Setari Cookie-uri

Am mare nevoie de ajutor

Buna! Am 21 de ani. Acum 4 luni m-am despartit de un baiat pe care inca il mai iubesc. Peste vreo 2 luni an stat cu un altul crezand ca pot sa il uit pe primul.Problema e ca au trecut 2 luni si eu nu pot absolut de loc sa il iubesc. Acum vreau sa ma despart de el dar nu stiu cum sa fac. De fiecare data cand ma cert cu el (motive absurde) el imi da mie dreptate. Nu vreau sa il fac sa sufere pentru ca el ma iubeste sincer, dar mai bine acum decat mai tarziu. Deja a inceput sa se gandeasca la un viitor alaturi de mine. Acum vrea sa ma prezinte parintilor lui. Va rog ajutati-ma cu un sfat.
_amy_
Postat pe 2 Mai 2009 13:36
De la: _amy_, la data 2009-05-02 13:36:14Buna! Am 21 de ani. Acum 4 luni m-am despartit de un baiat pe care inca il mai iubesc. Peste vreo 2 luni an stat cu un altul crezand ca pot sa il uit pe primul.Problema e ca au trecut 2 luni si eu nu pot absolut de loc sa il iubesc. Acum vreau sa ma despart de el dar nu stiu cum sa fac. De fiecare data cand ma cert cu el (motive absurde) el imi da mie dreptate. Nu vreau sa il fac sa sufere pentru ca el ma iubeste sincer, dar mai bine acum decat mai tarziu. Deja a inceput sa se gandeasca la un viitor alaturi de mine. Acum vrea sa ma prezinte parintilor lui. Va rog ajutati-ma cu un sfat.


SA TE DESPARTI DE EL E FOARTE SUMPLU,CAND VINE LA TINE CU UN BRAT DE FLORII II DAI IN CAP CU ELE SI II ZICI?BAAAAAAAAAA FRAERE YO TE'AM FOLOSIT,SA'L POT UITA PE FOSTUL....
NU MAI AM NEVOE DE TINE DUTE SI TE


scorpyoW
Postat pe 2 Mai 2009 13:46
El nu te atrage sau nu te potrivesti cu el ?sau il iubesti pe primul si ti-ai dat seama acum?i explici ca ai nevoie de unt imp de gandire si ca vrei sa fii singura un timp,poate asa va intelege si nici nu il vei rani .
nor_pufos
Postat pe 2 Mai 2009 14:07
Il iubesc pe primul.
_amy_
Postat pe 2 Mai 2009 14:11
da' primu' te mai iubeste pe tine?
Diavolyta_
Postat pe 2 Mai 2009 14:21
Nu stiu. Nu am mai pastrat legatura cu el, dar nu il pot uita
_amy_
Postat pe 2 Mai 2009 14:24
ii spui si tu ... ca iti pare rau ca ai intrat intr-o relatie prea devreme..si ca inca mintea ta fuge la primul...iar daca o sa mai continuati...el o sa fie cel ce sufera mai mult...si ca ai nevoie de putin timp sa te gandesti
na ca zi fui mai buna
coffeeta
Postat pe 2 Mai 2009 14:26
De la: _amy_, la data 2009-05-02 13:36:14Buna! Am 21 de ani. Acum 4 luni m-am despartit de un baiat pe care inca il mai iubesc. Peste vreo 2 luni an stat cu un altul crezand ca pot sa il uit pe primul.Problema e ca au trecut 2 luni si eu nu pot absolut de loc sa il iubesc. Acum vreau sa ma despart de el dar nu stiu cum sa fac. De fiecare data cand ma cert cu el (motive absurde) el imi da mie dreptate. Nu vreau sa il fac sa sufere pentru ca el ma iubeste sincer, dar mai bine acum decat mai tarziu. Deja a inceput sa se gandeasca la un viitor alaturi de mine. Acum vrea sa ma prezinte parintilor lui. Va rog ajutati-ma cu un sfat.

"mai bine acum decat mi tarziu"tu esti singura vinovata.spune-i cat mai repede pana nu e prea "insarcinata' la propriu fiinta ta cu urmasul lui,v-a fi groaznic pentru toti.succes
numai
Postat pe 15 Iunie 2009 02:12
Mey sa te desparti de cineva e foarte usor, trebuie sa faci exact ce lui nu'i convine. Problema e k tu nu vrei sa il faci sa sufere;) Dar gandeste'te nu ar fi mai bn sa iy spui totul in fatza, decat sa astepti sa treaca mai mult timp in care el o sa se ataseze mai mult de tn?
Cred k cel mai bn e sa'i spui acum pt k mai tarziu o sa'l ranesti mai mult si din cate am citit nu vrei lucrul asta:)
adina_oana
Postat pe 22 Iunie 2009 10:38

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cele 10 porunci daca le sti...........???????????? 7 De la: contesina 3 Iulie 2011 16:35
Ramai insarcinata fara relatii sexuale? 47 De la: kudika_9935 23 Iunie 2012 02:35
De ce acum, de ce el, de ce asa.... dar de ce nu?!? 6 De la: CASSANDRA 9 Iunie 2009 18:04
greu cu uitarea.. 69 De la: kudika_14886 4 Noiembrie 2012 19:26
povestea mea si nu vreau sa se terimne HELP!!! 73 De la: Madamadalina69 24 Februarie 2010 20:06