Setari Cookie-uri

un sfat va rog!

as dori sa-mi dati un sfat. eu stau cu cineva de 1 an si 7 luni la inceput a fost totul perfect si frumos dar dupa vreo cateva luni s-a schimbat total. a devenit foarte gelos tot timpul ma acuza de infidelitate ca am amant ca am pe altul plus ca ma jigneste cu vorbe vulgare, mi-a interzis sa merg singura in oras nu am voie decat munca si casa . nu pot sal mai inteleg tot timpul ne certam ma minte mai tot timpu a inceput sa aiva secrete fata de mine. iam propus sa ne despartim de mai multe ori dar nu vrea. tin sa mentionez ca locuieste la mine cu toate astea ma jigneste in ultimul hal posibil .el este cu 5 ani mai tanar ca mine. iam spus daca el crede cu adevarat ceia ce spune ca eu las insela atunci fiecare pe drumul sau dar nici vorba de despartit l-am iertat de foarte multe ori am crezut ca poate se va schimba si va redeveni acea persoana tandra si buna ca lan-ceput dar degeaba! mam distrus sunt cu nervi la pamant nu mai suport toate astea sa fiu acuzata pe nedrept pur si simplu tot imi cere sa recunosc ca am pe altul pai cum sa spun asa ceva daca nu am pe nimeni doar munca si la cratita. el imi cere sai arat iubire pai cui sai arat? unei pers care tot timpu se cearta ma jigneste cu vorbe vulgare in ultimul hal el merge tot timpu singur in oras ma suna si la munca si ma jigneste . pur si simplu am inceput sal urasc. ce pot sa fac?
kudika176420
Postat pe 5 Mai 2010 06:46
De la: kudika176420, la data 2010-05-05 06:46:56as dori sa-mi dati un sfat. eu stau cu cineva de 1 an si 7 luni la inceput a fost totul perfect si frumos dar dupa vreo cateva luni s-a schimbat total. a devenit foarte gelos tot timpul ma acuza de infidelitate ca am amant ca am pe altul plus ca ma jigneste cu vorbe vulgare, mi-a interzis sa merg singura in oras nu am voie decat munca si casa . nu pot sal mai inteleg tot timpul ne certam mai minte mai tot timpu a inceput sa aiva secrete fata de mine. iam propus sa ne despartim de mai multe ori dar nu vrea. tin sa mentionez ca locuieste la mine cu toate astea ma jigneste in ultimul hal posibil .el este cu 5 ani mai tanar ca mine. iam spus daca el crede cu adevarat ceia ce spune ca eu las insela atunci fiecare pe drumul sau dar nici vorba de despartit l-am iertat de foarte multe ori am crezut ca poate se va schimba si va redeveni acea persoana tandra si buna ca lan-ceput dar degeaba! mam distru sunt cu nervi la pamant nu mai suport toate astea sa fiu acuzata pe nedrept pur si simplu tot imi cere sa recunosc ca am pe altul pai cum sa spun asa ceva daca nu am pe nimeni doar munca si la cratita. el imi cere sai arat iubire pai cui sai arat? unei pers care tot timpu se cearta ma jigneste cu vorbe vulgare in ultimul hal el merge tot timpu singur in oras ma suna si la munca si ma jigneste . pur si simplu am inceput sal urasc. ce pot sa fac?
nu mai merge nici cum ! am vrut sa ma despart de el dar nu vrea sa plece cu nici un chip mai bine sta si imi toaca mie nervi cu aberatile si prostiile lui. pur si simplu nu stiu ce sa mai fac.
kudika176420
Postat pe 5 Mai 2010 06:54
Locuiti impreuna , poate ca ai luat prea devreme decizia de a va muta impreuna.nu va mai grabiti fetelor pana nu-i cunoasteti bine pe cei ce-i alegeti de iubiti! Nu te mai certa cu el fa-i bagajele cand nu-i acasa si pune-le la usa cu un bilet numai "dus".

