Setari Cookie-uri

Credeti in dragoste la distanta???

Na, uite si parerea mea. Relatiile la distanta, chiar si virtuale exista, dar nu bazate pe 'vreau sa te vad goala'. Ce vrea el e una si ce vrei tu (a se citi 'speri tu' ) e alta. Baietii (ca sigur nu-i barbat) cauta asa ceva pe net. De aia s-a suparat pe tine cand nu te-ai dezbracat pentru prima oara. Mare atentie, nu numai ca VOR asta, dar se si lauda cu asa ceva. Mare atentie la CE FACI, CUI ii faci. Ori maine poimaine te trezesti ca te downloadeaza careva de pe net. Cybersexul e alta mancare de peste. Eu il practic, in relatiile la distanta, din cu totul alte motive si cu persoane pe care le cunosc de perioade lungi de timp.

E clar ca pentru el esti doar o alta masturbare pe net. Asta vrei sa fii TU?
Neamtu
Postat pe 25 Mai 2010 14:34
cybersex
dark_eye
Postat pe 25 Mai 2010 17:14
nu mai stiu ce sa cred el mia zis ca pe aia no iiubeste si ca nu vrea sa fie cu ea , dar ca ea se comporta cu el ca un bebe adika nu intelege ca ei doi nu mai pot fi impreuna...dar oricum eu nu pot sa fac nimic doar sunt departe...si cred ca timpul le va arata pe toate..ms mult pt sfaturi
lyly92
Postat pe 25 Mai 2010 22:26
probabil n'o iubeste...si totusi cu ea a stat...trage tu concluziile kt te "iubeste" pe tine....
dark_eye
Postat pe 25 Mai 2010 23:27
da posibil nu ma iubeste sau poate ma iubeste nu pot sti cei in mintea lui desigur..dar stiu cind e sincer si cind nu asta o stiu...si chiar cred ca ma iubit ....poate e o aiureala dar asta am simtit eu....am inceput sa vb cu el de pe alt id de mess si lam intrebat cind isi va gasi fata visurilor sale si mi-a zis ca a gasito deja,dar ca e departe....cred ca se referea la mine...caci nu prea obisnuieste sa aiba relatii pe net..adica poate sa faca complimente tuturor pe net mai ales fetelor din alte tari cum ar fi anglia,america etc....eu tin cont de sfaturile pe care mi le dati si chiar mam ridicat la invatatura am numai note de 10 ... si incet incet cred ca il uit....si sper sa nu il uit doar akuma cit sunt ocupata dar sa fie pe totdeauna....stiti am mai incercat sal uit si tot asa imi parea cal uit si cind a reaparut in viata mea..toate sentimentele sau intors...
lyly92
Postat pe 26 Mai 2010 22:54
De la: lyly92, la data 2010-05-26 22:54:32da posibil nu ma iubeste sau poate ma iubeste nu pot sti cei in mintea lui desigur..dar stiu cind e sincer si cind nu asta o stiu...si chiar cred ca ma iubit ....poate e o aiureala dar asta am simtit eu....am inceput sa vb cu el de pe alt id de mess si lam intrebat cind isi va gasi fata visurilor sale si mi-a zis ca a gasito deja,dar ca e departe....cred ca se referea la mine...caci nu prea obisnuieste sa aiba relatii pe net..adica poate sa faca complimente tuturor pe net mai ales fetelor din alte tari cum ar fi anglia,america etc....eu tin cont de sfaturile pe care mi le dati si chiar mam ridicat la invatatura am numai note de 10 ... si incet incet cred ca il uit....si sper sa nu il uit doar akuma cit sunt ocupata dar sa fie pe totdeauna....stiti am mai incercat sal uit si tot asa imi parea cal uit si cind a reaparut in viata mea..toate sentimentele sau intors...


