Setari Cookie-uri

barbatii cind fac dragoste nu vad defectele partenerei ?

eu sint un pic mai plinuta am 60 de kg si nu ma vad ca am un corp frumos dar lui prietenul meu ii plac asa .oare e adevarat... sau nu imi zice nimic ca sa nu ma jigneasca?
simons
Postat pe 16 Aprilie 2010 16:25
Uite de ce suntem noi femeile dificile..cand ne zice ca ar trebui sa mai slabim putin....mai avem un pic si scoatem flacari pe nari....cand ne zice ca ne adora....dam fuga sa cerem pareri....
Gusturile nu se discuta draguta....daca lui ii place sa fi mai "pufoasa"..cu toate ca la 60 de kg ma indoiesc....inseamna ca te palce si cu asta basta
oxo_White_Rose_oxo
Postat pe 16 Aprilie 2010 16:40
De la: simons, la data 2010-04-16 16:25:26 eu sint un pic mai plinuta am 60 de kg si nu ma vad ca am un corp frumos dar lui prietenul meu ii plac asa .oare e adevarat... sau nu imi zice nimic ca sa nu ma jigneasca?


nu conteaza grasimea unei femei...si nu cred ca esti....
conteaza ce ai intre picioare ....ascunsa sub lenjerie....
un barbat care stie ce vrea ,nu doar modele cu fitze de trotuar......nu cauta neaparat acel format 90-60-90...
trebuie sa ne apreciem si sa ne iubim asa cum suntem......
iar iubitul tau daca avea ceva cu greutatea ta ,crede-ma ca iti batea apropouri.....
bafta si bucura-te de ceea ce esti!
Celia_29
Postat pe 16 Aprilie 2010 16:44
sa nu crezi ca in lumea asta vei intalni vreun barbat care sa fie sincer 100% atunci cand iti spune ca te place asa cum esti. invata doar sa gandesti numai ce iti convine si atunci cand iti convine si cu asta rezolvi multe
Shhh
Postat pe 16 Aprilie 2010 16:45
'barbatii cind fac dragoste nu vad defectele partenerei ?' barbatii cand fac dragoste nu sunt chiori
Shhh
Postat pe 16 Aprilie 2010 16:46
De la: Shhh, la data 2010-04-16 16:46:48'barbatii cind fac dragoste nu vad defectele partenerei ?' barbatii cand fac dragoste nu sunt chiori

Draga...daca il ia din somn.."haide repede sa facem niste dragoste" te asigur ca nu prea vede
oxo_White_Rose_oxo
Postat pe 16 Aprilie 2010 16:58
De la: simons, la data 2010-04-16 16:25:26 eu sint un pic mai plinuta am 60 de kg si nu ma vad ca am un corp frumos dar lui prietenul meu ii plac asa .oare e adevarat... sau nu imi zice nimic ca sa nu ma jigneasca?

daca e in erectie, ori n-a observat ori nu-i pasa
chillax

plus ca la 60 kg n-as spune deloc ca esti plinuta (bine, depinde si cat de inalta esti)
kitty_krieger
Postat pe 16 Aprilie 2010 18:08
Una e sa afirmi ca ar fi orbi, iar alta e sa te vada frumoasa asa cum esti. Daca un baiat/barbat te place, si vrea sa fie cu tine, automat te vede de-a intregul, nu pe bucati. A avea kg in plus, sau cine stie ce alte defecte iti mai vezi, e din start un dezavantaj pentru tine, ca te gandesti la asta, si nu te poti bucura de relatia pe care o ai, si-ti faci tot felul de seriale in minte, si pentru el, ca in loc sa se bucure de tine, va trebui sa se ocupe sa-ti scoata din cap, acele mici kikite pe care le ai. Bucura-te de corpul tau, iar daca intr-adevar te dejanjeaza ceva la corpul tau, modifica prin sport, nicidecum prin diete fantastice ce promit efecte peste noapte. Baietii vor un partener de joaca nu o papusa.
citystella
Postat pe 16 Aprilie 2010 18:53
Poi mie nu mi se pare chiar atat de mult.Eu spre exemplu am 56 kg si cam 1,67,dar am facut foarte mult sport pana la cei 17 ani pe care ii am...(atletism,lupre,handbal),fapt pentru care masa musculara este dectul de mare.Nu arat la greutatea pe care o am.Eu le ziceam prietenelor ca as vrea sa slabesc,sa-mi recapat 52-ul :D.Dar ele mi-au demonstarat ca sunt perfecta asa cum sunt..mai ales dupa privire baietilor .
aNcUtA_p
Postat pe 24 Aprilie 2010 11:41
De la: oxo_White_Rose_oxo, la data 2010-04-16 16:40:35Uite de ce suntem noi femeile dificile..cand ne zice ca ar trebui sa mai slabim putin....mai avem un pic si scoatem flacari pe nari....cand ne zice ca ne adora....dam fuga sa cerem pareri....
Gusturile nu se discuta draguta....daca lui ii place sa fi mai "pufoasa"..cu toate ca la 60 de kg ma indoiesc....inseamna ca te palce si cu asta basta