Postat pe 5 Mai 2010 07:08
De la: scorpio67, la data 2010-05-05 07:08:56Locuiti impreuna , poate ca ai luat prea devreme decizia de a va muta impreuna.nu va mai grabiti fetelor pana nu-i cunoasteti bine pe cei ce-i alegeti de iubiti! Nu te mai certa cu el fa-i bagajele cand nu-i acasa si pune-le la usa cu un bilet numai "dus".


Subscriu. In definitiv, daca iti face faze de genul asta de ce sa mai stai cu el? Pentru ca "Eh, sunt cu el de 1 an si 7 luni, am investit atat..."?
goodbye_kitty
Postat pe 5 Mai 2010 08:04
da el sta in casa ta sau cum naiba? cum adica nu vrea sa plece? nu vrea sa va despartiti pt ca nu are unde pleca de acolo sau?? daca esti in casa ta esti o fraiera sa suporti asa un animal.
Shhh
Postat pe 5 Mai 2010 08:05
De la: kudika176420, la data 2010-05-05 06:46:56as dori sa-mi dati un sfat. eu stau cu cineva de 1 an si 7 luni la inceput a fost totul perfect si frumos dar dupa vreo cateva luni s-a schimbat total. a devenit foarte gelos tot timpul ma acuza de infidelitate ca am amant ca am pe altul plus ca ma jigneste cu vorbe vulgare, mi-a interzis sa merg singura in oras nu am voie decat munca si casa . nu pot sal mai inteleg tot timpul ne certam ma minte mai tot timpu a inceput sa aiva secrete fata de mine. iam propus sa ne despartim de mai multe ori dar nu vrea. tin sa mentionez ca locuieste la mine cu toate astea ma jigneste in ultimul hal posibil .el este cu 5 ani mai tanar ca mine. iam spus daca el crede cu adevarat ceia ce spune ca eu las insela atunci fiecare pe drumul sau dar nici vorba de despartit l-am iertat de foarte multe ori am crezut ca poate se va schimba si va redeveni acea persoana tandra si buna ca lan-ceput dar degeaba! mam distrus sunt cu nervi la pamant nu mai suport toate astea sa fiu acuzata pe nedrept pur si simplu tot imi cere sa recunosc ca am pe altul pai cum sa spun asa ceva daca nu am pe nimeni doar munca si la cratita. el imi cere sai arat iubire pai cui sai arat? unei pers care tot timpu se cearta ma jigneste cu vorbe vulgare in ultimul hal el merge tot timpu singur in oras ma suna si la munca si ma jigneste . pur si simplu am inceput sal urasc. ce pot sa fac?


daca ai inceput sa-l urasti, cam care crezi ca e raspunsul la intrebarea ta?plus ca e casa ta...ii strangi catrafusele, le scoti in fata usii si iti vezi de viata ta.....
daca mai stai pe ganduri ca o sa se schimbe, n-o sa o faca......vede ca ii merge cu jignirile si continua......
are nevoie de niste "labe in cur", sa-mi scuzi expresia
flowers_for_girls
Postat pe 10 Mai 2010 21:04
Cu un individ ca al tau, nimeni nu face prea multi purici...
Eu zic sa il lasi, caci ceea ce traiesti tu, nu e viata buna...
Cocktail
Postat pe 10 Mai 2010 21:16
De la: kudika176420, la data 2010-05-05 06:46:56as dori sa-mi dati un sfat. eu stau cu cineva de 1 an si 7 luni la inceput a fost totul perfect si frumos dar dupa vreo cateva luni s-a schimbat total. a devenit foarte gelos tot timpul ma acuza de infidelitate ca am amant ca am pe altul plus ca ma jigneste cu vorbe vulgare, mi-a interzis sa merg singura in oras nu am voie decat munca si casa . nu pot sal mai inteleg tot timpul ne certam ma minte mai tot timpu a inceput sa aiva secrete fata de mine. iam propus sa ne despartim de mai multe ori dar nu vrea. tin sa mentionez ca locuieste la mine cu toate astea ma jigneste in ultimul hal posibil .el este cu 5 ani mai tanar ca mine. iam spus daca el crede cu adevarat ceia ce spune ca eu las insela atunci fiecare pe drumul sau dar nici vorba de despartit l-am iertat de foarte multe ori am crezut ca poate se va schimba si va redeveni acea persoana tandra si buna ca lan-ceput dar degeaba! mam distrus sunt cu nervi la pamant nu mai suport toate astea sa fiu acuzata pe nedrept pur si simplu tot imi cere sa recunosc ca am pe altul pai cum sa spun asa ceva daca nu am pe nimeni doar munca si la cratita. el imi cere sai arat iubire pai cui sai arat? unei pers care tot timpu se cearta ma jigneste cu vorbe vulgare in ultimul hal el merge tot timpu singur in oras ma suna si la munca si ma jigneste . pur si simplu am inceput sal urasc. ce pot sa fac?


