Setari Cookie-uri

eu il plac..el ma place???

st f f f confuza......am 14 ani si e un coleg din cls mea..de care mie imi place f f f mult...prietena mea cea mai buna mi-a zis k anul trecut ma urmarea..si k ma placea...desi s epurta urat-cateodata era f dragutz..cand era suparata..imi sarea in ajutor..acuma nush ce sa mai zik.eu anul trecut nu-l placeam deloc..totusi se poarta acuma urat cu mn..desi il vad k se uita al mn si intoarce capul..prietenii lui zik k ma place..odata vb la tel cu el si zisese k am place..dar cand l-am intrebat ce a zis..a zis nik nik.........dk eu zic cv de el..se supara f tare..ba chiar a venit o data la mn si mi-a zis k am ras d eel cu cnv..si dk fac nush ce ...imi face cv..el acum cateva zile a sarit pe spatele meu.ma lua aja..si a cazut peste mn--prietena mea cea mai buna zice k isi bate joc d emn--habar n-am dk e adv....uni zik k ma plk..altii zik k n?odata am certasem k el..si a reactionat super urat..si ia zis unei fete k nu voia sa-mi faca asta...k eu l-am fortat..se poarta urat..frate..st confuza!!!!!!
kudika193514
Postat pe 6 Iunie 2010 14:57
De la: kudika193514, la data 2010-06-06 14:57:58st f f f confuza......am 14 ani si e un coleg din cls mea..de care mie imi place f f f mult...prietena mea cea mai buna mi-a zis k anul trecut ma urmarea..si k ma placea...desi s epurta urat-cateodata era f dragutz..cand era suparata..imi sarea in ajutor..acuma nush ce sa mai zik.eu anul trecut nu-l placeam deloc..totusi se poarta acuma urat cu mn..desi il vad k se uita al mn si intoarce capul..prietenii lui zik k ma place..odata vb la tel cu el si zisese k am place..dar cand l-am intrebat ce a zis..a zis nik nik.........dk eu zic cv de el..se supara f tare..ba chiar a venit o data la mn si mi-a zis k am ras d eel cu cnv..si dk fac nush ce ...imi face cv..el acum cateva zile a sarit pe spatele meu.ma lua aja..si a cazut peste mn--prietena mea cea mai buna zice k isi bate joc d emn--habar n-am dk e adv....uni zik k ma plk..altii zik k n?odata am certasem k el..si a reactionat super urat..si ia zis unei fete k nu voia sa-mi faca asta...k eu l-am fortat..se poarta urat..frate..st confuza!!!!!!



imi traduce cineva????????? ajutorrrr
anastasia_m
Postat pe 6 Iunie 2010 15:03
imi place de cnv...eu il vad k se uita la mn..si dupa aia intoarce capul..eu st confuza..nu inteleg dk ma place deoarecea se poarta urat cu mn
kudika193514
Postat pe 6 Iunie 2010 15:06
Pana la 14 ani nu te-a invatat nimeni sa scrii romaneste?
ankris
Postat pe 6 Iunie 2010 17:01
frateeeeeeeee sunt confuzã!!!!!!!!....încã 2 tombicuri ca ãsta și îs paffff
freakyyy
Postat pe 6 Iunie 2010 17:05
Eu una nu inteleg nimic !!!
missangel
Postat pe 6 Iunie 2010 17:27
WTF???
OanaS_
Postat pe 17 Iunie 2010 12:41
mda...fata asta de 14 ani are un coleg de clasa de care ii place, dar nu stie daca si el are aceleasi sentimente pentru ea ;prietenii lui spun ca el ar placea-o, doar ca al lui comportament demonstreaza altceva;prietena fetei spune ca el si-ar cam bate joc de ea...cam asta ar fi traducerea in romana literara...
yolumy
Postat pe 24 Iunie 2010 17:39
ce retardata
bebecso
Postat pe 24 Iunie 2010 17:50
De la: kudika193514, la data 2010-06-06 14:57:58st f f f confuza......am 14 ani si e un coleg din cls mea..de care mie imi place f f f mult...prietena mea cea mai buna mi-a zis k anul trecut ma urmarea..si k ma placea...desi s epurta urat-cateodata era f dragutz..cand era suparata..imi sarea in ajutor..acuma nush ce sa mai zik.eu anul trecut nu-l placeam deloc..totusi se poarta acuma urat cu mn..desi il vad k se uita al mn si intoarce capul..prietenii lui zik k ma place..odata vb la tel cu el si zisese k am place..dar cand l-am intrebat ce a zis..a zis nik nik.........dk eu zic cv de el..se supara f tare..ba chiar a venit o data la mn si mi-a zis k am ras d eel cu cnv..si dk fac nush ce ...imi face cv..el acum cateva zile a sarit pe spatele meu.ma lua aja..si a cazut peste mn--prietena mea cea mai buna zice k isi bate joc d emn--habar n-am dk e adv....uni zik k ma plk..altii zik k n?odata am certasem k el..si a reactionat super urat..si ia zis unei fete k nu voia sa-mi faca asta...k eu l-am fortat..se poarta urat..frate..st confuza!!!!!!

cine a lasat gradinita sa scrie pe forum???
mai copile,invata mai intai sa scrii...ca doar esti la scoala...apoi asteapta sa-ti creasca parul pubian si sa-ti treaca acneea...apoi scrie-ne ce problme ai in dragoste!!!
alina_constantin88
Postat pe 24 Iunie 2010 17:56

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cand iubirea singura nu mai e de ajuns.. 26 De la: nocturnalia 3 Iunie 2009 11:07
Ajutor 1 De la: Miuriel 29 Iulie 2011 23:38
dupa 17 ani de "caznicie"...divort 24 De la: stem_29 19 Decembrie 2010 18:44
Copilul amantei 171 De la: kukla 6 Octombrie 2011 18:28
ma santajeaza pt a ramane impreuna 14 De la: puyaroxy 14 Iulie 2009 00:44