Setari Cookie-uri

Trebuie sa fac ceva...

Buna.
In urma cu un an si jumatate am cunoscut un barbat cu 10 ani mai in varsta decat mine (eu fiind studenta). Ne-am intalnit de multe ori, fara sa avem relatii sexuale, desi el a incercat aproape cu fiecare ocazie sa ma seduca. De fiecare data am evitat, desi imi doream. Imi este foarte greu sa-l resping, dar reusesc sa o fac. Asta pentru ca simt ca daca as ceda, m-as atasa prea mult de el. Iar el nu ma iubeste, niciodata nu mi-a spus ca ma iubeste si eu sunt constienta de acest lucru. Ma doreste si nimic mai mult. In schimb e placut sa ne vedem si sa vorbim ore in sir.
Intre timp am avut si un prieten, timp de 3 luni. Cat timp am fost cu prietenul meu, nu m-am gandit deloc la celalalt, dar dupa ce m-am despartit (nu din cauza celuilalt) am inceput sa ne intalnim din nou. Acum simt ca trebuie sa iau o hotarare, sa pun capat acestei situatii. Fie cedez, si atunci ma eliberez de aceasta tensiune, fie incetez sa ma mai intalnesc cu el si raman cu gandul ca am pierdut ceva... Eu sunt rac, el e gemeni...
Voi ce ati face in locul meu?
summer_girl
Postat pe 4 Mai 2010 22:51
pfoa..faptu cu tu rac el gemeni a spus tot=)) si eu snt rac si cel p kre il iubesc gemeni..snt ff dificili k barbati crede-ma:| si plus d asta stiu km sa iti vorbeasca..sa te faca doar din cuvinte sa-ti pierzi capu..dak asta vor cu adevarat..:| depinde ce vrei akm...dar GANDESTE-TE bine! k pe urma sa nu te
kudika174799
Postat pe 4 Mai 2010 22:55
De la: summer_girl, la data 2010-05-04 22:51:24Buna.
....
Eu sunt rac, el e gemeni...
Voi ce ati face in locul meu?


Crezi ca e atat de important ce zodii sunteti? Eu zic ca nu ! Ce sa faci ? Fix ceea ce simti!
Miruna_r
Postat pe 4 Mai 2010 22:55
"..sa i se taie capul!!"
mitura
Postat pe 4 Mai 2010 22:56

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
d 6 De la: _dulcik_ 10 Martie 2009 09:31
berbec -taur? 15 De la: kudika076018 21 Octombrie 2009 09:45
femeia taur barbatul sagetator 6 De la: kudika475507 22 Noiembrie 2011 16:05
Femeia leu si barbatul fecioara 7 De la: just_cassy4th 27 Martie 2009 15:20
merge relatia dintre o femeie pesti si un barbat fecioara...??suntem impreuna de 2 ani si 3 luni dar ne ciondanim mai tot timpul... 29 De la: indriekrisztina 28 Iunie 2009 12:29