Setari Cookie-uri

ajuuuuuuutooooor!!!!!!!!!!!1

Buna! Credeti ca este normal ca,un barbat care are in prezent o relatie serioasa,sa ii trimita fostei prietene mesaj cu LA MULTI ANI,BLA,BLA...urari si alte cele,de ziua in care s-au combinat? Plus ca ii ascunde actualei iubite, lucrul acesta.Ce sarbatoresc? Este normal sa ii trimita de ziua ei,de craciun,de paste,asta inteleg,dar cred ca e prea mult sa ii trimita si de ziua lor din moment ce e implicat in alta relatie. Astept pareri.Va multumesc
kudika08807
Postat pe 30 Noiembrie 2009 04:10
Barbatul respectiv stie ca e implicat intr-o relatie serioasa ?
iris_4_ever
Postat pe 30 Noiembrie 2009 06:37
In primul rand multumesc pentru raspuns.In al doilea rand,dupa 2 ani de locuit impreuna cu actuala,eu cred ca stie,si inca foarte bine.
kudika08807
Postat pe 30 Noiembrie 2009 18:31
Odata ce face acest lucru ..cu siguranta el nu considera ca are o relatie serioasa cu actuala prietena..
la_belle_mer
Postat pe 30 Noiembrie 2009 18:51
Sa inteleg ca tu esti actuala? Sau te referi la o alta persoana cunoscuta tie? Pt ca din topicul tau, daca tu esti iubita, nu-mi pari prea implicata in relatia de care vb.Sorry
miss_darine
Postat pe 30 Noiembrie 2009 19:11
uau! asa ceva nu am mai auzit!!!! eu cred k ar trebui sa vb. cu el si sa-i explici k ti-se pare ciudat si sa-l intrebi ce asteptari are de ti-a trim. acel mesaj.!
dienuscha
Postat pe 8 Decembrie 2009 20:13
Stii... vroiam sa zic ca e normal cand m-am apucat de citit... dar cand am terminat... WTF ??? Ce-i asta ?? Sarbatoresc 3 ani de relatie din care 2 esuati ??? Sarbatoresc tristetea ? ce kkt sarbatoresc?? Ca ma apuca nervii akuma !
Sabrina_Nede
Postat pe 8 Decembrie 2009 20:24
de ce strigi dupa ajutor? ce ti trebuie ajutor? lucrurile sunt evidente
ori face misto de fata cu care e, ori face misto de fata careia ii trimite jalea aceea de mesaj.. poate vrea sa i aduca aminte ce a pierdut. si intr un caz si in celalalt e jalnic...
anda_a
Postat pe 8 Decembrie 2009 21:11
De la: Sabrina_Nede, la data 2009-12-08 20:24:13Stii... vroiam sa zic ca e normal cand m-am apucat de citit... dar cand am terminat... WTF ??? Ce-i asta ?? Sarbatoresc 3 ani de relatie din care 2 esuati ??? Sarbatoresc tristetea ? ce kkt sarbatoresc?? Ca ma apuca nervii akuma !


Nu te mai nevroza ca-ti explic eu cum sta situatia

Sarbatoresc ....ziua in care s-au cunoscut, iar ca un cuplu care s-a despartit deja de doi ani de zile sa continue sa sarbatoreasca data inalnirii lor .....tre sa fi fost ceva serios la mijloc nu ?

Acum ca nu stim de ce s-au despartit e alta poveste cert este ca oamenii au ramas in relatii de prietenii si fiecare la randul sau suspina dupa ceea ce au avut impreuna

Ce anume ii retine sa isi reia relatia .....nici asta nu stiu ca doar nu-s Nostradamus nu ?
iris_4_ever
Postat pe 8 Decembrie 2009 21:42
De la: anda_a, la data 2009-12-08 21:11:00de ce strigi dupa ajutor? ce ti trebuie ajutor? lucrurile sunt evidente
ori face misto de fata cu care e, ori face misto de fata careia ii trimite jalea aceea de mesaj.. poate vrea sa i aduca aminte ce a pierdut. si intr un caz si in celalalt e jalnic...


