Setari Cookie-uri

Ce gandesti, urmeaza sa ti se intample?!

Sunt de 10 luni cu un tip Pesti, foarte capricios. Ma simt foarte bine cu el, simt ca l-am apucat de Dumnezeu de-un picior, dar...Azi ma simt ca in Rai, maine imi vine sa fug pentru ca de cateva saptamani imi povesteste ce vrea sa faca, pe cine sa mai agate, cu cine sa piarda vremea..ma simt foarte prost, dar il sustin..suntem cei mai buni prieteni inainte de relatie. Niciodata nu am facut decat ce a vrut el, l-am lasat sa fie cu un pas inaintea mea, dar acum simt ca o sa se destrame totul din cauza naivitatii mele. Nu am stiut sa fiu consecventa. Cum sa pun piciorul in prag, sa-l fac sa-si dea seama? Imi vine cateodata sa ma retrag si sa-l las cu ale lui, insa nu ma lasa mintea si sufletul.
kruger
Postat pe 6 Mai 2010 15:39
De la: kruger, la data 2010-05-06 15:39:32Sunt de 10 luni cu un tip Pesti, foarte capricios. Ma simt foarte bine cu el, simt ca l-am apucat de Dumnezeu de-un picior, dar...Azi ma simt ca in Rai, maine imi vine sa fug pentru ca de cateva saptamani imi povesteste ce vrea sa faca, pe cine sa mai agate, cu cine sa piarda vremea..ma simt foarte prost, dar il sustin..suntem cei mai buni prieteni inainte de relatie. Niciodata nu am facut decat ce a vrut el, l-am lasat sa fie cu un pas inaintea mea, dar acum simt ca o sa se destrame totul din cauza naivitatii mele. Nu am stiut sa fiu consecventa. Cum sa pun piciorul in prag, sa-l fac sa-si dea seama? Imi vine cateodata sa ma retrag si sa-l las cu ale lui, insa nu ma lasa mintea si sufletul.

lasa-l cu ale lui !!! sau iti place sa fii a 5 a roata la caruta? o anexa?? o umbra pe care calca mereu?
zyzyka
Postat pe 6 Mai 2010 15:44
Tine-l ca altul cu mai bun suflet si temperament nu gasesti, citeste zodia pestilor!
niky_f02
Postat pe 6 Mai 2010 15:49
De la: niky_f02, la data 2010-05-06 15:49:52 Tine-l ca altul cu mai bun suflet si temperament nu gasesti, citeste zodia pestilor!

o vad in fiecare zi la barbatiumiu
zyzyka
Postat pe 6 Mai 2010 15:52
a fost careva gravida?
am o nelamurire daca ma puteti ajuta
kudika104248
Postat pe 6 Mai 2010 15:55
De la: kudika104248, la data 2010-05-06 15:55:11a fost careva gravida?
am o nelamurire daca ma puteti ajuta

ia spune draga sa vedem ce nemultumire ai...si iti dai seama k a fost careva gravida pe tine cin te-a facut?
zyzyka
Postat pe 6 Mai 2010 16:03
imi doresc un bebe, cu toAte ca mi-a venit cm (care m-a tinut 3 zile in loc de 5) eu ma simt in continuare balonata, nu mai suport cafeaua care inainte imi era indispensabila si nici fumul de tigara nu-l mai suport. Este vreo sansa sa fiu gravida? Ce parere ai?
kudika104248
Postat pe 6 Mai 2010 16:07
care e nalamurirea?poate te pot ajuta!
dumitritaaa
Postat pe 6 Mai 2010 16:09
De la: kudika104248, la data 2010-05-06 16:07:54imi doresc un bebe, cu toAte ca mi-a venit cm (care m-a tinut 3 zile in loc de 5) eu ma simt in continuare balonata, nu mai suport cafeaua care inainte imi era indispensabila si nici fumul de tigara nu-l mai suport. Este vreo sansa sa fiu gravida? Ce parere ai?

si la mine exista zila in care imi e greata de la tigara si nu vreu cafea dar nu is gravida
primele simptome la mine au fost intepaturi usoare in burta sanii erau incordati si ma dureau extrem de tare. cel mai sigur poti lua un test de sarcina si ti-l faci in perioada cand trebuie sa iti vina ciclu in caz de intarzie dak faci inapinte nu iese bn :)
zyzyka
Postat pe 6 Mai 2010 16:10
De la: kudika104248, la data 2010-05-06 16:07:54imi doresc un bebe, cu toAte ca mi-a venit cm (care m-a tinut 3 zile in loc de 5) eu ma simt in continuare balonata, nu mai suport cafeaua care inainte imi era indispensabila si nici fumul de tigara nu-l mai suport. Este vreo sansa sa fiu gravida? Ce parere ai?

