Setari Cookie-uri

sanii nostri

De la: rox_sb, la data 2010-06-21 00:15:19faza cu mararul...la mn nu a mers...


ai incercat cu patrunjel?
geo_reincarcat_iara
Postat pe 21 Iunie 2010 22:46
geo, degeaba faci misto. e drept, si desteapta dinainte a gresit, dar nici tu nu stai prea bine.
mararul este o planta care contine fitoestrogeni, adica acel hormon care are legatura directa cu sinii.
patrunjelul nu are nicio legatura aici.
monamitarca
Postat pe 22 Iunie 2010 14:14
De la: monamitarca, la data 2010-06-22 14:14:22geo, degeaba faci misto. e drept, si desteapta dinainte a gresit, dar nici tu nu stai prea bine.
mararul este o planta care contine fitoestrogeni, adica acel hormon care are legatura directa cu sinii.
patrunjelul nu are nicio legatura aici.


ma simt putin deplasat si-mi cer iertare pentru faza cu patrunjelu'.
da' asa, pentru cultura mea in general ,leusteanu' n-are nici o actiune?
geo_reincarcat_iara
Postat pe 22 Iunie 2010 14:20
tine tantarii departe!
_oktober_
Postat pe 22 Iunie 2010 14:23
mai, voi investiti prea mult in frumusete, neglijati alte valori si dupa, va mirati de ce va parasim dupa prima noapte de sex. pai daca multe din voi doar atat puteti oferi? niste sani si un fund atragator. daca in rest nu aveti nimic ce sa mai luam a doua zi de la voi. puneti mana si dezvoltati-va pe toate planurile, lasati sanii ca aia atrag doar cocalari, iar mai mult sex nu va va implini pe voi cu nimic. poate la noi la barbati functioneaza partea cu sex, ne implineste, dar pe voi nu.


poti sa arati bine si in acelasi timp sa fii si o persoana inteligenta, capabila de a intretine o conversatie cu orcine ...sincer nu ma preocupa asa tare" cum sunt" in general....insa eu sunt micuta de statura , sunt bine proportionata, dar am sanii mici si cand vad cate "una" pe strada cu bluzite decoltate .......poate daca aveam sanii putin mai mari eram mai feminina...atat
ionelyizza
Postat pe 22 Iunie 2010 14:24
De la: _oktober_, la data 2010-06-22 14:23:26tine tantarii departe!


ii tine departe de sani!!?
geo_reincarcat_iara
Postat pe 22 Iunie 2010 14:24
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-06-22 14:24:58
De la: _oktober_, la data 2010-06-22 14:23:26tine tantarii departe!


ii tine departe de sani!!?


daca te dai cu ei pe sani...nu se mai apropie nici macar ditamai tantaroiu...acu nu stiu daca e bine asta
_oktober_
Postat pe 22 Iunie 2010 14:29
totusi, ma gandesc ca si la gustu' de marar, buzele mele ar rectiona ciudat.
brrrrr! s-ar burzului si si-ar declina placerea de a atinge pielicica lor!

-ce-avem azi la cina, draga mea?
- tzatze cu marar!!
geo_reincarcat_iara
Postat pe 22 Iunie 2010 14:35
tare asta :D

aaaaaaaa, ca sa ma bag in seama, la 18 ani eram plata, la 28 asa si-asa, la 30 si.....sunt ok!
deci, dc atata bataie de cap ????

barbatii iubesc si "mugurasii "

