Setari Cookie-uri

...

povestea mea..este un pic ciudata..acum 5 luni..chiar de ziua mea..am intalnit un baiat..care mi s-a parut foarte simpatic..eu de obicei nu conversez cu necunoscuti pe diferite teme..dar cu el a fost altceva..si am tot vorbit asa..pana ne-am indragostit unul de altul...dar eu nu vroiam sa imi recunosc sentimentele..pt ca el avea prietena..statea la 250 de km distanta de el..dar eu tot nu am vrut sa ma bag.am vrut sa-l uit..am fost cu altcineva..dar mai mult sufeream..toti 3..m-am despartit de acea persoana..si intr-o seara..mi-a spus sentimentele lui...am fost de-a dreptul cea mai fericita si mi-am recunoscut sentimentele...uitasem de tot..eram doar eu cu el in sfarsit..dar toata aceasta tararaie a adus si multa suferinta.pt ca fosta lui il tot deranja prin mesaje..si le spunea prietenilor lui ce vroia sa faca...si lui i s-a facut mila de ea..si mi-a spus ca o sa se intoarca la ea.si de atunci a picat cerul pe mine..pt ca mi-a lasat multe amintiri..si acestea dor cel mai mult..prietenii mei nu ma mai recunosc..si eu nu mai stiu ce sa cred..daca i-a pasat de mine..de sentimentele mele..sau si-a batut joc ..pur si simplu..am rupt orice legatura cu el..ca sa imi impac prietenii ca s-au suparat pe mine de cat am suferit..defapt..nu sufar pt ca "am pierdut"..sufar pt ca m-a mintit..si-a incalcat promisiunile...si asta doare cel mai mult...incerc sa uit..dar nu pot..oricat de mult ma ambitionez..tot imi aduc aminte..si doare

Postat pe 22 Februarie 2009 10:40
Esti extraverala !

Postat pe 22 Februarie 2009 10:47
cati ani ai?
Anissia27
Postat pe 22 Februarie 2009 12:13
De la: Roco, la data 2009-02-22 10:47:26Esti extraverala ! [/quote


Roco ,eu am nevoie de extraveral!
ella_c
Postat pe 22 Februarie 2009 12:15
Pfffffffffffffffff si topicurile astea
butterfly_sound_of_love
Postat pe 22 Martie 2009 19:52
Mai mult de 16-17 ani nu cred k are...dar totusi dupa 5 luni nu poti zice ca iubesti cu adevarat pe cineva...de cate ori l-ai vazut?daca tot zici ca statea la 250 km...daca stiai ca are prietena,de ce tot te-ai gandit la el?...lasa ca iti trece...toti am trecut prin dastea...
BogdanPaul
Postat pe 24 Martie 2009 05:35

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
o iubire diferita de fiecare data 13 De la: MaraDonna 13 Octombrie 2009 19:44
cred in suflet perechie 5 De la: Barbie30_ 14 Februarie 2011 10:24
Atractie sau mai mult? 4 De la: alexandra-floriintimisoara-eu 26 Ianuarie 2016 14:43
M-am certat cu prietena 6 De la: Barbie30 25 Octombrie 2010 18:39
Il iubesc,dar e prea exagerat deja!!! 37 De la: kudika050245 9 Iulie 2009 21:11