Setari Cookie-uri

femeia fecioara, barbatul scorpion! Crede-ti ca rezista relatia?

eu sunt fecioara el scorpion. crede-ti ca va rezista relatia? doua firi foarte diferite (cred eu )
lavy32
Postat pe 9 Iunie 2010 20:26
De la: kudika100155, la data 2010-06-09 20:26:39eu sunt fecioara el scorpion. crede-ti ca va rezista relatia? doua firi foarte diferite (cred eu )



Razista atat timp cat vrei tu si el (impreuna).... Dar de ce-ti pui aceasta problema?!!! cat va rezita ,atat cat probabil ca este scris....in cazul in care niciunul dintre voi nu ,,forteaza" lucrurile...
Melania33
Postat pe 9 Iunie 2010 20:30
..aaaaaaaaa eu sunt scorpion si el fecioara ...exact invers si merge perfect .. ....in rest nu stiu...poate merge si asa si nu-ti mai pune mereu problema asta ca vei complica lucrurile
ionelyizza
Postat pe 19 Iunie 2010 13:02
si eu sunt fecioara , iar el scorpion... pot sa spun ca am avut cea mai frumoasa relatie timp de un an si jumatate... dar problema e ca atat fecioara cat si scorpionul sunt foarte incapatanati si foarte greu lasa de la ei.
ne'am despartit dintr-o prostie. a fost si relatie la distanta , si recunosc, eram unul mai gelos decat altul, desi exista incredere, dar tot timpul in discutiile noastre tb sa ia nastere tot felul de "tachinareli". si asa eu nu lasam de la mine, el nu lasa de la el si uite cum dintr-o prostie s'a pus punct la relatia noastra.
inca tinem unul la altul, dar atat timp cat nu ne vom schimba putin, si sa lasam "incapatanarea" aksa... nuj ce va fi.
kudika198637
Postat pe 22 Iunie 2010 10:09
NU TE SUPARA DAR NU VA REZISTA FECIOARELE SUNT FIRI F SENSIBILE SCORPIOINII SUNT OAMENI F RAI DAR FAC RAU FARA SA ISI DEA SEAMA. TE VA FACE IN FINAL SA ITI DAI SEAMA CU NU POTI AVEA O RELATIE CU UN ASTFEL DE OM .SPER SA NU GRESESC DAR EU AM AVUT ASA O RELATIE M-A RANIT CONTINUU TIMP DE 1 AN 3 LUNI DINAINTE AU FOST OJK DUPA ACEEA 1 AN A FOST CALVAR DIN CE IN CE MAI MARE
kudika107585
Postat pe 23 Iunie 2010 09:15
draga mea eu iti doresc ca relatia ta cu acest scorpion sa reziste.eu sunt un exemplu viu de relatie nereusita cu un scorpion.sii eu sunt fecioara....am avut o relatie de 5 ani .a fost frumos la inceput dar dupa 2 ani omul a luat o razna .s a apucat de alcool si am trait un cosmar.sper sa nu seintample si la voi asa.iti doresc numai bine!!!!iti dau un sfat:arata i cu dovezi ca atunci nci can ai dreptate doar asa ai sa l convingi.sa auzim de bine!!!!
flori109
Postat pe 23 Iunie 2010 16:26
De la: kudika198637, la data 2010-06-22 10:09:46si eu sunt fecioara , iar el scorpion... pot sa spun ca am avut cea mai frumoasa relatie timp de un an si jumatate... dar problema e ca atat fecioara cat si scorpionul sunt foarte incapatanati si foarte greu lasa de la ei.
ne'am despartit dintr-o prostie. a fost si relatie la distanta , si recunosc, eram unul mai gelos decat altul, desi exista incredere, dar tot timpul in discutiile noastre tb sa ia nastere tot felul de "tachinareli". si asa eu nu lasam de la mine, el nu lasa de la el si uite cum dintr-o prostie s'a pus punct la relatia noastra.
inca tinem unul la altul, dar atat timp cat nu ne vom schimba putin, si sa lasam "incapatanarea" aksa... nuj ce va fi.