si dak vrei sa faci un bebe Succes
zyzyka
Postat pe 6 Mai 2010 16:11
si ciclu ti-a venit regulat?
dumitritaaa
Postat pe 6 Mai 2010 16:17
da numai ca a fost mai putin ca de obicei, si n-am simtit nici un disconfirt (de obicei in primele 2 zile eram mai irasciibila)
kudika104248
Postat pe 6 Mai 2010 16:20
De la: kudika104248, la data 2010-05-06 16:20:04da numai ca a fost mai putin ca de obicei, si n-am simtit nici un disconfirt (de obicei in primele 2 zile eram mai irasciibila)

nu cred k esti gravida disconfurtul e normal in perioada menstruatei cate odata mai puternic
asa k mai incerca k sa ramai
zyzyka
Postat pe 6 Mai 2010 16:22
e posibil s-a mai intamplat ceea ce spui tu acum dar un test e stopul tuturor intrebarilor si bafta
dumitritaaa
Postat pe 6 Mai 2010 16:23
De la: dumitritaaa, la data 2010-05-06 16:23:28e posibil s-a mai intamplat ceea ce spui tu acum dar un test e stopul tuturor intrebarilor si bafta


si eu am mai auzit, mai astept pana la urmatorul cm , daca si asta imi vine inseamna ca e alarma falsa
kudika104248
Postat pe 6 Mai 2010 16:25
sfatul meu e sa niu dai prea multa importanta fate indiferenta si o sati iasa totul ok
kudika182905
Postat pe 15 Mai 2010 03:31
eu cred ca esti graviduta.Sa ai multa sanatate
hippylaura
Postat pe 15 Mai 2010 10:14
De la: hippylaura, la data 2010-05-15 10:14:41 eu cred ca esti graviduta.Sa ai multa sanatate

De ce sa nu-i dea importanta?Cu atat mai mult ca fumeaza ar trebui sa lase pe o perioada asta...tot ce-i mai bine pentru bebe!
hippylaura
Postat pe 15 Mai 2010 10:17
De la: kruger, la data 2010-05-06 15:39:32Sunt de 10 luni cu un tip Pesti, foarte capricios. Ma simt foarte bine cu el, simt ca l-am apucat de Dumnezeu de-un picior, dar...Azi ma simt ca in Rai, maine imi vine sa fug pentru ca de cateva saptamani imi povesteste ce vrea sa faca, pe cine sa mai agate, cu cine sa piarda vremea..ma simt foarte prost, dar il sustin..suntem cei mai buni prieteni inainte de relatie. Niciodata nu am facut decat ce a vrut el, l-am lasat sa fie cu un pas inaintea mea, dar acum simt ca o sa se destrame totul din cauza naivitatii mele. Nu am stiut sa fiu consecventa. Cum sa pun piciorul in prag, sa-l fac sa-si dea seama? Imi vine cateodata sa ma retrag si sa-l las cu ale lui, insa nu ma lasa mintea si sufletul.

cand intalnesti pe cel ce destinul ti l-a desemnat nimeni si nimic nu va poate tulbura
din pacate fetele nu au rabdarea asta cred ca primul care le face ochi dulci este alesul lor
ca sa cunosti un om iti trebuie multi ani ...sau poate o viata
ne schimbam in decursul vietii foarte mult
si e normal, face parte din evolutie, dar ar trebui sa te gandesti ca a strivi un suflet care a crezut orbeste in tine este o monstruozitate...
un prieten e prieten dar ca iubit lucrurile se schimba foarte mult, barbatii sunt superficiali si comozi prin codul lor genetic
eu am o vorba- nu te casatori niciodata cu marea ta iubire, o poti transforma in marea ta URA
YullyNar3
Postat pe 15 Mai 2010 15:57
Sunt de 10 luni cu un tip Pesti, foarte capricios. Ma simt foarte bine cu el, simt ca l-am apucat de Dumnezeu de-un picior, dar...Azi ma simt ca in Rai, maine imi vine sa fug pentru ca de cateva saptamani imi povesteste ce vrea sa faca, pe cine sa mai agate, cu cine sa piarda vremea..ma simt foarte prost, dar il sustin..suntem cei mai buni prieteni inainte de relatie. Niciodata nu am facut decat ce a vrut el, l-am lasat sa fie cu un pas inaintea mea, dar acum simt ca o sa se destrame totul din cauza naivitatii mele. Nu am stiut sa fiu consecventa. Cum sa pun piciorul in prag, sa-l fac sa-si dea seama? Imi vine cateodata sa ma retrag si sa-l las cu ale lui, insa nu ma lasa mintea si sufletul.

TU CE ZODIE ESTI?

AM AVUT SI EU O RELATIE CU UN BARBAT PESTE. CEL MAI MINUNAT BARBAT DIN VIATA MEA...INSA, CUM SPUI TU, M-AM SIMTIT CA IN RAI, AM CREZUT CU ADEVARAT CA MA IUBESTE SI M-AM INDRAGOSTIT LULEA....
M-A PARASIT CIND MI-A FOST LUMEA MAI DRAGA

INTERESANT DE DESCOPERIT CUM AR TREBUI SA TE COMPORTI CU BARBATII DIN ACEASTA ZODIE. DE ACEEA AS VREA TARE MULT SA STIU CE ZODIE ESTI TU. CU TOATE CA A INTRAT INTR-O NOUA RELATIE, SPUNE CA NU E FERICIT...SI MA CAUTA IN CONTINUARE...VORBIM, MA AJUTA, NU STIU CE SA CRED SI CUM SA MA COMPORT CU EL. EU INCA IL MAI IUBESC, RECUNOSC.
HAI, POATE GASIM IMPREUNA O SOLUTIE!
DACA VREI, DA-MI UN MESAJ PE PRIVAT SAU UN ID.

