Setari Cookie-uri

iubire imposibila

am o relati de 4 ani cu un barbat insurat.la un de la inceputul relatiei,am divortat. casnicia mea oricum schiopata rau,si simteam ca il insel cu sotul , nu invers cum ar fi fost normal. nu am vrut niciodata sa-l despart si nici nu vreau, dar am devenit geloasa pe tot ceea ce face cand nu este cu mine.imi dau seama ca nu e bn , dar nu-l pot scoate din suflet,oricat am incercat.stiu ca ma iubeste in felul lui,dar.......ramane un mare dar
mirelucki
Postat pe 4 Mai 2009 21:05
De la: mirelucki, la data 2009-05-04 21:05:46am o relati de 4 ani cu un barbat insurat.la un de la inceputul relatiei,am divortat. casnicia mea oricum schiopata rau,si simteam ca il insel cu sotul , nu invers cum ar fi fost normal. nu am vrut niciodata sa-l despart si nici nu vreau, dar am devenit geloasa pe tot ceea ce face cand nu este cu mine.imi dau seama ca nu e bn , dar nu-l pot scoate din suflet,oricat am incercat.stiu ca ma iubeste in felul lui,dar.......ramane un mare dar



dap un mare dar si o mare..........................nebuloasa, ce ti-e si cu noi femeile astea niciodata nu stim ce vrem
donttouch
Postat pe 4 Mai 2009 21:08
mirelucki
Postat pe 4 Mai 2009 21:10
adevarul este ca atunci cand ne scarpinam,fara sa ne mananceeeeeeeeee............facem escare !!!......... .........sau cand nu poti fii adeptul ........vazut,placut,facut,saru-mana.........mai bine crosetezi !!!.........
etta
Postat pe 4 Mai 2009 21:15
mai explicit se poate?
mirelucki
Postat pe 4 Mai 2009 21:18
De la: mirelucki, la data 2009-05-04 21:05:46am o relati de 4 ani cu un barbat insurat.la un de la inceputul relatiei,am divortat. casnicia mea oricum schiopata rau,si simteam ca il insel cu sotul , nu invers cum ar fi fost normal. nu am vrut niciodata sa-l despart si nici nu vreau, dar am devenit geloasa pe tot ceea ce face cand nu este cu mine.imi dau seama ca nu e bn , dar nu-l pot scoate din suflet,oricat am incercat.stiu ca ma iubeste in felul lui,dar.......ramane un mare dar

...dar daca te-ar iubi asa de tare ar vrea sa faci parte din viata lui
..dar daca te-ar iubi asa tare ati avea o relatie normala, ca doi oameni ce se iubesc,nu au nimic de ascuns si vor un viitor comun
..dar daca te-ar iubi asa tare ar divorta
Prin urmare,de ce ai avea nevoie de cineva care sa te iubeasca "in felul lui"?
mitura
Postat pe 5 Mai 2009 16:45
Dar...... Dar de ce te-ai incurcat cu un barbat insurat? N-a fost numai al tau de la bun inceput, daca atunci nu te-a deranjat de ce te deranjeaza acum?

Tu ai divortat pentru ca relatia ta cu sotul nu mergea, poate relatia lui cu sotia merge. Poate esti doar de divertisment.
valita76
Postat pe 5 Mai 2009 16:58
De la: donttouch, la data 2009-05-04 21:08:27
De la: mirelucki, la data 2009-05-04 21:05:46am o relati de 4 ani cu un barbat insurat.la un de la inceputul relatiei,am divortat. casnicia mea oricum schiopata rau,si simteam ca il insel cu sotul , nu invers cum ar fi fost normal. nu am vrut niciodata sa-l despart si nici nu vreau, dar am devenit geloasa pe tot ceea ce face cand nu este cu mine.imi dau seama ca nu e bn , dar nu-l pot scoate din suflet,oricat am incercat.stiu ca ma iubeste in felul lui,dar.......ramane un mare dar



dap un mare dar si o mare..........................nebuloasa, ce ti-e si cu noi femeile astea niciodata nu stim ce vrem


