Setari Cookie-uri

Oare ma mai iubeste??

O sa incep prin a va detalia relatia mea cu prietenul meu:in vara aceasta facem 3 ani de cand suntem impreuna,ani in care am tecut prin multe.El a fost plecat o perioada afara in vacanta imediat dupa ce ne-am combinat ,iar dupa 3 luni sa intors in tara.in momentul acesta el m-a inselat cu fosta lui,insa nu mi-a ascuns lucrul asta fapta povestinudumi-o kiar el.problema e ca nu s-a intamplat doar 1 data ce de 3 ori iar a 2 si a 3 oara nu mi-a mai spus ci a trebuit sa aflu eu de la un prieten.in ciuda acestor lucruri eu l-am iertat iar el mi-a promis ca nu se va mai intampla si ca nu vrea sa ne despartim deoare ce ma iubeste mult.nu pot sa zic ca e indiferent cu mine pentru ca imi e alaturi, ma ajuta si ma sustine in tot ce fac.
Cu toate acestea de catva timp a inceput sa mi vorbeasca din ce in ce mai urat ba chiar ma face cretina,nebuna si uneori imi zice sa ma duc draq simi inkide telefonul. iar certurile sunt din ce in ce mai dese iscandu se de la faptul ca el imi promite ceva s apoi imediat isi skimba parererea.tin sa mentionez ca el e la facultate s imi zice ca il cicalesc prea mult si ac e ocupat cu examenele(fiind in ultimul an de studiu).in ultimul timp ma mintit foarte des s lam prins mereu si de fiecare data a recunoscut cu greu faptele facute...akum nu stiu ce sa mai cred cert e ca relatia noastra a luat o p un fagas gresit iar eu sunt dispusa sa accept orice doar de frica de a nu l pierde
Va rog sa mi dati un sfat in legatura cu ce ar trbui sa fac ca sa fie totul bine s sa inteleaga s el ca ceva nu e in regula deoare ce el arunca toata vina asupra mea.va multumesc
kudika173932
Postat pe 26 Aprilie 2010 19:15
"sa mi vorbeasca din ce in ce mai urat ba chiar ma face cretina,nebuna si uneori imi zice sa ma duc draq simi inkide telefonul"
sigur te iubeste , cuvintele dragalashe pe care ti le adreseaza sunt de alint
"eu sunt dispusa sa accept orice doar de frica de a nu l pierde"
probabil ca in curand te va alinta cu pumnii
miss_darine
Postat pe 26 Aprilie 2010 20:27
planteazã un copac ºi pãrãseºte-l pe mârlan
freakbabe
Postat pe 26 Aprilie 2010 20:30
da de ce iti e frica sa il lasi pe idiot????? tu crezi ca te iubeste? e un nemernic .. scuza-ma ca iti spun dar daca te iubea nu se purta asa cu tine si nici nu te insela asa ca lasa-l tu mai repede ca daca nu o sa suferi foarte mult mai tarziu. BARBATII NU SE SCHIMBA
simons
Postat pe 27 Aprilie 2010 13:20
De la: kudika173932, la data 2010-04-26 19:15:11O sa incep prin a va detalia relatia mea cu prietenul meu:in vara aceasta facem 3 ani de cand suntem impreuna,ani in care am tecut prin multe.El a fost plecat o perioada afara in vacanta imediat dupa ce ne-am combinat ,iar dupa 3 luni sa intors in tara.in momentul acesta el m-a inselat cu fosta lui,insa nu mi-a ascuns lucrul asta fapta povestinudumi-o kiar el.problema e ca nu s-a intamplat doar 1 data ce de 3 ori


El stie ca e cu tine ? Adica stie ca sunteti iubiti ?
Se comporta ca un cretin , iar tu intrebi "oare ma mai iubeste?"
Pai nu te iubeste , clar! Si nici nu cred ca te-a iubit vreodata....
ella_c
Postat pe 27 Aprilie 2010 13:32
De la: kudika173932, la data 2010-04-26 19:15:11eu sunt dispusa sa accept orice doar de frica de a nu l pierde

1.te inseala
2.iti vorbeste urat
o sa vina si 3 cand o sa te si bata!
ce poti sa faci?
pai taci si inghite in continuare! ca doar nu vrei sa il pierzi,nu?
one_size
Postat pe 27 Aprilie 2010 13:57
daca ti-a spus de infidelitate si inca mai esti cu el, crede-ma ca te considera o mare fraiera si va profita de tine cat poate.
Dar se pare ca esti dispusa sa se profite de tine, asa ca mult succes.
kitty_krieger
Postat pe 27 Aprilie 2010 14:18

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Oare e adevarat k marimea conteaza?....sau nu....? 41 De la: micnegrusiurat4 21 Iulie 2009 00:26
Cum iti refuzi/respingi partenerul ? 97 De la: DydiG 1 August 2011 12:12
buna sa va spun o experenta care imi va ramine toata veata 56 De la: padure_nebuna 17 Noiembrie 2009 14:20
de ce se comporta asa? 8 De la: ella_c 16 Februarie 2009 19:14
Rog sugestie medicament/antibiotic "PREVENTIV" pentru sex neprotejat! 75 De la: kudika_35022 13 Iunie 2013 11:06