Setari Cookie-uri

lipsa menstruatie?

buna fetelor sunt noua pe aici. cine stiti va rog ajutatima! ce sa fac sa-mi vina ciclul. nu am avut eu mereu regulat dar aveam luna de luna. acum din luna martie nu am mai avut deloc. am fost la medic si a zis sa mai astept. dar eu mam saturat . ati folosit ceva ptr venirea ciclului?
boki
Postat pe 10 Iunie 2010 00:51
in aceeiashi situatie ma aflu shi eu..shi ma dispera ....eu ink nu am fost la medic..da' vreau sa merg k am inceput sa ma ingrash shi am o pofta pe dulciuri pe care eu nu o aveam inainte..nu's adepta dulciurilor..in schimb acuma cand aud numai cuvantul mi se face o pofta de mor!!!
baby_pusha
Postat pe 20 Iunie 2010 21:46
mai consultati si voi alt medic, si inainte sa bateti la usa unui cabinet informati'va cu privire la dr la care mergeti. eu as face crize sa'mi spuna medicul sa "ASTEPT" pana imi vine, asa fara tratament fara nic...
Shhh
Postat pe 20 Iunie 2010 22:37
ai tinut vreo dieta prea stricta? eu asa am patit cand am tinut o cura de slabire drastica, nu mancam aproape nimic, cum am revenit la o alimentatie cat de cat normala cum a aparut menstruatia
blondutza13
Postat pe 22 Iunie 2010 22:34
nu am tinut nici o dieta..nimik...pur shi smplu nu mio venit......plus k povestea mea nui asa simpla....prin martie am avut contact sexual neprotejat..mi'a venit ciclu normal..in april la fel...in mai mi'am venit doar un strop..shi acum in iunie deloc...credeti k e posibil sa fiu insarcinata de atunci?tinanad cont k de atunci nu am mai facut sex..... pls rasp k nu mai pot de stres
baby_pusha
Postat pe 23 Iunie 2010 23:23
baby_pusha Data: 2010-06-23 23:23:31
nu am tinut nici o dieta..nimik...pur shi smplu nu mio venit......plus k povestea mea nui asa simpla....prin martie am avut contact sexual neprotejat..mi'a venit ciclu normal..in april la fel...in mai mi'am venit doar un strop..shi acum in iunie deloc...credeti k e posibil sa fiu insarcinata de atunci?tinanad cont k de atunci nu am mai facut sex..... pls rasp k nu mai pot de stres


s-ar putea sa fii insarcinata.mai ales daca spui ca ai inceput sa te ingrasi si sa ai pofta de dulciuri
saftalexandra
Postat pe 29 Iunie 2010 19:19
De la: saftalexandra, la data 2010-06-29 19:19:28baby_pusha Data: 2010-06-23 23:23:31
nu am tinut nici o dieta..nimik...pur shi smplu nu mio venit......plus k povestea mea nui asa simpla....prin martie am avut contact sexual neprotejat..mi'a venit ciclu normal..in april la fel...in mai mi'am venit doar un strop..shi acum in iunie deloc...credeti k e posibil sa fiu insarcinata de atunci?tinanad cont k de atunci nu am mai facut sex..... pls rasp k nu mai pot de stres


s-ar putea sa fii insarcinata.mai ales daca spui ca ai inceput sa te ingrasi si sa ai pofta de dulciuri



acilea e cabinet de ginecologie virtual???????


PS incearca sa te adresezi unui test de sarcina !!!!!!!!! cu siguranta stie mai mult decat Kudika!!
anastasia_m
Postat pe 29 Iunie 2010 19:27
De la: saftalexandra, la data 2010-06-29 19:19:28baby_pusha Data: 2010-06-23 23:23:31
nu am tinut nici o dieta..nimik...pur shi smplu nu mio venit......plus k povestea mea nui asa simpla....prin martie am avut contact sexual neprotejat..mi'a venit ciclu normal..in april la fel...in mai mi'am venit doar un strop..shi acum in iunie deloc...credeti k e posibil sa fiu insarcinata de atunci?tinanad cont k de atunci nu am mai facut sex..... pls rasp k nu mai pot de stres


s-ar putea sa fii insarcinata.mai ales daca spui ca ai inceput sa te ingrasi si sa ai pofta de dulciuri



acilea e cabinet de ginecologie virtual???????


PS incearca sa te adresezi unui test de sarcina !!!!!!!!! cu siguranta stie mai mult decat Kudika!!
anastasia_m
Postat pe 29 Iunie 2010 19:27
De la: anastasia_m, la data 2010-06-29 19:27:42
De la: saftalexandra, la data 2010-06-29 19:19:28baby_pusha Data: 2010-06-23 23:23:31
nu am tinut nici o dieta..nimik...pur shi smplu nu mio venit......plus k povestea mea nui asa simpla....prin martie am avut contact sexual neprotejat..mi'a venit ciclu normal..in april la fel...in mai mi'am venit doar un strop..shi acum in iunie deloc...credeti k e posibil sa fiu insarcinata de atunci?tinanad cont k de atunci nu am mai facut sex..... pls rasp k nu mai pot de stres


s-ar putea sa fii insarcinata.mai ales daca spui ca ai inceput sa te ingrasi si sa ai pofta de dulciuri



acilea e cabinet de ginecologie virtual???????


PS incearca sa te adresezi unui test de sarcina !!!!!!!!! cu siguranta stie mai mult decat Kudika!!






mi'am facut 2 teste de sarcina..unul acuma recent shi unul in urma cu 3 sapt...shi ambele au ieshit negativ......deci nuj ce se intampla cu me
baby_pusha
Postat pe 30 Iunie 2010 21:32
De la: boki, la data 2010-06-10 00:51:32buna fetelor sunt noua pe aici. cine stiti va rog ajutatima! ce sa fac sa-mi vina ciclul. nu am avut eu mereu regulat dar aveam luna de luna. acum din luna martie nu am mai avut deloc. am fost la medic si a zis sa mai astept. dar eu mam saturat . ati folosit ceva ptr venirea ciclului?



E f posibil sa ai o dereglare hormonala.Cel mai bine ar fii sa consulti un endocrinolog si sa faci analizele pe care ti le va da.Pana sa ajungi la doctor insa iti recomand ceai de branca ursului.
Apadeploaie
Postat pe 2 Iulie 2010 14:17
...cu tot respectul acum pentru toate fetele...dar cati ani aveti si cata educatie sexuala aveti???...nu vreau sa jignesc pe nimeni...dar parca sunteti in revista "Bravo" daca mai tineti minte "m-am masturbat cu dusul...oare sunt insarcinata?????".....

...astept injuraturile....
plush
Postat pe 25 Iulie 2010 22:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
NEGI 3 De la: kudika328918 7 Noiembrie 2010 09:11
Bani pentru peturi 1 De la: danielatontsch 2 Octombrie 2009 10:52
menstruatie doar 2 zile 4 De la: elliaa 1 Septembrie 2009 21:04
viata 3 De la: _dulcik_ 6 Iulie 2009 11:21
Implanturi dentare;;) 1 De la: kudika_954064 4 Februarie 2014 11:21