Setari Cookie-uri

parul

sunt satena, de fapt vedeti poza de la profil si vrau sa imi fac varfurile blonde...
credeti ca mi`ar sta bine ?cine are poze cu par saten si varfurile blonde ca sa imi fac o imagine..
astept raspuns
v`am pupat:*
roxx_lov3
Postat pe 6 Aprilie 2010 11:35
blondiewishes
Postat pe 6 Aprilie 2010 14:59
oo daaa........n-am ce spune..incearca....
dudu1992
Postat pe 15 Aprilie 2010 15:32
kudika167364
Postat pe 15 Aprilie 2010 17:56
what dar de unde modelul asta? mergi la un stilist si lasa experiementele, daca vrei o schimbare facuta de un profesionist, ca sa nu risti sa arata ca o paparuda; in plus parul vopsit mai deschis sau vice versa pe dedesubt sau cu varfuri asa cum spui tu nu mai este de mult timp in fashion; mai studiaza ceva reviste de moda poate iti vin alte idei.
visan_georgiana
Postat pe 20 Aprilie 2010 17:46
NOU!! Tratament brazilian OrganiQ cu keratina - 100% natural - pentru indreptarea parului!! Cea mai inovativa,

revolutionara si sanatoasa aparitie in materie de ingrijirea parului, acum disponibil si la tine acasa !! Rezultate

uimitoare pana la 4 Luni !!Ai un par greu de aranjat? Petreci ore intregi chinuindu-te sa iti aranjezi parul dar iti

distrugi structura parului cu diferite aparate pentru indreptarea parului? Solutia este tratamentul brazilian cu

keratina, care iti va lasa parul drept, matasos, foarte stralucitor si cel mai important : SANATOS !! Parul tau va

arata ingrijit si aranjat chiar daca il lasi sa se usuce liber dupa ce il speli. Acest tratament este 100% organic,

fara chimicale, complet sigur si cu rezultate uimitoare !! Renuntati la indreptari chimice ale parului, la placa, la

timp pierdut cu indreptarea parului cu peria sau la banii cheltuiti la salon. Este cel mai potrivit pentru par

vopsit, decolorat, fara viata ! Pret complet tratament la domiciliu: 650RON ( Produse speciale pentru ingrijire dupa

tratament , pentru rezultate indelungate - sampon si balsam - incluse in pret ). Contact : ymirsy@yahoo.com
ymirsy
Postat pe 14 Martie 2011 13:53

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Coafuri de Revelion 9 De la: Diavolyta_ 21 Mai 2009 19:01
Indreptarea japoneza permanenta a parului - YUKO 5 De la: kudika462790 1 Noiembrie 2011 22:43
vopsirea parului cu henna 45 De la: HABIBA_CHANDRAMUCKI 16 Octombrie 2013 19:53
L'oreal Casting Creme Gloss cu laptisor de matca 10 De la: balrog 14 Martie 2011 14:27
Caut extensii clip on 2 De la: elena_xxx 26 Aprilie 2011 13:53