TE PUP SI ... VORBIM!
kudika143575
Postat pe 15 Mai 2010 18:21
cum ai reusit sa ramai?
ai inghitit tot?
kudika080140
Postat pe 15 Mai 2010 19:16
De la: kudika080140, la data 2010-05-15 19:16:48cum ai reusit sa ramai?
ai inghitit tot?



ce intrebari enigmatice????????

anastasia_m
Postat pe 15 Mai 2010 19:25
tu de sex în grup n-ai auzit?
freakbabe
Postat pe 15 Mai 2010 20:23
De la: kudika104248, la data 2010-05-06 16:07:54imi doresc un bebe, cu toAte ca mi-a venit cm (care m-a tinut 3 zile in loc de 5) eu ma simt in continuare balonata, nu mai suport cafeaua care inainte imi era indispensabila si nici fumul de tigara nu-l mai suport. Este vreo sansa sa fiu gravida? Ce parere ai?



daca esti insarcinata iti doresc noroc si sanatate, sa lasi neaparat tigarile. Se intimpla sa fi gravida fara sa-ti dai seama. iti poate veni ciclu normal sau mai putin decit de obicei fara sa ai mari semne. ia-ti un test de sarcina din acela care se face oricind, costa 10 lei si e foarte sigur cu conditia sa ai mai mult de 3 sapt.
vivacedonna
Postat pe 16 Mai 2010 00:21
Dragut-o dute cumpara-ti un test de sarcina si vezi,dar nu cred ca esti gravida,uneori se poate sa-ti vina si peste sarcina
valentina_korpos
Postat pe 16 Mai 2010 00:53
pestii sunt foarte buni din toate punctele de vedere,dar sunt cam alunecosi,ai grija1
valentina_korpos
Postat pe 16 Mai 2010 00:54
HA!

Intamplator stiu exact despre ce vorbesti! ;)

Daca nu esti Taur..nu o sa rezisti..


Dar daca o sa rezisti!! Intradevar ca ai pus mina pe Dumnezeu..

Dar asa sunt pestii...azi hais maine cea..oricum. Un lucru stiu foarte bine si asculta-ma.

El spune asta ca sa par altceva decat este, mare DOn JUAN..el se simte intimidat de tine!!

Tu daca esti dintr-o bucata il ei...si spun ca asa a afacut sotia mea cu mine! Dar sa fii sexy! Ca daca nu esti sexy si el nu e atras ca lumea de tine sexual...degeaba!!!

Dar sa presupunem ca esti sexy..si ca va intelegeti la pat bine, atunci faci asa:


II zici mai baiete! Eu te plac nu te mai consuma atata! Si daca mai aud de altele...o rupem!

Asa ii zici!

MOT a MOT cum zice francezul!

Daca mai face el ceva..sa imi spui mie PESTE!;)

Succes!
kudika063666
Postat pe 16 Mai 2010 06:14
Eu sunt scorpion..
kruger
Postat pe 16 Mai 2010 12:30
De la: kruger, la data 2010-05-06 15:39:32Sunt de 10 luni cu un tip Pesti, foarte capricios. Ma simt foarte bine cu el, simt ca l-am apucat de Dumnezeu de-un picior, dar...Azi ma simt ca in Rai, maine imi vine sa fug pentru ca de cateva saptamani imi povesteste ce vrea sa faca, pe cine sa mai agate, cu cine sa piarda vremea..ma simt foarte prost, dar il sustin..suntem cei mai buni prieteni inainte de relatie. Niciodata nu am facut decat ce a vrut el, l-am lasat sa fie cu un pas inaintea mea, dar acum simt ca o sa se destrame totul din cauza naivitatii mele. Nu am stiut sa fiu consecventa. Cum sa pun piciorul in prag, sa-l fac sa-si dea seama? Imi vine cateodata sa ma retrag si sa-l las cu ale lui, insa nu ma lasa mintea si sufletul.
kudika071306
Postat pe 16 Mai 2010 13:36
da eu am un copil..spune ce nelamurire ai? daca stiu te ajut
dianatl
Postat pe 16 Mai 2010 20:53

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Scorpion si Leu..... 3 De la: piscolino 26 Noiembrie 2011 12:12
femeia fecioara, barbatul scorpion! Crede-ti ca rezista relatia? 14 De la: kudika315068 7 Septembrie 2010 16:14
Horoscop....rautacios ;) 15 De la: oktober 19 Ianuarie 2009 12:53
eu leu, el fecioara 4 De la: kudika067647janin 15 Octombrie 2009 20:44
balanta si scorpion 22 De la: copacelul 2 Mai 2009 20:30