Ooh, da!! Cata dreptate ai cand spui asta... Nevasta mea daca ii spun ca e frumoasa zice ca fac misto de ea. Daca ii spun ca e slaba la fel, daca o fac urata sau grasa nu mai vorbeste cu mine o saptamana, iar daca nu spun nimic spune ca sunt nesimtit
Calin_
Postat pe 24 Aprilie 2010 11:57
De la: calin_eu, la data 2010-04-24 11:57:53
De la: oxo_White_Rose_oxo, la data 2010-04-16 16:40:35Uite de ce suntem noi femeile dificile..cand ne zice ca ar trebui sa mai slabim putin....mai avem un pic si scoatem flacari pe nari....cand ne zice ca ne adora....dam fuga sa cerem pareri....
Gusturile nu se discuta draguta....daca lui ii place sa fi mai "pufoasa"..cu toate ca la 60 de kg ma indoiesc....inseamna ca te palce si cu asta basta


Ooh, da!! Cata dreptate ai cand spui asta... Nevasta mea daca ii spun ca e frumoasa zice ca fac misto de ea. Daca ii spun ca e slaba la fel, daca o fac urata sau grasa nu mai vorbeste cu mine o saptamana, iar daca nu spun nimic spune ca sunt nesimtit



ce ti-e si cu femeile astea
anastasia_m
Postat pe 24 Aprilie 2010 12:00
De la: Shhh, la data 2010-04-16 16:46:48'barbatii cind fac dragoste nu vad defectele partenerei ?' barbatii cand fac dragoste nu sunt chiori


io cand fac dragoste, sex sau alta forma de iubire fizica, inchid ochii de placere .




si gem!
geo_reincarcat_iara
Postat pe 24 Aprilie 2010 15:17
oricum nu strica nimanui putina miscare in fiecare zi. eu am 55 kg si ma simt slaba.. vreau sa ma ingras :)
UsernameKudika
Postat pe 24 Aprilie 2010 16:20
conteaza si fizicul, dar sunt multe lucruri mult mai frumoase la o persoana, iar knd iubesti, iubesti o persoana asa cum e ea, cu calitati si defecte, acum ce sa ma fac k nu mai ma iubeste el k am eu burtica, celulita, vergeturi sau alte defecte, hai sa fim seriosi...sunt alte lucruri mult mai profunde care sunt mult mai importante decat cum arata cel de lg tn, de exemplu preferi un tip cu cateva defecte fizice dar sa fie tandru, iubitor, atent, care sa te rasfete si sa te iubeasca, sa te puna mai presus de orice si sa poti comunica cu el, sa te respecte, sa te inteleaga, sa te sprijine knd ai nevoie de el sau un tip care n-are niciun defect fizic si sa fiu un badaran, un nesimtit, sa nu ai ce vb cu el, sa te critice, sa te jigneasca, da sa te iubeasca cu toate k face toate aceste lucruri? ce ai alege?si degeaba esti acum k o floare, k floare se ofileste raman acele lucruri frumoase, dak ele exista...si ink cv...trebuie sa te simti bn cu persoana respectiva si ea cu tn, astea sunt lucrurile care chiar conteaza, dar asta nu inseamna k sa ajungem la 100 de kg k tot o sa ne iubeasca k nici noua nu ne convine ca el/ea sa ajunga la 100, hai sa fim realisti/realiste
angel_de_la_noche
Postat pe 24 Aprilie 2010 20:38
De la: gigel_curiosu, la data 2010-04-24 15:17:48
De la: Shhh, la data 2010-04-16 16:46:48'barbatii cind fac dragoste nu vad defectele partenerei ?' barbatii cand fac dragoste nu sunt chiori


io cand fac dragoste, sex sau alta forma de iubire fizica, inchid ochii de placere .




si gem!

