenti.... acum... vis-a-vis d c ai zis tu.... dak un barbat ar recunoaste k a fost inebunit d o femeie kre ia facut sex oral..sau k la cucerit asa... si-ar arata slabiciunea public.... ceea ce... nu prea e ok pt el.... acum sunt si femei..kre baga in gura tot ce prind...acele femei sunt batjocorite...sa zic asa. iar ei nu ii aleg una asa...(marea majoritate zic eu) ... ci una nici prea prea nici foarte foarte...adik cumintica..dar nu inhibata..k sa scaape de inhibitzii alaturi de el.... just saying....:D
Adakashy
Postat pe 12 Aprilie 2010 15:26
De la: Adakashy, la data 2010-04-12 15:26:21ma dupa parerea mea..... barbatii nu prea ascund ce fac cu limbutza din contra... sunt multi kre se mandresc... mai ales in fata altori barbatii.. in functie d cat de tare a tipat sau la zgariat femeie.... si asta e un fel de a-si demonstra orgoliu ..si dov k sunt potenti.... acum... vis-a-vis d c ai zis tu.... dak un barbat ar recunoaste k a fost inebunit d o femeie kre ia facut sex oral..sau k la cucerit asa... si-ar arata slabiciunea public.... ceea ce... nu prea e ok pt el.... acum sunt si femei..kre baga in gura tot ce prind...acele femei sunt batjocorite...sa zic asa. iar ei nu ii aleg una asa...(marea majoritate zic eu) ... ci una nici prea prea nici foarte foarte...adik cumintica..dar nu inhibata..k sa scaape de inhibitzii alaturi de el.... just saying....:D

bine ma! traiasca Caragiale shi clopoteii clinka clinka
miss_darine
Postat pe 12 Aprilie 2010 15:31
bei nu tre sa fi de acord.... asa sunt oameni si oameni... fiecare se maifesta in felul lui... eu am dat doar cateva exemple...exemple reale.... cum ziceam .. just saying....
Adakashy
Postat pe 12 Aprilie 2010 15:42
De la: Adakashy, la data 2010-04-12 15:42:21bei nu tre sa fi de acord.... asa sunt oameni si oameni... fiecare se maifesta in felul lui... eu am dat doar cateva exemple...exemple reale.... cum ziceam .. just saying....

bine bei, ideea este ca din exemplele tale nu se intelege mare lucru nu te supara pe mine, poate altii or sa inteleaga mai mult
miss_darine
Postat pe 12 Aprilie 2010 15:45

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Experiment 241 De la: LisaFrancine 6 Decembrie 2011 14:58
Ne puteti ajuta cu SFATURI? 47 De la: kudika_24353 7 Ianuarie 2013 00:21
Nu stiu... 15 De la: panduru88 1 Martie 2010 21:03
Sex oral 236 De la: pupaundeajunge 11 Aprilie 2011 08:43
sex fara prejudecati 1 De la: dubiosu2001 21 Iulie 2010 15:13