_iluzie_
Postat pe 22 Iunie 2010 14:45
Leo, faptul k noi mai cerem sfaturi una de la alta in legatura cu aspectul nostru fizic, sau, in general k ne preocupa acest subiect, nu inseamna k noi neglijam dezvoltarea culturii noastre. dar una cu alta nu are nicio legatura. o femeie trebuie sa fie "completa", macar pentru autorespect. Cel putin aceasta este parerea mea.
dar daca sunt barbatii pe care ii intereseaza femeile doar pentru sex, si le "colectioneaza" este problema lor, si sa stii k nu depinde doar de femeie, oricat de desteapta ar fi ea. Ca daca as spune"pe romaneste", "e plin de nenorociti".Asa ca vina femeilor este k nu intotdeauna ii depistam pe cei "nenorociti", cam atat.
pissy_84
Postat pe 22 Iunie 2010 16:53
De la: pissy_84, la data 2010-06-22 16:53:19Leo, faptul k noi mai cerem sfaturi una de la alta in legatura cu aspectul nostru fizic, sau, in general k ne preocupa acest subiect, nu inseamna k noi neglijam dezvoltarea culturii noastre. dar una cu alta nu are nicio legatura. o femeie trebuie sa fie "completa", macar pentru autorespect. Cel putin aceasta este parerea mea.
dar daca sunt barbatii pe care ii intereseaza femeile doar pentru sex, si le "colectioneaza" este problema lor, si sa stii k nu depinde doar de femeie, oricat de desteapta ar fi ea. Ca daca as spune"pe romaneste", "e plin de nenorociti".Asa ca vina femeilor este k nu intotdeauna ii depistam pe cei "nenorociti", cam atat.


nu intotdeauna se traduce la voi niciodata. am observat ca de regula persoanele frumoaste au mari lacune in multe domenii. e normal pana la urma, pentru ca au o cale mai usoara prin care sa ajunga la rezultate.
leo_
Postat pe 23 Iunie 2010 04:48
funny geo...dar pentru femei este o problema asta...orice femeie isi doreste sa arate bine, mi se pare normal. problema asta cu sanii poate sa dauneze si relatiilor intime. Poate nu ma simt bine sa ma vada cineva dezbracata ....pentru ca am sanii mici. asa ca fac tot ce pot sa combat problema. si oricum...ce cauti tu pe un topic pentru femei?? ti-ai schimbat cumva orientarea sexuala si vrei sani???
rox_sb
Postat pe 23 Iunie 2010 14:42


ionelyizza
Postat pe 24 Iunie 2010 14:47
De la: monamitarca, la data 2010-06-22 14:14:22geo, degeaba faci misto. e drept, si desteapta dinainte a gresit, dar nici tu nu stai prea bine.
mararul este o planta care contine fitoestrogeni, adica acel hormon care are legatura directa cu sinii.
patrunjelul nu are nicio legatura aici.

ai dreptate cu mararul...dar vad ca nu zice niciuna de fatul ca sinii cresc daca sunt mingaiati...si nu e gluma.probabil prin mingaiere (dar nu de posesoare... ) sunt mai bine irigati ...si asta duce la dezvoltarea lor.acum vezi si tu pe cine pui sa-ti faca tratamentul...
RUY_BLAS
Postat pe 24 Iunie 2010 15:54
De la: rox_sb, la data 2010-06-23 14:42:35funny geo...dar pentru femei este o problema asta...orice femeie isi doreste sa arate bine, mi se pare normal. problema asta cu sanii poate sa dauneze si relatiilor intime. Poate nu ma simt bine sa ma vada cineva dezbracata ....pentru ca am sanii mici. asa ca fac tot ce pot sa combat problema. si oricum...ce cauti tu pe un topic pentru femei?? ti-ai schimbat cumva orientarea sexuala si vrei sani???


nu stiu daca ai observat, da' tot forumu' e pentru femei. nu numai acest topic.
daca n-ar exista barbatii care sa te conviga ca ai sani frumosi, ai trai intr-o perpetuua complexitate privind sanii tai.
geo_reincarcat_iara
Postat pe 24 Iunie 2010 17:58
conceperea unui copil
roz5blue6lila7
Postat pe 24 Iunie 2010 18:48
exista ulei de germeni de grau si esenta de marar la plafar chiar... se face masaj de 2 ori pe saptamana... intradevar de la esenta de marar o sa dormi ca si cum ai dormi pe campie printre marar... dar: 1. tonifica pielea 2. ne scapa de asa zisele vergituri ... pentru cele care au (care au slabit brusc sau cele care au nascut) si umfla putin sani... ii face mai fermi... in rest GIMNASTICA... muschiul la treaba o zi frumoasa!
ana_bahebbek
Postat pe 24 Iunie 2010 21:29
masaj... si gimnastica...
ana_bahebbek
Postat pe 24 Iunie 2010 21:32
ne salata de castraveti cu marar... excludem usturoiul...
ana_bahebbek
Postat pe 24 Iunie 2010 21:37
De la: sirghea, la data 2010-06-24 15:54:31
De la: monamitarca, la data 2010-06-22 14:14:22geo, degeaba faci misto. e drept, si desteapta dinainte a gresit, dar nici tu nu stai prea bine.
mararul este o planta care contine fitoestrogeni, adica acel hormon care are legatura directa cu sinii.
patrunjelul nu are nicio legatura aici.

