Setari Cookie-uri

cresterea parului

ce pot face sa imi creasca parul....am o problema ...am avut parul lung pana ieri cand am mers la un salon sa mi-l filez tipa de acolo a gresit si a taiat mai mult decat trebuia si arata acum parul oribil ce pot face...numai vreau la salon ...numai vreau sa imi taie nimeni parul.l-am avut pana la talie si acum e la umeri. arata oribil.....imi vine sa numai ies din casa...si luni e ziua mea.....
oana455080
Postat pe 28 Aprilie 2010 15:40
Nu avem nici un tratament de cresterea parului peste noapte....dar daca luni este ziua ta...eo zic sa iti doresti niste extensii
La multi ani
oxo_White_Rose_oxo
Postat pe 28 Aprilie 2010 15:44
merci frumos...nu vreau peste noapte si nu vreau extensii....sunt deprimata si nu pot sa ies din starea asta....ms
oana455080
Postat pe 28 Aprilie 2010 16:14
daca e asa urgent...incearca o solutie cu petrol,ulei de ricin si toate alea de la farmacie si in paralel o masca profesionala.Nu garantez rezultate peste noapte,dar se va accelera ritmul cresterii parului .
blondiewishes
Postat pe 28 Aprilie 2010 20:15
si eu am parul lung si nu dau pe la frizer.peste tot numai TUTE.eu una ..sa fi patit asa ceva cred ca as fi batut-o pe respectiva.
blondiewishes
Postat pe 28 Aprilie 2010 20:17
de asemenea..pe langa ce ti-am spus mai sus,clateste te cu apa rece si maseaza pielea capului cu miscari circulare si usoare in fiecare seara.poti face asta dupa ce aplici lotiunea cu petrol.
blondiewishes
Postat pe 28 Aprilie 2010 20:18
merci frumos....aseara dupa servici am dat fuga la farmacie..mi-am luat si ulei si o masca....problema nu ar fi lungimea pana la urma ci modul in care m-a tuns....ca m-am ridicat de pe scaun si i-am spus sa numai taie ca o omor.intr-o parte e in scari intr-o parte e drept....imi vine sa mor...
oana455080
Postat pe 29 Aprilie 2010 16:15
merci pt mesaj..acum nu stiu ce sa fac..ca trebuie aranjat intr-un fel...si mi-e frica sa imi mai dau capul pe mana cuiva.....chiar sunt disperata....iar la extensii nu apelez ca sunt greu de intretinut si scumpe.
oana455080
Postat pe 29 Aprilie 2010 16:18
stiu..
dar poate ca cea mai buna solutie e sa intrebi pe cineva de o frizerita pe care o are de mult timp sau care este priceputa(poate pe cineva la care ai remarcat o tunsoare frumoasa si pusa la punct)asta ar fi singura solutie..
Tutele lu' Dumnezau jur ca acolo as fi batut-o
blondiewishes
Postat pe 29 Aprilie 2010 20:01
De la: Metal_spell, la data 2010-04-29 20:01:58stiu..
dar poate ca cea mai buna solutie e sa intrebi pe cineva de o frizerita pe care o are de mult timp sau care este priceputa(poate pe cineva la care ai remarcat o tunsoare frumoasa si pusa la punct)asta ar fi singura solutie..
Tutele lu' Dumnezau jur ca acolo as fi batut-o


si sa stii ca daca te bate gandul sa apelezi la extensii..poti opta pentru cele clip on.intr-adevar sunt scumpe..dar usor de intretinut...si cele care nu deterioreaza parul asa tare.pe termenn foarte lung pot afecta radacina..dar stai linistita..pana iti mai creste putin parul le poti purta linistita
blondiewishes
Postat pe 29 Aprilie 2010 20:06
e 11 jumate si eu am de 2 ore si ceva lotiunea cu petroleum in par.
Pe bune.ar trebui sa o incerci
blondiewishes
Postat pe 29 Aprilie 2010 23:23
ms frumos la toata lumea....e mai bine acum..nu m-am tuns..urmez un tratament....parca e mai lungut....si il port mai mult strans ..a venit si caldura...uffff cand ma uit la pozele mele cand aveam parul lung...plang...pupici la toate
oana455080
Postat pe 26 Mai 2010 16:24
stiu exact in ce situatie esti si cum te simti.
te uiti in oglinda si mereu spui ''doamne imi vreau parul inapoi,uite ce urat imi sta,parrrruuuul meu,vai cum arat.nu vreau sa ma mai ada nimeni!''
si te simti si aiurea si inferioara celorlalte fete,mai ales cand tu esti in situatia asta si vezi pe strada o tipa c un par lung si frumos...
blondiewishes
Postat pe 29 Mai 2010 15:20
NOU!! Tratament brazilian OrganiQ cu keratina - 100% natural - pentru indreptarea parului!! Cea mai inovativa,

revolutionara si sanatoasa aparitie in materie de ingrijirea parului, acum disponibil si la tine acasa !! Rezultate

uimitoare pana la 4 Luni !!Ai un par greu de aranjat? Petreci ore intregi chinuindu-te sa iti aranjezi parul dar iti

distrugi structura parului cu diferite aparate pentru indreptarea parului? Solutia este tratamentul brazilian cu

keratina, care iti va lasa parul drept, matasos, foarte stralucitor si cel mai important : SANATOS !! Parul tau va

arata ingrijit si aranjat chiar daca il lasi sa se usuce liber dupa ce il speli. Acest tratament este 100% organic,

fara chimicale, complet sigur si cu rezultate uimitoare !! Renuntati la indreptari chimice ale parului, la placa, la

timp pierdut cu indreptarea parului cu peria sau la banii cheltuiti la salon. Este cel mai potrivit pentru par

vopsit, decolorat, fara viata ! Pret complet tratament la domiciliu: 650RON ( Produse speciale pentru ingrijire dupa

tratament , pentru rezultate indelungate - sampon si balsam - incluse in pret ). Contact : ymirsy@yahoo.com
ymirsy
Postat pe 14 Martie 2011 13:50

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
nuantator...avantaje si dezavantaje .:) 20 De la: kudika_1001304 15 Februarie 2016 11:10
Tratament kerastase Specifique Aminexil GL Massage 42 x 6ml 4 De la: balrog 14 Martie 2011 13:06
paru frumos acum 2 De la: balrog 14 Martie 2011 13:53
Ce-mi recomandati?Spectral sau Rogaine? 3 De la: just_me_ana27 3 Mai 2011 16:03
tratament par Hairgrow 2% minoxidil 1 De la: Sierra 12 August 2011 16:13