Setari Cookie-uri

greseli sau prostii???

buna ziua,as avea s eu nevoie de cateva sfaturi...sau cel putin niste pareri,in mare sa va povestesc...am 19 ani s de 3 ani sunt casatorita cu un detinut pe care l am iubit din tot sufletul s cu toata inima s inca cred ca o fac,cred...stiu ca ne am cunoscut in niste ipostaze tare ciudate dar s asa iubirea a infiripat intre noi 2.problema ca ca in ultimul timp m am indragostit de un alt barbat care s l a randul lui e insurat dar care stiu cu siguranta ca ma place s ca ar vrea mai mult de o aventura cu mn.problema mea cred ca sunt inca prea mik cu toate ca mie greu sa recunosc asta deoarece viata m a condus la minte incercari deloc usoare inca din anii care trebuia sa am o copilarie normala ca oricare alta...sotul e genul e barbat smecher care la inceput era foarte romantic,tandru,exact ce orice femeie si ar dorii,dar pe parcusr a inceput sa se schimbe,stiu ca siguranta ca tine la mn dar nu mai e ce a fost odata,plus de asta in ultimul timp cred ca a inceput sa ma simta cu ceva,noi vb f des la tel,dormim s in tel chiar dar in ultimul timp crede ca el este stapan pe viata mea iar eu cand vreau sa ies in oras,la o discoteca sau ceva de genul asta,se supara,trebuie sa i cer voie cu frumosul chestie pe care pe mn ma enerveaza la culme,inca tin la el dar ce sa zic...de cand a aparut acest barbat in viata mea(el fiind profesorul meu)toate pt mn s au schimbat s imi este din ce in ce mai greu sa ascund acest lucru.cand de curand stiu ca se va intampla inevitabilul intre mn s profesor s recunosc ca mor de nerabdare sa se intample,dar stiu ca orice s ar intampla stiu ca el nu si va pasaria prietena cu care sta de 3 ani de zile..,el,indraznesc sa spun ca ar fi barbatul aproape de perfectiune cu defectul de a fi un scump,n am intalnit niciodata s nici nu am mai vazut un barbat ca el..,in fine,totul este rasucit in mintea s viata mea
marilocka
Postat pe 3 Aprilie 2010 01:22
si tu esti rasucita rau !
blaa
Postat pe 3 Aprilie 2010 01:25
si la ce varsta zici ca te-ai luat?

si unde ati facut nunta, in puscarie? siii, ati consumat casatoria?... daca intelegi ce vreau sa spun..... siiii, la ce varsta ti-ai pierdut virginitatea? siiii, tac ca-mi vine sa zic cat de inventata e povestea asta. Iar daca nu e inventata, amiiiiiiiin!
kitty_krieger
Postat pe 3 Aprilie 2010 01:41
Sunteti casatoriti religios, tu si detinutul? suna romantic, asa, stii, casatorita cu un detinut. Stii ca nici Sf. Fecioara Maria si Sf. Iosif nu au avut relatii intime, intelegi. Dar stii, mi-a zis un preot calugar franciscan catolic ca cununie peste cununie nu este valabil. Pana nu i-a murit unei persoane sotul sau sotia, nu se poate casatori din nou. Acuma nu stiu daca casatoria voastra a fost consumata sau nu, dar ti-am zis ca nici Sf. Fecioara Maria si Sf. Iosif nu au avut relatii intime unul cu altul. Si imi zicea preotul despre care ti-am zis ca au mai fost cazuri din astea, de exemplu, in timpul comunismului, au fost obligati sa se casatoreasca preoti cu calugarite. Au locuit in aceeasi casa, ca frate cu sora, si dupa ce a cazut comunismul, el a fost in continuare preot, ea, calugarita. Bineinteles, s-au dus la biserica.
Lasa-l pe profesorul tau. Nu zic ca nu ar mai exista si el in continuare. Sigur, sufletele tuturor creaturilor sunt vesnice, dar puteti sa fiti doar asa, amici.
kudika081126
Postat pe 3 Aprilie 2010 02:15
De la: marilocka, la data 2010-04-03 01:22:17buna ziua,as avea s eu nevoie de cateva sfaturi...sau cel putin niste pareri,in mare sa va povestesc...am 19 ani s de 3 ani sunt casatorita cu un detinut pe care l am iubit din tot sufletul s cu toata inima s inca cred ca o fac,cred...stiu ca ne am cunoscut in niste ipostaze tare ciudate dar s asa iubirea a infiripat intre noi 2.problema ca ca in ultimul timp m am indragostit de un alt barbat care s l a randul lui e insurat dar care stiu cu siguranta ca ma place s ca ar vrea mai mult de o aventura cu mn.problema mea cred ca sunt inca prea mik cu toate ca mie greu sa recunosc asta deoarece viata m a condus la minte incercari deloc usoare inca din anii care trebuia sa am o copilarie normala ca oricare alta...sotul e genul e barbat smecher care la inceput era foarte romantic,tandru,exact ce orice femeie si ar dorii,dar pe parcusr a inceput sa se schimbe,stiu ca siguranta ca tine la mn dar nu mai e ce a fost odata,plus de asta in ultimul timp cred ca a inceput sa ma simta cu ceva,noi vb f des la tel,dormim s in tel chiar dar in ultimul timp crede ca el este stapan pe viata mea iar eu cand vreau sa ies in oras,la o discoteca sau ceva de genul asta,se supara,trebuie sa i cer voie cu frumosul chestie pe care pe mn ma enerveaza la culme,inca tin la el dar ce sa zic...de cand a aparut acest barbat in viata mea(el fiind profesorul meu)toate pt mn s au schimbat s imi este din ce in ce mai greu sa ascund acest lucru.cand de curand stiu ca se va intampla inevitabilul intre mn s profesor s recunosc ca mor de nerabdare sa se intample,dar stiu ca orice s ar intampla stiu ca el nu si va pasaria prietena cu care sta de 3 ani de zile..,el,indraznesc sa spun ca ar fi barbatul aproape de perfectiune cu defectul de a fi un scump,n am intalnit niciodata s nici nu am mai vazut un barbat ca el..,in fine,totul este rasucit in mintea s viata mea


GYPSI
Postat pe 16 Aprilie 2010 20:29

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
el.... 8 De la: alessia_9 11 Iunie 2012 11:07
De ce exista prostitutie ? 43 De la: Indiana_Jones 16 Octombrie 2011 12:57
CE IUBITI MAI MULT PE LUMEA ASTA SI DC? 40 De la: valivieru96 9 Septembrie 2009 00:43
s-a schimbat mult si nu stiu ce sa fac sa fie ca inainte 28 De la: alexamirela17 6 Martie 2012 22:37
Povestea mea! 3 De la: kudika168330 2 Mai 2010 16:26