Setari Cookie-uri

Sa am incredere?

Buna! De un an si jumatate vorbesc pe net cu un tip din Dubai de aceasi varsta cu mine, student la fel ca mine.In ianuarie a facut imposibilul si a venit la mine pentru 3 saptamani si ne-am inteles foarte bine, chiar mi-a vorbit despre casatorie.Avand in vedere ca eu sunt virgina intre noi nu sa intamplat nimic spunand ca ma respecta foarte mult si vrea ceva serios cu mine.Acum vorbim zilnic pe net si la telefon.Problema e ca prin decembrie ,am facut schimb de parole de mess, si am vazut ca el avea niste emailuri de la o fata din alta tara.I-am spus ca am vazut acele emailuri cand a fost in tara si mi-a zis sa nu ma mai gandesc la asta ca nu e nimic, avand in vedere ca el a venit la mine,in Romania....dar mie mi-a ramas un semn de intrebare....Ce credeti?
Idrissou
Postat pe 2 Mai 2010 21:03
"a facut imposibilul si a venit la mine in tara" da ce e asa imposibil din punctul tau de vedere sa mergi intr'o tara straina?? iar in ce priveste celelalte emailuri cam usor te'a dat cu var , alte explicatii n'ai cerut? o importanta destul de mare e de cand erau acele emailuri, ce anume scria in ele, el cum a raspuns tipei...
Shhh
Postat pe 2 Mai 2010 21:10
Cand spun imposibilulu ma refer la faptul ca a avut nevoie de viza,iar pt asta o invitatie trimisa de mine, iar eu i-am trmiso prea tarziu, dar el a reusit pana la urma sa o obtina fara, asta un motiv.Al diolea ar fi ca vacanta lui era de 2 saptamani, am vazut si eu pe site, iar al treilea e faptul ca el doar invata in dubai si putea foarte bine sa isi vizieze parintii, mai ales ca mama lui e bolnava,lucru pe care il stiu si eu din surse sigure de altfel.referitor la acele raspunsuri pe care le dadea tipei: erau de genu..buna sunt bine, bye.. ..vagi.
Idrissou
Postat pe 2 Mai 2010 21:16
mai dati-va cu parerea si aici..ms
Idrissou
Postat pe 2 Mai 2010 22:37

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
hainute 8 De la: fabian 23 Martie 2010 20:44
Ce parere aveti?:) 5 De la: kate11 23 Iulie 2014 19:41
Mentinerea bijuteriile placate cu aur 24 De la: mardusha 23 Noiembrie 2014 11:52
haine originale ieftine 3 De la: cr3azza 30 Iulie 2010 23:46
parul indreptat si solutii de protejare 16 De la: Laura1 3 Martie 2010 01:49