deci u ai o relatie cu un barbat insurat de 4ani?
u spui ca el te iubeste,el spune acelasi lucru,sau ce n'a gasit la nevastasa a gasit la tine?
nu crezi ca in 4 ani trebuea sa se inanple ceva??
nu crezi ca amandoua sunteti folosite de un nenorocit?s'au u nu esti folosita ca esti deacord cu aceasta relatie,dar nevastasa ce vina are?
si acum sa fiu rautacios,dc nu te duci la nevastasa so intrebi daca e bine sa ai o relatie cu sotul e' cu siguranta gasesti raspunsul care il cauti de 4 ani
scorpyoW
Postat pe 5 Mai 2009 21:53
scorpyow'ule panseluteleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Diavolyta_
Postat pe 5 Mai 2009 21:55
De la: mirelucki, la data 2009-05-04 21:05:46am o relati de 4 ani cu un barbat insurat.la un de la inceputul relatiei,am divortat. casnicia mea oricum schiopata rau,si simteam ca il insel cu sotul , nu invers cum ar fi fost normal. nu am vrut niciodata sa-l despart si nici nu vreau, dar am devenit geloasa pe tot ceea ce face cand nu este cu mine.imi dau seama ca nu e bn , dar nu-l pot scoate din suflet,oricat am incercat.stiu ca ma iubeste in felul lui,dar.......ramane un mare dar


ce urat..din atatia baieti sa nu gasesti unul doar pentru tine?Daca asa iti place sa te multumesti cu jumatate...atunci asta primesti...
iulices
Postat pe 5 Mai 2009 21:58
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-05 21:55:47scorpyow'ule panseluteleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee


pey pe unde umbli teleleuuuuuu???
qam gasit dizainarul vestimentar ,mai ramane sa caut muzica,cuta si u mai repede locati
in 2 3 ani vine tiristu
scorpyoW
Postat pe 5 Mai 2009 22:12
De la: scorpyow10, la data 2009-05-05 22:12:41
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-05 21:55:47scorpyow'ule panseluteleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee


pey pe unde umbli teleleuuuuuu???
qam gasit dizainarul vestimentar ,mai ramane sa caut muzica,cuta si u mai repede locati
in 2 3 ani vine tiristu


daca vreti ma fac eu dijei...
deelisha
Postat pe 5 Mai 2009 22:31
De la: deelisha, la data 2009-05-05 22:31:14
De la: scorpyow10, la data 2009-05-05 22:12:41
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-05 21:55:47scorpyow'ule panseluteleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee


pey pe unde umbli teleleuuuuuu???
qam gasit dizainarul vestimentar ,mai ramane sa caut muzica,cuta si u mai repede locati
in 2 3 ani vine tiristu


daca vreti ma fac eu dijei...



Diavolyto,am gasit dijei trebue sa negociez contractul,dar nu stiu cum s'al patesc,u ce parere ai???
sa nu mai zici ca nu ma descurc
scorpyoW
Postat pe 5 Mai 2009 23:14
de 4 ani divertisment?
mirelucki
Postat pe 6 Mai 2009 21:09
mirelucki
Postat pe 6 Mai 2009 21:15
de 4 ani?
mirelucki
Postat pe 6 Mai 2009 21:16
Toti,,, mint frumos!! Toti,,sunt nefericiti!! La toti,, le sunt ,,nevestele rele ,infidele,,dar ei cum sunt??!1 Voi acestea care ,,va faceti,,fericire pe nefericirea altei femei,,ar trebui,,sa ,, primiti ceea ce meritati!! V-ATI GANDIT VREODATA DACA,,ERA INVERS??!! Sa aveti o viata linistita ,sa vina ,,o oarecare si sa v-i se bage in casnicie!! Vei fi mereu,,,amanta((curca)) nimic mai mult!! Aveti voi stiinta acestea,care stricati casnicii, cate femei sunt batute din cauza acestor curci??!! Cati copii sufera psihic din cauza lor, fiind traumatizati pe veci?? Ce conteaza! V-o spun din experienta proprie!! Eu regret ca nu i-am aplicat o batuta cu strigaturi,,curcii care ne-a distrus viata si am crescut in stress iar mama ,a mancat batai din cauza ,,,curcii!!
kudika017520
Postat pe 13 Mai 2009 20:06
De la: mirelucki, la data 2009-05-04 21:05:46am o relati de 4 ani cu un barbat insurat.la un de la inceputul relatiei,am divortat. casnicia mea oricum schiopata rau,si simteam ca il insel cu sotul , nu invers cum ar fi fost normal. nu am vrut niciodata sa-l despart si nici nu vreau, dar am devenit geloasa pe tot ceea ce face cand nu este cu mine.imi dau seama ca nu e bn , dar nu-l pot scoate din suflet,oricat am incercat.stiu ca ma iubeste in felul lui,dar.......ramane un mare dar



