Setari Cookie-uri

am nevoie de o parere :sml-fighting0044:

Acum cateva luni m-am combinat cu un baiat.....el e la facultate in alt oras si ne vedem destul de rar.....Atunci cand ne intalnim ma simt bn in compania lui......dar dupa ce ma obisnuiesc cu lipsa lui parca as vrea sa o termin cu el........I-am propus sa luam "o pauza" pana merg si eu la facultate , mai exact pana in toamna, deoarece ne amagim mai mult cu aceasta relatie (mentionez ca la inceput el nu vroia sa aiba nici o treaba cu mine tocmai din cauza distantei , dar eu am zis sa incercam), si acum eu sunt cea care are dubii. El nu e de acord cu ideea mea dar eu m-am saturat de situatia asta..........astept parerile voastre......ms
aur_viu
Postat pe 9 Mai 2010 21:45
De la: aur_viu, la data 2010-05-09 21:45:15Acum cateva luni m-am combinat cu un baiat.....el e la facultate in alt oras si ne vedem destul de rar.....Atunci cand ne intalnim ma simt bn in compania lui......dar dupa ce ma obisnuiesc cu lipsa lui parca as vrea sa o termin cu el........I-am propus sa luam "o pauza" pana merg si eu la facultate , mai exact pana in toamna, deoarece ne amagim mai mult cu aceasta relatie (mentionez ca la inceput el nu vroia sa aiba nici o treaba cu mine tocmai din cauza distantei , dar eu am zis sa incercam), si acum eu sunt cea care are dubii. El nu e de acord cu ideea mea dar eu m-am saturat de situatia asta..........astept parerile voastre......ms


Of, sunteti doar niste copii care nu stiti ce vreti. Tu zici ca te-ai saturat de situatia asta chiar acum cand anul scolar e aproape de final? Eu cred ca nu prea tii tu la el de fapt si ca asta e motivul pt care vrei sa rupi relatia cu el atunci cand te obisnuiesti fara el.
tematoare
Postat pe 10 Mai 2010 21:43
Nu pot sa spun ca nu tin la el.....Eu am vrut foarte mult sa fiu cu el.......dar uneori am senzatia ca nici eu nu stiu ce vreau de la viata
aur_viu
Postat pe 10 Mai 2010 22:03

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
iubesc un barbat care s-a insurat intre timp din ambitie si nu fac si nici nu am facut nimic... 21 De la: denyse15 6 Septembrie 2009 20:36
Relatie cu o mama singura, agasata de fostul 7 De la: alexandra-floriintimisoara-eu 26 Ianuarie 2016 14:45
am sa il iubesc toata viata ??? 25 De la: love_strike 29 Octombrie 2009 12:26
Departare.. 3 De la: Volcano 28 Aprilie 2010 01:17
medicina ortomoleculara 3 De la: isabelle_11 29 Iunie 2011 00:38