Setari Cookie-uri

UNDE-I CEL MAI FRUMOS TARAM ....AL ZEILOR ?

Daca tot mai e putin pana vine perioada vacantei de vara ,iar" Romania Pitoreasca si Turistica a d-nei UDREA" ,nu este inca atractiva prin preturile practicate,curatenie si servicii ,as indrazni sa va pun o intrebare din EXPERIENTA D-VOASTRA ?!...UNDE ESTE CEA MAI FRUMOASA STATIUNE A GRECIEI "CONTINENTALE"(intentionez sa ajung la destinatie cu autoturismul personal),CU CELE MAI FRUMOASE,PLAJE,CU CEL MAI FIN NISIP,CU CEL MAI OSPITALIER PERSONAL,CU CELE MAI BUNE CONDITII DE ODIHNA,CU UN "SHOPING MAI IEFTIN" SI CU...ALL INCLUSIVE ?!...
crysis
Postat pe 29 Aprilie 2010 16:38
De la: Lory29, la data 2010-04-29 16:38:28Daca tot mai e putin pana vine perioada vacantei de vara ,iar" Romania Pitoreasca si Turistica a d-nei UDREA" ,nu este inca atractiva prin preturile practicate,curatenie si servicii ,as indrazni sa va pun o intrebare din EXPERIENTA D-VOASTRA ?!...UNDE ESTE CEA MAI FRUMOASA STATIUNE A GRECIEI "CONTINENTALE"(intentionez sa ajung la destinatie cu autoturismul personal),CU CELE MAI FRUMOASE,PLAJE,CU CEL MAI FIN NISIP,CU CEL MAI OSPITALIER PERSONAL,CU CELE MAI BUNE CONDITII DE ODIHNA,CU UN "SHOPING MAI IEFTIN" CU...ALL INCLUSIVE si PUTINI (sau deloc) ROMANI ?!...
crysis
Postat pe 29 Aprilie 2010 16:56
De la: Lory29, la data 2010-04-29 16:56:07
De la: Lory29, la data 2010-04-29 16:38:28Daca tot mai e putin pana vine perioada vacantei de vara ,iar" Romania Pitoreasca si Turistica a d-nei UDREA" ,nu este inca atractiva prin preturile practicate,curatenie si servicii ,as indrazni sa va pun o intrebare din EXPERIENTA D-VOASTRA ?!...UNDE ESTE CEA MAI FRUMOASA STATIUNE A GRECIEI "CONTINENTALE"(intentionez sa ajung la destinatie cu autoturismul personal),CU CELE MAI FRUMOASE,PLAJE,CU CEL MAI FIN NISIP,CU CEL MAI OSPITALIER PERSONAL,CU CELE MAI BUNE CONDITII DE ODIHNA,CU UN "SHOPING MAI IEFTIN" CU...ALL INCLUSIVE si PUTINI (sau deloc) ROMANI ?!...

daca tot ai pus topicul asta pe "sex" ma gandeam sa-ti raspund : intre picioare ( cu ALL INCLUSIVE )... dar am vazut continutul si ...scuze
YullyNar3
Postat pe 29 Aprilie 2010 19:39
De la: YullyNar3, la data 2010-04-29 19:39:38
De la: Lory29, la data 2010-04-29 16:56:07
De la: Lory29, la data 2010-04-29 16:38:28Daca tot mai e putin pana vine perioada vacantei de vara ,iar" Romania Pitoreasca si Turistica a d-nei UDREA" ,nu este inca atractiva prin preturile practicate,curatenie si servicii ,as indrazni sa va pun o intrebare din EXPERIENTA D-VOASTRA ?!...UNDE ESTE CEA MAI FRUMOASA STATIUNE A GRECIEI "CONTINENTALE"(intentionez sa ajung la destinatie cu autoturismul personal),CU CELE MAI FRUMOASE,PLAJE,CU CEL MAI FIN NISIP,CU CEL MAI OSPITALIER PERSONAL,CU CELE MAI BUNE CONDITII DE ODIHNA,CU UN "SHOPING MAI IEFTIN" CU...ALL INCLUSIVE si PUTINI (sau deloc) ROMANI ?!...

daca tot ai pus topicul asta pe "sex" ma gandeam sa-ti raspund : intre picioare ( cu ALL INCLUSIVE )... dar am vazut continutul si ...scuze


Shhh
Postat pe 29 Aprilie 2010 19:44
Am fost in Grecia vara trecuta, si spre surprinderea mea, nu am dat de romani, doar de un ospatar ce era jumate roman si jumate grec.Pe plaja nu am intalnit roamani, am fost in Olympic Beach, langa Paralia Katerini, si a fost ok. Dar cel mai fin nisip, si cele mai minunate privelisti le-am vazut in insula Skiatos! Parca era aur pe plaja,asa stralucea nisipul...a fost foarte frumos! Din cate stiu..cazarea in Skiatos e destul de scumpa, dar merita datorita conditiilor! Cumparaturile au lasat de dorit, cel putin cat am apucat eu sa vad, deoarece erau mai mult chinezarii si chestii turcesti! Oricum, e o tara frumoasa si ai de unde alege! :)
babe0623
Postat pe 30 Aprilie 2010 12:53
Am uitat de partea cu continentala! Scuze!
babe0623
Postat pe 30 Aprilie 2010 12:54
De la: babe0623, la data 2010-04-30 12:53:26Am fost in Grecia vara trecuta, si spre surprinderea mea, nu am dat de romani, doar de un ospatar ce era jumate roman si jumate grec.Pe plaja nu am intalnit roamani, am fost in Olympic Beach, langa Paralia Katerini, si a fost ok. Dar cel mai fin nisip, si cele mai minunate privelisti le-am vazut in insula Skiatos! Parca era aur pe plaja,asa stralucea nisipul...a fost foarte frumos! Din cate stiu..cazarea in Skiatos e destul de scumpa, dar merita datorita conditiilor! Cumparaturile au lasat de dorit, cel putin cat am apucat eu sa vad, deoarece erau mai mult chinezarii si chestii turcesti! Oricum, e o tara frumoasa si ai de unde alege! :)

ce cautati voi aici
YullyNar3
Postat pe 30 Aprilie 2010 14:13
Multumesc mult YullyNar 3 !...Foarte interesante informatii ! Mi-au mai spus niste cunostinte despre nisipul auriu din Insula Skiathos ...cum si despre cel rosiatic din Santorini !!! DAR DESPRE HALKIDIKI CUNOSTI CEVA ???...
crysis
Postat pe 30 Aprilie 2010 16:18
De la: Lory29, la data 2010-04-30 16:18:54 Multumesc mult YullyNar 3 !...Foarte interesante informatii ! Mi-au mai spus niste cunostinte despre nisipul auriu din Insula Skiathos ...cum si despre cel rosiatic din Santorini !!! DAR DESPRE HALKIDIKI CUNOSTI CEVA ???...

cred ca ai vrut sa-i raspunzi lui babe0623 nu mie...
YullyNar3
Postat pe 30 Aprilie 2010 19:39
Scuze !...Se mai intampla ...
crysis
Postat pe 1 Mai 2010 23:26

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
nu stiu ce sa fac 8 De la: kudika_931360 19 August 2013 21:22
sex cu frate si cu verisori 129 De la: matracuca 7 Ianuarie 2010 00:33
ce faci cand prietenul tau nu mai vrea sa faceti sex decat o data pe luna 190 De la: bobo250686 16 Mai 2012 15:20
Marire penis 17 De la: Indiana_Jones 5 Noiembrie 2011 13:54
varsator 2 De la: kudika001 6 Aprilie 2010 20:55