Setari Cookie-uri

i need help!!!!

Buna. ma numesc Eelena , am 20 de ani si am o mare problema. Acum 4 luni de zile am cunoscut un tip pe care nici nu il bagam in seam. Fara importanta in viata mea, dar totul s-a schimbatat la ziua unei prietene unde a inceput sa-mi spuna k sunt mai frumoasa decat prietena lui, s-a danseze cu mine, sa ma mangaie pe picioare si in seara aceea s-a certat cu prietena lui.Num-am simtit vinovata de nimic, in ciudata faptului ma gandesc eu acum k este posibil sa se fi despartit din cauza mea. Am inceput sa vb pe mess, mai bine zis sa ne chiondanim, sa ne jignim decat sa vb . INtr-o seara mi-a cerut nr de tel , i l-am dat si in agenta a ramas. dintr-o data am inceput sa vb serios, sa ne trimitem mesaje. Am plecat in vacanta, parca ne apucase dorul unul de celalt, dar eu tot indifeeta am ramas. Dupa vacanta ne-am vazut si parca totul s-a schimbat. Ieseam impreuna, mesaje. Intr-o zi aud de la un prieten k s-a vazut astazi cu el si cu prietena lui, dar nu ma interesat. nu am vb cu el 2 zile si dupa aceea m-a sunat el. Acum iesim seara in oras, vine la mine la 2 zile si ne comportam perfect. ne intelegem din priviri. Acum se enerveaza dak vb cu cineva pe mess, are alta atitudine fata de mine, ma priveste cum as fi prietena lui, are grija de mine, ma alinta, ma rasfata. Nu stiu ce sa fac, pt k imi este frica sa-l intreb dak mai este cu prietena lui si ce are de gand in privinta relatiei noastre. Helpppppppppppppppp
kudika064152
Postat pe 31 Mai 2010 07:39
Bai frate ce se intampla cu unele fete din ziua de azi ? Postati tot felul de chestii si cand va spun cate unii adevarul in fata (de fapt virtual) va suparati.Auzi tu "am o mare problema".Atat timp cat ai acceptat managaieri si abureli odata ce omul ti-a zis k are prietena la ce Doamne iarta-ma mai ai nevoie de ajutor pt ce ?Ma gandesc eu asa k poate o fata de 14-15 azi sa aiba vreo dilema k nu prea o duce capul dar la 20.. Eu zic sa deschizi ochii, sunt probleme pe lumea asta muuult mai grave decat "marea ta problema".Altii se chinuie k nu o mai scot la capat cu banii,sufera k au copiii nu stiu ce sindrom etc etc si tu...ai o pb k te-ai giugiulit cu iubitu alteia! Poate sunt eu prea dusa cu pluta na..
NicoNicco
Postat pe 31 Mai 2010 08:32
cu ce sa te ajut:niste sireturi sau o lama?

raspunsul a fost generat de socul cu care m-am procopsit in urma incercarii de a descifrea "oroarea" ta de mesaj!
touch_me
Postat pe 31 Mai 2010 08:38
De la: kudika064152, la data 2010-05-31 07:39:05Buna. ma numesc Eelena , am 20 de ani si am o mare problema. Acum 4 luni de zile am cunoscut un tip pe care nici nu il bagam in seam. Fara importanta in viata mea, dar totul s-a schimbatat la ziua unei prietene unde a inceput sa-mi spuna k sunt mai frumoasa decat prietena lui, s-a danseze cu mine, sa ma mangaie pe picioare si in seara aceea s-a certat cu prietena lui.Num-am simtit vinovata de nimic, in ciudata faptului ma gandesc eu acum k este posibil sa se fi despartit din cauza mea. Am inceput sa vb pe mess, mai bine zis sa ne chiondanim, sa ne jignim decat sa vb . INtr-o seara mi-a cerut nr de tel , i l-am dat si in agenta a ramas. dintr-o data am inceput sa vb serios, sa ne trimitem mesaje. Am plecat in vacanta, parca ne apucase dorul unul de celalt, dar eu tot indifeeta am ramas. Dupa vacanta ne-am vazut si parca totul s-a schimbat. Ieseam impreuna, mesaje. Intr-o zi aud de la un prieten k s-a vazut astazi cu el si cu prietena lui, dar nu ma interesat. nu am vb cu el 2 zile si dupa aceea m-a sunat el. Acum iesim seara in oras, vine la mine la 2 zile si ne comportam perfect. ne intelegem din priviri. Acum se enerveaza dak vb cu cineva pe mess, are alta atitudine fata de mine, ma priveste cum as fi prietena lui, are grija de mine, ma alinta, ma rasfata. Nu stiu ce sa fac, pt k imi este frica sa-l intreb dak mai este cu prietena lui si ce are de gand in privinta relatiei noastre. Helpppppppppppppppp


Ceea ce descrii tu nu e decat o aiureala dezlanata , nu o relatie.Asa vezi tu o relatie? Ala isi face mendrele si cu tine si cu prietena si tu te imbeti cu apa rece.Vino-ti in fire fetito, invata ce e ala un barbat , nu papitoiul cu care o aburesti !

