Setari Cookie-uri

mi-e teama de reactia lui cand am orgasm "squirt"

E un norocos sotul tau ca ai orgasme squirt..eu le ador pe aceste femei nu m as plictisi de asa femeie.am avut 6 relati cu femeii care au squirt dar dinpacate discrete pentru ca erau casatorite.deci al tau e norocos.
kudika_35860
Postat pe 23 Mai 2015 20:32
nu e urina ! hey ! e un lichid care se aduna in timpul actului sexual in timp ce se excita cum trebuie si glandele care secreta la un moment dat se imflameaza si urmeaza dushul orgasmic... eu aveam o gagica care avea squirt foarte mult mama ce mi placea, ma rog cine nu e sensibil...
:)
Felician_Muresan_1
Postat pe 4 Iulie 2015 15:20
Ele , vreau sa dau si eu de o fata ca tine 😜😜😜
RazvanPaul
Postat pe 3 Septembrie 2015 10:02
Norocos bãrbat eu unu ador squirt mai ales când fac cunnilingus ador sa savurez tot
Iubaretu_Bucuresti_1
Postat pe 16 Ianuarie 2016 15:24
asa este, sunt rare
kudika_995631
Postat pe 3 Iunie 2016 15:39
Buna tuturor!

si eu am avut aceeasi experienta, adica am avut squirt, dar mi s-a intamplat cu un singur barbat, nu stiu ce a determinat acest fapt, dar mi s-a intamplat si mie. A fost senzational, nu am avut un asa orgasm in toata viata mea. Avem o relatie de un an si de fiecare data cand facem dragoste se repeta. Cand mi s-a intamplat prima data am tremurat doua zile, a fost cel mai profund orgasm din toata viata mea. Am incercat sa caut o explicatie si de aceea va scriu. Am 42 ani si am avut doar 3 relatii, una inainte de casatorie, cea in care am fost casatorita si actuala dupa casatorie. Diferenta este ca penisul prietenului meu are o forma un pic curbata si probabil aceasta este cauza acestui tip de orgasm, ceilalti parteneri aveau penisul drept. Nu sunt o experta dar asa mi-am explicat eu! numai bine tuturor!
kudika_995631
Postat pe 3 Iunie 2016 16:22
buna!sotia mea are astfel de orgasm,si sincer sa fiu,ca barbat,ma innebuneste chestia asta(in sensul bun).Itr-o partida de sex are cam 3-5 orgasme de genul si este super!Abtinandu-te de la a avea un orgasm asa cum simti,intens,nu faci altceva decat sa pierzi placerea maxima..FA-O!NU TE MAI ABTINE!
Sylviu85
Postat pe 6 Iulie 2016 13:14
Nu trebuie sa iti faci probleme. Trebuie sa fie un retrasat mintal, ca sa nu ii placa o astfel de reactie. Cand o femeie are un astfel de orgasm, un mic aport este si datorita priceperii celui cel provoaca. Am intalnit astfel de persoane. Nu multe, ce e drept, insa mi-a placut si m-am simtit bine. Intr-un fel gâdila vanitatea masculina, asa ca... comporta-te normal si fii naturala. Iar daca un barbat din acest motiv, se comporta bizar, rade de reactia fireasca de altfel a corpului tau, sau spune ca nu-i place, nu iti pierde timpul cu astfel de specimene. Viata e scurta, e numai una si trebuie traita la cele mai bune standarde (cote). Succes si numai bine.
kudika_1018247
Postat pe 13 Septembrie 2016 16:28
Pai daca tot esti unica si le plac barbatilor acest orgasm,poti profita de acest lucru si il vinzi pe bani.😂
George_Psc_Constantin_1
Postat pe 24 Octombrie 2016 17:37
Ma bucur ca exista femei ca tine si ca ai curajul sa vb despre orgazmul tau.Ai dreptate sa sti!!! Uni barbati se sperie.Cand am cunoscut prima data o astfel de femei,m-am speriat,cand a avut orgazm pur si simplu ma stropise si nu stiam ce sa fac,ma blocasem.Treptat am citit,am invatat si am mai avut estfel de experiente.Orice femeie are squirt daca este relaxata si are un partener deschis la minte.
Alberto_Florin_Calin_1
Postat pe 2 Decembrie 2016 00:23
Îmi place squirtare pe fața lui și în gura oamenilor mei de asta http://deltanero.blogspot.it
SofiaSexy
Postat pe 22 Decembrie 2016 10:21

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Sexul oral si anal-pro si contra 1464 De la: kudika029282 3 Octombrie 2010 09:52
femei bisexuale 14 De la: kudika383053 23 Iulie 2016 22:27
HERPES GENITAL 8 De la: littlebig77 18 Mai 2013 08:48
HINT : Cu ce coafurã îl SEDUCI din prima, în funcþie de zodia lui !!!!! 21 De la: kudika_12473 6 Septembrie 2012 18:06
Sotia e virgina... 818 De la: mady_puppy 7 Noiembrie 2011 00:23