'

anastasia_m
Postat pe 24 Aprilie 2010 20:46
De la: simons, la data 2010-04-16 16:25:26 eu sint un pic mai plinuta am 60 de kg si nu ma vad ca am un corp frumos dar lui prietenul meu ii plac asa .oare e adevarat... sau nu imi zice nimic ca sa nu ma jigneasca?


La 60 kg esti plinuta? Daca ti se pare ca esti plinuta , mai da jos cateva kg ...cat sa iti placa tie de tine...Asa capeti o anumita siguranta si incredere
Nu este mai simplu decat sa te intrebi daca ii placi sau nu ?

ella_c
Postat pe 24 Aprilie 2010 21:01
nu ai de ce sa te stresezi, multe femei ne considera pe toti superficial dar eu inca vreau sa cred ca nu este asa :))
felixcat
Postat pe 25 Aprilie 2010 22:09
kudika080400
Postat pe 26 Aprilie 2010 12:16
CITEVA LUNI N-O SA-TI ZICA NIMIC, IN CAZUL IN CARE RELATIA VOASTRA SE FINALIZEAZA SI CU VERIGHETE (NU STIU...),FII CONVINSA CA O SA-TI SPUNA DE MULTE ORI CA AR FI BINE SA MAI SLABESTI. ASA-S TOTI BARBATII!!!!!
kudika168226
Postat pe 5 Mai 2010 16:57
De la: calin_eu, la data 2010-04-24 11:57:53
De la: oxo_White_Rose_oxo, la data 2010-04-16 16:40:35Uite de ce suntem noi femeile dificile..cand ne zice ca ar trebui sa mai slabim putin....mai avem un pic si scoatem flacari pe nari....cand ne zice ca ne adora....dam fuga sa cerem pareri....
Gusturile nu se discuta draguta....daca lui ii place sa fi mai "pufoasa"..cu toate ca la 60 de kg ma indoiesc....inseamna ca te palce si cu asta basta


Ooh, da!! Cata dreptate ai cand spui asta... Nevasta mea daca ii spun ca e frumoasa zice ca fac misto de ea. Daca ii spun ca e slaba la fel, daca o fac urata sau grasa nu mai vorbeste cu mine o saptamana, iar daca nu spun nimic spune ca sunt nesimtit

eu is idem nevastata atunci
zyzyka
Postat pe 6 Mai 2010 14:56
De la: zyzyka, la data 2010-05-06 14:56:21
De la: calin_eu, la data 2010-04-24 11:57:53
De la: oxo_White_Rose_oxo, la data 2010-04-16 16:40:35Uite de ce suntem noi femeile dificile..cand ne zice ca ar trebui sa mai slabim putin....mai avem un pic si scoatem flacari pe nari....cand ne zice ca ne adora....dam fuga sa cerem pareri....
Gusturile nu se discuta draguta....daca lui ii place sa fi mai "pufoasa"..cu toate ca la 60 de kg ma indoiesc....inseamna ca te palce si cu asta basta


Ooh, da!! Cata dreptate ai cand spui asta... Nevasta mea daca ii spun ca e frumoasa zice ca fac misto de ea. Daca ii spun ca e slaba la fel, daca o fac urata sau grasa nu mai vorbeste cu mine o saptamana, iar daca nu spun nimic spune ca sunt nesimtit

eu is idem nevastata atunci


Cam toate suntem ca nevasta-sa!