Postat pe 31 Mai 2010 09:03
eu nu stiu dak asta e dragoste, ..e asa o abureala.va da cu flit pe amandoua si omul are 2 pasarele sa nu se plictiseasca.iar faptul k nu te lasa sa vb pe mess cu nimeni e pt k nu vrea k u sa cunosti pe altcineva, se teme sa nu pupe cumva ce a mai pupat si altul.
oana_gabi
Postat pe 31 Mai 2010 09:16
De la: oana_gabi, la data 2010-05-31 09:16:24eu nu stiu dak asta e dragoste, ..e asa o abureala.va da cu flit pe amandoua si omul are 2 pasarele sa nu se plictiseasca.iar faptul k nu te lasa sa vb pe mess cu nimeni e pt k nu vrea k u sa cunosti pe altcineva, se teme sa nu pupe cumva ce a mai pupat si altul.
oana_gabi
Postat pe 31 Mai 2010 09:17
De la: kudika064152, la data 2010-05-31 07:39:05Buna. ma numesc Eelena , am 20 de ani si am o mare problema. Acum 4 luni de zile am cunoscut un tip pe care nici nu il bagam in seam. Fara importanta in viata mea, dar totul s-a schimbatat la ziua unei prietene unde a inceput sa-mi spuna k sunt mai frumoasa decat prietena lui, s-a danseze cu mine, sa ma mangaie pe picioare si in seara aceea s-a certat cu prietena lui.Num-am simtit vinovata de nimic, in ciudata faptului ma gandesc eu acum k este posibil sa se fi despartit din cauza mea. Am inceput sa vb pe mess, mai bine zis sa ne chiondanim, sa ne jignim decat sa vb . INtr-o seara mi-a cerut nr de tel , i l-am dat si in agenta a ramas. dintr-o data am inceput sa vb serios, sa ne trimitem mesaje. Am plecat in vacanta, parca ne apucase dorul unul de celalt, dar eu tot indifeeta am ramas. Dupa vacanta ne-am vazut si parca totul s-a schimbat. Ieseam impreuna, mesaje. Intr-o zi aud de la un prieten k s-a vazut astazi cu el si cu prietena lui, dar nu ma interesat. nu am vb cu el 2 zile si dupa aceea m-a sunat el. Acum iesim seara in oras, vine la mine la 2 zile si ne comportam perfect. ne intelegem din priviri. Acum se enerveaza dak vb cu cineva pe mess, are alta atitudine fata de mine, ma priveste cum as fi prietena lui, are grija de mine, ma alinta, ma rasfata. Nu stiu ce sa fac, pt k imi este frica sa-l intreb dak mai este cu prietena lui si ce are de gand in privinta relatiei noastre. Helpppppppppppppppp


mdea...alta desteapta de unica folosinta...ok,hai 2/3/5 folosinte

bai fetito....numai cand unu are prietena si te abureste pe tine ,cu ea in aceasi incapere,tu ar trebuie sa te respecti mai mult si sa-ti vezi de treaba ta....fraierica

sau...macar incearca pur si simplu sa vezi daca mai e cu cealalta..poate a fost prietenul ala nesuferit cand a spus ca a vazut el pe dracu'n'praznic....

orice barbat,mai ales in cazul in care totul incepe cu harjoneli iar dupa devin dulcegarii,simte ca "desteapta"pune suflet si stie exact cum sa faca sa profite mai bine
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 31 Mai 2010 09:26
iar a ramas mama prostilor bortoasa?
one_size
Postat pe 31 Mai 2010 11:10
De la: one_size, la data 2010-05-31 11:10:40iar a ramas mama prostilor bortoasa?


si este abea inceputul!
touch_me
Postat pe 31 Mai 2010 11:22
De la: one_size, la data 2010-05-31 11:10:40iar a ramas mama prostilor bortoasa?





