Setari Cookie-uri

Cum pot trece peste o relatie de 6 ani

Am avut o relatie de 6 ani cu un barbat cu 10 ani mai mic decat mine. Suntem casatoriti si unul si celalalt . Ma simt vinovata fata de sotul meu Ne iubeam foarte mult desi ne vedeam foarte rar. Sau cel putin eu il iubeam foarte mult. De putin timp el mi a spus ca totul a luat sfarsit , ca nu se mai poate , ca are discutii acasa cu sotia care nu stia nimic de noi evident. Eu cred cu tarie ca el are pe altcineva. Desi se purta destul de rau cu mine, nu mi raspundea la tel , imi inchidea de multe ori tel, era tot timpul nervos motivand diverse lucruri, adica tipic barbatului dornic de aventura si atat, Eu il iubeam si mai mult si de fiecare data il iertam. Ce sa mai spun se purta grobian si totusi cand ne vedeam eu eram topita de fericire. Va rog un sfat credeti ca am fost eu naiva si m-am purtat ca un copil ? Oare a fost dragoste sau doar o obsesie din partea mea . Acum sunt bolnava si sufar cumplit. El a fost pt mine barbatui ideal
kudika467043
Postat pe 6 Ianuarie 2013 07:29
Daca inteleg eu bine, tu suferi ca te-a inselat.....amantul ???

Pai, de ce nu iti intorci sufletul catre sot, asa cum e normal sa fie
GHEISA_
Postat pe 6 Ianuarie 2013 07:43
cauta-ti alt amant...barbat ideal...fata de sotul tau...sa te insanatoseasca...daca sotul nu mai poate
EXCELENTUL
Postat pe 6 Ianuarie 2013 07:52

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Nu gasesc puterea de a lua o decizie 43 De la: just_me_ank89 28 Aprilie 2009 23:12
nu as fi crezut.. 8 De la: Cassey_ 24 Mai 2009 14:13
sdsf 4 De la: fel 25 Mai 2010 21:01
Sunt Disperata... 32 De la: 3liza 7 Mai 2011 12:01
cum sa fac sal uit??? al iubesc nespus de mul insa el isi bate jok 2 De la: vitamina_c 13 Mai 2011 11:55