Setari Cookie-uri

eu berbec el pesti

cine ma ajuta si pe mine???eu sunt berbec iar el este pesti...suntem de 3 ani impreuna si as vrea sa stiu daca vom putea continua aceasta relatie.
pisulina
Postat pe 4 Septembrie 2008 06:26
nu conetaza k este pesti putea sa fie si alta zodie iar faptul k sunteti impreunad e 3 ani inseamna k este mai mult de un motiv pt care sunteti impreuna nu?de fapt ce te framnta?
bestiuitza
Postat pe 15 Septembrie 2008 21:46
TREBUIE SA VA DESPARTITI NEAPARATTTTTTTTT !!!!
URGENT !!!
Sabrina_Nede
Postat pe 16 Septembrie 2008 14:42
De la: Sabrina_Nede, la data 2008-09-16 14:42:37TREBUIE SA VA DESPARTITI NEAPARATTTTTTTTT !!!!
URGENT !!!



funny ai citit in stele?dar vezi k a fost km nor
elenita_bonita
Postat pe 16 Septembrie 2008 15:39
De la: elenita_bonita, la data 2008-09-16 15:39:36
De la: Sabrina_Nede, la data 2008-09-16 14:42:37TREBUIE SA VA DESPARTITI NEAPARATTTTTTTTT !!!!
URGENT !!!



funny ai citit in stele?dar vezi k a fost km nor




Nuuuuuu...asa zice horoscopulllll


Acum dak horoscopul zice asa...doar no` sa stea cu el...trebuie neaparat...deci cand tu eesti berbec si el pesti...trebuie sa va despartiti !! Asa zice hOROSCOPUL ~~~ nu mai sta pe ganduri !!
Sabrina_Nede
Postat pe 16 Septembrie 2008 15:45
sincer...eu nu prea cred in zodii...o relatie se bazeaza pe incredere , sinceritate si fidelitate.binenteles si ajutor reciproc.unde sunt astea acolo e iubire si respect. eu sunt scorpion si prietenul balanta si suntem de un an impreuna suntem total diferiti si fiecare are fitele lui dar la noi in relatie exista iubire multa ..si oricand ajuncem la un compromis impreuna cand ne certam si facem totul impreuna binenteles si fiecare cu putina libertate dar unde e iubire e sinceritate..ca daca nu ar fii ....sincer ..m-as fi despartit demult de el. iubitiva mult si traiti cat mai mult clipele frumoase impreuna si incercati amandoi sa treceti singuri peste obstacole impreuna si nu ascultati ce parere au altii pt ca Dumnezeu l-a facut pe om si dupa aia omul a facut zodiile deci e mai important inima omului decat zodiile.....
ritta_dochin
Postat pe 16 Septembrie 2008 15:56
De la: bestiuitza, la data 2008-09-15 21:46:17nu conetaza k este pesti putea sa fie si alta zodie iar faptul k sunteti impreunad e 3 ani inseamna k este mai mult de un motiv pt care sunteti impreuna nu?de fapt ce te framnta?
pisulina
Postat pe 5 Octombrie 2008 19:21
De la: pisulina, la data 2008-10-05 19:21:12
De la: bestiuitza, la data 2008-09-15 21:46:17nu conetaza k este pesti putea sa fie si alta zodie iar faptul k sunteti impreunad e 3 ani inseamna k este mai mult de un motiv pt care sunteti impreuna nu?de fapt ce te framnta?




pai sincer nush ce ma framanta dar din cate am citi din zodii si asa mai departe ma ingrijoreaza faptul k nu ne potrivim ...sincer ne intelegem bine de tooot si nu exista motive de despartire...si chestia cu horoscopul....hmmm nush ce sa cred despre asta ....
pisulina
Postat pe 5 Octombrie 2008 19:22
De la: Sabrina_Nede, la data 2008-09-16 15:45:49
De la: elenita_bonita, la data 2008-09-16 15:39:36
De la: Sabrina_Nede, la data 2008-09-16 14:42:37TREBUIE SA VA DESPARTITI NEAPARATTTTTTTTT !!!!
URGENT !!!



funny ai citit in stele?dar vezi k a fost km nor




Nuuuuuu...asa zice horoscopulllll


Acum dak horoscopul zice asa...doar no` sa stea cu el...trebuie neaparat...deci cand tu eesti berbec si el pesti...trebuie sa va despartiti !! Asa zice hOROSCOPUL ~~~ nu mai sta pe ganduri !!





da pe naiba urgent cine zice asta???am impresia k sunt porcarii chestiile astea nu zic k nu a avut horoscopu dreptate in unele cazuri ...dar chestia asta nu o mai cred...cum sa ma despart de el???nu putem unul fara altul asa k asta e ...u te-ai desp de pr tau k asa zice horoscopu???sa fim serioase
pisulina
Postat pe 5 Octombrie 2008 19:25
fugi repede si fa-ti un control la cap ia vezi ce zice mai continui relatia sau nu???