bravo pentur rezultatele la invataura
cat despre faptul ca te iubeste sau nu....asta sincer nu o cred....vorbele sunt asa de usor de spus...dar atat de greu de demonstrat.Hai sa-ti spun ceva...incearca de acum sa ceri sa primesti iubirea prin fapte, nu prin vorbe...cuvintele pot fi spuse f.usor..
ioanam859
Postat pe 27 Mai 2010 16:32
De la: ioanam859, la data 2010-05-27 16:32:48
De la: lyly92, la data 2010-05-26 22:54:32da posibil nu ma iubeste sau poate ma iubeste nu pot sti cei in mintea lui desigur..dar stiu cind e sincer si cind nu asta o stiu...si chiar cred ca ma iubit ....poate e o aiureala dar asta am simtit eu....am inceput sa vb cu el de pe alt id de mess si lam intrebat cind isi va gasi fata visurilor sale si mi-a zis ca a gasito deja,dar ca e departe....cred ca se referea la mine...caci nu prea obisnuieste sa aiba relatii pe net..adica poate sa faca complimente tuturor pe net mai ales fetelor din alte tari cum ar fi anglia,america etc....eu tin cont de sfaturile pe care mi le dati si chiar mam ridicat la invatatura am numai note de 10 ... si incet incet cred ca il uit....si sper sa nu il uit doar akuma cit sunt ocupata dar sa fie pe totdeauna....stiti am mai incercat sal uit si tot asa imi parea cal uit si cind a reaparut in viata mea..toate sentimentele sau intors...


bravo pentur rezultatele la invataura
cat despre faptul ca te iubeste sau nu....asta sincer nu o cred....vorbele sunt asa de usor de spus...dar atat de greu de demonstrat.Hai sa-ti spun ceva...incearca de acum sa ceri sa primesti iubirea prin fapte, nu prin vorbe...cuvintele pot fi spuse f.usor..

las'o k ii place sa se imbete cu apa rece....toata lumea ii spune k isi bate joc ala de ea dar ea sustine k o iubeste...probabil pana nu da serios cu capu' nu se va trezi din visare
dark_eye
Postat pe 28 Mai 2010 16:38
multumesk de sfaturi si de sustinere....nustiu cind am sa termin cu visele da sper ca in curind
lyly92
Postat pe 28 Mai 2010 22:51
De la: lyly92, la data 2010-05-28 22:51:43multumesk de sfaturi si de sustinere....nustiu cind am sa termin cu visele da sper ca in curind




totul tine de tine...in momentul in care o sa realizezi ca si-a batut joc de tine o sa incetezi sa mai visezi....
pana atunci.....vise placute.
ioanam859
Postat pe 29 Mai 2010 16:15
ms muuult..........nustiu...akuma el sia pus o poza cu ea cum se sarutau si mi sa fcaut rau cind am vazut...oare dece?? oare de ce nu pot accepta unele lucruri??
lyly92
Postat pe 31 Mai 2010 21:36
De la: lyly92, la data 2010-05-31 21:36:13ms muuult..........nustiu...akuma el sia pus o poza cu ea cum se sarutau si mi sa fcaut rau cind am vazut...oare dece?? oare de ce nu pot accepta unele lucruri??


Pentru ca inca te mai uiti. Ia ncearca sa faci orice altceva, ai sa vezi cum nu ti se mai face rau. Ignore total si gata. E simplu. Si? N-o sa dormi doua nopti, in a treia zi cunosti un tip si gata...
Neamtu
Postat pe 1 Iunie 2010 16:22
De la: lyly92, la data 2010-05-31 21:36:13ms muuult..........nustiu...akuma el sia pus o poza cu ea cum se sarutau si mi sa fcaut rau cind am vazut...oare dece?? oare de ce nu pot accepta unele lucruri??



poza probabil o avea pusa la mesenger...sa sti ca in acel program de chat...exista si optiunea ignore...si asa nu mai vezi nici tu , si nu mai vede nici el nimic..si poate sa-si puna poze si cu gagici dezbracate...pe tine nu ar trebuii sa te te mai intereseze....fi copil destept si ignora tot ce vine din partea lui...o sa-ti fie mult mai bine..si daca ia pasat macar un minut de tine o sa-l doara putin(cu toate ca nu cred asta)
ioanam859
Postat pe 1 Iunie 2010 17:28

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
durrea este prea mare 3 De la: babyx 17 Decembrie 2009 22:40
exista?! 18 De la: freakbabe 21 Decembrie 2009 15:31
vreau si eu un sfat urgent:((:((:(( 33 De la: lily_87 14 Septembrie 2009 23:04
Bluzele tip ie... 12 De la: bya_loves_u 5 Aprilie 2010 12:36
relatii...intime intre colegi?e bine? 8 De la: sooorina 29 Mai 2013 14:36