pai de la ınceput stıaı ca e ınsurat asa ca nu ar trebuı sa fıı geloasa.poate te ıubeste,poate nu.asta doar el stıe.aı 2 optıunı: 1.contınuı relatıa cu el dar veı fı pe locul 2
2.termını cu el.
daca are copıl,te sfatuıesc sa renuntı.pt ca facı rau copıluluı.ıl ıubestı cu adevarat?atuncı fıı ferıcıta daca el e ferıcıt(chıar daca asta ımplıca suferınta ta).asta e adevarata ıubıre.
roscatika23
Postat pe 21 Mai 2009 20:45
De la: mirelucki, la data 2009-05-04 21:05:46am o relati de 4 ani cu un barbat insurat.la un de la inceputul relatiei,am divortat. casnicia mea oricum schiopata rau,si simteam ca il insel cu sotul , nu invers cum ar fi fost normal. nu am vrut niciodata sa-l despart si nici nu vreau, dar am devenit geloasa pe tot ceea ce face cand nu este cu mine.imi dau seama ca nu e bn , dar nu-l pot scoate din suflet,oricat am incercat.stiu ca ma iubeste in felul lui,dar.......ramane un mare dar

concluzie o sa ramai doar cu un dar
yumy
Postat pe 21 Mai 2009 20:46
De la: mirelucki, la data 2009-05-04 21:05:46am o relati de 4 ani cu un barbat insurat.la un de la inceputul relatiei,am divortat. casnicia mea oricum schiopata rau,si simteam ca il insel cu sotul , nu invers cum ar fi fost normal. nu am vrut niciodata sa-l despart si nici nu vreau, dar am devenit geloasa pe tot ceea ce face cand nu este cu mine.imi dau seama ca nu e bn , dar nu-l pot scoate din suflet,oricat am incercat.stiu ca ma iubeste in felul lui,dar.......ramane un mare dar
mai mirelus..........te miri ca esti un divertisment de patru ani? esti sigura ca nu exista si a treia???? fostul meu ma insela pe mine si pe amanta cu secretarea..........iti imaginezi ce a suferit amanta cind a aflat????? pina la urma la si iertat......ai grija ca roata e rotunda si cum iti asterni asa dormi! dar vei intelege cind vei trai pe pielicica ta........iar Dumnezeu nu da cu ceasu ci da cu anu.......
FRANNNCE
Postat pe 21 Mai 2009 22:08
De la: mirelucki, la data 2009-05-04 21:05:46am o relati de 4 ani cu un barbat insurat.la un de la inceputul relatiei,am divortat. casnicia mea oricum schiopata rau,si simteam ca il insel cu sotul , nu invers cum ar fi fost normal. nu am vrut niciodata sa-l despart si nici nu vreau, dar am devenit geloasa pe tot ceea ce face cand nu este cu mine.imi dau seama ca nu e bn , dar nu-l pot scoate din suflet,oricat am incercat.stiu ca ma iubeste in felul lui,dar.......ramane un mare dar



http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/16716/.html
Aphrodite
Postat pe 23 Septembrie 2009 23:17

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
o experienta... 9 De la: LeaveMeAlone 18 Martie 2009 17:38
sa iubesti nu e deajuns 59 De la: kudika_16228 24 Septembrie 2012 19:57
ce i s-a intamplat? 45 De la: cleoafrica 24 Iunie 2009 11:48
confuza!!!!!!! 12 De la: kentfarafiltru 4 Decembrie 2009 09:31
O relatie cu prful de la facultate care e casatorit??! 60 De la: kudika_36045 19 Iulie 2013 12:55