Setari Cookie-uri

Nu mai stiu ce vreau...

Buna. am avut o relatie de aproape 4 ani care s-a incheiat in urma cu 8 luni...am pus punct pentru ca eram singura care lua in serios sa zicem aceasta reletie... a fost o perioada in care m-a tot cautat...apoi a incetat....acum o luna si ceva m-a cautat din nou si mi-a propus sa ne mutam impreuna...spunandu-mi ca s-a schimbat si ca acum vede altfel lucrurile.... nu am crezut in el si nu am acceptat...d atunci nu am mai auzit nimic de el pana ieri cand m-am trezit la usa cu noua lui prietena...a venit sa ii ia lucrurile lui de la mine... se cunosc de 3 saptamani si deja s-au mutat impreuna...acum ma tot gandesc la el si parca m-a apucat un sentiment de regret..parca sunt pierduta in spatiu... Un sfat va rog...
inuta18
Postat pe 21 Mai 2010 13:44
du-te tu frumos in fata oglinzii si da-ti 2 perechi de palme iar eu va trebui sa sper ca-ti vei reveni!
touch_me
Postat pe 21 Mai 2010 13:47
asta se cheama tzeapa organizata...
Lucia38
Postat pe 21 Mai 2010 13:49
De la: Lucia38, la data 2010-05-21 13:49:02asta se cheama tzeapa organizata...


sau sex in grup!
geo_reincarcat_iara
Postat pe 21 Mai 2010 15:01
poate nu e prietena lui..o fi facut toata treaba la misto k sa vada reactia ta... ar fi trebuit totusi sa-i dai o sansa atunci cand ti-a cerut-o, sa vezi daca intradevar s-a schimbat..
FRN
Postat pe 23 Mai 2010 13:25
De la: kudika117197, la data 2010-05-21 13:44:15Buna. am avut o relatie de aproape 4 ani care s-a incheiat in urma cu 8 luni...am pus punct pentru ca eram singura care lua in serios sa zicem aceasta reletie... a fost o perioada in care m-a tot cautat...apoi a incetat....acum o luna si ceva m-a cautat din nou si mi-a propus sa ne mutam impreuna...spunandu-mi ca s-a schimbat si ca acum vede altfel lucrurile.... nu am crezut in el si nu am acceptat...d atunci nu am mai auzit nimic de el pana ieri cand m-am trezit la usa cu noua lui prietena...a venit sa ii ia lucrurile lui de la mine... se cunosc de 3 saptamani si deja s-au mutat impreuna...acum ma tot gandesc la el si parca m-a apucat un sentiment de regret..parca sunt pierduta in spatiu... Un sfat va rog...


iti recomand crispy strips de la KFC
Tazmanian
Postat pe 23 Mai 2010 13:40
De la: kudika117197, la data 2010-05-21 13:44:15Buna. am avut o relatie de aproape 4 ani care s-a incheiat in urma cu 8 luni...am pus punct pentru ca eram singura care lua in serios sa zicem aceasta reletie... a fost o perioada in care m-a tot cautat...apoi a incetat....acum o luna si ceva m-a cautat din nou si mi-a propus sa ne mutam impreuna...spunandu-mi ca s-a schimbat si ca acum vede altfel lucrurile.... nu am crezut in el si nu am acceptat...d atunci nu am mai auzit nimic de el pana ieri cand m-am trezit la usa cu noua lui prietena...a venit sa ii ia lucrurile lui de la mine... se cunosc de 3 saptamani si deja s-au mutat impreuna...acum ma tot gandesc la el si parca m-a apucat un sentiment de regret..parca sunt pierduta in spatiu... Un sfat va rog...

...am vazut si alte rasp si m-a bufnit rasul(la ala cu palmele in fata oglinzii)...
e ok nu te-ai mai intors..e nasol k regreti k nu te-ai intors..ai luat-o pe un drum,tine-te de/pe el si lasa u "cum ar fi"si altele,k dak nu a fost mai nimik de le,crezi k lupu'isi schimba naravul?poate blana:)
stai pe drumul tau,invata si latele,iesi cu fetele la o plimbare-nu te vaicari-,uita-te la tv fa orice altcv si nu visa ceva nu ai avut parte:).fii verticala si lasa amageala k nu e frumos.tine fruntea sus-dupa ce te-ai ridicat-si mergi mai departe.rau nu poate fi.nu ai facut un efort mare de a-l uita k pt clipa viitoare "cee ar fi dak.."sau "da'de ce nu i-am dat o sansa?"(apropo de ce i-ai fi dat?)..nu stiu..fii pe pozitie in continuare si nu te lasa asa..pt k a venit tipa lui sa-i ia hainele(statea la tine..cum de ti-au ramas hainele lui la tine..sau cum...in fine...)
rasp back
dragon_fly88
Postat pe 29 Mai 2010 17:42
Si-a batut joc de tine , si tu il regreti? unde -ti este capul?
kudika098645
Postat pe 29 Mai 2010 17:48
Ma intreb daca il mai ai sau trebue sa-l cauti pe undeva?
kudika098645
Postat pe 29 Mai 2010 17:50
Timpul e pastila ptr orice si oricine
Trandafir_Salbatic
Postat pe 29 Mai 2010 22:57
Psihologic vorbind, cand apare alta in viata fostului nu ne e bine indiferent de ce avem sau nu avem in viata noastra. Mai ales daca apare subit. Nu-i asa ca ne dorim sa fim de neinlocuit, sa ne venereze forever si sa sufere o viata dupa noi? Cand a aparut rapid alta ai constientizat ca esti usor de inlocuit. Problema se pune in felul urmator: vrei sa iti faci o viata care sa merite sau vrei sa te iei dupa toate automatismele si copilariile creierasului tau? Cineva spunea ca e dureros sa nu mai reprezinti nimic acolo unde ai fost odata totul. Daca analizezi, vei vedea ca nu poti trai prezentul cu trecutul in brate, iar de viitor nici nu se poate pune problema. Te simti prost? In regula, dar simte-te prost constient, si treci mai departe. Un pahar odata spart nu mai poate fi refacut, niciodata nu va mai fi la fel, si iti dai viitorul pe trecut. Da, viitorul e incert, corect, dar trecutul e sigur mizerabil, de aia ai plecat. Lasa trecutul in urma si vezi-ti de treaba, tu trebuie sa-l gasesti pe urmatorul nu sa-l gasesti pe fostul, l-ai avut, n-ai fost multumita, next. Fara niciun fel de regret, joaca din perspectiva castigului nu de frica de a nu pierde.
ra_kudika
Postat pe 30 Mai 2010 00:45

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Intalnirea cu un baiat manierat 1 De la: kudika_12958 18 August 2012 10:00
just me 3 De la: mahy33 1 Iunie 2010 20:39
Foliculita!!!:(( 9 De la: delicacy 8 Iulie 2010 18:04
iubita 3 De la: Broscaru 24 Februarie 2012 05:13
Ellen Show 3 De la: amaliaa21 17 Iunie 2011 14:33