a fatat acum 20 de ani
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 31 Mai 2010 14:36
De la: kudika064152, la data 2010-05-31 07:39:05Buna. ma numesc Eelena , am 20 de ani si am o mare problema. Acum 4 luni de zile am cunoscut un tip pe care nici nu il bagam in seam. Fara importanta in viata mea, dar totul s-a schimbatat la ziua unei prietene unde a inceput sa-mi spuna k sunt mai frumoasa decat prietena lui, s-a danseze cu mine, sa ma mangaie pe picioare si in seara aceea s-a certat cu prietena lui.Num-am simtit vinovata de nimic, in ciudata faptului ma gandesc eu acum k este posibil sa se fi despartit din cauza mea. Am inceput sa vb pe mess, mai bine zis sa ne chiondanim, sa ne jignim decat sa vb . INtr-o seara mi-a cerut nr de tel , i l-am dat si in agenta a ramas. dintr-o data am inceput sa vb serios, sa ne trimitem mesaje. Am plecat in vacanta, parca ne apucase dorul unul de celalt, dar eu tot indifeeta am ramas. Dupa vacanta ne-am vazut si parca totul s-a schimbat. Ieseam impreuna, mesaje. Intr-o zi aud de la un prieten k s-a vazut astazi cu el si cu prietena lui, dar nu ma interesat. nu am vb cu el 2 zile si dupa aceea m-a sunat el. Acum iesim seara in oras, vine la mine la 2 zile si ne comportam perfect. ne intelegem din priviri. Acum se enerveaza dak vb cu cineva pe mess, are alta atitudine fata de mine, ma priveste cum as fi prietena lui, are grija de mine, ma alinta, ma rasfata. Nu stiu ce sa fac, pt k imi este frica sa-l intreb dak mai este cu prietena lui si ce are de gand in privinta relatiei noastre. Helpppppppppppppppp



problema existentiala
anastasia_m
Postat pe 4 Iunie 2010 22:45
Since nu stiu ce sa zic dar eu nu am increde in ce zic alti mai ales aici pe forum sau oe internet ...ATENTIE mare ce faci ia o decizie nu asc de alti .............ATENTIE la decizie ca sa r putea sa ai de suferit mai incolo .........se poate sa ti para rau ca de ce nu la i ales ,,,,,da se poate sa ti para rau ca de ce la i ales (poate de tine de rezerva sau ma rog te foloseste ) ....deci eu zic ca mai bine sa iei u o decizie ...sau sa intrb pe pritenele tale nu pe forum ......... daca as fi in locul tau as alege singur
borlan
Postat pe 4 Iunie 2010 22:56
Stai sa recapitulez: are prietena, si cu toate astea, te pipaie pe tine si-ti face complimente.... Tu chiar crezi ca individul asta merita vreo atentie?! Daca-ti place rolul de gonflabila, go ahead!
Micael
Postat pe 5 Iunie 2010 16:30
Faaataa, am fost la o petrecere unde unu' a venit cu prietena lui si mi-a zis ca-s mai frumoasa ca prietena lui si, ca sa-mi demonstreze asta, m-a mangaiat pe picioare si s-a despartit de prietena lui si am inceput sa ne balacarim pe mess, la inceput in gluma, apoi serios si mi-a cerut nr de tel si i l-am dat si am iesit impreuna si p'orma s-a mai vazut cu pretena lui, da' mie nu-mi pasa, dar l-as cam intreba care-i treaba cu aia si cu mine, da' mi-e frica, faaataaa

Si zici ca ai 20 de ani?!?!
Daca ai fi avut cu 5 mai putin, te-as fi inteles poate (e micuta, e prostuta, ce sa-i faci?) si ti-as fi raspuns la "marea problema", dar asa prefer sa-ti dau un sfat general aplicabil celor ca tine: IMPUSCA-TE!!

daniella_s
Postat pe 8 Iunie 2010 16:37
De la: one_size, la data 2010-05-31 11:10:40iar a ramas mama prostilor bortoasa?


de tura asta ,numai cu copii destepti ,mama lor de piropopircanite
sarutama
Postat pe 8 Iunie 2010 16:57

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
buna 7 De la: oxo_White_Rose_oxo 12 Aprilie 2010 17:32
secretul varvatilor puternici 8 De la: GYPSI 6 Martie 2010 20:28
mi-e teama sa mai iubesc 6 De la: blaa 9 Aprilie 2010 21:44
Credeti in farmece? 217 De la: luoana13 1 Iulie 2018 03:10
iubesc o persoana ..imposibila de iubit!:( 88 De la: Piscolinoo 17 Septembrie 2012 17:26