ai dreptate cu mararul...dar vad ca nu zice niciuna de fatul ca sinii cresc daca sunt mingaiati...si nu e gluma.probabil prin mingaiere (dar nu de posesoare... ) sunt mai bine irigati ...si asta duce la dezvoltarea lor.acum vezi si tu pe cine pui sa-ti faca tratamentul...

daaaaaaa...are dreptate omu' bravo sir
asa e ..si e si gratis dak ai pe cineva..care ofera tratamentul...
ahh. sa nu uit...
ce era cu mararul?? lasa..mananca struguri..marar..auzi..
dragon_fly88
Postat pe 24 Iunie 2010 21:41
De la: ana_bahebbek, la data 2010-06-24 21:37:56ne salata de castraveti cu marar... excludem usturoiul...


usturoi cu marar! oaaau!
da' ai gusturi, nu gluma.
daca mai pui niste feliute de rosii si niste branzica rasa, iese o salata traznet.
geo_reincarcat_iara
Postat pe 24 Iunie 2010 21:54
la mine nu a mers nimic:)) nici pastile de marar, nici marar natural macinat si tinut sub limba, nici ulei de marar nici nimic! altceva mai stiti?
sau incep sa ma obisnuiesc cu ideea???
rox_sb
Postat pe 25 Iunie 2010 00:05
De la: rox_sb, la data 2010-06-25 00:05:02la mine nu a mers nimic:)) nici pastile de marar, nici marar natural macinat si tinut sub limba, nici ulei de marar nici nimic! altceva mai stiti?
sau incep sa ma obisnuiesc cu ideea???



pai nu sub limba trebuia tinut, ci presarat pe sfarculete si pus pe cineva sa te maseze!
geo_reincarcat_iara
Postat pe 25 Iunie 2010 11:58
lasa k treaba cu masaju e alta era vorba de alte metode aici:)) acuma si tu...aia merge....asa si asa....si totusi nu prea
rox_sb
Postat pe 25 Iunie 2010 12:07
De la: dragon_fly88, la data 2010-06-24 21:41:21
De la: sirghea, la data 2010-06-24 15:54:31
De la: monamitarca, la data 2010-06-22 14:14:22geo, degeaba faci misto. e drept, si desteapta dinainte a gresit, dar nici tu nu stai prea bine.
mararul este o planta care contine fitoestrogeni, adica acel hormon care are legatura directa cu sinii.
patrunjelul nu are nicio legatura aici.

ai dreptate cu mararul...dar vad ca nu zice niciuna de fatul ca sinii cresc daca sunt mingaiati...si nu e gluma.probabil prin mingaiere (dar nu de posesoare... ) sunt mai bine irigati ...si asta duce la dezvoltarea lor.acum vezi si tu pe cine pui sa-ti faca tratamentul...

daaaaaaa...are dreptate omu' bravo sir
asa e ..si e si gratis dak ai pe cineva..care ofera tratamentul...
ahh. sa nu uit...
ce era cu mararul?? lasa..mananca struguri..marar..auzi..

dragonule...chiar nu glumesc cu metoda "mangaiatului"... vad ca cineva nu crede... inseamna ca a incercat cu cineva care nu se pricepe...
avantajele sunt mai multe...nu numai ca e gratis...dar e chiar placut si relaxant...
cit despre struguri ... imi place zeama lor cit mai veche...
RUY_BLAS
Postat pe 25 Iunie 2010 14:59
De la: sirghea, la data 2010-06-25 14:59:02
De la: dragon_fly88, la data 2010-06-24 21:41:21
De la: sirghea, la data 2010-06-24 15:54:31
De la: monamitarca, la data 2010-06-22 14:14:22geo, degeaba faci misto. e drept, si desteapta dinainte a gresit, dar nici tu nu stai prea bine.
mararul este o planta care contine fitoestrogeni, adica acel hormon care are legatura directa cu sinii.
patrunjelul nu are nicio legatura aici.