uite ca si eu sunt fecioara si nu sunt incapatanata..doar la inceput, pe parcurs las multe de la mine si nu mai sunt asa. (asta k sa vezi k nu toate fecioarele sunt lafel si nu poti generaliza). DAR, nu inteleg de ce va tot crizati atat de mult cu zodiile, cand fiecare om e diferit si depinde cum a fost crescut si ce principii are in viata. este o mare tampenie sa te gandesti daca merge sau nu o relatie, bazandu-te pe zodie
FRN
Postat pe 28 Iunie 2010 12:39
sincer si eu am avut o relatie cu un scorpion eu sunt capricorn sunt foarte dificili ca persoana si mint mult asa ca greu cred ca a avea o relatie cu un scorpion va merge dar nu se stie niciodata poate la voi merge bafta
kudika080106
Postat pe 29 Iunie 2010 09:43
iubitul meu este skorpion.il ador,ne intelegem mai mult decat perfect...ne potrivim in absolut orice,ne dam replici reciproc,nu sunt takinari astea,ci fac parte din adrenalina relatiei,pentru a nu ne plictisi.avem doar 3 luni si ne dorim kiar sa ne kasatorim,e innebunit dupa mn....te face sa te simti cea mai perfecta femeie ,cea mai superba etc....asa e al meu....el m-a facut sa skap pana si de depresii,de anorexie...,,m-a tratat''.succes,zodiacul spune k nu ne potrivim,dar noi suntem facuti unul pt celalat
kudika074284
Postat pe 14 Iulie 2010 20:33
si prietenul meu este tot scorpion, iar eu fecioara. lucrurile merg k pe roate ...este adevarat, ne mai si certam, si cand ne certam iese destul de urat (ridicat tonu`, inchis telefonu in nas...).. dar diferenta la noi e k de fiecare data unul din noi lasa de la el.. pt k ne iubim si pt k vrem k relatia noastra sa continue in concluzie,din cand in cand e bn sa lasi putin orgoliul deoparte, si ai sa vezi ce bn merge relatia ..sa auzim de bine , bafta!
Licuriciux
Postat pe 24 Iulie 2010 12:26
si eu sunt fecioara ...el scorpion....relatiile nu sunt usoare ....deloc...mai ales atunci cand iubesti cu adevarat..
eu iubesc un scorpion...si sunt fericita ca si el ma iubeste pe mine..intradevar intr-un mod destul de ciudat ..dar macar sincer...,iar la final dp toate neintelegerile ,lacrimile ,si tot felul de lucruri care pot interveni ...de a lungul unei relatii....merita ...si as luao de la capat numai sa ma iubeasca ...din tot sufletul..asa cum o face acum...si asa va fi mereu....te iubesc!!!


asa ca merita o relatie cu un barbat din zodiA asta ...din toate punctele de vedere..!!!
ruxandra_gabriela
Postat pe 23 August 2010 16:32
exista...si cred ca faza cu zodiile cat sunt de comtatibile chiar exista...n-am crezut...pana am nimerit si eu...la mine a fost invers el fecioara eu scorpion si a mers...dar a luat sfarsit ca am luat directii diferite in viata...copii
iullia13
Postat pe 26 August 2010 17:47
Eu cred ca va rezista cel putin la mine a rezistat si rezista inca.Eu sunt fecioara iar sotul meu este scorpion suntem impreuna de 13 ani avem impreuna 2 fetite si vreau sa spun ca nu imi pare nici o secunda rau de alegerea facuta.E adevarat ca in orice familie au existat si mici discutii dar niciodata atat de grave ca sa duca la ruperea relatiei.Cred ca depinde in primul rand de felul omului de a fi si nu neaparat a zodiei din care face parte,asta e parerea mea.
kudika020226
Postat pe 6 Septembrie 2010 16:16
felicitari doamnei ...mi-as dori din tot sufletul ca si relatia mea sa se finalizeze la fel de frumos...si sincer..nu mai e mult:P
ruxandra_gabriela
Postat pe 7 Septembrie 2010 16:14

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce te faci daca nu te atrage nimic? 11 De la: sycorax 24 Iulie 2009 12:40
EU VARSATOARE EL VARSATOR.DEOBICEI NU MERG RELATIILE CU 2 NASCUTI IN ACEEASI ZODIE 11 De la: a1l2i3n4a 26 Ianuarie 2012 14:02
barbatul scorpion 148 De la: sweetgirlalexandra 22 Decembrie 2012 08:31
CEL MAI TARE ZODIAC-BERBEC 100 De la: KarasCristina 13 Februarie 2014 17:55
Sa fiu...sau sa nu fiu... 7 De la: kudika052198 6 Aprilie 2010 19:02