Eu nu cred ca face misto de vreuna !

ma intreb cum a descoperit autoarea topicului sms-urile
iris_4_ever
Postat pe 8 Decembrie 2009 21:45
De la: iris_4_ever, la data 2009-12-08 21:45:18

ma intreb cum a descoperit autoarea topicului sms-urile

Poate o fi tipul despre care vorbeste fratele ei si nu indrazneste sa-i spuna ca l-a controlat
Full_Metal_Jacket
Postat pe 8 Decembrie 2009 21:48
De la: Full_Metal_Jacket, la data 2009-12-08 21:48:11
De la: iris_4_ever, la data 2009-12-08 21:45:18

ma intreb cum a descoperit autoarea topicului sms-urile

Poate o fi tipul despre care vorbeste fratele ei si nu indrazneste sa-i spuna ca l-a controlat


Nu am idee la ce frate te referi dar banuiesc ca daca intru pe profilul fetei dau si de frate-su

iris_4_ever
Postat pe 8 Decembrie 2009 21:54
Nope , nu am dat de frate
iris_4_ever
Postat pe 8 Decembrie 2009 21:57
De la: iris_4_ever, la data 2009-12-08 21:42:40
De la: Sabrina_Nede, la data 2009-12-08 20:24:13Stii... vroiam sa zic ca e normal cand m-am apucat de citit... dar cand am terminat... WTF ??? Ce-i asta ?? Sarbatoresc 3 ani de relatie din care 2 esuati ??? Sarbatoresc tristetea ? ce kkt sarbatoresc?? Ca ma apuca nervii akuma !


Nu te mai nevroza ca-ti explic eu cum sta situatia

Sarbatoresc ....ziua in care s-au cunoscut, iar ca un cuplu care s-a despartit deja de doi ani de zile sa continue sa sarbatoreasca data inalnirii lor .....tre sa fi fost ceva serios la mijloc nu ?

Acum ca nu stim de ce s-au despartit e alta poveste cert este ca oamenii au ramas in relatii de prietenii si fiecare la randul sau suspina dupa ceea ce au avut impreuna

Ce anume ii retine sa isi reia relatia .....nici asta nu stiu ca doar nu-s Nostradamus nu ?


:)) Pai nu-i retine nimic probabil. Nici actuala prietena nu vezi ? e iubire platonica !! Dar nu inteleg cum stie donshoara aceasta , iar gagika nu stie ! Cum vine asta !!!
Sabrina_Nede
Postat pe 8 Decembrie 2009 21:58
Sabrinel mama , ma bagi in ceata cu gagica care nu stie
Ea e gagica din relatie ....si tre sa ii retina ceva pe amandoi ( fostii ) sau macar pe unul pentru ca altfel nu si-ar mai trimite sms-uri cu urari de la multi ani .

iris_4_ever
Postat pe 8 Decembrie 2009 22:01
poate e nostalgie, poate ca sau despartit in termeni buni si amintirile avute sunt frumoase, nu e ceva imperativ ca dupa ce te desparti de cineva sa si trebuiasca sa o urasti si sa stergi tot ce a fost intre voi.
felixcat
Postat pe 8 Decembrie 2009 22:03
De la: felixcat, la data 2009-12-08 22:03:00poate e nostalgie, poate ca sau despartit in termeni buni si amintirile avute sunt frumoase, nu e ceva imperativ ca dupa ce te desparti de cineva sa si trebuiasca sa o urasti si sa stergi tot ce a fost intre voi.


DOAMNE FERESTE !!! Nici nu am spus asa ceva !! Mi se pare impretinenta sa nu mai comunici cu cel cu care la un moment dat poate chiar aveai planuri pt o viata...cel cu care ai mancat la masa. Nu nu nu ! Nu-s de acord cu asta.
Dar nici sa-mi vad gagiu ca isi trimite mesaje cu fosta sa-si celebreze data lor aniversara. E absurd !
Sabrina_Nede
Postat pe 8 Decembrie 2009 22:07
De la: Sabrina_Nede, la data 2009-12-08 22:07:20
De la: felixcat, la data 2009-12-08 22:03:00poate e nostalgie, poate ca sau despartit in termeni buni si amintirile avute sunt frumoase, nu e ceva imperativ ca dupa ce te desparti de cineva sa si trebuiasca sa o urasti si sa stergi tot ce a fost intre voi.


