Setari Cookie-uri

iubesc un arab

de 2 ani de zile traiesc o frumoasa poveste de dragoste alaturi de un arab . totul a inceput acum 2 ani si jumatate cand ne am cunoscut pe internet .nu suntem casatoriti dar asta ar fi intentia noastra . nu locuim in aceeasi tara de aceea sunt tot timpul pe drumuri . totul a fost bine si frumos pana familia a decis ca eu ar trebui sa fiu musulmanca . ajutati ma cu un sfat , va rog . ce sa fac ? il iubesc dar nu ma pot schimba .
kudika180028
Postat pe 8 Mai 2010 23:23
De la: kudika180028, la data 2010-05-08 23:23:55de 2 ani de zile traiesc o frumoasa poveste de dragoste alaturi de un arab . totul a inceput acum 2 ani si jumatate cand ne am cunoscut pe internet .nu suntem casatoriti dar asta ar fi intentia noastra . nu locuim in aceeasi tara de aceea sunt tot timpul pe drumuri . totul a fost bine si frumos pana familia a decis ca eu ar trebui sa fiu musulmanca . ajutati ma cu un sfat , va rog . ce sa fac ? il iubesc dar nu ma pot schimba .


Nu te schimba pentru nimeni. Oricat de mult ai iubi pe cineva, pe tine te vei iubi intotdeauna mai mult.Plus, cineva care iubeste nu cere persoanei iubite sa se schimbe.
beyonce_indragostita
Postat pe 8 Mai 2010 23:27
mi-ar placea sa vb cu tine si pe mess pt ca sunt in aceasi situatuie.
Idrissou
Postat pe 9 Mai 2010 16:47
ai fi proasta proastelor daca te-ai face musulmanca
freakbabe
Postat pe 9 Mai 2010 17:35
De la: kudika180028, la data 2010-05-08 23:23:55de 2 ani de zile traiesc o frumoasa poveste de dragoste alaturi de un arab . totul a inceput acum 2 ani si jumatate cand ne am cunoscut pe internet .nu suntem casatoriti dar asta ar fi intentia noastra . nu locuim in aceeasi tara de aceea sunt tot timpul pe drumuri . totul a fost bine si frumos pana familia a decis ca eu ar trebui sa fiu musulmanca . ajutati ma cu un sfat , va rog . ce sa fac ? il iubesc dar nu ma pot schimba .
Daca te iubeste te accepta asa cum esti ...................dar pentru el cea mai importanta este familia care a decis sa te convertesti la islam. deci tu nu ai nici un cuvint de spus si asa o traiesti toata viata ......dupa poftele familiei. Fetito fugi cit te tin picioarele ca dragostea cum vine asa se duce dar prostia convertirii ramine pe viata si iti condamni copiii sa se nasca musulmani! Are balta peste si sint destui baieti pe fata pamintului care nu fac bube la cap inchinindu-se de cinci ori pe zi lui ALAH;
kudika1993
Postat pe 9 Mai 2010 17:45

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
HELP!!!PLACA DE PAR BUNA 22 De la: sunrise_cryssuk 18 Iunie 2020 10:09
vand rochie de mireasa 1 De la: lary23 29 Martie 2010 22:47
Suvite??Help! 7 De la: puma_girl 9 Martie 2010 08:07
feon PHILIPS professional 2200w 5 De la: cristinxxx 25 Februarie 2010 11:42
Psihologi Iasi 1 De la: kudika_17057 27 Septembrie 2012 13:25