Postat pe 6 Mai 2010 15:33
De la: scorpio67, la data 2010-05-06 15:33:33
De la: zyzyka, la data 2010-05-06 14:56:21
De la: calin_eu, la data 2010-04-24 11:57:53
De la: oxo_White_Rose_oxo, la data 2010-04-16 16:40:35Uite de ce suntem noi femeile dificile..cand ne zice ca ar trebui sa mai slabim putin....mai avem un pic si scoatem flacari pe nari....cand ne zice ca ne adora....dam fuga sa cerem pareri....
Gusturile nu se discuta draguta....daca lui ii place sa fi mai "pufoasa"..cu toate ca la 60 de kg ma indoiesc....inseamna ca te palce si cu asta basta


Ooh, da!! Cata dreptate ai cand spui asta... Nevasta mea daca ii spun ca e frumoasa zice ca fac misto de ea. Daca ii spun ca e slaba la fel, daca o fac urata sau grasa nu mai vorbeste cu mine o saptamana, iar daca nu spun nimic spune ca sunt nesimtit

eu is idem nevastata atunci


Cam toate suntem ca nevasta-sa!

pai eram numai buna cand m-a luat al meu 57 kg si tot zicea k is plinuta k am burtica dupa ceva timp am ramas gravida m-am facut de 74 : acu nu mai zicea k is grasuta zicea k is gravida...am nascut am ramas cu 65 am fost la fitness k sa slabesc...imi zicea "de ce vrei sa slabesti sa iti gaesti vreun amant??" acum sincer era diferenta eram grasuta deformata chiar....am slabit si mai tare acu am 47 kg :) si intr-o zi el a cumparat o punga de joe el a luat numai o napoitana si restul le-am papat pe toate si imi zice dar dak te ingrasi iar crezi k te mai astapt 1 an sa slabesti??
zyzyka
Postat pe 6 Mai 2010 15:39
De la: simons, la data 2010-04-16 16:25:26 eu sint un pic mai plinuta am 60 de kg si nu ma vad ca am un corp frumos dar lui prietenul meu ii plac asa .oare e adevarat... sau nu imi zice nimic ca sa nu ma jigneasca?



Draga mea, sincera sa fiu, eu sunt cu mult mai plinuta ca tine, si am un prieten care ma iubeste asa cum sunt, si mi-o demonstreaza in fiecare zi prin gesturi si vorbe frumoase. Sa nu mai spun cum reactioneaza cand umlbu mai sumar imbracata prin casa

Prietenul tau poate nu-ti spune nimic, pentru ca tu in ochii lui arati foarte bine si ii place ce vede, si te iubeste pentru ceea ce esti.
Mai exista pe lumea asta (socant, stiu) barbati pentru care sufletul conteaza mult mai mult decat fizicul. Frumusetea exterioara se duce in timp. insa cea interioara...

Asa ca... nu-ti mai face atatea griji degeaba

cristina_xxx2006
Postat pe 6 Mai 2010 16:29

eu cred ca esti cam complexata si nu este bine , deobicei un tip serios cand iubeste pe cineva o iubeste cu totul ( la pachet ) , in timp ai sa vezi care este realitatea , te iubeste sau vrea doar sex , deocamdata bucura-te de el si de relatia voastra.
Apropo , de ce nu incerci sa slabesti ? am impresia ca esti tanara si acum totul e posibil , mai tarziu o sa-ti fie foarte greu si ve-i mai depune , ai sa ai diverse probleme de sanatate. Eu iti recomand cateva chestii : apu ca-te de sala la greu si in cateva luni poti arata beton , habar nu ai cata incredere in tine o sa ai dupa ce slabesti cat vrei , ce forma fizica si corp ai , il poti inebunii pe prieten .Daca vrei ceva mai usor i-a pastila de slabit chinezeasca ( cea pe care a luat-o si Mutu , numai vezi sa nu te suspende prietenul din viata lui sentimentala ) slabesti cu ea garantat si nu-i scumpa deloc , vreo 22-24 folia de 6 pastile si o iei pana cand ajungi la greutatea care o vrei.Incearca sa nu mai mananci seara dupa 18.00 , mananca multe fructe , mere si ce a mai aparut , salate , exclude fainoasele , painea etc.
banalulanonim
Postat pe 6 Mai 2010 17:27
Pentru aNcUtA_p
Ar trebui sa ai 55,8 kg!
Lowiny
Postat pe 6 Mai 2010 17:46
De la: cristina_xxx2006, la data 2010-05-06 16:29:16
De la: simons, la data 2010-04-16 16:25:26 eu sint un pic mai plinuta am 60 de kg si nu ma vad ca am un corp frumos dar lui prietenul meu ii plac asa .oare e adevarat... sau nu imi zice nimic ca sa nu ma jigneasca?