DOAMNE FERESTE !!! Nici nu am spus asa ceva !! Mi se pare impretinenta sa nu mai comunici cu cel cu care la un moment dat poate chiar aveai planuri pt o viata...cel cu care ai mancat la masa. Nu nu nu ! Nu-s de acord cu asta.
Dar nici sa-mi vad gagiu ca isi trimite mesaje cu fosta sa-si celebreze data lor aniversara. E absurd !


Impertinenta *
Sabrina_Nede
Postat pe 8 Decembrie 2009 22:07
corect..asta e cam aiurea.. poate indica faptul ca nu e prea ok relatia si ca tanjeste dupa cine stie ce.
felixcat
Postat pe 8 Decembrie 2009 22:09
De la: iris_4_ever, la data 2009-12-08 22:01:18Sabrinel mama , ma bagi in ceata cu gagica care nu stie
Ea e gagica din relatie ....si tre sa ii retina ceva pe amandoi ( fostii ) sau macar pe unul pentru ca altfel nu si-ar mai trimite sms-uri cu urari de la multi ani .



Deci sa-ti explic.
Actuala gagica a baiatului care trimite sms-uri este prietena celei care a deschis topicul da ? e bine pana aici ?
Cea care a deschis topicul stie de acele mesaje.
Actuala gagica a baiatului care trimite sms-uri( Prietena celei care a deschis topicul ) NU STIE DE EXISTENTA MESAJELOR .
Cum vine setuatiunea aceasta ?? Ca nu precep.
Matale ai preceput ce zic eu acilisia ?
Sabrina_Nede
Postat pe 8 Decembrie 2009 22:10
De la: Sabrina_Nede, la data 2009-12-08 22:07:20
Dar nici sa-mi vad gagiu ca isi trimite mesaje cu fosta sa-si celebreze data lor aniversara. E absurd !


Sunt perfect de acord cu tine , tocmai de aia am mers pe ideea ca inca mai exista sentimente intre ei si ca probabil nu pot fi impreuna din diverse motive .

Eu una pastrez legatura cu majoritatea fostilor mei , ba chiar mai mult le-am facut cunostiinta si 3 dintre ei merg impreuna la fotbal.Lunea e seara lor de fotbal

Comunic cu ei destul de des ......ne spunem la multi ani de zilele de nastere, onomastici si sarbatori si atat
iris_4_ever
Postat pe 8 Decembrie 2009 22:14
De la: iris_4_ever, la data 2009-12-08 22:14:10
De la: Sabrina_Nede, la data 2009-12-08 22:07:20
Dar nici sa-mi vad gagiu ca isi trimite mesaje cu fosta sa-si celebreze data lor aniversara. E absurd !


Sunt perfect de acord cu tine , tocmai de aia am mers pe ideea ca inca mai exista sentimente intre ei si ca probabil nu pot fi impreuna din diverse motive .

Eu una pastrez legatura cu majoritatea fostilor mei , ba chiar mai mult le-am facut cunostiinta si 3 dintre ei merg impreuna la fotbal.Lunea e seara lor de fotbal

Comunic cu ei destul de des ......ne spunem la multi ani de zilele de nastere, onomastici si sarbatori si atat


Si nu faceti reuniune cu totii sa sarbatoriti data aniversarii tale cu primul tau iubit ?
Sabrina_Nede
Postat pe 8 Decembrie 2009 22:15
De la: Sabrina_Nede, la data 2009-12-08 22:10:30
De la: iris_4_ever, la data 2009-12-08 22:01:18Sabrinel mama , ma bagi in ceata cu gagica care nu stie
Ea e gagica din relatie ....si tre sa ii retina ceva pe amandoi ( fostii ) sau macar pe unul pentru ca altfel nu si-ar mai trimite sms-uri cu urari de la multi ani .



Deci sa-ti explic.
Actuala gagica a baiatului care trimite sms-uri este prietena celei care a deschis topicul da ? e bine pana aici ?
Cea care a deschis topicul stie de acele mesaje.
Actuala gagica a baiatului care trimite sms-uri( Prietena celei care a deschis topicul ) NU STIE DE EXISTENTA MESAJELOR .
Cum vine setuatiunea aceasta ?? Ca nu precep.
Matale ai preceput ce zic eu acilisia ?