ai dreptate cu mararul...dar vad ca nu zice niciuna de fatul ca sinii cresc daca sunt mingaiati...si nu e gluma.probabil prin mingaiere (dar nu de posesoare... ) sunt mai bine irigati ...si asta duce la dezvoltarea lor.acum vezi si tu pe cine pui sa-ti faca tratamentul...

daaaaaaa...are dreptate omu' bravo sir
asa e ..si e si gratis dak ai pe cineva..care ofera tratamentul...
ahh. sa nu uit...
ce era cu mararul?? lasa..mananca struguri..marar..auzi..

dragonule...chiar nu glumesc cu metoda "mangaiatului"... vad ca cineva nu crede... inseamna ca a incercat cu cineva care nu se pricepe...
avantajele sunt mai multe...nu numai ca e gratis...dar e chiar placut si relaxant...
cit despre struguri ... imi place zeama lor cit mai veche... :sml-
jumping0044:

eu ti-am dat dreptate..
zeama?????
era vorba de coaja au formula ca hormonii feminini
zeama
dragon_fly88
Postat pe 25 Iunie 2010 15:02
De la: dragon_fly88, la data 2010-06-25 15:02:51
De la: sirghea, la data 2010-06-25 14:59:02
De la: dragon_fly88, la data 2010-06-24 21:41:21
De la: sirghea, la data 2010-06-24 15:54:31
De la: monamitarca, la data 2010-06-22 14:14:22geo, degeaba faci misto. e drept, si desteapta dinainte a gresit, dar nici tu nu stai prea bine.
mararul este o planta care contine fitoestrogeni, adica acel hormon care are legatura directa cu sinii.
patrunjelul nu are nicio legatura aici.

ai dreptate cu mararul...dar vad ca nu zice niciuna de fatul ca sinii cresc daca sunt mingaiati...si nu e gluma.probabil prin mingaiere (dar nu de posesoare... ) sunt mai bine irigati ...si asta duce la dezvoltarea lor.acum vezi si tu pe cine pui sa-ti faca tratamentul...

daaaaaaa...are dreptate omu' bravo sir
asa e ..si e si gratis dak ai pe cineva..care ofera tratamentul...
ahh. sa nu uit...
ce era cu mararul?? lasa..mananca struguri..marar..auzi..

dragonule...chiar nu glumesc cu metoda "mangaiatului"... vad ca cineva nu crede... inseamna ca a incercat cu cineva care nu se pricepe...
avantajele sunt mai multe...nu numai ca e gratis...dar e chiar placut si relaxant...
cit despre struguri ... imi place zeama lor cit mai veche... :sml-
jumping0044:

eu ti-am dat dreptate..
zeama?????
era vorba de coaja au formula ca hormonii feminini
zeama

da zeama ...vinul rosu...(e bun pentru femei doar, nu?) cit despre coaja lor...nu stiam.
RUY_BLAS
Postat pe 25 Iunie 2010 16:45
De la: Meche, la data 2010-06-06 23:26:40fetele..., care stie o solutie sigura de crestere a sanilor....fara BISTURIU:((((



reteta miraculoasa.....
cauta-ma in privat.....
un indiciu .....umflare......push-push
Celia_29
Postat pe 25 Iunie 2010 16:56
mananca marar,patrunjel,leustean ofera-le un masaj si dus rece
anamaria_brunetik
Postat pe 25 Iunie 2010 18:13
Anticonceptionale.
kudika052871
Postat pe 25 Iunie 2010 18:47

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Constructie unghii false din rasina 13 De la: Cassey 13 Mai 2009 18:55
Love sucks 50 De la: Elyaa 6 Iulie 2011 11:18
incaltaminte 8 De la: inamina 22 Iulie 2009 17:10
Bonuri de reducere la cumparaturi 1 De la: danielatontsch 13 Octombrie 2009 15:52
Voteaza TOTO :))))))) 2 De la: toCSic 18 Iulie 2009 22:52