Draga mea, sincera sa fiu, eu sunt cu mult mai plinuta ca tine, si am un prieten care ma iubeste asa cum sunt, si mi-o demonstreaza in fiecare zi prin gesturi si vorbe frumoase. Sa nu mai spun cum reactioneaza cand umlbu mai sumar imbracata prin casa

Prietenul tau poate nu-ti spune nimic, pentru ca tu in ochii lui arati foarte bine si ii place ce vede, si te iubeste pentru ceea ce esti.
Mai exista pe lumea asta (socant, stiu) barbati pentru care sufletul conteaza mult mai mult decat fizicul. Frumusetea exterioara se duce in timp. insa cea interioara...

Asa ca... nu-ti mai face atatea griji degeaba




Asa e.......

JustMe05
Postat pe 6 Mai 2010 20:29
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-04-24 15:17:48
De la: Shhh, la data 2010-04-16 16:46:48'barbatii cind fac dragoste nu vad defectele partenerei ?' barbatii cand fac dragoste nu sunt chiori


io cand fac dragoste, sex sau alta forma de iubire fizica, inchid ochii de placere .




si gem!
:sm

, defectele pot fi vazute si la plaja sau in alte imprejurari .
rox81
Postat pe 8 Mai 2010 16:30
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-04-24 15:17:48
De la: Shhh, la data 2010-04-16 16:46:48'barbatii cind fac dragoste nu vad defectele partenerei ?' barbatii cand fac dragoste nu sunt chiori


io cand fac dragoste, sex sau alta forma de iubire fizica, inchid ochii de placere .




si gem!



Oh my...
citystella
Postat pe 18 Mai 2010 16:19
De la: simons, la data 2010-04-16 16:25:26 eu sint un pic mai plinuta am 60 de kg si nu ma vad ca am un corp frumos dar lui prietenul meu ii plac asa .oare e adevarat... sau nu imi zice nimic ca sa nu ma jigneasca?


gandeste-te ca daca , chiar te-ar crede urata..grasa, cu multe defecte..etc, nu ar mai sta cu tine..cu atat mai mult nu s-ar culca cu tine. daca e o relatie de durata si te iubeste, te iubeste si pt ce esti, nu doar pt cum arati..nu trebuie sa fii de 90-60-90 si sa nu ai pic de celulita ca sa te iubeasca.
FRN
Postat pe 18 Mai 2010 20:18
De la: FRN, la data 2010-05-18 20:18:51
De la: simons, la data 2010-04-16 16:25:26 eu sint un pic mai plinuta am 60 de kg si nu ma vad ca am un corp frumos dar lui prietenul meu ii plac asa .oare e adevarat... sau nu imi zice nimic ca sa nu ma jigneasca?


gandeste-te ca daca , chiar te-ar crede urata..grasa, cu multe defecte..etc, nu ar mai sta cu tine..cu atat mai mult nu s-ar culca cu tine. daca e o relatie de durata si te iubeste, te iubeste si pt ce esti, nu doar pt cum arati..nu trebuie sa fii de 90-60-90 si sa nu ai pic de celulita ca sa te iubeasca.




Ei viseaza la 90-60-90, dar in lipsa, se multumesc si cu ce gasesc.
citystella
Postat pe 26 Mai 2010 00:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Sexul oral 28 De la: alegro6543 15 Octombrie 2011 18:32
ce e de facut? 6 De la: kudika_27270 23 Ianuarie 2013 13:25
sa am incredere in el? 12 De la: kudika052198 19 Aprilie 2010 13:58
ce i de facut? 63 De la: lempika 9 Noiembrie 2010 10:34
Mã macinã ceva de mult timp 5 De la: kudika_1018363 21 Octombrie 2016 15:14