Nope , actuala gagica a baiatului este fata care a deschis topicul ! End of story
iris_4_ever
Postat pe 8 Decembrie 2009 22:15
De la: kudika08807, la data 2009-11-30 04:10:38 Plus ca ii ascunde actualei iubite, lucrul acesta.


Nu vezi mai draga ?
Sabrina_Nede
Postat pe 8 Decembrie 2009 22:16
De la: Sabrina_Nede, la data 2009-12-08 22:15:35
De la: iris_4_ever, la data 2009-12-08 22:14:10
De la: Sabrina_Nede, la data 2009-12-08 22:07:20
Dar nici sa-mi vad gagiu ca isi trimite mesaje cu fosta sa-si celebreze data lor aniversara. E absurd !


Sunt perfect de acord cu tine , tocmai de aia am mers pe ideea ca inca mai exista sentimente intre ei si ca probabil nu pot fi impreuna din diverse motive .

Eu una pastrez legatura cu majoritatea fostilor mei , ba chiar mai mult le-am facut cunostiinta si 3 dintre ei merg impreuna la fotbal.Lunea e seara lor de fotbal

Comunic cu ei destul de des ......ne spunem la multi ani de zilele de nastere, onomastici si sarbatori si atat


Si nu faceti reuniune cu totii sa sarbatoriti data aniversarii tale cu primul tau iubit ?



Pai dracu isi mai aminteste cand l-am cunoscut eu pe primul iubit care face parte din gasca ?

Imi amintesc doar de unul care nu face parte din echipa de fotbal ca m-a trezit intr-o noapte de 7-8 noiembrie sa-mi zica la multi ani si tin minte data pentru ca dormeam atat de bine incat m-a enervat romantismul lui in loc sa ma induioseze

Buna idee , ia sa le dau tema de cercetare sa vad daca ei isi mai amintesc
iris_4_ever
Postat pe 8 Decembrie 2009 22:20
De la: iris_4_ever, la data 2009-12-08 22:20:01
De la: Sabrina_Nede, la data 2009-12-08 22:15:35
De la: iris_4_ever, la data 2009-12-08 22:14:10
De la: Sabrina_Nede, la data 2009-12-08 22:07:20
Dar nici sa-mi vad gagiu ca isi trimite mesaje cu fosta sa-si celebreze data lor aniversara. E absurd !


Sunt perfect de acord cu tine , tocmai de aia am mers pe ideea ca inca mai exista sentimente intre ei si ca probabil nu pot fi impreuna din diverse motive .

Eu una pastrez legatura cu majoritatea fostilor mei , ba chiar mai mult le-am facut cunostiinta si 3 dintre ei merg impreuna la fotbal.Lunea e seara lor de fotbal

Comunic cu ei destul de des ......ne spunem la multi ani de zilele de nastere, onomastici si sarbatori si atat


Si nu faceti reuniune cu totii sa sarbatoriti data aniversarii tale cu primul tau iubit ?



Pai dracu isi mai aminteste cand l-am cunoscut eu pe primul iubit care face parte din gasca ?

Imi amintesc doar de unul care nu face parte din echipa de fotbal ca m-a trezit intr-o noapte de 7-8 noiembrie sa-mi zica la multi ani si tin minte data pentru ca dormeam atat de bine incat m-a enervat romantismul lui in loc sa ma induioseze

Buna idee , ia sa le dau tema de cercetare sa vad daca ei isi mai amintesc


Dar sa ma chemi si pe mine sa sarbatoresc cu voi !
Hai ca iar stricam topicul oamenilor cand intram noi pe undeva !
Sabrina_Nede
Postat pe 8 Decembrie 2009 22:21
De la: Sabrina_Nede, la data 2009-12-08 22:16:56
De la: kudika08807, la data 2009-11-30 04:10:38 Plus ca ii ascunde actualei iubite, lucrul acesta.


Nu vezi mai draga ?