Postat pe 6 Octombrie 2008 23:20
Mai sa va zic eu una buna,eu sunt impreuna cu sotul meu de 6 ani,avem 2 copii minunati,iar zodiile cica nu sunt compatibile deloc,ma fac astia sa rad pe bune,eu fecioara el gemeni,niciodata cica nu vor face casa impreuna,PROSTIIIII.Mai fetelor,noi dupa 3 zile faceam sex,dupa nici 2 sapt dragoste,stie tot ce-mi place si ma satisface pe deplin,e un fff bun tata,un sot iubitor,imi face si masaje,spala vase,bate covoare,facem cumparaturile impreuna,ma alinta,tot ce vreau de la viata imi ofera,sunt norocoasa,stiu,ma iubeste si-l iubesc,daca era sa ma iau dupa horoscop,ii dadeam cu piciorul,va dati seama ce pierdeam?
Asa ca sufletul conteaza,comportamentul,daca iti place cum te satisface si atat,nu horoscopul!!!!!!11
sper ca m-am facut inteleasa!
va pup dragelor!
sdanaioana
Postat pe 11 Octombrie 2008 21:50
De la: pisulina, la data 2008-10-05 19:22:39
De la: pisulina, la data 2008-10-05 19:21:12
De la: bestiuitza, la data 2008-09-15 21:46:17nu conetaza k este pesti putea sa fie si alta zodie iar faptul k sunteti impreunad e 3 ani inseamna k este mai mult de un motiv pt care sunteti impreuna nu?de fapt ce te framnta?




pai sincer nush ce ma framanta dar din cate am citi din zodii si asa mai departe ma ingrijoreaza faptul k nu ne potrivim ...sincer ne intelegem bine de tooot si nu exista motive de despartire...si chestia cu horoscopul....hmmm nush ce sa cred despre asta ....



Si eu sunt berbec si el pesti si pot sa-ti spun ca ne completam unul pe celalalt si ne simtim foarte bine unul langa celalalt. Sfatul meu este sa nu bagi in seama horoscopul pentru ca nu "el" hotaraste cu cine te potrivesti sau cum sa iti traiesti viata.
Oanna1986
Postat pe 20 Octombrie 2008 10:04
eu sunt capricorp iar el e gemeni.Oare o sa meraga ?? CA din cate horoscopuri am citit nu este bn ptr nici unul dintre noi.ce sa fac??? Ma puteti ajuta cu un sfat ??
alinushcha
Postat pe 11 Noiembrie 2008 14:29
daca te linisteste si raspunsul meu ar fi ok,si eu sunt berbec iar el pesti,facem un cuplu deosebit,desavarsit,ne completam,poate ca vreau mai mult de la el,dar stiu sa astept,insa comunicarea este destul de buna! nu cred ca tine de horoscop!mult noroc!
karmenykm
Postat pe 21 Noiembrie 2008 11:53
ms mult asa ma gandeam si eu oricum e o relatie superba ....e adevarat k trebuie sa asteptam putin mai mult de la ei dk vrem ceva dra pana la urma ni se ofera...problema este k el e putin km secretos...adik nush dk e potrivot cuvantul secretos dar prefera sa nu vb despre ceea ce il framanta lucru care pe mine sincer ma deranjeaza...in rest e totul oki bafta si tie
pisulina
Postat pe 21 Noiembrie 2008 20:10
De la: karmenykm, la data 2008-11-21 11:53:26daca te linisteste si raspunsul meu ar fi ok,si eu sunt berbec iar el pesti,facem un cuplu deosebit,desavarsit,ne completam,poate ca vreau mai mult de la el,dar stiu sa astept,insa comunicarea este destul de buna! nu cred ca tine de horoscop!mult noroc!



ms mult asa ma gandeam si eu oricum e o relatie superba ....e adevarat k trebuie sa asteptam putin mai mult de la ei dk vrem ceva dra pana la urma ni se ofera...problema este k el e putin km secretos...adik nush dk e potrivot cuvantul secretos dar prefera sa nu vb despre ceea ce il framanta lucru care pe mine sincer ma deranjeaza...in rest e totul oki bafta si tie
pisulina
Postat pe 21 Noiembrie 2008 20:12
Sa va iubiti si sa va respectati conteaza in primul rand...zodiile mai putin ! Si ca tot venii vorba...si eu am prieten pesti , iar eu sunt balanta si ne intelegem ft bine !
Pink_Vampire
Postat pe 16 Decembrie 2008 20:34
esti dusa cu capul fetita!ce intrebare de ...................
zen
Postat pe 21 Februarie 2009 09:40
Si eu sunt berbec si el este pesti si ne intelegem super si suntem impreuna de 6 ani asa ca lasa ce scrie la horoscop ca eu am gasit pe udeva pe net tot la horoscop ca ne completam unul pe altul si ca totul o sa fie bine este adevarat ca berbecii sunt mai afurisiti un pin dar pestii stiu sa ne calmeze asa ca dai inainte cu mult curaj
aglmai
Postat pe 30 Septembrie 2009 11:56
inseamna ca nu ai citit horoscopul potrivit daca asa zice el :)) prost comentariu face horoscopul tau, draga mea! ..mai bine a-i vedea un pic mai altfel situatia si lasa horoscoAPELE deoparte ca nu horoscopul iti spune ce fel de viata ai sau de cate ori trebuuie sa mananci pe zi, si mai ales cu cine sa ramai in viata asa caa...pune-ti un semn d intrebare si lasa naibii horoscopul!
frosi_ssimonica
Postat pe 6 Octombrie 2009 12:25

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Sandale 1 De la: OnutzaDaSauNu 2 Aprilie 2009 21:39
inbracaminte 11 De la: coco87mademoiselle 15 Iulie 2008 14:26
Buna 6 De la: battleofwits 18 Februarie 2011 18:38
Am si eu neoie de un sfat.... 16 De la: yrtdssdd 26 Mai 2009 20:38
buna 5 De la: yumalai 17 Februarie 2010 08:28