dai jet
Ventrue
Postat pe 23 Mai 2010 22:46
De la: kudika176420, la data 2010-05-05 06:46:56as dori sa-mi dati un sfat. eu stau cu cineva de 1 an si 7 luni la inceput a fost totul perfect si frumos dar dupa vreo cateva luni s-a schimbat total. a devenit foarte gelos tot timpul ma acuza de infidelitate ca am amant ca am pe altul plus ca ma jigneste cu vorbe vulgare, mi-a interzis sa merg singura in oras nu am voie decat munca si casa . nu pot sal mai inteleg tot timpul ne certam ma minte mai tot timpu a inceput sa aiva secrete fata de mine. iam propus sa ne despartim de mai multe ori dar nu vrea. tin sa mentionez ca locuieste la mine cu toate astea ma jigneste in ultimul hal posibil .el este cu 5 ani mai tanar ca mine. iam spus daca el crede cu adevarat ceia ce spune ca eu las insela atunci fiecare pe drumul sau dar nici vorba de despartit l-am iertat de foarte multe ori am crezut ca poate se va schimba si va redeveni acea persoana tandra si buna ca lan-ceput dar degeaba! mam distrus sunt cu nervi la pamant nu mai suport toate astea sa fiu acuzata pe nedrept pur si simplu tot imi cere sa recunosc ca am pe altul pai cum sa spun asa ceva daca nu am pe nimeni doar munca si la cratita. el imi cere sai arat iubire pai cui sai arat? unei pers care tot timpu se cearta ma jigneste cu vorbe vulgare in ultimul hal el merge tot timpu singur in oras ma suna si la munca si ma jigneste . pur si simplu am inceput sal urasc. ce pot sa fac?


Ii poti face surpriza vietii lui!
In primul rand iti ei o zi de concediu , faci un termin cu o firma sa-ti schimbe yala de la usi, îi bagi boarfele in saci din aia mari albastri si îi pui frumusel in fata usii. Inclusiv cadourile, daca ti-a facut vreodata si alte porcarii pe care le are in casa ta. Daca vrei poti trimite borfasagul prin taxi la masa. Ce mare greutate sa dai afara un dobitoc, un parazit caruia îi faci menajul, sta in casa ta si se poarta ca un idiot...
El in locul tau de mult iti dadea un picior in fund de te trezeai la polul nord si nici nu stiai cum ai ajuns acolo dar tu stai si te gandesti ce sa faci-
Full_Metal_Jacket
Postat pe 23 Mai 2010 23:01

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Heiii 9 De la: kudika_960579 12 Aprilie 2014 13:23
Ratiune si simtire 105 De la: kitty_na 15 Octombrie 2010 20:40
Sa renunt la el,sau...la mama mea? 34 De la: MayanMistica 28 Noiembrie 2011 14:41
ce locuri mai frecventati pt distractie?? 2 De la: kudika_6509 7 Mai 2012 23:06
Ce vrea de fapt???? 7 De la: torn 31 Decembrie 2009 01:19