Nope , a ales sa vb de ea la persoana a doua pentru ca e suparata pe iubi si crede ca daca se detaseaza de problema sufera mai putin
iris_4_ever
Postat pe 8 Decembrie 2009 22:21
De la: iris_4_ever, la data 2009-12-08 22:21:49
De la: Sabrina_Nede, la data 2009-12-08 22:16:56
De la: kudika08807, la data 2009-11-30 04:10:38 Plus ca ii ascunde actualei iubite, lucrul acesta.


Nu vezi mai draga ?


Nope , a ales sa vb de ea la persoana a doua pentru ca e suparata pe iubi si crede ca daca se detaseaza de problema sufera mai putin


Bine fata in puii mei. Acum am preceput . Deci i-ai cotrobait in telefon !!! Scartaietoare mica !!!
Sabrina_Nede
Postat pe 8 Decembrie 2009 22:24
De la: Sabrina_Nede, la data 2009-12-08 22:21:12
De la: iris_4_ever, la data 2009-12-08 22:20:01
De la: Sabrina_Nede, la data 2009-12-08 22:15:35
De la: iris_4_ever, la data 2009-12-08 22:14:10
De la: Sabrina_Nede, la data 2009-12-08 22:07:20
Dar nici sa-mi vad gagiu ca isi trimite mesaje cu fosta sa-si celebreze data lor aniversara. E absurd !


Sunt perfect de acord cu tine , tocmai de aia am mers pe ideea ca inca mai exista sentimente intre ei si ca probabil nu pot fi impreuna din diverse motive .

Eu una pastrez legatura cu majoritatea fostilor mei , ba chiar mai mult le-am facut cunostiinta si 3 dintre ei merg impreuna la fotbal.Lunea e seara lor de fotbal

Comunic cu ei destul de des ......ne spunem la multi ani de zilele de nastere, onomastici si sarbatori si atat


Si nu faceti reuniune cu totii sa sarbatoriti data aniversarii tale cu primul tau iubit ?



Pai dracu isi mai aminteste cand l-am cunoscut eu pe primul iubit care face parte din gasca ?

Imi amintesc doar de unul care nu face parte din echipa de fotbal ca m-a trezit intr-o noapte de 7-8 noiembrie sa-mi zica la multi ani si tin minte data pentru ca dormeam atat de bine incat m-a enervat romantismul lui in loc sa ma induioseze

Buna idee , ia sa le dau tema de cercetare sa vad daca ei isi mai amintesc


Dar sa ma chemi si pe mine sa sarbatoresc cu voi !
Hai ca iar stricam topicul oamenilor cand intram noi pe undeva !



Pai cred ca mai repede te trimit doar pe tine ca eu nu dau 2000 de $ pe transport ca sa beau un pahar de ceva si sa ma pup pe obraz cu cei cu care faceam alte alea


Topicul e mort deja ,nu vezi ca nu mai da niciun semn de viata gagica ?
iris_4_ever
Postat pe 8 Decembrie 2009 22:24
De la: Sabrina_Nede, la data 2009-12-08 22:24:20
De la: iris_4_ever, la data 2009-12-08 22:21:49
De la: Sabrina_Nede, la data 2009-12-08 22:16:56
De la: kudika08807, la data 2009-11-30 04:10:38 Plus ca ii ascunde actualei iubite, lucrul acesta.


Nu vezi mai draga ?


Nope , a ales sa vb de ea la persoana a doua pentru ca e suparata pe iubi si crede ca daca se detaseaza de problema sufera mai putin


Bine fata in puii mei. Acum am preceput . Deci i-ai cotrobait in telefon !!! Scartaietoare mica !!!


Asa mai merge , imi place cand gandim la fel
iris_4_ever
Postat pe 8 Decembrie 2009 22:25

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
va puneti sufletul pe o tava imediat ce-i cunoasteti? 15 De la: al3andra 10 Septembrie 2009 19:45
Eu pesti,El,berbec... 5 De la: Chocolatzyk 20 Decembrie 2010 15:57
placererea de-o parte si de alta,, 21 De la: v_raluca_c 5 Iunie 2009 11:03
nu stiu ce sa cred ... 8 De la: scumpi_piu 25 Februarie 2010 14:58
Ce as vrea eu! Ce vor barbatii? 90 De la: Angela22 9 Octombrie 2011 20:30