Setari Cookie-uri

hell no k asa nu merge– st prea rusinoasa

buna.am o problema suratelor. al meu iubit ma intelege de minune knd ii sp k nu pot face chiar tot ce vrea el dar el e mai pasional si are si nishte fantezii...stiti voi gen menage a trois,sau sex mai salbatic el stie ca nu st de acord pt k nu m-as vedea in aceasta postura de salbatica in pat si de aceea nu prea imi spune ce gandeste knd vorbim de sex,sau imi spune dar cu rusine mare.knd ne-am cun eram domnisoara si atat de mult ne doream unul pe celalalt,incat ...s-a intamplat .nu regret,pt ca il iubesc si ma iubeste,mi-a sp asta toata lumea care stie de relatia noastra.ba chiar mai mult l-am incercat si am vazut ca ma iubeste.el vrea sa intemeiem o familie in viitor.Problema e ca nu stiu ce sa fac:cum sa fac astfel incat sa nu imi mai fie rusine,knd ajungem la a face dragoste?.bn inteles k nu accept menage a trois .orikm si lui deja ii displace ideea dar as vrea sa nu mai fiu asa rusinoasa si jenata.stem de pe 19 septembrie impreuna,dar parca ne cunostem de o viatza asa k vreau sa las rusinea de-o-parte si sa intru in paine
De aceea cer un sfat. cum fac sa nu mai fiu rusinoasa ?
va multumesc mult

Postat pe 9 Noiembrie 2009 12:06
top top top..
in fiecare zi un topic si fiecare cu alt continut!
super esti castigatoare!
http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/29562/Inca-o-sansa-se-va-schimba-vreodata.html
one_size
Postat pe 9 Noiembrie 2009 12:10
Prima data.. (topicul pe care ti-am si raspuns) te-am luat in serios. Dar..pe langa faptul ca traiesti 7 vieti intr-una (adica desi nu ai decat o viata, ai 7 povesti cu aceleasi personaje TU si el)... nici macar subiectele nu sunt inspirate. Habar n-am de unde le tot scoti, dar sper ca nu ai intentia sa le si publici vreodata intr-un volum de nuvele.
Asta a fost prima...
A doua ar fi, daca tot ai atatea conturi pe aici, macar incepe si raspunde pe un topic cu acelasi cont.. Le-ai incurcat atat de rau.. incat ma intreb deja, cat de serioasa esti?

De fapt, draga mea, nu ma mai intreb nimic.. E ultima data cand te mai citesc.
rashela
Postat pe 9 Noiembrie 2009 12:32
am incurcat contul fara sa vreau.si legat de problema la acre am cerut sfaturi,daca nu ai interes,barem nu mai jicni omul.bn?am cerut un sfat.nu e nimic inventat ,sau qm spui tu.crede-ma ca exista in viatza mai multe cazuri,asemanatoare problemei mele,si stai relax k nu public povestea k sa nu te zgarii u pe ochi.bn?
kudika020149
Postat pe 10 Noiembrie 2009 15:05
Fatucii asteia ii lipseste un desht? Ca scrie din 3 in paishpe Iar cand scrie mai lung, inventeaza cuvinte... Ca "jicni"
In rest, toate bune, la cinshpe ani vor menage a trois... la optashpe or sa treaca la urofilie si scato, la douash'cinci or sa se taie cu lama, iar la pash'pa or sa.. crape, dracu', daca exista un Dumnezeu acolo, ca oricum e lumea plina de distrusi.
Dor_a
Postat pe 10 Noiembrie 2009 15:20
De la: kudika020149, la data 2009-11-10 15:05:27am incurcat contul fara sa vreau.si legat de problema la acre am cerut sfaturi,daca nu ai interes,barem nu mai jicni omul.bn?am cerut un sfat.nu e nimic inventat ,sau qm spui tu.crede-ma ca exista in viatza mai multe cazuri,asemanatoare problemei mele,si stai relax k nu public povestea k sa nu te zgarii u pe ochi.bn?

n-ai tupeu sa te duci sa ii dai si 2 palme! ca te-a "jicnit" si musai sa ne spui povestea ta ca vreau si eu sa ma zgarii pe ochi,bn?
one_size
Postat pe 10 Noiembrie 2009 15:27
De la: kudika020149, la data 2009-11-10 15:05:27am incurcat contul fara sa vreau.si legat de problema la acre am cerut sfaturi,daca nu ai interes,barem nu mai jicni omul.bn?am cerut un sfat.nu e nimic inventat ,sau qm spui tu.crede-ma ca exista in viatza mai multe cazuri,asemanatoare problemei mele,si stai relax k nu public povestea k sa nu te zgarii u pe ochi.bn?


Hmm, abia acum am inteles ce imi reprosezi... Din pacate, cand eu am facut postarea la care faci tu referire... erai cu un alt cont. De fapt, asta si spuneam. Cont care, in mod cu totul si cu totul surprinzator.. a disparut. Am crezut ca e vreun bug.. asa ca, am rasfoit forumul cu speranta ca il voi regasi pe alte topice create (de acelasi cont.. acum inexistent). Dar nu-i nicaieri.
In acest caz, ce vina am eu? Care ar fi vina mea pentru ca tu ai incurcat unul din... cele trei conturi pe care le-ai avut pana acum 15 minute?
De ce spun trei? Pai un cont deschide un topic (si nu ma refer la asta), un alt cont raspunde pe acel topic.. (dar spunandu-ne clar ca e tot ea) iar acum il vad si pe al treilea. Prin urmare, chiar n-am gresit cu nimic.. M-ai ametit complet. Nu ma deranjeaza sa vorbesc cu tine, sa te sfatuiesc daca pot.. dar vreau sa stiu cu cine vorbesc.
rashela
Postat pe 10 Noiembrie 2009 15:31
Pune baiatu la treaba. Sigur i-ti va place!! Curaj fii barbata!!!
Trecatorul
Postat pe 13 Noiembrie 2009 17:28

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
helpppp 23 De la: cristi_nne 25 Mai 2009 09:08
cum sa il uit?am cazut intr-o depresie.... 9 De la: zaharica 13 August 2010 16:56
CARE SE PRICEPE /CA DEJA IAU FOC. 34 De la: 191170 22 Martie 2011 11:59
ajutor>>>>>>>>>.... 4 De la: kudika034757 31 Iulie 2009 21:13
Deci....? 54 De la: yumalai 26 Septembrie 2009 16:56